Apple İkinci El - Yenilenmiş Cep Telefonu

2000'li yıllara damga vuran teknoloji devlerinden biri olan Apple, tasarım detaylarıyla, özellikle de kalitesi, özgün yazılımları ve ürün yelpazesiyle en popüler akıllı telefon markalarından biridir. Marka, tasarımını son derece kısa çizgilerle ilerletiyor ve ikonik Apple logosuyla tanınıyor. Yıllar içinde renkleri ve boyutları değişmiş olsa da, ısırılmış elma logosu markanın adını vurguluyor ve ürünlerin kalite farkını ortaya koyuyor. Ancak belki de en çok duyulan ve öne çıkan ürün Apple cep telefonları. Türkiye, 2007 yılından bu yana Türkiye'de iPhone adını sıklıkla kullanır ve markanın ürünleri en sık tercih edilen cep telefonu çeşitlerindendir.

Apple cep telefonu serisinin değişmez özelliklerinden biri, zamansız teknolojisi ve tasarımıdır. Örneğin, sektörün ilk iPhone'u ilk dokunmatik ekranlı telefon olma işlevine sahiptir. Bu ve bunun gibi pek çok alanda öncü olan Apple cep telefonu modelleri, yazılım açısından bu alanda diğer marka ve modellerden farklıdır. Hepimizin bildiği gibi günümüzün en sevilen elektronik ürünleri akıllı telefonlardır çünkü insan hayatını kolaylaştırırlar. Günümüzde bu cihazları popüler kılan bir diğer faktör ise işletim fonksiyonlarının yanı sıra şüphesiz kamera sayısı ve fonksiyonlarıdır. Instagram ve Facebook gibi sosyal medya platformlarının sık kullanımı da modellerin tasarımını etkiledi ve etkilemeye devam ediyor. Bu cihazlar bu kadar bu kadar ileri teknoloji ve kalite iddiası ile piyasada bulunmasına karşılık olarak satın alma aşamasında kullanıcılardan ortalamanın biraz üzerinde bir miktar talep ediyor. Bu cihazlara sahip olmak isteyenler ise cihazlara daha uygun fiyatlara ulaşabilmenin yollarını arıyor. Bu yollardan bir tanesi ise Apple yenilenmiş telefon ya da Apple 2. el telefon seçeneklerine bakmak.

Akıllı Telefonların Yıldızlarından Apple iPhone!

Hemen hemen tüm teknik ürünlerde olduğu gibi, cep telefonlarında da fiyat, ürünün kalitesine, tasarımına, sektörünün geçmişine, en son ürünlere ve tüm bunlara ek olarak diğer özelliklere göre değişiklik gösterecektir. Markalar arasında farklılıklar olduğu gibi markalı ürünler arasında da bazı farklılıklar vardır. Tüm markalar gibi Apple iPhone ürünleri de farklı fiyat aralıklarında ürün modellerine sahiptir. Bu nedenle, ihtiyaçlarınızı önceden belirlemeniz ve bu ihtiyaçlara göre seçimler yapmanız önemlidir. Yenilenmiş cep telefonları farklı sebepler yüzünden ambalajından çıkan telefonların donanım ve yazılım açısından ve ayrıca kozmetik açıdan yenilenmesi ve o şekilde tekrar paketlenmesi durumuna denir. Apple yenilenmiş telefon çeşitleri 1. el gibi olmasına rağmen 1. el telefonlardan çok daha uygun fiyata satışa sunulur. En iyi Apple telefonları insanların ihtiyaçlarına göre farklılık gösterir ve size en uygun telefon, ihtiyacınızı en iyi karşılayan modeldir. Bu noktada önceliğin belirlenmesi çok önemlidir. İletişimin yanı sıra, fotoğraf çekme ve fotoğraf saklama, bilgi saklama ve bankacılık işlerini halletmenizi kolaylaştırma gibi işlevleri de vardır.

