Birbirinden etkileyici güneş gözlüğü modelleriyle dikkat çeken Carrera markası, yepyeni tasarımlarıyla her sezona damgasını vuruyor. Carrera, modanın büyüleyici gücünden ilham alarak tasarladığı modelleriyle erkeklerin sevgisi kazanıyor. Erkek güneş gözlüğü modellerinde adeta bir öncü olan marka, orijinalliğini kanıtlamış olup özgün ve farklı işçiliğiyle gözlük severlere sesleniyor.

Carrera Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Wilhelm Anger’ın 1956 yılında yarattığı Carrera markası, stil sahibi güneş gözlüğü modelleri ile ilk tercih edilen markalar arasında yer alıyor. Sportif tarzı ile dinamik ruhlu erkeklere hitap eden marka, sporcularla işbirliği içerisinde bulunarak dikkat çekici modelleri kullanıcılarının beğenisine sunuyor. Carrera erkek güneş gözlüğü modelleri göz sağlığınızı korumanın yanı sıra dikkat çekici tasarımları ile stilinizi yansıtıyor. Carrera markası, klasikleşen erkek güneş gözlüğü modelleri ile hiçbir zaman modası geçmeyen aksesuarlar arasında yerini alıyor.

Bakımlı ve şık görünmeyi seven tarz sahibi erkeklerin sıklıkla tercih ettiği güneş gözlüğü markaları arasında bulunan Carrera, özellikle çerçeve tasarımları ile ilgiyi üzerinde topluyor. Carrera erkek güneş gözlüğü modelleri erkeklerin içindeki enerjiyi dışarıya çıkarmayı başaran renkli tasarımlarıyla moda tutkunlarına sesleniyor. Farklı formlarda erkek güneş gözlüğü modellerine sahip olma imkanı sunan ünlü marka, fark yaratmak isteyenler için ideal bir seçim olarak karşılarına çıkıyor. Yuvarlak, oval ve köşeli tasarımlarıyla farklı modeller arayışında olan erkekler Carrera markasını günlük hayatlarında sıklıkla tercih ediyor.

Carrera erkek güneş gözlüğü modellerinin üretildiği materyallere bakıldığında ise karbon fiber ve titanyum malzemeleri göze çarpıyor. Kalitesinden ödün vermeyen marka, bir yandan şık görünerek tarzını yansıtmak isteyen diğer yandan da göz sağlığını tehlikeye atmak istemeyen erkeklerin ilk tercihleri arasında kendine yer buluyor. Yüksek kaliteli polarize camlarıyla ön plana çıkan ürünler, gözleri güneşin zararlı ışınlarından %100 koruyor.

Carrera Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Carrera erkek güneş gözlüğü modellerinin hitap ettiği yaş aralığına bakıldığı zaman ise her yaştan erkeğin rahatlıkla tercih edebileceği modeller olduğu dikkat çekiyor. Aynı zamanda özellikle sporcu kişiliği ağır basan erkekler tarafından kullanılan marka, yarım çerçeveli sportif gözlüklerden pilot gözlüklere kadar geniş bir ürün aralığına sahip bulunuyor. "La Carrera Panamericana" araba yarışından esinlenerek ortaya çıkan marka pek çok kıyafetinize eşlik edebilecek tasarımları ile görünümünüze farklı ve dikkat çekici bir hava katıyor. 

Carrera erkek güneş gözlüğü modelleri arasından zengin ürün çeşitliliği sayesinde yüz hatlarınıza en uygun olan seçenekleri rahatlıkla bulabilirsiniz. Renkli, siyah ya da degradeli cam seçeneklerinden birini tercih edebilir, metal veya kemik çerçeveli modellerden dilediğinizi satın alabilirsiniz. Son derece şık bir duruşa sahip olan Carrera erkek güneş gözlüğü modelleri maskülen duruşunuzun en önemli tamamlayıcıları oluyor. 

Gençlerin kendilerini en rahat şekilde ifade etmelerine imkan tanıyan marka açık mavi, yeşil, beyaz ve turuncu gibi renkleri tasarımlarında kullanarak sıra dışı, özgür ve farklı kişilikleri temsil etmeyi başarıyor. Carrera erkek güneş gözlüğü çeşitlerinin tasarımlarında haz ve tutku duygularını bir arada görmek mümkün oluyor.

Carrera erkek güneş gözlüğü fiyatları seçeceğiniz modele ve kullanılan materyale göre değişiklik gösterebiliyor. Orijinal kılıfı ve silme bezi ile sahip olacağınız Carrera güneş gözlükleri kullanıcılarına iki yıl garanti sunuyor. Her gün takabileceğiniz rengarenk modelleriyle dikkat çeken marka, geniş renk skalası ve ürün yelpazesi ile ön plana çıkıyor. Orta ve üst segmente uygun seçeneklere sahip olan Carrera erkek güneş gözlüğü fiyatları kampanya ve indirimlerle çok daha ulaşılabilir bir aralıkta yer alıyor. Marka sağladığı güvence ile ideal modeller sunuyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Carrera Erkek Güneş Gözlüğü

Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Cinsiyet
Toplam 24 / 306 ürün
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123164/carrera