ARA
Loading interface...
Loading interface...
Antifog+Plus Gözlükler Için Buğu Önleyici Sprey

Antifog+Plus Gözlükler Için Buğu Önleyici Sprey

%0 indirim 44,90 TL 44,90 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/2147483632/25000094/60003451
Antifog+Plus Gözlükler Için Buğu Önleyici Sprey

Paket İçeriği: 5 ml Buğu Önleyici Damla 15x18 Microfiber Bez Prospektüs

Opticleaner Antifog+ Plus Gözlükler İçin Buğu Önleyici DamlaAntifog+ Plus Buğu Önleyici Gözlük kullananların karşılaştığı ortak bir problem olan buğulanma (sis) beklenmedik ve kontrol edilemeyen bir anda körlük yaparak günlük hayatı etkileyebilir. 

Bu soruna çözüm bulmak için OptiCleaner firması sis oluşumunu engellemeye yardımcı özelliğe sahip konsantre Antifog+ Plus ürününü geliştirdi. 

Antifog+ Plus ürünü buğu (sis) oluşumuna karşı korumayı sağlar. Buğu (sis) problemi yaşayan gözlük kullananlar için geliştirilmiş bir üründür. 

Ürün Özellikleri: Antifog+ Plus ürünü hidrofilik özellikleri sayesinde üst katmandaki kaplamanın kalıcı olmasını sağlar. Antifog+ Plus ürünü gözlük camının üzerindeki su damlacıklarını (sis-buğu) yüzeye mükemmel yayarak gözlüğü takan kişinin göremeyeceği düzgün bir film oluşturur. Antifog+ Plus ürünü hidrofilik yüzey oluşturma etkisine sahip noniyonik yüzey aktif madde içerir. Mükemmel bir buğu (sis) iticilik özelliğine sahiptir.Uygulanacak gözlük camı yüzeyine aktif madde kullanılarak hidrofilik özellikte kaplama yapılır ve özel microfiber bez kullanılarak nazikçe, dairesel hareketler şeklinde yaydırarak uygulanır, oluşturulan kaplamanın kuruması beklenir. 

Setimiz “Sağlık Bakanlığı” onaylı, organik, çevre dostu ve Türkiye’de üretilmektedir. 

Nasıl Kullanılır? Antifog+ Plus ürününü aktif hale getirmek için uygulama yapmadan önce şişeyi dikkatlice çalkalayınız Antifog+ Plus konsantre ürününden gözlük camlarınızın her iki yüzeyine birer damla damlatın. OptiCleaner Microfiber Bez ile nazikçe ve dairesel hareketler şeklinde yaydırarak uygulayın Suyla temas edilmezse, tekrar silinmezse etkisini uzun süre korur.

Nerelerde Kullanılır? Günlük yaşantımızda buğu problemi ile her an karşılaşmanız mümkün. Sıcak içecek içerken Yemek yaparken Ütü yaparken Bulaşık makinasını açtığınızda Sıcak - Soğuk ortam değişikliklerinde Dış mekan aktivitelerinde Spor yaparken Sonuç Dayanıklı, uzun süre etkili buğusuz görüntü.

Antifog+ Plus ürününün gözlük camı üzerindeki kalıcılığı bir haftadır. Eğer suyla temas edilmezse, tekrar silinmezse etkisini uzun süre korur.

Garanti Süresi (Ay) 6
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000SZDKZ
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Başa dön