Kol Saati Fiyatları ve Modelleri

Kol Saatleri

Kol saati sahibi olmak bazı kişiler için gereksiz masraf olarak algılansa da, kimi insanlar için özel bir hobidir. Eğer sizin için de kol saatlerinin ayrı bir yeri bulunuyorsa, kaliteli bir kol saati seçmenizin vakti gelmiş demektir. Kol saatlerinin arasında en fazla analog ve dijital olanları görürsünüz. Kol saati alımı sırasında nasıl bir tercih yapacağınızı tarzınız belirliyor. Her ortama uyum sağlayacak, spor görünümle birlikte klasik görünüme de sahip bir saat arıyorsanız analog kol saatleri sizin için uygun olacaktır. Hayatınızın tamamıyla spor görünümlü bir yaşantıdan oluştuğunu düşünüyorsanız da, dijital saat satın alabilirsiniz.Yeni bir kol saati için dijital veya otomatik olmasından çok üretici marka ön plana çıkmaktadır. Ülkemizde Swiss, Fossil, Guess, Casio gibi markalar büyük ilgi görüyor. Birden fazla saatiniz bulunuyorsa, unisex bir kol saati de satın alabilirsiniz. Alacağınız unisex kol saatinizi ise sevdiklerinizle değişim yaparak takabilirsiniz. Saatlerin geçmişi çok eskilere dayandığından dolayı birçok kaliteli saat üreticileri de geçmişten geliyor.

Casio Kol Saatleri

Kol saati denildiği zaman belki de ilk akla gelen markalardan bir tanesi Casio’dur. Casio kol saatlerinin geçmişi 1946 yılına dayanıyor. Tokyo merkezli olan saat markası, Japon üreticilerin elinden sizlere ulaşıyor. Marka kol saatinin yanı sıra ses ekipmanları, PDA’ler ve kameralar da üretiyor. Marka böyle bir geçmişe sahip olup, böyle bir kaliteyi ürettiğinden dolayı, adının ilk akla gelenlerden olması kaçınılmazdır. Marka 1957 yılında dünyanın ilk elektronik hesap makinesini üretme ünvanını da elinde tutuyor.

Kol Saati Fiyatları

Kol saatlerinde fiyat kavramında bahsetmek biraz zordur. Fiyat konusunu kullanıcının alım gücü belirliyor. 20 TL’ye kol saati alabiliyorken, 20000 TL’ye de kol saati alabilirsiniz. Kol saatinin fiyatını özellikleri ve üretici marka etkilemektedir. Aynı özelliklere sahip farklı markalarda ciddi fiyat farkları görebilirsiniz. Bunun sebebi de markaların insan üzerinde bıraktığı etkidir.

Su Geçirmez Kol Saatleri

Kol saati almaya karar verdiğiniz zaman özenle incelemeniz gereken hususlardan bir tanesi de su geçirmezlik özelliğidir. Bu konuya saati alırken dikkat etmezseniz, daha sonra garanti problemleri yaşayabilirsiniz. Bizim sizlere tavsiyemiz belli oranda su geçirmezlik özelliğinin olmasına dikkat ediniz. Yoksa elinizi yıkarken bile saatinizi çıkartmak zorunda kalabilirsiniz.

Kol Saati Camları

Mineral Cam Kol Saatleri: 

Bu camda temperleme ismi verilen işlem gerçekleştirilmektedir. Çizilmeye ve kırılmaya oldukça dayanıklı olması sebebiyle ön plana çıkar. Bu cam türünün kötü yönü yansıma ve buğu yapmaya müsait oluşudur. Sık sık buğu problemleri yaşayabilirsiniz. Hemen tozlanmayan bir tür olduğundan da temizlik problemleri yaşamazsınız.

Kristal Cam Kol Saatleri:

Yapısına baktığımızda %80’lik bir oranda kurşun oksit bulunuyor. Saydamlık ve berrak görünümü bu kol saati camının ön plana çıkmasını sağlıyor.Bu iki cam türü arasında kaldıysanız, hangisini alacağınızı bilmiyorsanız, bizim sizlere tavsiyemiz kristal cam almanız yönündedir. Kristal camda bulunan kurşun oksit malzemesi camın insana ve doğaya zarar vermesini sağlamaktadır. Eğer saatte bulunan kristal cam da kurşun oksit yer almıyorsa, tereddütsüz kristal cam tercih sebebi olacaktır.

Orijinal Kol Saatleri

Kol saatlerin çok kolay benzerleri yapılabildiğinden dolayı orijinal olup olmadığı birçok insanın kafasına takılmaktadır. Sizde bu tarz çelişkilere sahipseniz, içinizi rahatlatacak bazı önerilerde bulunabiliriz. Saatiniz geldiğinde mutlaka faturasını, garanti belgesini kontrol ediniz. Bunun yanı sıra mutlaka saatin ağırlığı, kesimlerini göz önüne alınız. En önemlisi kol saatinizi güvendiğiniz bir yerden alın. Hepsiburada.com olarak sizlere orijinal saat garantisi sunuyoruz. Sitemizden hiç tereddüt etmeden saat alışverişi yapabilirsiniz.

