Hawk erkek güneş gözlüğü, her tarza yönelik farklı seçenekler sunar. Benzersiz tasarımlarla bir araya gelen camlar, renk çeşitliliğiyle öne çıkar. Görünümünüze dinamizm katan gözlükler, kıyafetlerinizin ayrılmaz bir parçasına dönüşür. Giysilerinize dilediğiniz zaman şık, dilediğiniz zaman da karizmatik bir hava kazandırır. Özellikle erkekler için dizayn edilmiş Hawk erkek güneş gözlüğü çerçeveleri, erkeksi yüz hatlarınızı vurgular.

Hawk Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Hawk erkek güneş gözlüğü modelleri, çerçeve yapımında kullanılan malzemeler ile birbirlerinden ayrılır. Kimi modellerde kemik tercih edilirken daha klasik modellerde metal kullanılır. Spor modellerde ise hafiflik sağlamak için kaliteli plastik malzemeler tercih edilir. Çerçeve yapımında kullanılan tüm malzemeler uzun süre dayanıklı hale getirilir. Özel işlemlerden geçtikten sonra çerçeve şekline getirilen yapı malzemesi, eşsiz tasarımlarla birleşir.

Kemik kullanılarak hazırlanan Hawk erkek güneş gözlüğü modelleri, çeşitli renk ve desenlerle bezenir. Tek renk severlere hitap eden kemik modeller olduğu gibi birden fazla rengin bir araya gelmesiyle oluşan gözlük çerçeveleri de vardır. Retro bir görünüm sergileyen kemik çerçeveli gözlükler, tarzını ilk bakışta yansıtmak isteyen erkekler için özel olarak tasarlanmıştır. Geniş renk yelpazesiyle giysilerinize uyum sağlar ve birçok giysi ile bir arada kombin yapılarak kullanılır.

Klasik görünümünden ödün vermeyen erkeklerin beğenisine sunulan Hawk erkek güneş gözlüğü modellerinde metal ve metal kaplamalı çerçeveler tercih edilir. Şıklığını her daim koruyan metal parlaklığı ve gri tonlarının karışımından oluşan erkek gözlük modelleri, en şık giysilerinizle uyum sağlar. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz gözlükler, açık havada düzenlenen davet ve toplantılarda sağlam duruşunuza vurgu yapar.

Kendi tarzını yaratmayı seven erkekler için farklı malzemelerin bir araya geldiği tasarımlar öne çıkar. Renkli ya da desenli kemik ön kısımlar, metal aksamlarla birleşir. Ortaya çıkan birleşim size özel tasarlanmış izlenimi oluşturarak görünümünüze canlılık kazandırır.

Hawk Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları   

Hawk erkek güneş gözlüğü fiyatları, modele göre değişkenlik gösterir. Her bir model için kullanılan malzeme, fiyatların çeşitliliğinde etkilidir. Çerçeve yapımında kullanılan malzemelerin yanında camların öne çıkan özellikleri de gözlük fiyatlarını etkileyen bir başka etmene dönüşür. Gözlük camının güneşten koruma oranı ve kullanılan camın kalınlığı fiyatlar arasında farklılaşmanın oluşmasını sağlar. 

Hawk erkek güneş gözlüklerinde birçok türden cam kullanılır. Organik cam tercih edilen modeller, UV filtreye sahiptir. UV filtre; güneş ışınlarındaki zararlı parçacıkların göz bebeğinize ulaşmasını engeller. Camın yüzeyine tabaka halinde yerleştirilen filtre, dışarıdan bakıldığında fark edilmeyecek kadar incedir. Bu sayede gözlük camları üzerinde fazladan bir katman oluşturmaz. Camlar, filtre uygulandıktan sonra bile hafifliklerini korur.

Hawk erkek güneş gözlüğünün bazı modelleri buruna tam oturur. Burun ile çerçevenin birleştiği yerde sert malzemenin cildinize rahatsızlık vermesini engelleyen destek parçalar bulunur. Yumuşak dokuya sahip burun pedleri, gözlüğün cildinize hassas bir şekilde tutunmasına yardımcı olur. Çerçeveyi sabitleyerek kullanım kolaylığı sağlayan burun pedi, uzun süreli gözlük kullanımı için ideal konfor sağlar.

Polarize cam tercih edilen Hawk güneş gözlükleri, ışığa duyarlı gözleriniz için etkin koruma sunar. Cam üzerinde koyu renkli bir filtre bulunur. Yerden ya da paralel yüzeylerden yansıyan parlak güneş ışınları polarize filtre tarafından engellenir ve göz kamaşmasının önüne geçilir. Göz kamaşmasından oluşan ani ve geçici görme kayıplarını engelleyen polarize filtreli gözlük modelleri, yürüyüş ve bisiklet gibi açık hava sporlarında tercih edilir. 

Farklılığını ortaya koyan Hawk erkek güneş gözlüğü modelleri, bulunduğunuz ortamlarda öne çıkmanıza yardımcı olur. Ürün modellerini inceleyerek, aradığınız güneş gözlüğünü kolayca temin edebilirsiniz.

Hawk Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

208 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Hawk
  2. Mustang
  3. Juliano
  4. Osse
  5. De Valentini
  6. Swing
  7. Daniel Klein
  8. Infiniti Design
  9. Ray-Ban
  10. Bigotti Milano
  11. Dicaprio
  12. Tom Ford
  13. Aston Martin
  14. Eagle Eyes
  15. Angel Eyes
  16. Velero
  17. Guess
  18. Emporio Armani
  19. Optelli
  20. Façonnable
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Cam Rengi
 6. Çerçeve Tipi
 7. Çerçeve Rengi
 8. Ekartman A-Z
 9. Satıcı A-Z
 • Marka Hawk
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123164
BAŞA DÖN