Bellona markası ev dekorasyon ve mobilya alanında birçok ürün geliştiriyor. Bunlardan biri de Bellona yatak odası takımları oluyor. Kullanıcılar günün bir kısmını yatak odasında geçiriyor. Yatak odası, dinlenme, uyuma, kıyafet ve diğer özel eşyaların muhafaza edilmesi gibi birçok alanda kullanıcıya geniş bir yaşam alanı sunuyor. Yatak odası takımları farklı birçok parçadan oluşuyor. Söz konusu marka da hem kaliteli hem dayanıklı malzemeler ile yatak odası ürünleri geliştiriyor. Bellona yatak odası ürünleri klasik, modern ve spor tarzlar ile kullanıcılara sunuluyor. Her yaş grubuna ve zevke hitap eden modeller ürün yelpazesinde yer alıyor. Huzurlu bir ortam yaratmak için Bellona markası ergonomik ve rahat ürünler üretiyor. Gardırop, yatak, şifonyer, baza, komidin, başlık, makyaj masası ve makyaj masası gibi ürünler yatak odası takımlarını oluşturuyor. Set halinde satılan ürünler tekli olarak da satılıyor. Farklı tasarım ve renk seçenekleri de bulunuyor. Mobilya konusunda uzman olan marka yatak odası ürünlerinde de adından söz ettiriyor. Bellona yatak odası çeşitleri yeni nesil teknoloji ile üretiliyor. Şık ve estetik tasarım sunan modeller arasında avangart modeller de yer alıyor.

Bellona Yatak Odası Modelleri

Bellona markasının yatak odası ve yatak odası takımları bazı ürünlerin bir araya gelmesi ile oluşuyor. Bu ürünler gardırop, yatak, baza, başlık, komidin, makyaj aynası ve makyaj masası olarak biliniyor. Söz konusu ürünler kaliteli ve dayanıklı malzemelerden üretiliyor. İyi bir uyku ve huzurlu bir oda için Bellona birçok ürün geliştiriyor. Bunların başında yatak ve bazalar geliyor. Kaliteli bir yaşam ve enerji için uyku çok önemli. Bu sebeple de doğru yatak ve baza seçimi yapılması gerekiyor. Enerjik, dinç ve sağlıklı uyuyup uyanmak ve güne başlamak için Bellona yatak ve baza modellerini değerlendirebilirsiniz. Bellona yatak odası modelleri genel anlamda incelendiğinde şu sonuçlar elde ediliyor:

  • Bellona Yatak Odası Dolabı

Yatak odası takımlarının en önemli parçalarından birini dolaplar oluşturuyor. Gardırop olarak da adlandırılan Bellona yatak odası dolapları geniş bir ürün yelpazesinde sahip oluyor. Farklı boyut, renk, malzeme, genişlik ve tasarımlar ile elde ediliyor. Gardıroplarda kullanılan malzemeler birbirinden farklı olabiliyor. Bellona yatak odası dolapları estetik bir görünüm sunarken geniş bir depolama ve muhafaza imkanını da kullanıcıya sunuyor. Her tarza ve her alan uyum sağlayabilecek yatak odası dolapları üretiliyor. Odadaki kıyafetlerin ve eşyaların düzenli ve tertipli bir şekilde bir arada kalmasını sağlıyor. Aynı zamanda aynalı olan yatak odası dolapları da güzel bir detay oluyor. Gardrop modelleri kapak sayısına göre de birden fazla bölmeden oluşabiliyor. Sürgülü ya da normal kapaklı modeller kullanıcılara sunuluyor. Fonksiyonel anlamda birçok özellik sunan dolaplar doğadan ilham alan koleksiyonlardan oluşuyor. Meşe ve ceviz ağacı gibi dayanıklı yapılardan üretiliyor. Bellona yatak odası dolapları arasında farklı çeşitler mevcut. Yatak odalarında rustik bir hava yaratmak için Montego gardrop, Vienza gardrop, Army Modern gardrop, Sanvito gardırop veya Lofty gardırop seçenekleri değerlendirilebilir. Modern ve şık bir görünüme sahip olan gardroplar iki, üç, dört ya da beş kapılı şekilde üretilebiliyor. Yetişkinler için tasarlanan yatak odaları gibi genç odaları da ürün yelpazesinde bulunuyor.

