Erkek Güneş Gözlüğü

Erkek Güneş Gözlüğü

Her sene değişen tarzlar ile beraber güneş gözlükleri yaz veya kış fark etmeksizin yanımızdan ayırmadığımız aksesuarların başında gelmektedir. Güneşin zararlı ışınlarından gözleri dört mevsim korumak gerekmektedir. Bu nedenle güneş gözlüğü kullanmak şıklığınızı tamamlamanın yanında göz sağlığınız açısından oldukça önemlidir. Gözlerinizin maruz kaldığı zararlı ışınlar olan ultraviyole ışınlarına karşı güneş gözlükleri kurtarıcınız olacaktır. Bununla birlikte oldukça küçük olan ve havada uçuşan, göze kaçabilecek toz tanelerinden de korumuş olan mükemmel bir koruyucudur. Değişik yüz tiplerine göre üretilen erkek güneş gözlüğü modelleri şık ve dikkat çekici tasarımlarıyla özenle üretilmektedir. Kullanıcıların zevklerine uygun birbirinden güzel, çeşit çeşit üretilen gözlükler kullanıcıların kendilerine en uygun gözlüğü seçmesi için en çok tercih edilen ve güvenilir bir siteler aracılığıyla satışa sunulmaktadır.

Orijinal Erkek Güneş Gözlüğü

Güneş gözlüğü seçimi doğru ve kaliteli olduğunda gözlere çok faydalı olacakken düzmece ve kalitesiz bir gözlük ise maalesef size oldukça daha pahalıya patlayacaktır. Bu tür gözlükleri kullanmanın sonucunda orijinal erkek güneş gözlüğü modellerinin zararlı olan ultraviyole ışınlarını süzebilmesi gerekirken, düzmece camların bu şeklinde özellikleri olmadığı için kısa süreli kullanımlarda gözlerde kızarıklık, uzun soluklu kullanımlarda ise katarakt, sarı nokta, halk içinde gözde büyüyen et oluşumu ve alerjik göz rahatsızlıklarında artış ve retinada yanıklara yol açarak sağlık sorunlarına neden olabilir. Dolayısıyla güneş gözlüklerinin ultraviyole ışınları kestiğine dair bir sertifikası ve yetkinlik belgesi olmalıdır. Tam tersi olduğu durumda siz değerli müşterilerimizin o an için aldığınız düzmece gözlükler hem cebinizden hem vaktinizden çalmış olacaktır. Gözlük alırken güvenilir bir siteden alışveriş yapmak da sizin için en doğru tercih olacaktır. Satın alınan gözlüklerin kalitesinden emin olmak için tercih ettiğiniz internet sitesinde pek çok açıklama ve içerik bulabilirsiniz. 

Yılın En Trend Güneş Gözlükleri

Önemli bir aksesuar olan güneş gözlüğü seçeneklerini aksesuar olarak değerlendirmek için öncelikle kullanıcının tercih etmiş olduğu kıyafet ürünlerini de dikkate almak doğru bir yol olacaktır. Farklı kıyafet seçeneklerini değerlendiren kullanıcılar için oldukça sade üretilmiş bir tasarım modeli veya değişik detaylı gözlükler tercih edilebilir. Dolayısıyla şıklığınızı tamamlayıp, kombin yaparken spor ve klasik güneş gözlüğü seçenekleri içinden seçim yapmak gerekir. Bu gözlüklerin en trend olanlarını bulabileceğiniz erkek güneş gözlüğü 2021 modelleri bütün renk ve tasarımlarıyla seçenekler arasında bulabilirsiniz. Sportif gözlüklerin tasarımı genel olarak siyah, beyaz ve kemik rengi olarak dizayn edilmiştir. Ayrıca renkli tonlar, mavi, pembe, yeşil ve kırmızılarda spor gözlüklerde tercih edilir. Klasik modeller ise siyah şeklinde koyu renkler tercih edilerek tasarlanmıştır. Bunun yanında klasik modellerde kullanılan en güzel tasarımlar da fazla göze çarpmayacak detaylar kullanılarak üretilmektedir. Her sene olduğu gibi özgün tasarımlar üreten pek çok markayı bünyesinde barındıran internet siteleri sizlerin zevkine uygun olan en trend modelleri sergilemektedir. Erkek tarzının en iyi tamamlayıcı aksesuarlarından önde gelen güneş gözlükleri 2021’de de birbirinden değişik tasarımlar ile müşterilerinin karşısındadır. Mevsimine göre değişen ve en fazla kullanılan aksesuar olan güneş gözlükleri akıllara kazınan tasarımları ile erkeklerin kombinelerinde tamamlayıcı aksesuarlardan biridir. Stilinizi tamamlamanın yanında değişiklik yapmak için de kullanabilirsiniz. 

