Karizmatik ve sıra dışı kişiliğe sahip tasarımcı Giorgio Armani’nin 1974 yılında Milano’da kurduğu ve kendi adını verdiği Emporio Armani firması, dünyanın ünlü moda markalarından biri olarak kabul ediliyor. Doktor olmayı planlarken moda tasarımcısı olmayı seçen Giorgio Armani, otoritelerin değer verdiği önemli moda tasarımcıları arasında bulunuyor. Armani’nin moda dünyasına ilk girişi, erkekler için hazırladığı kıyafet kreasyonu ile gerçekleşiyor. Ünlü tasarımcı daha sonraki yıllarda kadın giysileri tasarlamaya başlıyor. Giorgio Armani aksesuar tasarımlarına geçerek takıdan saate, gözlükten cüzdana, dekorasyon ürünlerinden mobilyaya ve parfüme kadar birçok farklı ürün tasarımı yapıyor. Böylece Emporio Armani markası dünyanın beğenilen moda markalarından biri haline geliyor. Emporio Armani stili zamansız, klasik çizgilerdeki tasarımları ile markanın tüm ürünlerinde kendini gösteriyor. Emporio Armani, ürün dizaynlarını içinde bulunduğu yıla göre büyük bir özenle uyarlamayı başarıyor. Markanın farklı tarzı geniş bir kullanıcı kitlesine ulaşıyor. Köklerine bağlı kalmayı seven Giorgio Armani, farklı alt markalarıyla kaliteli ve seçkin tasarımlar gerçekleştirmeye devam ediyor.

Emporio Armani Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Armani erkek güneş gözlükleri her yıl farklı koleksiyonlarla kullanıcılarına sunuluyor. Marka sıra dışı tasarımları nedeniyle kendine güvenen, cesur ve özgür ruhlu erkekler tarafından çok beğeniliyor. Emporio Armani erkek güneş gözlüğü modelleri klasik çizgiler taşımanın yanında şık detaylar da içeriyor. Sportif yapılı, aktif yaşamı seven erkek kullanıcılarını da unutmayan marka, özel tasarımlarıyla onların beğenisini kazanıyor. Şık ve sade tasarımlı erkek güneş gözlükleri orta yaşa hitap ederken, daha uç çizgiler taşıyan modelleri genç erkeklerin tercihi oluyor.

Emporio Armani gözlük modelleri arasında her yüz tipine uygun çerçeve tasarımları bulmak mümkün oluyor. Yuvarlak, keskin köşeli, yumuşatılmış köşeli, oval, pilot şekli gibi seçenekler sunan marka her stile seslenebiliyor. Markanın erkek güneş gözlüğü modelleri mavi, kahverengi, siyah, lacivert gibi farklı renk seçenekleri sunarak değişik kıyafet tarzlarıyla uyumlu olma imkânı sağlıyor. Kaliteli materyal ve güneş camından üretilen gözlükler, ünlü tasarımcılar tarafından hazırlanıyor. Modeller klasik Armani çizgileri taşımakla birlikte günümüz koşullarına uygun yenilikler içeriyor. Emporio Armani erkek güneş gözlüğü modelleri sabit ve degrade cam seçenekleri ile güneşin zararlı ışınlarına karşı yüzde yüz koruma sağlıyor.

Moda markası olan Emporio Armani, kıyafet ürünleri gibi güneş gözlükleri için de her yıl özel tasarımlar hazırlıyor. Dikkat çekici koleksiyonlarında yer alan erkek güneş gözlüğü modellerinde markanın çok önem verdiği Chevron dokusu yine kendini gösteriyor. Bu doku gözlüklerin çerçevelerine ve sap kısımlarına uygulanıyor. Koleksiyonların içinde Armani’nin klasik tasarımı olan ikonik gözlükler de bulunuyor.

Emporio Armani Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Bir yaşam markası haline dönüşmüş olan Emporio Armani, özel tasarımların ve kaliteli ürünlerin markası olarak biliniyor. Tüm ürünleri içeriğinde lüks çizgiler barındırıyor. Emporio Armani erkek güneş gözlüğü fiyatları ise markanın bu özellikleriyle paralellik gösteriyor. Ürünlerinde kullanılan güneş camları firma için özel olarak üretiliyor. Markanın müdavimleri için Emporio Armani erkek güneş gözlüğü modelleri de ilk seçeneklerden biri haline geliyor.

Genç erkeklerin Armani güneş gözlüğünü tercih etmelerinin nedeni ise rahat, hafif, yenilikçi ve sportif çizgiler taşıyor olması olarak görünüyor. Armani erkek gözlükleri yüksek teknoloji ile üretiliyor, zarif ve sıra dışı tasarımlarla hayat buluyor. Cam kalitesi ve renkleri, çerçeve tasarımları, modelin zarafeti, kaliteli materyali ve yüze uyumlu yapısı Emporio Armani erkek güneş gözlüğü fiyatları bakımından belirleyici ölçütler oluşturuyor. Armani erkek güneş gözlükleri her yaş grubundan erkeğe hitap edebiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Emporio Armani Erkek Güneş Gözlüğü

175 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Fiyat Aralığı
Toplam 36 / 175 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?