iPhone modelleri satış aşamasında farklı kapasite seçeneklerine sahip oluyor ve Apple telefon fiyatları buna göre değişiyor. İhtiyaçlarınıza uygun depolama kapasitesini belirleyebilir ve buna göre yenilenmiş ya da ikinci el iPhone telefon arasından seçim yapabilirsiniz. Örneğin; fotoğraflarını, videolarını ve belgelerini sıklıkla harici depolamaya aktaran kişiler, daha küçük depolama kapasitesine sahip cihazları tercih edebilir. Cihazın kamera fonksiyonu fiyatı belirleyen bir faktördür. Çekim yapmayı sevenler, bu işi yapan ya da sosyal medyada daha kaliteli fotoğraflar çekmek isteyenler ikinci el iPhone 11 gibi daha güçlü kameralı bir telefon seçebilirler. Daha yüksek kaliteli fotoğraflar sosyal medya sayfalarınızı bu sayede süsleyebilir. Apple, profesyonel iş alanında yüksek kaliteli lensler kullandığından teknolojiye ve pratikliğe değer veren kişilerin tercih ettiği markalardan biridir. Apple, gelişmiş modellerinde bile minimal tasarım prensiplerinden vazgeçmez ve arayüzü çok basittir. Bu basit arayüz işlevi her yaştan insanın kullanması için uygundur ve ürünü daha pratik hale getirir. IOS 14 ile gelen isteğe bağlı dağınık ve düzenli arayüz kullanım seçenekleri, ihtiyacınız olanı kolayca bulmak için çok kullanışlıdır. Bu özelliği kullanmak size zaman kazandırabilir. Ayrıca Apple, özellikle yeni modellerinde cep telefonlarını toz ve sudan korumak için işlevler geliştirdi. Bu nedenle telefonunuzu uzun yıllar endişe ve stres duymadan kullanabilirsiniz. Bazı modellerde su altında ortalama sürelerde çekim yapabilir veya yağmurlu günlerde telefonunuzu tereddüt etmeden kullanabilirsiniz. Bu işlev, telefon bir su birikintisine düştüğünde de çok kullanışlıdır. Size en uygun Apple ikinci el telefon fiyatları ve detayları hakkında bilgi alabilmeniz için sizleri bekliyor. Tüm detaylı bilgilere göz atarak ürünlerin özelliklerini keşfedebilirsiniz. Gerek kamera kalitesi gerekse işletim sisteminin özel fonksiyonları sayesinde uzun süre kullanacağınız bir cihaz sahibi olabilirsiniz.

Şimdi iPhone Alma Zamanı

Apple, 2007 yılında piyasaya sürülen ilk cep telefonu olan iPhone Original'den bu yana tasarımını sadeleştirmeye önem veren markalardan biri oldu. Son birkaç yıldır kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılamasına devam ederken en küçük tasarım detayından vazgeçmedi. Tüm iPhone modelleri, tek elle rahat şekilde tutması kolay olacak biçimde, ergonomik olarak ve dikdörtgen şeklinde üretilmiştir. Gelecekte katlanabilir modeller veya farklı geometrik şekillere sahip modeller popüler olsa da Apple bu rahat tutuştan ödün vermeyecektir. Bazı modellerde fiziksel tuşlar bulunmakta ancak son yıllarda büyük ekranların ve tüm ekranların popülerliği ile özellikle mevcut modellerde fiziksel tuşlar bulunmamaktadır. Bu tasarım, telefona benzersiz bir bütünlük hissi vermeye yardımcı olur. Yuvarlatılmış kenarları, olası kazalarda hasarı en aza indirecek şekilde tasarlanmıştır. Yine de yanınızda uygun bir koruyucu ekipman taşımanız faydalı olacaktır. Ek olarak, telefonunuzu benzersiz kılmak için en sevdiğiniz koruyucu ekipmanları kullanma fırsatına da sahip olacaksınız. Markanın şarj ve kulaklık jakları ile SIM kart yuvası da kullanım için oldukça uygun. Marka, yazılım sadeliğini korumakta ve arayüzü her yaştan kullanıcı tarafından kolaylıkla kontrol edebileceği şekilde düzenlemeye devam etmektedir.

