Zirkon Takı Seti

Kristal taşlara, özel kesim yöntemleri ile pürüzsüz bir görünüm vererek elde edilen swarovski taşlar, birçok takı çeşidinde kullanılıyor. Berrak renkleri ile beyaz ya da renkli kristaller olarak takılarda şekil bulan taşlar, şık takı çeşitleri ile kadınların ilgisini çekiyor. Ağırlıklı olarak tektaş yüzüklerde kullanılan swarovski taşlar, şık parçalar olarak set halindeki takılarda da bulunuyor. Uyumlu modelleri ile özellikle takım halindeki takılardan vazgeçmeyen kadınlar için ideal olan takı setleri, birbirinden farklı parçalardan oluşan ürünler olarak sunuluyor.

Swarovski takı setleri arasında iki parçadan ve üç parçadan oluşan ürünler bulunuyor. Üç parçalı setlerin içinde yüzük, kolye, küpe yer alıyor ve üçlü setler ağırlıklı olarak klasik biçimleri ile kadınların vazgeçilmezi oluyor. İki parçalı setler ise yüzük içermeyerek küpe ve kolyeden oluşuyor. Hem klasik tasarımlara, hem de daha modern temalara sahip ürünlerin yer aldığı ikili setler içinde her yaş grubundan kadının ilgisini çeken ürüne ulaşılabiliyor. Swarovski etiketli iki ve üç parçalı setlerde dikkat çeken diğer bir özellik ise ürünlerin el işçiliği ile üretilmesi oluyor. Titiz el işçiliği ile şık detaylara sahip olan takı setleri, modelleri ile birçok açıdan farklılık gösteriyor.

Parça sayısı değişen takı setlerinde ürünlerin modelleri de farklılık gösteriyor. Farklı kolye ve küpe tasarımları ile birlikte orijinal swarovski taşların renkleri de ürünlerin tasarımlarına göre deşiyor. Taşların kullanıldığı takılar, 925 ayar gümüşten üretiliyor ve takılar beyaz ya da altın sarısı olarak iki farklı renkte kullanıcıya sunuluyor. Beyaz renkli ürünler, renkli taşlar ve küçük swarovski taşlardan oluşan tasarımları ile zarif modeller olarak beğeni kazanıyor. Özellikle mavi, turkuaz, siyah, pembe, mor, yeşil veya kırmızı gibi renkli taşların kullanıldığı beyaz gümüş takı setleri, ışıltılı tasarımlı ile dikkat çekiyor. Setlerde bilhassa renkli taşlı küpe ve kolyeler uyumlu bir duruş sergilediği için özel davetlerde tercih edilebilecek ürünler oluyor. Renkli takılarda beyaz küçük swarovski taşlarla desteklenmiş setler ise daha gösterişli tasarımlar olarak karşınıza çıkıyor. Beyaz çerçeve içinde renkli taşlar, oldukça dikkat çekici formları ile beğeni kazanıyor. Beyaz takılarda tercih edilen tasarımlar ise ağırlıklı olarak damla şekli, kare, oval gibi klasik biçimler olarak öne çıkıyor. Klasik biçimleri ile farklı zevklere sahip kadınların tercih edebileceği beyaz renkli takılar arasında gençlerin ilgisini çeken ürünler de yer alıyor. Özellikle kedi, elma, yonca ya da kelebek gibi daha sevimli temaların kullanıldığı setler, genç kızların hem günlük hayatta, hem de davetlerde tercih ettiği ürünler oluyor.

Beyaz renkli gümüş swarovski setlerin yanında altın sarısı takılar da modelleri ile ilgi görüyor. Ana malzeme olarak yine gümüşten üretilen ve daha pırıltılı temalara sahip olan setler, beyaz ve renkli swarovski taşlarla süslü oluyor. Ağırlıklı olarak beyaz taşların kullanıldığı takılarda, şık ortamlarda takılacak ürünler öne çıkıyor. Çoklu taşlarla desteklenmiş takımlar estetik bir havaya sahipken, tektaş modeller daha sade tasarımlar olarak beğeni kazanıyor. Altın sarısı setlerde pembe altından üretilen ürünler de bulunuyor. Renkli taşların kullanıldığı ürünler olarak göze çarpan pembe altın rengi modeller, ince işçilikleri ile dikkat topluyor.

İki parçalı setlerin yanında yüzük de içeren üçlü swarovski takı seti çeşitleri, pırlanta görünümlü oluyor. Küpesi, kolyesi ve yüzüğü tektaş olarak tasarlanan setler, kadınların vazgeçilmez tercihlerinden oluyor. Özellikle sade tasarımları ile her dönem kullanılabilen tektaş modelleri inceleyebilir, renkleri ve modelleri ile değişiklik gösteren takı setlerinden beğendiğiniz ürünü kolayca sepetinize ekleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Swarovski Takı Setleri

250 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 250 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032936/60005560