Modanın önemli markalarından Prada erkek güneş gözlüğü koleksiyonu ile stil sahibi erkeklerin şıklığını tamamlıyor. Kendinden emin ve başarılı erkekleri hedefleyen Prada net hatlara sahip gözlükleri ile markanın klasik çizgisini gözlüklerinde de devam ettiriyor. Daha çok metal çerçeveli klasik oval gözlükler ve sert hatlara sahip kemik çerçeve modelleri tasarlayan Prada farklılığını ise detaylarda yakaladığı kusursuz ince ayrıntılar ile pekiştiriyor. Kimi zaman gözlük sapında yaptığı ufak bir simetri oyunu, kimi zaman ise çerçevenin üst kısmına uyguladığı bir köprü ile modellerini bambaşka bir havaya sokmayı başarıyor.

Prada Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Erkeksi ve net hatları ile oldukça beğenilen Prada erkek güneş gözlüğü modelleri önce sağlık sonra stil diyenlerin ilk tercihlerinden oluyor. Ergonomik yapıları ile yüzü kolay kavrayan gözlükler aynı zamanda gözlerin yanlarını da kapayan tasarımları ile göz sağlığına verdiği önemi kanıtlıyor. Camları güneşin zararlı ışınlarına karşı gözleri koruyan özel camlar ile üretilen gözlükler hafif ve kolay taşınıyor. Gözleri yormayan, burun üstünde ve kulak arkasında sıkmayan Prada erkek gözlükleri güven veriyor.

Gün boyu güneşten korunmak için konfor ile takılan Prada gözlükleri hem takım elbise hem de spor giyim tarzı ile rahatlıkla kombinlenebiliyorlar. Modern hatları ile birlikte gözlüklerin erkeksi tavrı her stil ile kolaylıkla kombinlenmesini kolaylaştırıyor. Hedefinde olgun, başarılı ve kendine güvenen erkekler olan marka modellerini tasarlarken giyim stilinden çok kişisel tercihlere yönelerek her giyim tarzı ile uyuşan gözlükler tasarlamayı tercih ediyor.

Kalın çerçeveli kemik gözlük modellerini siyah renk ile çalışan firma farklılığı gözlük camlarının rengi ve gözlük saplarında kullandığı detaylar ile yaratıyor. Siyah, kahverengi ve yeşil camların yanı sıra mavi, gri ve aynalı camlara da koleksiyonunda yer veriyor. Gözlük saplarına eklediği metal detaylar ile farklı bir hava yakalamak isteyen marka bazı modellerinde ise renkli metal detaylar kullanmayı tercih ediyor. Kelebek çerçeveli kemik gözlüklerin yanı sıra, yuvarlak ve yekpare kemik modelleri de kullanan Prada her yüz şekline en uygun seçeneği kullanıcılarına sunmayı hedefliyor.

Metal çerçeveli modellerinde klasik oval çerçevelerden vazgeçmeyen marka en iyi bilinen tasarımını renkli camlar ile farklılaştırıyor. Bazı modellerinde çerçeve renkleri ile de değişiklik yaratan Prada dikdörtgen ve yuvarlak çerçeve kesimlerini bu modellerinde de uygulamaya koyuyor. Yarı kemik yarı metal çerçeveler de kullanan marka tüm modellerinde ortak özellik olarak gözlüklerin yüzü tam olarak kavramasına dikkat gösteriyor. Bu yüzden farklı çerçeve boyutları da çalışan firma her yüz tipine uygun bir model ile kullanıcılarının karşısına çıkıyor.

Prada Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları

Gözlük modellerinde sadelikten yana olan Prada erkek güneş gözlüğü modellerinde sadece saplarda ve cam üstü köprü bölgesinde metal bağlar ile farklılık yaratmayı tercih ediyor. Camları oldukça sağlam ve dayanıklı malzemelerden üretilen gözlükler kolay kolay kırılmıyor, ısıdan ve soğuktan etkilenmiyor. Formunu yıllarca esnemeden ve şekli bozulmadan koruyabilen gözlükler sadece şehirde değil şehir dışı aktivitelerde de kullanışlı ve dayanıklı konfor sunuyor. Spor yaparken de rahatlıkla takılabilecek gözlükler yüzü çok iyi kavraması nedeni ile takılı iken kaymıyor, düşmüyor.

Modanın duayen markalarından Prada erkek güneş gözlüğü koleksiyonu ile yeni bir soluk getirdiği gözlük tasarımlarını uygun fiyatlar ile etiketlendirmeyi tercih ediyor. Sağlam ve dayanıklı modelleri tasarımları ile beğenilen marka erkeklerin tercih ettiği ürünler tasarlıyor. Zengin bir koleksiyon ile alternatif tasarımlar sunan Prada erkek güneş gözlüğü fiyatları ile de kullanıcılara bütçelerine uygun seçenekler sunmaya devam ediyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Prada Erkek Güneş Gözlüğü

Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Sepette Kampanyalı Ürünler
Cinsiyet
Toplam 24 / 189 ürün
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123164/prada