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Ray Ban, Buberry, Solaris Classic, Seen Fashion, Michael Kors, Lacoste ve benzer biçimde meşhur erkek ve kadın fark etmeksizin güneş gözlüğü üreten markaların süper indirim fırsatları sunduğu sitemiz damla güneş gözlüklerin en trend modellerini siz değerli müşterilerle buluşturmaya devam ediyor. Rengine ve boyutuna nazaran her yüz tipine hemen hemen uyacak ve tarz elde eden damla güneş gözlük formu, yüz şekline nazaran bir taraftan kişinin yüzündeki elmacık kemiklerini daha da belirginleştirirken öteki taraftan yüzün oval yapısına daha karizmatik bir hava katar. Bu yıla damgasını vuracak birbirinden güzel ve trend erkek gözlüğü damla biçim güneş gözlükleri online alışveriş sitesinde en hesaplı fiyatlarla sizleri bekliyor. Siz de yaz güneşinin keyfini tarzınıza ve yüz tipinize uygun formla buluşturan damla güneş gözlükleriyle çıkarın. Yüzlerce değişik modelleri ve birbirinden meşhur güneş gözlük markalarıyla yüz tipinize en müsait güneş gözlük modelleri ile tanışmanız için yapmanız gereken tek şey seçeneklere göz atmak olacaktır. Kadın, erkek ve çocuklar için değişik biçim ve modeller sizleri beklemekte. Üstelik bu yıl erkek güneş gözlüğü trendleri içinde renkli çerçeve ve camlar, geometrik formlar, klasik tasarımlar, altın ve gümüş tonlardaki detaylar da ön plana çıkmaktadır. 2021 erkek güneş gözlüğü trendleri içinde bulunan faklı geometrik şekiller, değişik renk ve cam özellikleri ile tasarlanıyor.

Güneş Gözlüğü Modellerinde En Uygun Fiyat Karşılaştırması Kolaylığı

Erkek güneş gözlüğü modelini müşterilerle buluşturmak adına piyasada binlerce marka, firma, internet sitesi bulunmaktadır. Bu modellerin fiyatları gözlüğün camının ve çerçevesinin kalitesine, rengine, markasına ve modeline göre belirlenmektedir. Erkek güneş gözlüğü fiyatları açısından değerlendirildiğinde genellikle oldukça lüks sınıftaki markalar daha yüksek fiyatlı olmaktadır. Bununla beraber bu markalar sosyal çevrede prestij oluşturmak amacıyla da tercih edilmektedir. Bunların dışında pek çok kişinin alabileceği ve tercih edebileceği lüks markalar başta olmak birçok gözlük üreticisi kampanya kapsamında erkek güneş gözlüklerini makul fiyatlarla ve en son çıkan modaya uygun şık tasarımları ile satışa sunmaktadır. Üstelik bahsi geçen gözlükler tamamen UV korumalı olup birtakım modelleri polarize özellik taşımaktadır. Polarize camlar, öteki camlara göre daha koyu olur. Kahverengi, gri, füme ve yeşil tonda renklerde üretilir. Bu renklerin özellikleri de birbirinden farklılık gösterir. Polarize camlarda gri ve yeşil camlar renkleri daha canlı gösterirken, kahverengi cam ise renkleri belli bir ölçüde bozarak kontrastı artırır. 