Anlaşılması çok kolay bir şekilde programlanmıştır. Apple ikinci el telefon türünü kullanarak uygulamanıza erişebilir, ana sayfanızı düzenleyebilir, arama yapabilir veya aramaları cevaplayabilirsiniz. Bu sayede teknoloji çağının ortasındaki gençler ve ileri yaşta teknolojiye maruz kalan gençler bu ürünleri rahatlıkla kullanabilirler. Genellikle, çeşitlilik boyut ve benzeri öğeler tarafından sağlanır ve her seri bir sayı ile temsil edilir. Dolayısıyla en üst model olan cep telefonu, önceki modellere göre gelişmiş özelliklere sahiptir. iPhone 7 Plus modelinin temel özelliklerine bakılacak olunursa, ürün sadece 188 gram ağırlığında ve taşıması kolaydır, 384 saatlik bekleme süresi insanların ilgisini çeker. Bluetooth işlevi mevcuttur. Dokunmatik ekran işlevine sahiptir. Ekran boyutu 5,5 inçtir. Ekranı 1080 x 1920 pikseldir. IOS 14 işletim sistemine sahip cihazlarda 12 MP kamera bulunur. 2900 mAh pil gücüne sahiptir. 3 GB RAM sağlanır.  iPhone 8 ikinci el cihazlar ise IOS 14 işletim sistemine sahip, 174 gram daha hafif ve kolaylıkla taşınabilir. Cihaz 256 GB'a kadar genişletilebilir belleğe sahiptir ve bu nedenle Apple A11 biyonik işlemci tipine sahiptir. Ekran boyutu 5,8 inçtir ve bundan tam olarak yararlanabilirsiniz. 4K video kaydedebilen 12 MP kamera ile harika fotoğraflar çekebilirsiniz.

Güvenilir İşletim Sistemi

Kendi mağazasının App Store'unda sağlanan onaylı ve güvenli uygulamalar dışında hiçbir uygulamanın cihazınıza indirilmesine veya kontrol etmesine izin vermez. Ayrıca, cep telefonu depolama alanı gibi alanlar için oldukça güvenli tanımlama ve şifreleme hizmetleri sağlar. Örneğin; dosyaları şifrelemek için parmak izi tanımlı şifreler ve yüz tanıma programları gibi araçlar kullanabilirsiniz. Bu sayede, telefonunuzu tamamen şifreleyebilir ve istenmeyen kişilerin özel bilgilerinizi ele geçirmesini engelleyebilirsiniz. Jailbreak gibi tehlikeli işlemler yapılmadığı sürece kötü amaçlı yazılımların iPhone'a erişmesi zordur. Günümüzün popüler çevrimiçi alışveriş çağında, bankanızın ve kimlik bilgilerinizin güvende olduğunu bilmek, iPhone'u tercih etmenizin nedenlerinden sadece bir tanesidir. Ayrıca, yıllar ne kadar ilerlerse ilerlesin Apple, iPhone için güncellemeler göndermeye devam ediyor. Bu sistem güncellemeleri sayesinde cihazınızda belirli sorunların önüne geçebilir ve uygulamayı sorunsuz bir şekilde kullanabilirsiniz. Bu konuda diğer birçok akıllı telefon markası gibi Apple da kullanıcı deneyimini geliştirmeye devam eden markalardan biri.  iPhone X ikinci el ya da farklı bir model Apple markalı bir cep telefonu satın aldıktan sonra, markanın kullanıcılar için uzun vadeli geliştirme ve güncelleme fırsatlarından yararlanmaya devam edebilirsiniz. Bütçenize uygun Apple ikinci el telefon fiyatları hakkında bilgi almak ve modellerini incelemek için sayfamızı inceleyebilir, ardından favori Apple marka yenilenmiş ya da ikinci el telefon modelinize güvenle sahip olabilirsiniz.

