Amerika Birleşik Devletleri'nin en bilinen markası olan Apple, Steve Jobs, Steve Wozniak ve Ron Wayne tarafından 1976 yılında kurulmuştur. Kurulduğu günden bugüne kadar olan süreç içerisinde bir dünya markası haline gelen Apple, uluslararası çapta tüketicilerin en çok ilgi duyduğu kişisel elektronik ürünlerinin üreticisi durumundadır. Apple tarafından üretilen teknolojik ürünlerin içerisinde en çok ilgiyi kuşkusuz tüketicilerin en çok rağbet gösterdiği Apple cep telefonları görür. iPhone genel adı ile hayatımıza giren Apple cep telefonları, her dönem bir önceki modele göre geliştirilerek tüketici ile buluşturulur. iPhone model cep telefonları, adeta cep telefonu piyasasının amirali konumundadır. 

Dünyanın en çok satan akıllı cep telefonu olan iPhone, piyasaya sürüldüğü ilk günden itibaren bu ünvanını rakiplerine kaptırmamıştır. iPhone model cep telefonu, piyasada benzeri görülmemiş özellikleri ile 2007 yılında ilk kez tüketici ile buluşturulmuştur. 2007 yılından günümüze kadar olan süreçte Apple cep telefonlarına olan ilgi, Apple'ın ürettiği her yeni modelde aratarak devam etmiştir. 

Apple Cep Telefonlarının Özellikleri

iPhone cep telefonlarının tümünde yer alan ve kullanıcılarına ayrıcalık tanıyan özellikler bulunuyor.

 • İlk iPhone telefondan bu yana yukarı kaydırma özelliği web sayfalarının en üstüne hızlı bir şekilde çıkmayı kolaylaştırıyor.
 • iOS 3'ten beri kullanımda olan bir diğer özellik ise sallayarak geri almadır. Bu özellik sayesinde yazı yazıldığında ya da başka bir aktivitede bulunulduğunda son yapılan işlem ya da yazılıp silinmiş bir yazı geri alınıyor.
 • Eğer kullanılan başka bir Apple ürünü yani; Mac, iPad ya da Apple Watch varsa bu cihazlardan iPhone'a gelen çağrı ve SMS'lere ulaşılabiliyor.
 • iPhone'larda bulunan ses limiti özelliği sayesinde kulaklıklara verilen maksimum ses limiti kısıtlanabiliyor. Böylece kulaklık kullanımında aşırı sese maruz kalma sorununun önüne geçiliyor.
 • iOS sayesinde telefonun pil gücünü daha çok tüketen uygulamalar kullanıcılar tarafından saptanarak pil süresi kontrol altında tutulabiliyor.

iOS Kullanım Kolaylığı

iOS kapalı bir sisteme sahiptir. Bu niteliği sayesinde dışarıdan cihaza yönelik saldırıları engeller. iOS, uygulama açısından da oldukça zengin olan işletim sistemidir. Özellikle önemli ve popüler uygulamalar ilk olarak iOS işletim sisteminde kullanıcıların tercihine sunulur. Oldukça dengeli bir çalışma sistemi olan iOS, donma ve kasma gibi problemler yaşamaz. Ayrıca sürekli olan yenilenen ve geliştirilen iOS işletim sistemi güncellemesi Apple kullanıcılarına büyük bir kolaylık sağlar. Basit arayüz sayesinde kullanıcılar istedikleri pek çok uygulama ve özelliğe kolayca ulaşabilir. 

Yenilenmiş Cep Telefonu Nedir?

Cep telefonunların gerekli tüm bakım ve onarım işlemleri yapılan cep telefonlarına yenilenmiş cep telefonu denir. Yenilenmiş cep telefonları ikinci el telefonlarla karıştırılmamalıdır. Cihazların gerekli bakım ve onarımlarımlarının yapılması sonrasında %100 çalışır vaziyette olan, üzerinde herhangi bir çizik, soyulma ve yıpranma bulunmayan telefonlar yenilenmiş cep telefonu olarak tüketiciye sunulur. İkinci el telefonlarda olduğu gibi istenmeyen sürprizlerle karşılaşılmayan yenilenmiş cihazlar, sıfır ürünlere kıyasla daha uygun ve ulaşılabilir fiyatlara tüketici ile buluşturulur. 

Apple Yenilenmiş Cep Telefonu Avantajı

Apple cep telefonlarının kullanıcılarına sundukları ayrıcalıklardan yararlanmak ve bir iPhone cep telefonuna sahip olmak isteyen kişiler için Apple yenilenmiş cep telefonu modelleri oldukça iyi bir fırsattır. Yenileme işleminden geçirilmiş, yani tüm bakım ve onarımları yapılmış olan iPhone cep telefonları %100 çalışır durumda kullanıcıların tüm ihtiyaçlarına cevap verir niteliğe sahiptir. Teknolojinin ve trendlerin hızla gelişip, değiştiği günümüzde yenilenmiş cep telefonları Apple teknolojisini deneyimlemek isteyen kişiler için oldukça büyük bir avantaj oluşturur. 

Apple İkinci El - Yenilenmiş Cep Telefonu

37 ürün var
 1. Markalar
  1. Samsung
  2. Huawei
  3. Apple
  4. LG
  5. Asus
  6. Nokia
  7. Reeder
  8. Yenilenmiş Samsung
 2. Ürün Puanı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Dahili Hafıza
 5. RAM Kapasitesi
 6. Garanti Tipi
 7. Pil Gücü
 8. Ekran Boyutu
 9. Çift Hatlı
 10. Kamera Çözünürlüğü
 11. Ön (Selfie) Kamera
 12. Mobil Bağlantı Hızı
 13. Yüz Tanıma
 14. Kablosuz Şarj
 15. İşlemci Kapasitesi
 16. Arttırılabilir Hafıza
 17. Göz Taraması
 18. Fırsat Ürünleri
 19. Wi-Fi
 20. Satıcı
 • Marka Apple
DSACategoryId/2147483642/371965/60006410/apple
BAŞA DÖN