2. El Cep Telefonu Fiyatları

2. El Cep Telefonu Fiyatları

Firma güvencesi ile yenilenerek satışa sunulan ikinci el cep telefonları, model ya da teknik özellik bakımından daha iyi bir telefon edinmeyi arzu eden, aynı zamanda bütçesini de zorlamak istemeyen kullanıcılara doğrudan hitap etmeyi başarıyor. Çünkü ikinci el olarak alınan yenilenmiş bir cep telefonu, tercih edilen modelin daha uygun bir fiyata alınması anlamına geliyor. Kullanıcılar, ikinci el yenilenmiş cep telefonu satın alırken de tıpkı yeni bir cep telefonu seçimi yapıyor gibi marka ve model alternatifleri arasından tercih ettikleri ürünü alabiliyor. Çeşitli markaların farklı işletim sistemlerine, ekran boyutlarına, kamera çözünürlüğüne, pil gücüne, dahili hafızaya, mobil bağlantı hızına, işlemci ve RAM kapasitelerine sahip modelleri içerisinden kişinin talep ettiği özellikleri barındıran bir cep telefonu seçebilmesi mümkün oluyor. Ayrıca GPS destekli, ön kamerası bulunan, çift hatlı ya da artırılabilir hafızalı model seçenekleri de bulunuyor. Tercih zenginliği, cep telefonu rengi için de geçerliliğini koruyor. Kullanıcıların beğenisine beyazdan siyaha kadar birçok farklı renk ve tonda alternatif sunuluyor. İkinci el yenilenmiş cep telefonu markaları arasında Apple, Asus ve Samsung gibi telefon sektörünün önemli isimleri, birçok model seçeneği ile yer alıyor.

Bu kategorimizde içerisinde yer alan ikinci el cep telefonları, yenilenmiş olmaları sebebiyle size problem yaşatmayacaktır. Acaba sağlam mı çıkacak tedirginliği yaşamadan Hepsiburada.com farkıyla hayalinizdeki telefona uygun fiyatla sahip olabilirsiniz.

Yenilenmiş Telefon Nedir?

Yenilenmiş telefonlar tamamıyla firma tarafından sağlanmaktadır. Cihazının garantisi bulunan çoğu kişi problem anında telefonunu garantiye göndermektedir. Garanti firması da onarım durumuna göre telefonun sahibine zaman zaman yeni cihaz sağlayabilir. Firmalar bu cihazları sonraki süreçte değerlendirebilmek adına bakım çalışmaları yapmaktadır. İçerisinde yer alan arızalı malzeme yerine yeni bir malzeme takılıyor, bu işlemin sonucunda da telefonun tam anlamıyla işlevsel hizmet sunmaya devam ediyor. Sizin alacağınız 2. El telefonlar da garanti firmaları tarafından kontrol edilmiş, bakımı yapılmış, tamamen çalışır haldedir. Sıfır bir cihaz ile arasındaki fark daha önceden kullanılmış olmasıdır. Yenilenmiş bir cihaz aldığınızda acaba sağlam çıkacak mı tedirginliği yaşamazsınız. Kafanız rahat bir şekilde yeni telefonunuzu uzun yıllar boyu severek kullanırsınız.

2. El Cep Telefonu Garantisi

Normal şartlarda 2. el cep telefonu aldığınız zaman ayrı bir garanti hizmeti bulunmamaktadır. Bu cihazlarda ise firma tarafından sunulan 2 yıllık garanti süresi bulunuyor. Yeni hiç kullanılamamış bir cihaz alsanız da 2 yıl garantisi olacağını varsayarsak, bu cihazı alarak bütçeniz açısından doğru bir tercih yapmış olursunuz.Garanti sürecinde de sıfır bir cihaz almış kişi ile sizin aranızda hiçbir fark olmuyor. Bir problem meydana geldiği zaman sıfır cihazınızı gönderiyormuş gibi gönül rahatlığıyla garanti firmasına iletebilirsiniz. Eğer kullanıcı hatası dışında bir problem bulunuyorsa firma cihazı kısa sürede onararak size ulaştıracaktır.

Neden 2. El Cep Telefonu (Yenilenmiş Telefon) Almalısınız?

Bu cihazları Hepsiburada.com gibi güvenli bir site üzerinden alıyorsunuz. Normal şahıstan aldığınızda oluşacak problemler meydana gelmez. Tedirginlik yaşamadan kargonuzu bekleyebilirsiniz.

Fiyatları sıfır telefonlara göre oldukça uygundur. Fiyat performans karşılaştırılması yapıldığı zaman üstün performans, düşük fiyatlarla size ulaşmaktadır.

İkinci el telefonlarda garantisi bitmemiş bulmanız oldukça zordur. Bu sebepten dolayı herhangi bir arıza sonucunda tamirciye de ek paralar ödersiniz. Bizden alacağınız cihazlarda yer alan garanti sayesinde problem anında hiç sıkıntı yaşamadan onarımı beklersiniz. Hem para harcamaz, hem de acaba düzelecek mi korkusundan kurtulursunuz.

Normal şartlarda ikinci el telefon almaya kalktığınızda düzgün sınırlı seçeneğiniz vardır. Bizde ise oldukça geniş ürün seçenekleri bulunmaktadır. Bu seçenekler sayesinde de dilediğiniz telefonu birkaç adımla bulabilirsiniz.