Erkek Güneş Gözlüğü Markaları

Erkek güneş gözlüğü modelleri oldukça fazla ve farklı tasarımı ile yoğun ilgi görüyor. Erkek güneş gözlüğü yuvarlak, damla, kare, son zamanlarda yeni çıkan altıgen, üçgen ve benzer pek çok farklılığa sahip olan seçenekler kullanıcıların yüzlerine yeni bir tarz kazandırıyor. Güneş ışınlarından korunma ihtiyacının ve yaz kış görme isteğinin yanı sıra estetik beklentisini de önemli ölçüde karşılayan güneş gözlükleri oldukça şık desenleri sayesinde büyük beğeni toplamaya devam ediyor. Tek tip olmamasının yanı sıra pek çok çerçeveli, yarım çerçeveli ve çerçevesiz yapıya sahip gözlük çeşitleri farklı tiplere sahip yüzler için sıra dışı seçenekler olarak ön plana çıkıyor. Modern bir görünüş isteyen kullanıcılar sade ve güçlü detaylara sahip güneş gözlüklerini tercih ediyor. Günün başladığı ve kişilerin dışarı çıktıklarında kullanacakları gözlük modellerinin, müşterilerin beklentilerini karşılaması gerekiyor. Hem görüş estetiği sağlayan hem de gözlerin dinlenmesi için seçilecek olan gözlüğün niteliği sayesinde çarpıcı bir görünüşe kavuşuyor. İşte bu bahsedilen modellerin en ilgi çekici markalarını bünyesinde barındıran web sitesi Solaris Classic, Seen Fashion, Michael Kors, Lacoste, Ray Ban, Buberry gibi bilindik markaları müşterileriyle buluşturuyor. 

Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Erkek güneş gözlüğü modellerini tercih ederken kalite ve fiyat araştırması yapmak oldukça önemli. 2021 erkek güneş gözlüğü şık, klasik veya spor tasarımları ile merak uyandırıyor. Erkeklerin giyim kuşam alanının aksesuarlarının vazgeçilmez unsuru olan erkek güneş gözlüğü modelleri görünüşe yakışıklılık kazandırıyor. Fiyat uygunluğu ve görünüş özellikleriyle birlikte güneş gözlüklerinde en çok tercih edilen cam türleri plastik, polikarbon, poliamid ve mineral camlardır. Bu gibi sağlıklı cam türlerinin üzerine yapılan kaplamalar ile işlem bittiğinde gözlük camları son hallerini alırlar. En çok uygulanan kaplama çeşitleri AR, polarize ve ayna kaplamadır. Kişilerin araştırma yapıp almasının yanında sevdiklerini mutlu etmek amacıyla güneş gözlükleri tercih edilir. Hediye olarak da sıklıkla tercih edilen yüzlerce çeşit gözlük modellerini seçenekleriyle inceleyebilir ve dilediğiniz gözlükleri anında sipariş verebilirsiniz. Özellikle erkek gözlük modellerinde pek çok kampanya bulunmasıyla fırsatları kaçırmamak için, tüm hediye alternatifleri için erkek gözlük modelleri kategorisini ziyaret edebilirsiniz. Gözlük satın alırken ürünün altında bulunan kullanıcı yorumları da büyük bir yönlendirici görevi taşıyor. Kalitesi, özellikleri ve kullanım rahatlığı mevzusunda güneş gözlüğü modelleri hakkında yapılan yorumlar oldukça önemli bilgiler edinmeye destek oluyor. Bununla beraber marka seçiminde kararsız kalınması ve kadın ve erkek güneş gözlüğü fiyatları açısından kullanıcı tercihlerini etkileyen faktörler içinde yer alıyor. Güneş gözlüğü yorumları incelendiğinde bu üretilen gözlüklerin kullanım süresi de oldukça önemlidir. 

Gözlük Seçiminde Nelere Dikkat Edilmesi Gerekir?

