Günlük hayatta yaşadığımız bazı can sıkıcı durumlarda çareyi yapıştırıcı özelliği olan bantlarda bulabiliriz. Telefonunuzun herhangi bir parçası kırıldığında, taşınmak için eşyalarınızı yerleştirdiğiniz karton kolileri güvenli bir şekilde kapatmada yardımcı olan ve özellikle fabrikalarda, okullarda, depolarda sıklıkla kullanabileceğiniz bant çeşitleri, hepsiburada.com kalitesi ve güvencesiyle evinize geliyor.

Basit ve kullanışlı olan bant ve bant çeşitleri, ilk kez 1928 yılında Amerikalı Richard Drew tarafından yapılmıştır. Bir tarafına, selüloz maddesinin kullanımıyla yapıştırıcı özelliği verilmiş ve basınca duyarlı bir alan oluşturulmuştur. Böylelikle bantın yüzeye yapışma özelliği meydana gelmiştir. Bant çeşitleri, genellikle karton, kağıt gibi yırtılması ve parçalanması muhtemel olan öğelerde kullanılır. Yalnız bantların kullanım alanı sadece bunlarla sınırlı değil. Özellikle maddi değeri yüksek olan eşyalarımızda da bantlar sıklıkla kullanılıyor. Bu eşyalar genellikle elektronik özelliği olan eşyalar.

Bant çeşitleri, kullanım alanı olarak değişiklik gösterebiliyor. Koli bandı, çift taraflı bant, küçük beyaz bantlar gibi, bantların birçok türü bulunuyor. Hatta diğer bir bant çeşiti olan yara bandı ise sakatlanma veya yaralanmalarda kullanılıyor ve insan sağlığını olumlu yönde etkiliyor.

Bant satın alırken dikkat edilmesi gereken nokta bantların kalitesidir. Zira kısa bir zamanda yapıştırıcı özelliğini kaybeden bantları kullanmak, bantladığınız eşyaların eski haline dönmesine neden olur. Command, Scotch, 3M, HomeCare ve daha birçok kaliteli bantlar arasından dilediğinizi tercih edip, bunlara Türkiye'nin en seçkin yapı market mağazası hepsiburada.com farkı ve güvencesiyle sahip olabilirsiniz.

Bantlar

246 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Scotch
  2. Tesa
  3. Ve-Ge
  4. Bigpoint
  5. Picador
  6. Adel
  7. Panfix
  8. Pattex
  9. Noki
  10. 3M
  11. MAS
  12. Vagon
  13. Kaya Tedarik
  14. Kraf
  15. Globox
  16. Omak
  17. Ticon
  18. Bkr
  19. Louis
  20. Rubenis
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/15547/15091
BAŞA DÖN