Kol Saati Kayışı

Kol saati alırken deri, çelik gibi kayış seçenekleri bulabiliyorsunuz. Kol saatinin modeline önem verdiğiniz kadar, kayışın görünümüne, kullanılan malzemeye de önem vermelisiniz. Bazı insanlar çeliğe karşı alerji duyduğundan deri kayışlı saatleri yoğun olarak tercih etmektedir. Bu tarz durumlar sizde de bulunuyorsa, sonradan pişman olmamak için tercihinizi doğru bir şekilde yapmalısınız.

Kol Saati Garantisi

Almış olduğunuz birçok kol saati, belirli süre garanti altında sunulmaktadır. Genellikle saatin camı, kayışı ve kordonu garanti altına girmemektedir. Bunun dışında doğal afetlerde oluşan problemler, denize düşmesi gibi sorunlarda garanti dışı olarak nitelendirilebilir. Bu olay aslında biraz da görecelidir. Bazı markalar garanti dışı olarak belirtirken, bazıları da işlemleri sorunsuz yerine getiriyor. Saati alacağınız an da bunu da göz önüne alıp, kararınızı vermeniz gerekmektedir.

Kol Saatlerinde Kullanıcı Yorumları

Yeni bir ürün almaya karar verdiğiniz zaman şüphesiz ilk olarak kullanıcı yorumlarına göz atarsınız. Kullanıcı yorumlarına göz atma olayı kol saatleri için de büyük önem taşımaktadır. Kullanıcıların saat hakkında düşünceleri, yaşamış olduğu problemler, ne kadar süre sonra arıza yaptığı gibi gerçek kullanıcıların yorumlarından meydana gelmiş olan içerikler, kararınızı olumlu yada olumsuz etkileyecektir. Sitemizde yer alan tüm kol saatlerinde kullanıcı yorumları kısmını görebilirsiniz. Kullanıcıların yorumlarını okuduktan sonra kafanızda oluşan soru işaretlerini de ortadan kaldırmış olacaksınız. Geçmiş yıllarda ürün kullanıcıları tarafından yorum bulmak zorken, artık her ürün için binlerce yorum bulabiliyorsunuz. Kullanıcı yorumlarını inceledikten sonra tanıtım videolarına, kullanıcı inceleme videolarına da göz atmayı ihmal etmeyiniz. Bazı saatlerin sayfalarında eklemiş olduğumuz tanıtım videoları bulunmaktadır. Tanıtım veya kullanıcı incelemesi tarzında olan yorumlara girdiğinizde, gerçek kullanıcı tarafından gerçek görünümü izlediğinizden kol saati tercihinizi daha hızlı sonuçlandırabilirsiniz.

Kol Saati Bakımı

Yeni bir kol saati aldığınızda, yada kullanmakta olduğunuz bir saatte bakım büyük önem taşımaktadır. Saatinize ne kadar iyi bakarsanız kullanım ömrü de o kadar uzun olur. Bu sayede verdiğiniz paranın hakkını kat kat fazlası halinde kullanabilirsiniz. Kol saatlerine bakım konusunda bizim sizlere bazı önerilerimiz bulunuyor. Bu önerileri dikkate almanız halinde, sorunsuzca saatinizi uzun yıllar kullanabilirsiniz.

•Sahip olduğunuz saati gereğinden fazla soğuk ya da sıcak noktalarda tutmamaya özen gösteriniz.

•Saatinizin aşırı sıcak ortamda bulunması, çalışma problemleri meydana getirebilir. Sıcağın aksine aşırı soğukta, saatin ileri veya geri kalmasına yol açabiliyor.

•Eğer saatiniz su geçirmiyorsa, su altındayken saatin fonksiyonlarını kullanmamaya özen gösteriniz.

•Darbe veya çarpmalara karşı saatinizi korumalısınız.

•Saatinize zarar verme ihtimali olan kimyasal maddelere fazla yaklaşmamaya çalışınız.

•Saatinizde meydana gelebilecek mekanik problemlerin önüne geçmek için saati güçlü elektronik alanlarında kullanmamaya özen gösteriniz.

Yukarıda belirttiğimiz birçok noktayı bir araya getirdiğimizde, saatinizin özellikleri, garanti belgesi, bakımı vs. büyük önem taşıyor. Doğru marka kol saatini tercih etmeniz durumunda uzun süre sıkıntı yaşamadan yeni kol saatinizi kullanabilirsiniz. Hepsiburada.com olarak siz kol saati sever müşterilerimize, en uygun fiyat kalitesini sunmaya hedefliyoruz. Sizde uygun fiyatlı, güvenli kol saati almanın tadını çıkartabilirsiniz. Son zamanların gözdesi haline gelmiş olan Puma kol saatlerine de bakmayın ihmal etmeyiniz. Son olarak belirtmeliyiz ki, çocuklar için de kol saati satışlarımız bulunuyor. Kendinize alırken çocuklarınıza da birbirinden güzel kol saatleri alarak onların mutluluğuna ortak olabilirsiniz.Umarız almış olduğunuz kol saatini, uzun yılar boyunca problem yaşamadan kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kol Saati Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Saat/Gözlük/Aksesuar
Saat/Gözlük/Aksesuar
Saatler
Saatler
Kol Saatleri
Kol Saatleri
Erkek Kol Saatleri
Erkek Kol Saatleri
Kadın Kol Saatleri
Kadın Kol Saatleri
Unisex Kol Saatleri
Unisex Kol Saatleri
Çocuk Kol Saatleri
Çocuk Kol Saatleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Premium Fırsatları
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402