Erkek ve bayan giyim tarzının vazgeçilmez unsurlarından biri olan kol saatleri her zevk ve ihtiyacı karşılayacak zengin çeşitlilikleri ile en revaçta aksesuarlarından biri olmaya devam ediyor. Birbirinden estetik farklı tasarımlar, renkler ve özellikleri ile saatçiliğin merkezi olan İşviçre’de doğmuş ilk ve tek yerli saat üreticisi, Türkiye' nin en çok satan markası Nacar'ın kol saatleri koleksiyon ürünleri beğeninize sunuluyor.

Nacar Kol Saati

İsviçreli bir saat üreticisi olan Nacar, 1985 yılında bir Türk şirketi olan Konyalı Saat tarafından satın alınmış ve 1995 den itibaren kendine has tasarımlarını yaparak Nacar markası ile üretimine geçilmiştir. Nacar saatlerinin, saat mekanizmaları İsveç ve Japonya’ dan temin edilerek üretimleri Hong Kong’ da yapılmaktadır. Bugünkü Nacar saatlerinin tasarım çeşitliliği ve güvenilirliği bu etkileyici geçmişinden geliyor.

Saat dünyasındaki son 20 yıllık rekabetçi ortam ve modacıların saat işine girmesi nedenleri ile tasarım çeşitliliğinin artmasına paralel olarak tüketici tercihleri de değişmiştir. Bu değişimin doğal sonucu olarak saat tasarımları da gelişmek zorunda kalınmıştır. Teknolojinin baş döndürücü gelişimi ve saatlerin üretim şartlarının giderek kolaylaşması neticesinde zengin tasarımlı, fonksiyonel olarak mükemmel saatler üretilebilir hale gelinebilmiştir. Nacar markası bu değişim ve dönüşüme zamanında etkin olarak reaksiyon göstererek zengin ürün çeşitliliğini tüketicilerine sunabilmiştir.

Nacar Kol Saati Fiyatları

Her zevke uygun tasarım ve renk seçenekleri ile Nacar kol saatlerinin koleksiyonları oluşturulmuştur. Saat koleksiyonlarındaki tüm modelleri web sitesindeki ürün detayları ile yakından incelenebilmektedir. Saatlerin fiyat aralıkları 160 - 900 TL arasındadır. Kullanıcılar bütçesine ve bireysel zevkine en uygun modeli bol seçenek arasından rahatlıkla bulabilmektedir.

Nacar Kol Saati Modelleri

Nacar markası ayrıcalığını yaratan deneyimi, beklentilere ve sosyo-ekonomik ihtiyaçlara göre çeşitlenen saat ailesi ile saatçilik dünyasındaki haklı yerini almıştır. Nacar kol saatleri de bu model zenginliği sayesinde her tür kullanıcı beklentilerine cevap verebilmektedir.

Erkek kullanıcılar için geliştirilmiş modeller ile prestij ve tarz görünümüne kavuşmak mümkündür. Erkek kol saatleri modellerinin arasından dinamik bir ruhtan ilham alınarak tasarlanan sportif modelleri tercih ederek daha fit görünebilirsiniz. Erkek koleksiyonları, modanın ve trendlerin kullanıcı beklentileri ile eşleştirilmesi ile çeşitli gruplar halinde oluşturulmuştur. Nacar erkek kol saatleri tarz ve teknolojiyi birleştirmiş Trendy, Sporty, Classsical, Business gibi ihtiyaca uygun saat grupları ile tanımlanmıştır.

Günün değil, tüm zarafetini yansıtan, şık bir duruş ve ayrıcalıklı bir tarza sahip ayrıcalıklı modeller ile bayan kol saatleri de Trendy, Sporty, Classical, Day&Night gibi bayanların özel ihtiyaçlarına göre gruplanmıştır.

Gençlerin ve hareketli model severlerin tercihi trendy ve sporty olur iken iş yaşamındaki ve klasik giyim tarzına sahip erkekler ise classical ve business gibi serilerden saat modeli tercihlerini yapabilir. Klasik giyim ile uyması için tercih edilecek bayan kol saat modelleri classical, day & night gibi gruplardaki saatler olabilir. Gece ve gündüz, zevkle kullanılabilecek, eşsiz bir tarz ile kullanıcıya en uygun model saatler içerisinde rahatlıkla bulunabilir. Nacar kol saatlerinin model çeşitliliğinin oldukça fazla olması nedeniyle saat gruplamaları sayesinde kullanıcılar ihtiyaç ve önceliklerine göre tercih edecekleri gruptan saatlerin modellerine vakit kaybetmeden ulaşabilir.

Ürün tanımları ve web sitesi içerisindeki Nacar kol saat modellerini analog, dijital veya otomatik modellere göre de inceyebilir ve tercihinizi saatleri büyük resimler ile detaylı inceleyerek de yapabilirsiniz. Nacar kol saatlerini giyim tarzınız ve renk tercihleriniz ile kullanım amacınıza uygun olarak kolaylıkla seçebilirsiniz.

Nacar Kol Saati Modelleri

505 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Nacar
  2. Casio
  3. Guess
  4. Diesel
  5. Michael Kors
  6. Tommy Hilfiger
  7. Swatch
  8. Seiko
  9. Puma
  10. Pierre Cardin
  11. Spectrum
  12. Daniel Klein
  13. Ferrucci
  14. Q&Q
  15. Momentus
  16. Coliseum
  17. Slazenger
  18. Fossil
  19. Lee Cooper
  20. Vialux
  21. Dexter
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Cinsiyet
 7. Cam
 8. Kasa Çapı A-Z
 9. Kadran Rengi A-Z
 10. Su Geçirmezlik A-Z
 11. Kordon A-Z
 12. Takvim
 13. Kasa Tipi
 14. Kronometre
 15. Kasa Malzemesi A-Z
 16. Satıcı A-Z
 • Marka Nacar
DSACategoryId/2147483632/318242/25008402
BAŞA DÖN