2. El Cep Telefonu Fiyatları

İkinci el cep telefonumodelleri, sahip olmak istediğiniz akıllı telefonaulaşmanızı kolaylaştıran, öncü bir satış alternatifini meydanagetiriyor. Herhangi farklı bir şahıs ya da işletme tarafından değil; direktmarkanın kendisi tarafından satışa çıkarılan ikinci el cep telefonu modelleri,hem markanın kendisi hem müşteri tarafında avantaj yaratan bir seçeneğedönüşüyor. Ülkemizde ve dünya çapında tanınan akıllı telefon üreticileri,ürün değişimi ya da teşhir nedeniyle teslim aldıkları cihazları, detaylı kontroldengeçirip, problem yaratan kısımla ilgili onarım işlemini gerçekleştirerek butelefonları yeniliyorlar. Yenilenen ikinci el cep telefonları, sıfır akıllıtelefon modellerine göre daha uygun fiyatlarla satışa sunuluyor. Böyleceteknoloji markaları, ilgili telefonları tekrar değerlendirmiş olurken siz dehayalinizdeki akıllı telefon modeline daha uygun fiyatlarla sahip olma şansıyakalıyorsunuz. Üstelik cep telefonu modelleri arasında 6 ay garantili ya da 12ay garantili gibi belirli sürelerle garanti hizmeti içeren seçenekler debulunuyor. İkinci el cep telefonu marka ve modellerine göz atarak detaylı bilgisahibi olabilir, karar verme sürecinizi kolaylaştırabilirsiniz. 

iPhone İkinci El Cep Telefonu Modelleri

İlk çıktığı tarihtenitibaren akıllı telefon pazarının geleceğine yön veren iPhone modelleri, buözellikleriyle paralel olarak her zaman üst segment fiyat aralığında yer aldıve yer almaya devam ediyor. Her yeni seride özellikleriyle olduğu kadarfiyatıyla da konuşulan iPhone'un uygun fiyatlı bir model seçeneği bulunmuyor.Bu durum da iPhone akıllı telefonlara sahip olabilmek için yüksekmeblağlar ödemeyi gerektiriyor. Ancak markanın kendisi; yani Apple tarafındansunulan ikinci el iPhone modelleri ile hem üreticinin kendisinden telefon satınalabilir hem de piyasaya göre daha uygun fiyatlarla bu telefon modelinesahip olabilirsiniz. 

Hızlı ve Kablosuz Şarj Özellikleriyle Fark Yaratan iPhone 8 İkinci ElCep Telefonu

iPhone'un güncelmodelleri arasında yer alan iPhone 8, birçok gelişmiş özelliği de beraberindegetiriyor. Malzeme kalitesinden tasarıma, donanımdan yazılıma onlarca yenilikçive etkileyici detay barındıran iPhone 8 modellerine ikinci el versiyonlarıile ulaşmak çok daha kolay bir hâl alıyor. İkinci el iPhone 8'i, 64 GB ve 128 GBdahili hafıza alternatifleriyle garantisiz, 6 ay garantili veya 12 aygarantili olarak satın alabilirsiniz. Cihazın en dikkat çekici özellikleriise; 

Daha Büyük Ekranı ve Çift Kamerasıyla iPhone 8 Plus İkinci El CepTelefonu

iPhone 8'e oranla dahabüyük bir ekrana ve daha uzun süreli bir pil ömrüne sahip olan iPhone 8Plus da Apple'ın ikinci el cep telefonu modelleri arasında bulunuyor.Tıpkı ikinci el iPhone 8 modellerinde olduğu gibi ikinci el iPhone 8 Plusmodellerinde de 64 GB ve 128 GB dahili hafıza seçeneklerinin yanı sıra garantisizve farklı sürelerdeki garantili alternatifler de bulunuyor. Ürünün iPhone8'deki teknik detaylar dışında öne çıkan diğer özellikleri: 

Samsung İkinci El Cep Telefonu Modelleri

Android işletimsistemli telefon modelleri arasında lider konumda sayılan Samsung, geniş ürünyelpazesi sayesinde onlarca farklı telefon modelini de ikinci el olarak satışasunabiliyor. Bu da daha uygun fiyatlarla daha çok akıllı telefon modelianlamına geliyor. Samsung'un modelleri arasında amiral gemi olarak tabir edilenüst segment modellerin dışında Note serisi gibi akıllı telefon ve tabletbirleşimi olan alternatifler de bulunuyor. 