İkinci el cep telefonlarının tümünün içeriğinde detaylı bilgiler size sunulacaktır. Bu bilgiler sayesinde de, alacağınız cihaz hakkında daha net bilgiye sahip olabileceksiniz. Sıfır bir cihaz almaya bütçeniz yetmiyor, yada bütçenize uygun daha yüksek özelliklerde bir cihaza sahip olmak istiyorsanız bu kategori tamamen sizin için yaratılmış demektir. Kategori içerisinde bulunan cihazlardan beğendiğinizi saniyeler içerisinde sepete atabilir, çok hızlı bir şekilde sipariş verebilirsiniz. Siparişinizin ardından çok kısa bir sürede de bütçenizin üzerinde bir telefonu uygun fiyatla kullanmaya başlamış olursunuz.

Bunun Yerine Bütçemi Zorlayıp Sıfır Almalı mıyım?

Her telefon kullanıcısı gibi bu soruyu sizde mutlaka kendinize sormuşsunuzdur. Bu sorunun cevabına hayır demek her ne kadar herkese zor gelsede, bizce doğru cevap olacaktır. Sıfır bir cihazdan oldukça uygun fiyatlar, garanti süreci, güvenilir satıcı bir aradayken sadece size sipariş vermesi kalıyor. Siparişiniz size ulaştıktan sonra ne kadar doğru bir karar verdiğinizi düşünüp bize hak vereceksiniz.

Yenilenmiş Cep Telefonu Hangi Özelliklere Sahiptir?

Gerekli bakımları yapılmış olan tıpkı yeni bir cep telefonu gibi tam kapasite ile çalışan, gövdesinde ya da ekranında leke, çizik, aşınma ya da darbeye bağlı herhangi bir fiziksel defo bulunmayan ve satıcı güvencesi ile satılan cep telefonları için yenilenmiş cep telefonu tabiri kullanılıyor. Akıllı telefonların hızlı değişim ve gelişimleri, sürekli yeni modellerin piyasaya sürülmesi sonucunu doğuruyor. Dolayısıyla da cep telefonu tüketimi artıyor. Her yeni çıkan cep telefonu modeli ile birlikte fiyatlar da artış gösteriyor. Kullanıcıların model yenileme yoluna gitmeleri, birçok yeni durumdaki cep telefonunun ikinci el piyasasında yer almasına sebebiyet veriyor. Bütçeleri nedeniyle ikinci el cep telefonu tercih etmeyi düşünen kullanıcılar, ikinci el ürün almanın sakıncalarından ötürü ikilemde kalabiliyor. İkinci el yenilenmiş cep telefonu çeşitleri ise kullanıcılara gönül rahatlığı ile ekonomik, garantili, yeni ürün verimliliği ve sağlamlığında bir ürün satın alma şansı yaratıyor.

İkinci El Cep Telefonu Alırken Nelere Dikkat Edilmelidir?

İkinci el cep telefonu satın almak, çeşitli riskleri de beraberinde getiriyor. Çünkü ikinci el cep telefonlarında bazı donanımsal ya da yazılımsal hasarlar bulunabiliyor. Satın alırken fark edilemeyen bu tip hasarlar, tüketiciyi mağdur duruma düşürebiliyor. Bir firma tarafından yenilenerek satışa sunulmuş ikinci el cep telefonu satın alma yoluna gitmek ise bahsi geçen tüm risklerin bertaraf edilmesi anlamına geliyor. Zira satıcı firma yenilenmiş cep telefonlarının satışlarını güvenceli bir şekilde gerçekleştiriyor. Güvenceli satış, ikinci el yenilenmiş cep telefonlarının ithalatçı ya da resmi distribütör garantisi ile satışa sunulmasını ifade ediyor. Böylelikle yenilenmiş ikinci el cep telefonu satın alan kişi, yeni bir cep telefonunun performansına sahip cep telefonu edinmesinin yanı sıra telefonunun garantisinin satış sonrasında da devam etmesinden ötürü çifte memnuniyet yaşamış oluyor. Yenilenmiş olduğu ve garantisi bulunduğu için değerini satış sonrasında da koruyacak olan bir ürün satın almak, ikinci el yenilenmiş cep telefonu almanın bir diğer avantajlı tarafı olarak görünüyor. İkinci el yenilenmiş cep telefonu fiyatları da kullanıcılar tarafından son derece memnun edici bulunuyor. Geniş bir fiyat aralığı içerisinde yer alan yenilenmiş cep telefonu modelleri, farklı bütçe tiplerine uygun seçenekler sunarak yaygın bir kullanıcı kitlesine hitap etmeyi başarıyor.

İkinci El - Yenilenmiş Cep Telefonu

60 ürün var
 1. Markalar
  1. Apple
  2. Samsung
  3. LG
  4. Asus
  5. Reeder
  6. HTC
  7. Preo
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Ürün Puanı
 4. Garanti Tipi
 5. Ekran Boyutu
 6. Dahili Hafıza
 7. Kamera Çözünürlüğü
 8. Ön (Selfie) Kamera
 9. Çift Hatlı
 10. İşlemci Kapasitesi A-Z
 11. RAM Kapasitesi
 12. Pil Gücü
 13. Göz Taraması
 14. Yüz Tanıma
 15. Kablosuz Şarj
 16. Arttırılabilir Hafıza
 17. Mobil Bağlantı Hızı
 18. Wi-Fi
 19. Satıcı
DSACategoryId/2147483642/371965/60006410
BAŞA DÖN