Birbirinden farklı ve değerli tasarımlara sahip olan gümüş takı seti modelleri, kadınlar tarafından büyük beğeni topluyor. Günlük kullanım, özel gün ve davetlere uygun olarak tasarlanan çeşitli ürünler, isteğe göre oldukça değişik alanlarda kullanılabiliyor. Kadınlara hoş bir görsellik kazandıran modeller, kullanıcılardan tam not alıyor.

Gümüş Takı Seti Modelleri Nelerdir?

Gümüş takı seti modelleri, çeşitli içerikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Genel olarak kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi takılardan oluşan setler özel tasarımları ile dikkat çekiyor. Kalpli, çiçek ve nazar boncuğu figürlü ürünler, şıklığın en güzel şekilde tamamlanmasına yardımcı oluyor. El teknikleri ve el aletleri ile tasarlanan modeller, ilgi gören setler arasında yer alıyor. Altın kaplamalı olan ve tektaş ile zenginleştirilen ürünler, özel gün ve gecelerde güzelliğinizin daha çok ön plana çıkmasına yardımcı oluyor. Zirkon, Sedef ve Markazit taşlı tasarımlar, bulunduğunuz ortamda yıldız gibi parlamanıza katkıda bulunuyor. Yaprak, yonca, yıldız figürlü ve daha birçok farklı model, görselliğine önem veren kadınlar tarafından ilgi odağı oluyor. Bunun yanı sıra kız çocuklar için ideal olan tasarımlar da keyifli ve hoş görsellikleri ile beğeni topluyor. Değişik renk, malzeme ve desenlerle göz dolduran takı setleri, her zevke ve beğeniye hitap ediyor.

Gümüş Takı Seti Modelleri Nerelerde Kullanılır?

Dikkat çekici ögeleri bünyesinde barındıran gümüş takı seti modelleri, çeşitli mekânlarda çok rahat bir şekilde kullanılabiliyor. Sportif ve sade olan ürünler daha çok günlük yaşam ya da iş yerinde kıyafete göre tercih edilebiliyor. Bunun yanı sıra daha göz alıcı tasarımlar, özel gün ve davetler için zarafetin tamamlanmasına önemli ölçüde katkı sağlıyor.

Gümüş Takı Seti Modelleri Nasıl Kullanılır?

Gümüş takı seti modellerinin oldukça pratik olan yapıları sayesinde, kolaylıkla kullanımı mümkün oluyor. Takı setlerinin mekâna ve kıyafete uygun olarak tekli ya da set halinde tercih edilmesi, oldukça hoş bir görsellik için önemli oluyor. Kullanıma elverişli tasarımları ile ilgi gören modeller, güzelliğin yansıtılmasına yardımcı oluyor. Sağlam yapıya sahip olan ürünler, uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.

Gümüş Takı Seti Modellerinin Özellikleri Nelerdir?

Gümüş takı seti modelleri, birbirinden güzel ve değişik özellikleri ile dikkatleri üzerine çekiyor. Oldukça özenli bir şekilde yüksek kalitede üretilen çeşitler, zümrüt ve yakut gibi değerli taşlarla zenginleştirilerek her zevke hitap eden alternatif sunuyor. Otantik tasarım, damla modeli, tuğra gibi çeşitler oldukça ilgi gören ürünler arasında yer alıyor. Zirkon taşlı incili setler, sade ve dikkat çekici görselliği ile kadınlardan tam not alıyor. 

 • Kolye, küpe, yüzük, bileklik gibi takıları kombine olarak sağlayan setler, ihtiyaç duyulan her zaman görsel şıklık kazandırıyor.
 • Günlük kullanım, ofis ya da özel davetler için takıların tekli ya da set halinde kullanılması mümkün oluyor. 
 • Değerli tasarımları ile ön plana çıkan ürünler, kadınların güzelliklerinin yansıtılmasına katkı sağlıyor.
 • Sağlam yapıları sayesinde, uzun yıllar güvenli bir şekilde kullanılabiliyor.
 • Değerli taş ve desenlerle zenginleştirilen modeller, kalite ve tasarımı bir arada sunmayı hedefliyor.
 • El işçiliği olan özel tasarımlar ise oldukça ilgi gören ürünler arasında yer alıyor.

Siz de beğeninize uygun olan gümüş takı seti modellerine hepsiburada.com üzerinden rahatlıkla ulaşabilir ve istediğiniz tasarımları kolay bir şekilde temin edebilirsiniz. Bu sayede, günlük yaşamda ya da özel günlerde şıklığınızdan ve kalitenizden ödün vermemenin keyfini yaşayabilirsiniz. Ayrıca çok değerli setlerden sevdiklerinize hediye ederek, onlara kendilerini özel hissettirmenin mutluluğunu deneyimleyebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gümüş Takı Seti Modelleri

5.356 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Glorria Gümüş Takı Setleri
  2. Swarovski Gümüş Takı Setleri
  3. Silver & Silver Gümüş Takı Setleri
  4. Anı Yüzük Gümüş Takı Setleri
  5. Ejoya Gümüş Takı Setleri
  6. Tevuli Gümüş Takı Setleri
  7. Jelux Silver Gümüş Takı Setleri
  8. Silverella Gümüş Takı Setleri
  9. Angemiel Gümüş Takı Setleri
  10. Pirmoda Gümüş Takı Setleri
  11. Valori Jewels Gümüş Takı Setleri
  12. Beyazıt Takı Gümüş Takı Setleri
  13. Midyat Gümüş Dünyası Gümüş Takı Setleri
  14. Aykat Gümüş Takı Setleri
  15. Akyüz Gümüş Gümüş Takı Setleri
  16. Midyat Nurtaş Gümüş Gümüş Takı Setleri
  17. Hicret Kuyumculuk Gümüş Takı Setleri
  18. Barış Takı Gümüş Takı Setleri
  19. Mercan Silver Gümüş Takı Setleri
  20. Gumush Gümüş Takı Setleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Renk A-Z
 7. Yüzük Ölçüsü A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032936/536796
Başa dön