Günlük hayatta yaşadığımız bazı can sıkıcı durumlarda çareyi yapıştırıcı özelliği olan bantlarda bulabiliriz. Telefonunuzun herhangi bir parçası kırıldığında, taşınmak için eşyalarınızı yerleştirdiğiniz karton kolileri güvenli bir şekilde kapatmada yardımcı olan ve özellikle fabrikalarda, okullarda, depolarda sıklıkla kullanabileceğiniz bant çeşitleri, hepsiburada.com kalitesi ve güvencesiyle evinize geliyor.

Basit ve kullanışlı olan bant ve bant çeşitleri, ilk kez 1928 yılında Amerikalı Richard Drew tarafından yapılmıştır. Bir tarafına, selüloz maddesinin kullanımıyla yapıştırıcı özelliği verilmiş ve basınca duyarlı bir alan oluşturulmuştur. Böylelikle bantın yüzeye yapışma özelliği meydana gelmiştir. Bant çeşitleri, genellikle karton, kağıt gibi yırtılması ve parçalanması muhtemel olan öğelerde kullanılır. Yalnız bantların kullanım alanı sadece bunlarla sınırlı değil. Özellikle maddi değeri yüksek olan eşyalarımızda da bantlar sıklıkla kullanılıyor. Bu eşyalar genellikle elektronik özelliği olan eşyalar.

Bant çeşitleri, kullanım alanı olarak değişiklik gösterebiliyor. Koli bandı, çift taraflı bant, küçük beyaz bantlar gibi, bantların birçok türü bulunuyor. Hatta diğer bir bant çeşiti olan yara bandı ise sakatlanma veya yaralanmalarda kullanılıyor ve insan sağlığını olumlu yönde etkiliyor.

Bant satın alırken dikkat edilmesi gereken nokta bantların kalitesidir. Zira kısa bir zamanda yapıştırıcı özelliğini kaybeden bantları kullanmak, bantladığınız eşyaların eski haline dönmesine neden olur. Command, Scotch, 3M, HomeCare ve daha birçok kaliteli bantlar arasından dilediğinizi tercih edip, bunlara Türkiye'nin en seçkin yapı market mağazası hepsiburada.com farkı ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Bantlar

197 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Scotch
  2. Tesa
  3. Ve-Ge
  4. Bigpoint
  5. Panfix
  6. Pattex
  7. Noki
  8. MAS
  9. Adel
  10. 3M
  11. Partioutlet
  12. Globox
  13. Picador
  14. Bkr
  15. Bruno
  16. Rubenis
  17. Star Ribbon
  18. UHU
  19. Etona
  20. Prado
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15091
BAŞA DÖN