Apple, ilk cep telefonunu piyasaya sürdüğünden beri, iPhone kamerasını sürekli olarak geliştiriyor. Apple, her yeni modelde rol oynayan özelliklere sahip olmaya devam eden bir marka. Günümüzde cep telefonlarının fotoğraf çekebilme özelliği birçok kullanıcının ürün tercihlerinde dikkate aldığı önemli noktalardan biri haline gelmiştir. Sosyal medya kullanımının artması ve influencer kariyerleriyle uğraşan kişiler gibi nedenlerle günün her anında fotoğraf veya video çekmek için yüksek kaliteli kameralı cep telefonu kullanmak gerekiyor. Özellikle bu alanda çalışanlar, fotoğraf çekmeye ihtiyaç duyanlar ya da sadece ileride fotoğraflara bakarken yüksek kaliteli fotoğraflar ile geçmişi anmak isteyenler, iPhone X ikinci el gibi en yeni iPhone'u tercih edebilirsiniz. iPhone, farklı perspektiflerden geniş veya ultra geniş fotoğraflar çekmenize olanak tanıyan birden fazla kameraya sahiptir. Bu modeller ayrıca, farklı portre modlarında mükemmel özçekimler yapmanıza ve bunları gerektiği gibi düzenlemenize yardımcı olabilecek gelişmiş bokeh efektlerine sahiptir. Sürekli çekim modunun yanı sıra iPhone'da (gece modu dahil) flaşta karşılaşılan kırmızı göz sorununu ortadan kaldırabilecek bazı özellikler bulunuyor. iPhone, video kaydında çok başarılı olmuştur ve çoğu modelde 4K video yakalamayı destekler. Ayrıca 1080p ve 720p videolar çekebilir ve düzenleyebilirsiniz. Dijital yakınlaştırmaya ek olarak, yavaş veya hızlandırılmış videolar da çekebilirsiniz. Ayrıca yeni model, video içerik üreticilerinin özel olarak kullandıkları özelliklerden biri olan kayıtlı videodan yüksek çözünürlüklü fotoğraf çekme seçeneği de sunuyor.

Ayarlanabilir Üstün Fonksiyonları ile Apple iPhone Telefon!

iPhone, ayarlanabilir arayüz ve ekran fonksiyonlarına sahip modelleri ile kullanışlı ve konforlu bir deneyim sağlıyor. Özel renk filtresi sayesinde görme problemlerini çözerek kullanım kalitesini artırmanıza yardımcı olabilir ve büyüteç işlevi net görmeniz zor olan noktaları büyüterek okumanıza ve gözlemlemenize yardımcı olabilir. Rengi gerektiği gibi ayarlayarak gözlere yük bindirmez, böylece göz yorgunluğunun üstesinden gelinir ve okuma konsantrasyonu artırılır. ""Seslendirme"" fonksiyonu ile konuşarak cihazı etkin bir şekilde kullanabilirsiniz. Sesli uyarı işlevi ürün modeline göre değişmekle birlikte kullanımı kolaydır ancak yan veya orta düğmeye arka arkaya 3 kez basılarak etkinleştirilebilir ve size telefonda olup bitenler hakkında sesli bilgi sağlar. İsterseniz, konuşmanızın hızını ve perdesini size daha uygun hale getirmek için değiştirebilirsiniz. Ayrıca anlatım işlevi sayesinde bir mesaj oluşturabilir ve butona tıklayabilirsiniz. Ayrıca öğrenmek istedikleriniz hakkında doğrudan bilgi de isteyebilirsiniz. iPhone, klavyedeki dikte ve mikrofon düğmesi yardımıyla söylediğiniz tüm kelimeleri kaydedebilir. Gerekirse, ekranda görüntülenen resimlerin veya fotoğrafların sesli olarak tanımlanmasını da isteyebilirsiniz.

Siri (iPhone’un en tanıdık özelliklerinden biri) sesli asistanıyla iletişim kurabilir ve neredeyse bilmek istediğiniz her şeye yönelik bir rehber olan Google aramalarının yanıtlarını bulabilirsiniz. Elleriniz kirlendiğinde veya dolu halde olduğunda, seyahat ederken telefonunuza dokunmadan Siri ile iletişim kurabilir ve bu şekilde her şeyi yapabilirsiniz. Siri ayrıca gelen mesajların kulaklık aracılığıyla konuşulmasına da izin veriyor. Bu nedenle, gizliliğinizden ödün vermeden Siri ile iletişim kurabilir ve mesajları dinleyebilirsiniz. Siri sayesinde mesaj göndermek için sesli komutları kullanabilir veya mesajı tamamlamanıza yardımcı olacak cümleler önerebilirsiniz. iPhone'unuzu özelleştirebilirsiniz. Gerekirse, Siri'ye bir alarm komutu verebilir ve gerekirse de size önemli toplantıları hatırlatmasını ve trafik durumu bilgilerini iletmesini isteyebilirsiniz. Siri, evden ayrılmak için en iyi zamanınızı bile ayarlayabilir. Bu sayede, gizliliğinizden ödün vermeden Siri ile iletişim kurabilir ve mesajları dinleyebilirsiniz. Siri ile, mesaj göndermek için sesli komutları kullanabilir veya mesajı tamamlamanıza yardımcı olacak ifadeler önerebilirsiniz. İkinci el iPhone telefonlar mutlaka incelenmesi gereken ürün kategorileri arasında.