Cam kalitesi, çerçeve malzemesi, renk seçenekleri ve daha birçok unsur göz önünde bulundurulduğunda kullananı memnun edecek modellerin tercih edilmesi önemlidir. Kemik veya metal çerçevelerin kullanıldığı gözlükler, değişik yüz hatlarına ahenk sağlayacak biçimde tasarlanıyor. Bu durum herkesin modeller arasından kendi tazına uygun bir güneş gözlüğünü bulabilme olanağı yaratıyor. Örneğin polarize cam özelliği yansımayı önleyerek her hava şartında kullanılabilme rahatlığının dışında şık ve estetik yapısıyla da karizmatik bir duruş sergilemenize katkı sağlar.

Güneş ışınları, insan gözünün algılayamayacağı veya hissedemeyeceği bir oranda ultraviyole (UV) ışınları yayar. Güneş gözlüklerinin ultraviyole ışınlarını kestiğine dair sertifikası bulunmalıdır. Tüketiciler buna dikkat ederek gözlük almaya çalışmalıdır. Bireyler gözlüğü taktığında bulanık olmamalıdır ve detaylar kaybolmamalıdır. Kaliteli güneş gözlüklerinde güvenilir tescil belgesi de bulunur. Lensler ve çerçeveler için kullanılan malzeme netlik, ağırlık, dayanıklılık ve maliyet, güneş gözlüğü seçerken göz önünde bulundurmanız gereken önemli hususlar arasındadır. Cam mercekli camlar çizilmelere karşı çok daha dayanıklıyken, polikarbon mercekli camlar parçalanmaya karşı daha dayanıklıdır bu yüzden özellikle küçük çocuklar için bu camları tercih etmek büyük fayda sağlar. Polikarbon lensli güneş gözlükleri her zaman kalıplanmış bir kutudadır. Çizilmemesi için kılıf içinde saklanmalıdır. Çerçeveniz tercihen daha hafif, daha az alerjik bir malzemeden yapılmalıdır. Çok ağır malzemelerden yapılan güneş gözlükleri zamanla burunda eğrilik oluşturarak sürekli kullanan kişilerde burun kemiğini zorlayabilir. Çerçeve malzemelerinin yanı sıra güneş gözlüklerinin yüzünüze tam oturması da çok önemlidir, bu nedenle çerçevenin boyutu ve şekli doğru olan güneş gözlüklerini seçmelisiniz. Tüm özellikleri belirleyip seçenekler arasında bu özelliklere uygun bir güneş gözlüğü bulduğunuzda yapacağınız tek şey onu kaçırmamak olacaktır.

Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri Ve Kombin Uyumu

Güneş gözlüğü tercihlerinde tamı tamına bir ahenk ve uyum yakalamak en önemli kriter olarak kabul ediliyor. Kıyafetlerin, ayakkabıların, çantaların ve tüm giyim aksesuarlarının güneş gözlüğü ile benzer bir imaja sahip olması değer taşıyor. Spor yaparken veya günlük hayatta oldukça sportif giyim tarzı veya sportif giyimden ziyade daha klasik giyim tarzının hakim olduğu bir kombin için seçilecek gözlüğün de klasik çizgilere sahip olması gerekiyor. Estetik yaklaşımla hazırlanmış güneş gözlüğü modellerinde ise son zamanlarda daha sade detaylara sahip modeller tercih ediliyor. Kıyafetin rengi, tarzı ile güneş gözlüğü detayları ile benzer olması uyuma nitelik kazandırıyor. Değerli müşterilerin seçenekleri arasında biçimleri farklı olan, renk ve büyüklüğü farklı olan modeller de yer alıyor. Bu sayede kullanıcılar uyum şıklığını çok daha uygun bütçeler ile edinebiliyor. 

Güneş Gözlüğü Nasıl Kullanılır?

