İlk çağlardan itibaren zamanı ölçmek için kullanılan saatler, modelleri ve teknik özellikleri ile değişiklik gösterir. Analog ve dijital olarak farklı türleri olan kol saatleri mekanik ve pilli olarak farklı çalışma prensiplerine sahiptir. Teknik özellikleri ve modelleri göz önünde bulundurularak seçilmesi gereken kol saatlerini seçerken marka da, en azından saat kadar önemlidir.

Daniel Klein Kol Saati

Kol saati, çanta, güneş gözlüğü, takı çeşitleri ve çakmak üreten bir marka olan Daniel Klein, 2000’li yılların başında yaygınlaşmaya başladı. Ürettiği çeşitli ürünlerde çağın moda anlayışını yansıtan marka, gösterişli tasarımların yanında oldukça sade modellere de sahiptir. Markanın şık saat modellerinde farklı kıyafetler ile kombine edebilen saat çeşitleri günlük yaşamda şıklığınızı tamamlar. Geniş renk yelpazesi ile hem klasik modellere hem de spor modellere canlı bir hava katan marka, alışılagelmişin dışında birçok farklı modelli kullanıcılarına sunar.

Daniel Klein kol saatleri arasında dikkat çeken diğer bir nokta ise farklı boyutlarda kasa ebatlarıdır. Büyük köşeli kasaya sahip modeller erkek saatleri arasında bulunur. Markanın kadın saatlerinde ise ince kordonlar ve küçük kasaların bulunduğu modeller öne çıkar. Farklı yaş kesimlerinden kullanıcılara hitap eden modeller modaya uygun tasarımları ile ilgi çeker.

Daniel Klein Kol Saati Fiyatları

Daniel Klein kol saatleri arasında farklı bütçelere hitap eden ürünler bulunur. Erkek saatlerinde farklı renklerde çelik kordonların ağırlıklı olarak kullanıldığı Premium serisine ait modeller, diğer modellere oranla daha yüksek bir fiyat seviyesine sahiptir. Takvim özelliği bulunan serinin saat modelleri arasında deri kordonlu ürünler ve farklı renklerin birlikte kullanıldığı çelik kordonlu ürünlere daha uygun fiyatlar ile satılır. Sportif kasa çerçevesine sahip erkek saatleri ise ekonomik fiyatlar ile kullanıcıya sunulur. Özellikle şıklığı ile öne çıkan iç tasarımı, deri ve gözenekli kordona sahip ürünler ise sportif modeller ile aynı fiyat aralığına sahiptir.

Kadın saatleri arasında taşlarla süslü klasik tasarıma sahip ürünlerin fiyatları değişiklik gösterir. Sarı, pembe altın veya lacivert gibi renklerin birlikte kullanıldığı çelik kordona sahip ürünler yüksek fiyatları ile öne çıkar. Tek renk taşlarla süslü modellerinde yer aldığı ürünler arasında iş kadınlara hitap eden ürünlere ulaşabilirsiniz. Deri kordonlu kadın saatlerinde ise küçük kasası ile zarif modeller birbirine yakın fiyatlara sahiptir. Sade modellerde ise her bütçeye hitap edecek uygun ve ekonomik fiyatları olan ürünler bulunur. İlginç iç tasarım, çift dolamalı kordon ve renkli materyaller gibi özelliklere sahip olan modeller arasında farklı zevklere hitap eden ürünlere ulaşabilirsiniz.

Daniel Klein Kol Saati Modelleri

Daniel Klein kol saatleri arasında hem erkekler hem de kadınlar için modaya uygun şık tasarımlar bulunur. Erkek saatlerinde hem deri kordon hem de çelik kordonlu saatler ilgi çeker. Deri kordonlu modeller arasında farklı iç tasarımları olan ürünler gençler ve orta yaşlı erkekler tarafından kullanılabilir. Kasa modellerinde ise yuvarlak kasalı ürünler ve dikdörtgen büyük kasalı saat modellerini bulabilirsiniz.

Kadın Daniel Klein kol saatleri arasında farklı zevklere hitap eden ürünler alır. Özellikle canlı renkleri ile enerjik bir tarza sahip olan modeller arasında iç kısmında kelebek motiflerinin bulunduğu saatler genç kızlara hitap eder. Açık mavi, pudra ve kahverenginin farklı tonlarının kullanıldığı modeller günlük yaşamda ideal bir kullanım sunar. Sportif saat modelleri arasında silikon kordonlu ürünler öne çıkar. Daniel Klein kadın saatlerinde dikkat çekici diğer bir model ise çelik kasalı ürünlerdir. Olgun tasarımları, şık süslemeleri ve ideal ebatları ile iş yaşamında kullanıma uygun çelik kordonlu modelleri inceleyebilirsiniz.

Daniel Klein Kol Saati Modelleri

4.784 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Daniel Klein
  2. Casio
  3. Guess
  4. Diesel
  5. Michael Kors
  6. Tommy Hilfiger
  7. Swatch
  8. Emporio Armani
  9. Seiko
  10. Puma
  11. Pierre Cardin
  12. GOB2C
  13. Ferrucci
  14. Q&Q
  15. Slazenger
  16. Momentus
  17. Lee Cooper
  18. Freelook
  19. Spectrum
  20. G-Sport Polo
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Cinsiyet
 7. Alarm
 8. Çalışma Tipi
 9. Cam
 10. Kasa Çapı A-Z
 11. Kadran Rengi A-Z
 12. Su Geçirmezlik A-Z
 13. Kordon A-Z
 14. Takvim
 15. Kasa Tipi
 16. Kronometre
 17. Kasa Malzemesi
 18. Satıcı A-Z
 • Marka Daniel Klein
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402/danielklein
Başa dön