Kaliteli ve İyi Asistan Çözümleri

iPhone'unuzu ayrıca dilediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz. Siri ile, mesaj göndermek için sesli komutları kullanabilir veya mesajı tamamlamanıza yardımcı olacak ifadeler önerebilirsiniz. Apple, cep telefonu ve aksesuarları konusunda yüksek kaliteli ve modaya uygun ürünler sunarak kullanıcıların ihtiyaçlarını karşılıyor. Gerekli ürün özelliklerini belirledikten sonra sayfadaki arama kriterlerini özelleştirerek hayalinizdeki modeli kolayca daha uygun fiyata satın alabilirsiniz. En yeni iPhone'a ek olarak, popüler olmaya devam eden diğer modelleri de sayfamızda bulabilirsiniz. Bellek, ekran boyutu ve model gibi işlevlere göre arama kriterlerini daraltabilirsiniz. Örneğin; kullandığınız cihazda çok fazla belleğe ihtiyacınız yoksa ve belirli bir uygulama yoksa 16 veya 32 GB belleğe sahip bir model seçebilirsiniz. Ek depolama kullanımına ihtiyaç duyanlar, 512GB'a kadar bir iPhone kullanabilir. Büyük ekranları sevenler genellikle dizi ve film izler ve oyun oynarken rahat etmek için 6.5 inçlik bir ekran seçebilirler. Telefonunu cebine kolayca koymak isteyenler daha küçük ekran boyutunu tercih edebilir.

iPhone, birçok farklı renk ve bu işlevleri sunuyor. Apple, koleksiyonunda siyah ve beyaz gibi klasik renkler ile altın sarısı ve uzay gri gibi özel renkler gibi popüler renkleri de bulundurur. Markanın modellerinde özel olarak üretilen kırmızı gibi göz alıcı renkleri görmek bile mümkün. Ayrıca sınıflandırma türlerine göz atabilir ve ürünleri fiyata göre sınıflandırabilirsiniz. En uygun ürünleri fiyat sırasına göre listeleyebilirsiniz. Sayfamızdaki ürün detaylarına göz atarak satın almayı planladığınız ürün özellikleri hakkında daha detaylı bilgi alabilirsiniz. Devam etmeden önce kullanıcı yorumlarını inceleyebilir ve ihtiyacınız olan ürünün sahibi olan kişinin deneyiminden yararlanabilirsiniz. Eşsiz fotoğraflar, güvenli internet keyfi, yeterli depolama alanı seçenekleri ile farklı modelleri kontrol ederek zamana uyum sağlayabilir ve teknolojinin tadını çıkarabilir, iPhone 7 ikinci el fiyatları ya da tüm Apple ikinci el telefon fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz. Hepsiburada’dan uygun fiyata zevkinize ve ihtiyaçlarınıza cevap veren bir modele sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Apple İkinci El Cep Telefonu

155 ürün listeleniyor
İkinci El, Yenilenmiş, Teşhir, Outlet
İkinci El, Yenilenmiş, Teşhir, Outlet Cep Telefonu
Yenilenmiş / İkinci El Cep Telefonları
Yenilenmiş / İkinci El Cep Telefonları
İkinci El, Teşhir, Outlet Cep Telefonları
İkinci El, Teşhir, Outlet Cep Telefonları
Yenilenmiş Cep Telefonları
Yenilenmiş Cep Telefonları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Dahili Hafıza