  • Bellona Yatak Odası Yatakları

Bellona yatak odası takımları arasında bulunan bir diğer önemli ürün ise yataklar oluyor. Vücut sağlığı, uyku düzeni, sağlıklı uyuyup uyanmak ve enerjinin korunması için yatak seçimi oldukça önemli. Bu sebeple Bellona yataklar kullanıcı istek ve ihtiyaçlarını karşılayabilecek rahatlık ve konfor ile üretiliyor. Bellona yatak modelleri iyi ve sağlıklı bir uyku için ideal ürünler arasında yer alıyor. Konfor ve rahatlığı bir arada tutuyor. Ortopedik ve vücut şekline uygun şekilde üretilen yataklar bel ve sırt ağrısı çeken kullanıcıların da en önemli tercihleri arasında yer alıyor. Bellona yataklar; yay türü, sünger tipi, kumaş ve büyüklük bakımından kullanıcıyı tatmin etmeyi amaçlıyor. Uyku kalitesinin artması için özel kumaş ve teknolojiler ile üretiliyor. Özellikle de yaz günlerinde tercih edilen Offset Form yatak modeli kullanıcıya her anlamda fayda sağlıyor. Aloe vera kumaş yapısı ile üretiliyor. Böylece kullanıcının vücudunu serinleterek terlemesini önlüyor. Kas ve kemik yapısını destekliyor. Bir diğer sıkça tercih edilen yatak modeli Bioenergy Active yatak oluyor. Bu yatak modeli Bioritmic Sleep teknolojisi ile üretiliyor. Yatak kumaşının içerisinde bazı mineraller bulunuyor. Bu da stres düzeyini minimize ediyor. Son teknoloji ile üretilen Bellona yatak modelleri tek kişilik ve çift kişilik ortak üretiliyor.

  • Bellona Yatak Odası Baza

Bellona yatak odası baza seçenekleri de olmazsa olmazlar arasında yer alıyor. Bazalar yatakların altına konulan, onların düzenli bir şekilde kalmasını sağlayan hatta ve hatta sandık kısmına fazla eşyalarınızı koyabileceğiniz ürünler arasında yer alıyor. Söz konusu Bellona bazaları detaylı bir şekilde inceleyebilirsiniz. Tek kişilik ve çift kişilik modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretilen bazaları kendi zevkinize ve odanızın alanına göre satın alabilirsiniz. Geniş bir depolama alanı sunan bazalar ile birçok eşyayı burada muhafaza edebilirsiniz. Böylece alandan tasarruf edebilirsiniz. Sağlam ve dayanıklı yapılar ile üretilen bazaların mekanizması da oldukça güvenilir olarak üretiliyor. Bazalar farklı tasarım seçenekleri ile de üretiliyor. Özellikle de küçük iç mekanlarda kullanılan bazalar kullanıcının her anlamda alandan tasarruf etmesini sağlıyor. Dekoratif anlamda da estetik ve şık bir görünüm sağlıyor. Bellona markasının en çok tercih edilen baza seçenekleri arasında; Fiero baza, Estonya baza, Carlino baza ve Alegro baza yer alıyor.

