Hawk erkek güneş gözlüğü, her tarza yönelik farklı seçenekler sunar. Benzersiz tasarımlarla bir araya gelen camlar, renk çeşitliliğiyle öne çıkar. Görünümünüze dinamizm katan gözlükler, kıyafetlerinizin ayrılmaz bir parçasına dönüşür. Giysilerinize dilediğiniz zaman şık, dilediğiniz zaman da karizmatik bir hava kazandırır. Özellikle erkekler için dizayn edilmiş Hawk erkek güneş gözlüğü çerçeveleri, erkeksi yüz hatlarınızı vurgular.

Hawk Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

Hawk erkek güneş gözlüğü modelleri, çerçeve yapımında kullanılan malzemeler ile birbirlerinden ayrılır. Kimi modellerde kemik tercih edilirken daha klasik modellerde metal kullanılır. Spor modellerde ise hafiflik sağlamak için kaliteli plastik malzemeler tercih edilir. Çerçeve yapımında kullanılan tüm malzemeler uzun süre dayanıklı hale getirilir. Özel işlemlerden geçtikten sonra çerçeve şekline getirilen yapı malzemesi, eşsiz tasarımlarla birleşir.

Kemik kullanılarak hazırlanan Hawk erkek güneş gözlüğü modelleri, çeşitli renk ve desenlerle bezenir. Tek renk severlere hitap eden kemik modeller olduğu gibi birden fazla rengin bir araya gelmesiyle oluşan gözlük çerçeveleri de vardır. Retro bir görünüm sergileyen kemik çerçeveli gözlükler, tarzını ilk bakışta yansıtmak isteyen erkekler için özel olarak tasarlanmıştır. Geniş renk yelpazesiyle giysilerinize uyum sağlar ve birçok giysi ile bir arada kombin yapılarak kullanılır.

Klasik görünümünden ödün vermeyen erkeklerin beğenisine sunulan Hawk erkek güneş gözlüğü modellerinde metal ve metal kaplamalı çerçeveler tercih edilir. Şıklığını her daim koruyan metal parlaklığı ve gri tonlarının karışımından oluşan erkek gözlük modelleri, en şık giysilerinizle uyum sağlar. Günlük hayatta rahatlıkla kullanabileceğiniz gözlükler, açık havada düzenlenen davet ve toplantılarda sağlam duruşunuza vurgu yapar.

Kendi tarzını yaratmayı seven erkekler için farklı malzemelerin bir araya geldiği tasarımlar öne çıkar. Renkli ya da desenli kemik ön kısımlar, metal aksamlarla birleşir. Ortaya çıkan birleşim size özel tasarlanmış izlenimi oluşturarak görünümünüze canlılık kazandırır.

Hawk Erkek Güneş Gözlüğü Fiyatları   

Hawk erkek güneş gözlüğü fiyatları, modele göre değişkenlik gösterir. Her bir model için kullanılan malzeme, fiyatların çeşitliliğinde etkilidir. Çerçeve yapımında kullanılan malzemelerin yanında camların öne çıkan özellikleri de gözlük fiyatlarını etkileyen bir başka etmene dönüşür. Gözlük camının güneşten koruma oranı ve kullanılan camın kalınlığı fiyatlar arasında farklılaşmanın oluşmasını sağlar. 

Hawk erkek güneş gözlüklerinde birçok türden cam kullanılır. Organik cam tercih edilen modeller, UV filtreye sahiptir. UV filtre; güneş ışınlarındaki zararlı parçacıkların göz bebeğinize ulaşmasını engeller. Camın yüzeyine tabaka halinde yerleştirilen filtre, dışarıdan bakıldığında fark edilmeyecek kadar incedir. Bu sayede gözlük camları üzerinde fazladan bir katman oluşturmaz. Camlar, filtre uygulandıktan sonra bile hafifliklerini korur.

Hawk erkek güneş gözlüğünün bazı modelleri buruna tam oturur. Burun ile çerçevenin birleştiği yerde sert malzemenin cildinize rahatsızlık vermesini engelleyen destek parçalar bulunur. Yumuşak dokuya sahip burun pedleri, gözlüğün cildinize hassas bir şekilde tutunmasına yardımcı olur. Çerçeveyi sabitleyerek kullanım kolaylığı sağlayan burun pedi, uzun süreli gözlük kullanımı için ideal konfor sağlar.

Polarize cam tercih edilen Hawk güneş gözlükleri, ışığa duyarlı gözleriniz için etkin koruma sunar. Cam üzerinde koyu renkli bir filtre bulunur. Yerden ya da paralel yüzeylerden yansıyan parlak güneş ışınları polarize filtre tarafından engellenir ve göz kamaşmasının önüne geçilir. Göz kamaşmasından oluşan ani ve geçici görme kayıplarını engelleyen polarize filtreli gözlük modelleri, yürüyüş ve bisiklet gibi açık hava sporlarında tercih edilir. 

Farklılığını ortaya koyan Hawk erkek güneş gözlüğü modelleri, bulunduğunuz ortamlarda öne çıkmanıza yardımcı olur. Ürün modellerini inceleyerek, aradığınız güneş gözlüğünü kolayca temin edebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Hawk Erkek Güneş Gözlüğü Modelleri

290 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Hawk Erkek Güneş Gözlükleri
  2. Mustang Erkek Güneş Gözlükleri
  3. Toms Teddy Erkek Güneş Gözlükleri
  4. Juliano Erkek Güneş Gözlükleri
  5. Osse Erkek Güneş Gözlükleri
  6. Daniel Klein Erkek Güneş Gözlükleri
  7. Di Caprio Erkek Güneş Gözlükleri
  8. De Valentini Erkek Güneş Gözlükleri
  9. Ray-Ban Erkek Güneş Gözlükleri
  10. Slazenger Erkek Güneş Gözlükleri
  11. Aston Martin Erkek Güneş Gözlükleri
  12. Serengeti Erkek Güneş Gözlükleri
  13. My Concept Erkek Güneş Gözlükleri
  14. Tonino Lamborghini Erkek Güneş Gözlükleri
  15. Emporio Armani Erkek Güneş Gözlükleri
  16. Polaroid Erkek Güneş Gözlükleri
  17. Infiniti Design Erkek Güneş Gözlükleri
  18. Atos Lombardini Erkek Güneş Gözlükleri
  19. Xline Erkek Güneş Gözlükleri
  20. İnfiniti Desing Erkek Güneş Gözlükleri
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Filtre Tipi
 6. Cam Rengi A-Z
 7. Çerçeve Tipi
 8. Çerçeve Rengi A-Z
 9. Ekartman (Cam Ölçüsü) A-Z
 10. Köprü Ölçüsü A-Z
 11. Sap Ölçüsü A-Z
 12. Satıcı A-Z
 • Marka Hawk
DSACategoryId/2147483632/1120745/1123164/hawk
Başa dön