Ultra Geniş Ekranıyla Samsung Galaxy Note 9 İkinci El Cep TelefonuModelleri 

Hem tablet boyutlarınayakın hem de akıllı telefon özelliklerini içeren bir cihaz arayanlar için idealbir seçenek olan Samsung Galaxy Note 9, ikinci el versiyonu ile çok daha caziphâle geliyor. Üst düzey dayanıklılık ve teknik özellikleriyle dikkat çekenakıllı telefon modelinin, diğer ikinci el akıllı telefon seçeneklerinde olduğugibi garantili alternatifleri de satışa sunuluyor. Note 9'un göze çarpanözellikleri ise; 

Büyük Ekran ve Gelişmiş Bataryanın BirlikteliğiyleGelen Samsung Galaxy S9+ İkinci El Cep Telefonu

Samsung'un amiral gemimodeli Galaxy S9'a oranla daha büyük bir ekran ve daha yüksek kapasitelibir batarya ile gelen ikinci el Samsung Galaxy S9+, her zaman daha fazlasınıisteyenler için mükemmel bir alternatife dönüşüyor. Üst segment fiyataralığında yer alan bu akıllı telefon modeline, ikinci el ürün fiyatlarıüzerinden çok daha cazip fiyat seçenekleri ile ulaşabilirsiniz. S9+'in ayırtedici özelliklerinden bazıları:

Çerçevesiz Ekran Tasarımıyla Sonsuzluk Hissi Yaratan Samsung Galaxy S9İkinci El Cep Telefonu 

Her yeni öncü model,kendisine has benzersiz özelliklerle geliyor. Samsung Galaxy S9'un da ilkbakışta anlaşılabilen en ayırt edici özelliklerinin başında çerçevesiz ekrantasarımı geliyor. Yenilikçi ekran tasarımı dışında kameradan bataryaya,dayanıklılık seviyesinden işletim sistemine onlarca farklı gelişmiş özelliğinyer aldığı akıllı telefon modeline ikinci el ve olarak sahip olmak hem Samsunggibi bir teknoloji devinin desteğini hem de uygun fiyat seçenekleriniberaberinde getiriyor. İşte Galaxy S9'un son teknoloji özellikleri:

Metalin Şıklığını Yansıtan Samsung Galaxy A6 İkinci El – Cep Telefonu

Kenarlarıyuvarlatılmış ince ve şık bir tasarıma sahip olan Galaxy A6, bu özelliğinimetal gövde ile perçinliyor. Şıklığının yanı sıra diğer açılardan da tatminedici ayrıntılara yer verilen cihaz, Samsung ikinci el – telefon modelleri içinoldukça uygun fiyatıyla büyük avantaj sağlıyor. Galaxy A6 özellikleri:

Huawei İkinci El Cep Telefonu Modelleri

Son yıllarda özelliklehayranlık uyandıran kamera performansına sahip cep telefonlarıyla dikkat çekenHuawei, bu konuda çıtayı her modeliyle biraz daha yükseltiyor. İkinci el Huaweicep telefonu modelleri arasında da bulabileceğiniz yüksekkamera performaslı bu akıllı telefonlar, beklentilerinizin de ötesinegeçebiliyorlar. İşte birbirinden cazip ikinci el Huawei cep telefonu modelleri: 

40 MP Kamerasıyla Kusursuz Fotoğrafların Kaynağı Olan Huawei P20 Proİkinci El Cep Telefonu

Bir profesyonel gibifotoğraf çekmenizi sağlayan Huawei Pro serisindeki en gelişmiş modellerden biriolan P20 Pro, çektiğiniz bu mükemmel fotoğrafları, aynı zamandatelefonun geniş ekranda tüm detaylarıyla görüntüleyebiliyorsunuz. Huaweitelefonlar arasında üst segment özellikleri nedeniyle yüksek sayılan bir fiyatasahip olan P20 Pro'yu, dilerseniz ikinci el etiketiyle daha cazip fiyatlarüzerinden satın alabilirsiniz. Ek olarak ürünün 6 ya da 12 aya kadar garantiliversiyonları da bulunuyor. Huawei P20 Pro'nun sofistike özelliklerindenbazıları: 

Çift Kamera Teknolojisini Uygun Fiyatlarla Sunan Huawei P Smart İkinci El CepTelefonu

Güncel bir akıllıtelefonda olması gereken tüm özellikleri içinde barındıran P Smart, uygun fiyatetiketiyle Huawei markasının en cazip akıllı telefon modellerinden birinedönüşüyor. İkinci el versiyonu da bulunan ürünün, aynı zamanda garantili çeşitleride satılıyor. Huawei P Smart'ın temel özellikleri: 

Görüntüsüyle Fark Edilmeyi Başaran Huawei P8 Lite İkinci El – Cep Telefonu

Huawei telefonmodelleri arasında mütevazı özellikleri ve fiyatıyla dikkat çeken P8 Lite,kompakt tasarımıyla oldukça şık bir görüntü sergiliyor. Dizayn detaylarıyla gözdolduran cihaz, özellikle ikinci el – versiyonuyla oldukça uygun bir fiyatüzerinden satılıyor. Metalik ve altın görünümlü çerçeve seçeneklerinin yanısıra siyah ve beyaz renk alternatiflerine sahip olan ürün, şıklık konusundaoldukça iddialı görünüyor. İkinci el – Huawei P8 Lite’nin diğer özellikleri:

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İkinci El Cep Telefonu

305 ürün listeleniyor
İkinci El, Yenilenmiş, Teşhir, Outlet
İkinci El, Yenilenmiş, Teşhir, Outlet Cep Telefonu
Yenilenmiş / İkinci El Cep Telefonları
Yenilenmiş / İkinci El Cep Telefonları
İkinci El, Teşhir, Outlet Cep Telefonları
İkinci El, Teşhir, Outlet Cep Telefonları
Yenilenmiş Cep Telefonları
Yenilenmiş Cep Telefonları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
İndirimli Ürünler
Marka