  • Bellona Yatak Odası Başlıkları

Bellona yatak odası başlıkları baza ve yataklar için önemli bir unsur oluyor. Baza başlık modelleri şık ve estetik bir görünüme sahip oluyor. Yatak odalarının atmosferini değiştiriyor. Her yatak ve baza modeline uygun baza başlığı bulunuyor. Kullanıcılar kendi zevklerine ve baza modellerine uygun olan başlıkları tercih edebilir. Bellona başlık modelleri arasında farklı tasarımlar yer alıyor. Bunlar; ferforje, chester, avangard ve spor tasarımlı modeller olarak listelenebilir. Aynı zamanda Bellona yatak odası başlıkları çift kişilik ve tek kişilik yatak modellerine uyum sağlayabilecek şekilde üretiliyor. Baza başlıkları dayanıklı ve sağlam malzemelerden üretiliyor. Herhangi bir darbeye karşı dayanıklı oluyor. Ayrıca kullanıcılara sırt ve vücut desteği de sağlıyor. Baza başlıklarının tasarım seçenekleri kadar farklı renk alternatifleri de bulunuyor. Yatak odanızın şıklığına şıklık katan bazalar arasında gül kurusu renkli Vienza modeller yer alıyor. Doğa ile iç içe hissetmenizi sağlayacak Lilyum duru yeşil baza başlığı modeli de kullanıcılar tarafından sıkça tercih ediliyor.

  • Bellona Yatak Odası Şifonyer

Bellona yatak odası takımlarının diğer bir göze çarpan ürünü ise şifonyerler oluyor. Şifonyerler geniş bir depolama alanını kullanıcılara sunuyor. Şık ve estetik bir görünüm ile yatak odalarına farklı bir atmosfer katıyor. Dekoratif anlamda kullanıcıyı tatmin ediyor. Şifonyerler genellikle çekmeceli ve birçok bölmeden oluşuyor. Yatak odalarında kullanılan şifonyerler; kıyafet, çamaşır, özel eşya, aksesuar gibi ürünlerinizi koyabileceğiniz bir ekipman oluyor. Yatak odası ürünlerinden olan gardrop ve yatak gibi ürünlerin tamamlayıcı unsuru haline geliyor. Şifonyerler genellikle dikey olarak tasarlanıyor. Kullanışlı olan bu ürünler farklı tasarımlara, renk seçeneklerine ve estetik bir yapıya sahip oluyor. Yatak odalarının derli ve toplu olmasına yardımcı olan şifonyerler kullanıcı zevklerine hitap edecek şekilde tasarlanıyor. Bellona markasının şifonyerleri arasında kahve, beyaz, siyah, gri ve ahşap renk seçenekleri yer alıyor. Aynı zamanda farklı desen ve süslemeler de şifonyerler üzerinde bulunabiliyor. İki, üç, dört, beş çekmeceli şifonyer modelleri üretiliyor. Bellona kalitesi ile üretilen şifonyerler; şık, klasik, spor, minimalist, avangart ve rustik formda olabiliyor.

  • Bellona Yatak Odası Komodin

Bellona yatak odası komodin ürünleri de yatak odası takımlarının önemli parçaları arasında yer alıyor. Ev dekorasyonunda komidinle sıkça tercih ediliyor. Sadece yatak odalarında değil oturma odası ya da salon gibi alanlarda da komodin kullanımına rastlanıyor. Yatak odası dekorasyonunun önemli bir parçası olan komodinler farklı renk seçenekleri ve tasarımlar ile üretiliyor. Dayanıklı ve sağlam malzemelerden oluşan komidinler her ortama uyum sağlayabiliyor. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak üretiliyor. Komidinden genellikle bir ya da iki adet çekmeceli gözden oluşuyor. Yatak kenarlarında kullanılan komidinler ergonomik yapıda oluyor. Kullanıcıya geniş bir depolama alanı da sunuyor. Böylece ufak tefek eşyaların muhafaza edilmesini de sağlıyor. Estetik ve şık tasarımlara sahip olan komodinler fonksiyonel olarak da kullanıcıyı tatmin ediyor. Klasik, spor ve modern tarz seçenekleri ürün yelpazesinde yer alıyor. En sık tercih edilen Bellona komodin seçenekleri arasında; Montego komidin, Sanvito komidin, Palvin komidin, Leny komidin, Solven komodin ve Carlino komodin yer alıyor.