Güneş gözlüklerinin kullanım alanına göre ışık gereksinimi güneş gözlüğü seçiminde önemli rol oynuyor. Doğal ortam, kapalı alan ya da gün içerisindeki saatlerde ışık ihtiyacı değişken olduğu için seçilecek olan güneş gözlüklerinin de özelliklerinin uygun olarak tercih edilmesi gerekiyor. Gözlere zarar vermemek için satın alınan güneş gözlüğü modeli kadar gözlük kullanımını doğru yapmak ve unutmamak da önemlidir. İnsanlar neden güneş gözlüğü kullanmaları gerektiğini hep merak ediyor ama kimse güneş gözlüğünün nasıl kullanılması gerektiğini merak etmiyor, herkes onları en doğru şekilde kullandığını düşünüyor. Satın alınan ürünün kalitesi kadar güneş gözlüğü kullanımını doğru yapmakta önemlidir. Kullanılmayan ve doğru zamanda işlevsel olmayan güneş gözlükleri fayda sağlamayacaktır. Bu yüzden bireyler yılın her mevsimi özellikle öğlen saatlerinde güneş gözlüğü kullanmalı ve gözlerini olabildiğince korumaya devam etmelidir. Uzmanlara göre kar yağan kış aylarında güneş gözlüğü tercih edilmeli ve güneş ışığı çıplak gözle görülmemelidir. Kışın kardan yansıyan güneş çok zararlı olabilir, yine yazın ise yüksek ışık ve ısı rahatsız eder. Güneş gözlüğü kullanımı özellikle kış, bahar ve yaz olmak üzere yılın her mevsiminde en doğru karar olacaktır. Gözünüze oldukça hoş gelen güneş gözlüklerinizi takıp çıkarırken çok dikkatli olmalısınız. Oldukça küçük bir ayrıntı olan bu durum küçük gibi görünse de bu küçük hatadan dolayı güneş gözlüğünüzün şeklini ve yapısını bozabilirsiniz. Güneş gözlüğü takarken ve artık takmıyorken dikkatli olunmalıdır. Güneş gözlükleri, gözlük camlarından tutularak kullanılmamalıdır. Bu nedenle güneş gözlüğü takarken kulplarından tuttuğunuzdan emin olun. Gözlüğü takıp çıkarırken kulpların her iki yanından da tutmalısınız. Gözlükleri sadece soldan veya sadece sağdan takıp çıkarırsanız aksesuarınızın dengesini bozabilirsiniz. Dengesiz güneş gözlükleri burnunuzun üzerinde durmadan hareket edecek ve gözlerinizi korumayacaktır. Güneş gözlüklerinin göze çok yakın olması gözlere ve baş ağrısına neden olabilir. Aynı zamanda dışarıda tutulan güneş gözlükleri, güneş ışığını gözünüze sızdırarak çalışmayacaktır, bu sayede bir denge kurabilir ve gözlerinizin zarar görmemesi için güneş gözlüğü takabilirsiniz. Ayrıca güneş gözlüklerinizi ip takarak garantiye alabilir, kullanımı bittikten sonra kutusuna koyarak saklayabilirsiniz. Bunlara dikkat edildiğinde gözlüğünüzün kullanım ömrü daha uzun olacaktır.

Yüz Hatlarınıza Uygun Güneş Gözlüğü Seçimi Önem Arz Eder

Her insanın yüz tipi birbirinden farklıdır. Yüze yakışacak bir seçim yapmak için öncelikle kişinin nasıl yüz şekline sahip olduğunu bilmesi gerekir Yuvarlak yüze sahip kişiler köşeli ve oval çerçeveleri tercih edebilirler. Oval yüze sahip kişiler herhangi bir çerçeve tasarımını seçebilirler. Üçgen yüz şekline sahip kişiler, üst çerçevesi dekoratif süslemeli veya alt çerçevesiz modelleri kullanmalıdır. Elmas şeklindeki yüze sahip kişiler, küçük çerçeveli güneş gözlüklerini tercih etmelidir. Yüzü uzun olanlar köşeli modelleri ve geniş çerçeveleri tercih edebilir. Kare yüze sahip kişiler oval ve yuvarlak çerçeveleri tercih edebilirler. Gezip yorulmadan alışveriş yapmak isteyenler için tereddütsüz bir şekilde herkese göre uyacak ve insanların zevkine uyacak erkek güneş gözlüğü modelleri bulmak, internetin insanlara sağladığı güvenilir alışveriş siteleri ile mümkün olmaktadır.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Güneş Gözlüğü

10.000+ ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123164