  • Bellona Yatak Odası Makyaj Masası

Bellona yatak odası takımlarında makyaj masası ürünleri de yer alıyor. Makyaj masaları genellikle kadın kullanıcılar için yatak odalarının vazgeçilmezi oluyor. İşe giderken, dışarı çıkarken ya da hazırlık yaparken rahat ve konforlu bir şekilde makyaj yapabilmek için makyaj masaları tercih ediliyor. Makyaj masalarında ayna ve puf seçenekleri de yer alıyor. Dekoratif anlamda kullanıcıyı tatmin eden makyaj masası modelleri bulunuyor. Üst kısmı masa ve yan kısımları kapaklı ya da çekmeceli olan makyaj masaları; makyaj malzemelerinin ya da çeşitli aksesuarların muhafaza edilmesi içinde kullanılıyor. Şık ve estetik bir görünüme sahip olan makyaj masaları yatak odaların farklı bir hava ve atmosfer de katıyor. En sık tercih edilen Bellona makyaj masası seçenekleri arasında; Montego makyaj masası, Sanvito makyaj masası, Palvin makyaj masası, Leny makyaj masası, Solven makyaj masası ve Carlino makyaj masası yer alıyor.

  • Bellona Yatak Odası Makyaj Masası Aynası

Yatak odalarının vazgeçilmezi haline gelen makyaj masalarına ek olarak makyaj masası aynası seçenekleri de ürün yelpazesinde yer alıyor. Bellona markasının makyaj masası aynaları farklı şekil ve tasarımlar ile üretiliyor. Makyaj masalarının üstlerine konumlanan makyaj aynaları masalar ile uyum sağlayarak estetik ve şık bir görünüm elde etmenizi sağlıyor. Kullanıcıların hazırlanırken kendilerini incelemeleri, kıyafetlerine bakmaları, makyaj yaparken rahat olmaları için aynalar oldukça önemli oluyor. Makyaj masası aynaları; kare, dikdörtgen, yuvarlak ya da farklı şekillerde bulunabiliyor.

Bellona Yatak Odası Yorumları

Bellona yatak odası ve yatak odası takımlarının özellikleri ve fiyatları kadar yapılan değerlendirmeler ve kullanıcı yorumları da önemli. Daha önce söz konusu özelliklere sahip yatak odası takımlarını kullanan kullanıcıların deneyimledikleri şeyler satın almadan önce bir yol gösterici oluyor. Kararsızlık yaşadığınız durumlarda sizlere fikirler verebiliyor. Hangi ürün daha çok yorum almış, hangi ürünün değerlendirmesi daha yüksek bu gibi durumları da görebiliyorsunuz. Bellona yatak odası yorumları ve yatak odası takımı yorumları incelendiği zaman; ürün hakkında kurulum bilgisi, mekanizma bilgisi, kalite performansı, ürünün paketlenmesi, teslim alınması, kullanım sonrası memnun kalındı mı, kurulumu kolay mıydı zor muydu, tavsiye ediyor mu gibi birçok değerlendirme ile karşılaşabilirsiniz. Bu değerlendirmeler alışveriş sürecinizde size yardımcı olabilir. Ayrıca herhangi bir ürünü satın aldıktan sonra kolaylıkla yorum bırakabilir ve değerlendirme puanı verebilirsiniz. 

Bellona Yatak Odası Fiyatları

Kullanıcılar tarafından sevilen ve farklı birçok kitleye hitap etmeyi başaran Bellona yatak odası fiyatları için birçok model farklılığı bulunuyor. Bellona yatak odası modelleri farklı özellik ve yapı ile üretilebiliyor. Bellona yatak odası takımı fiyatları markasına, ürün çeşidine, ebatlarına, yüksekliğine, kullanılan malzemeye, ürün türüne (yatakların tek kişilik, çift kişilik, ortopedik olması) göre değişiklik gösterebiliyor. Genellikle de marka ve kullanılan malzemeler bu konuda etkisini gösteriyor. Söz konusu yatak odaları ve yatak odası takımları ürünleri için aradığınız özellikleri belirledikten sonra fiyat araştırması yapmak artık çok daha kolay bir hale geliyor. Aynı zamanda araştırmanızı yaparken fiyat aralığı da belirleyerek daha düzenli bir alışveriş süreci geçirebilirsiniz. Ürünleri fiyatları bakımından, azdan çoğa ya da çoktan aza doğru da listeleyebilirsiniz.

Bellona Yatak Odası İndirim ve Kampanyaları

Online alışveriş sitelerinde mobilya gibi ürünler için sık sık indirim ve kampanyalar düzenleniyor. İndirim ve kampanya dönemleri özel günlerde yapılabileceği gibi anlık ya da günlük fırsatlar halinde de sunulabiliyor. Örneğin; anneler günü, babalar günü, kadınlar günü, sevgililer günü, yılbaşı, black friday gibi özel günlerde yatak odası ve yatak odası takımı gibi ürünler için pek çok indirim fırsatı veriliyor. Bunun dışında söz konusu ürünler günlük kampanyalara da girebiliyor. Aynı şekilde Bellona yatak odası takımları için de indirim ve kampanyalar bulunabiliyor. Bu sebeple kullanıcıların Bellona yatak odası takımları satın alımlarında indirim ve kampanya fırsatlarını değerlendirmesi tavsiye ediliyor. Bellona yatak odası indirimleri için indirimler bölümüne bakılması öneriliyor. Aynı şekilde yatak odası ürünlerinin kampanyaları için ise kampanyalar kısmına göz atılması tavsiye ediliyor. İndirim ve kampanyalar kullanıcıların bütçelerinden tasarruf etmelerini sağlıyor. Bu sayede kullanıcılar artan bütçeleri ile farklı ihtiyaçlarını giderebiliyor. Bellona yatak odası takımları modellerinde indirim veya kampanya olmadığında favori listesine eklenerek daha sonra kontrol edilebiliyor. 

Bellona Markası Hakkında Kısaca Bilgi

Kaliteli mobilya ürünleri ile dikkat çeken Bellona dünya çapında hizmet veriyor. Adından söz ettiriyor. 1995 yılından beri hizmetlerine devam ediyor. Erciyes Anadolu Holding tarafından kurulan Bellona şirketi; yatak odası ve yatak odası takımları, yemek odası takımları, genç odası takımları, köşe ve oturma grubu, yatak, baza ve çeşitli mobilya aksesuarları üretiyor. Kaliteli, sağlam ve dayanıklı malzemeler ile ürün geliştiriyor. Birçok kullanıcı tarafından beğeniliyor. Konfor, rahatlık ve şıklık niteliklerini bir arada tutuyor. Kullanıcı istek ve ihtiyaçları dikkate alınarak birçok ürün geliştiriliyor. Popüler markalar arasında bulunan Bellona kullanıcılara rahat hissettirmeyi amaçlıyor. Bunun yanı sıra estetik ve şıklık da sağlıyor. Kullanıcıların alacakları ürünleri uzun süre kullanabilmeleri için özenle geliştiriliyor. Tasarım bakımından da her zevke ve yaş grubuna hitap edebilecek birçok mobilya ürünü Bellona markasının ürün yelpazesinde bulunuyor. Klasik, modern ve spor mobilya seçeneklerini Hepsiburada’da inceleyebilirsiniz. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Bellona Yatak Odası Takımları ve Modelleri

9 ürün listeleniyor
Ev Dekorasyon
Ev Dekorasyon
Mobilya
Mobilya
Yatak Odası
Yatak Odası
Gardıroplar
Gardıroplar
Yatak Başlığı
Yatak Başlığı
Bazalar
Bazalar
Karyolalar
Karyolalar
Fotoğraflı Değerlendirme
Güvenle Kapında
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Malzeme
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?