Raflar, kitaplıklar, bilgisayar masaları ve çalışma ünitelerinden oluşan Dekorister çalışma odası modelleri, odanıza belirli bir düzen ve tertip getirerek hayatınızı kolaylaştırır. Kitaplarınız, sizin için önemli olan belge ve evraklar, bilgisayarınız ve kişisel eşyalarınız için size geniş bir alan sunan Dekorister çalışma odası modelleri, yüksek kaliteli malzemeler kullanılarak üretilmiş, ergonomik tasarımlı, yüksek performanslı ve son derece dayanıklı ürünlerdir. Ahşap ve metal malzemeler kullanılarak üretilen modeller aynı zamanda çevreye ve sağlığa zararsızdır. 

Modern ve Dekoratif Görünümlü İşlevsel Raflar

Çeşitli boy ve ebatlarda üretilen Dekorister raf modelleri demonte olarak gönderilir. Ustalık gerektirmeyen kurulumu müşteri kendisi kolayca yapabilir. Numaralandırılmış parçaları birbirine ekleyerek kolayca kurulumu gerçekleştirilebilen Dekorister raf modelleri; ceviz, akçaağaç gibi çeşitli ahşap malzemelerin yanı sıra dkp profilden imal edilmiş ve elektrostatik fırın olarak boyanmış demir, 18 mm kalınlıkta 1. sınıf yonga levha, 1. sınıf ergonomik bağlantı ve aksesuarları ve PVC kenar bantları gibi malzemeler kullanılarak üretilir. Bu kaliteli malzemeler sayesinde raflar çizilmeye karşı dayanıklı ve çok daha dekoratif bir görünüm kazanır. Dekorister raf modelleri üzerinde sevdiklerinizin fotoğraflarının bulunduğu çerçeveleri, bibloları, kitaplarınızı, süs eşyalarını ve benzeri şeyleri sergileyebilirsiniz. Eğilme, sarkma veya deformasyon olmadan uzun yıllar boyunca kullanabileceğiniz raflar, estetik tasarımları ile çalışma odanıza yakışır. E1 kalitesi ile üretilen raflar, çevreye ve insan sağlığına uygun malzemelerle üretilir. Taşınma veya yer değiştirme söz konusu olduğunda defalarca sökülüp yeniden monte edilebilen ürünlerdir. Ürünlerin temizliğini nemli bir bezle kolayca yapabilirsiniz.

Ergonomik Tasarımlı Bilgisayar Masaları ve Çalışma Üniteleri

Çoğu insanın etrafı dağınıkken kafası da dağınık olur ve çalışmaya odaklanamaz. Düzensiz bir masada aradığını bulamamak stres yaratır ve işlerin aksamasına neden olur. Dekorister, birbirinden ergonomik ve işlevsel bilgisayar masası ve çalışma ünitesi modelleriyle masanızdaki tüm dağınıklığı toparlar. Aradığınız her şeyi kolayca bulabileceğiniz bir masada çok daha verimli bir şekilde çalışabilirsiniz. Dekorister, sizin için ferah, düzenli ve toplu bir çalışma ortamı yaratır. Çok çeşitli ihtiyaçlara cevap verebilmek amacıyla oldukça çeşitli boy ve ebatlarda üretilen bilgisayar masaları ve çalışma üniteleri, hem bilgisayarınızı hem de kitaplarınızı bir arada bulundurabileceğiniz geniş bir ortam sunar. Demonte olarak gönderilen ve ustalık gerektirmeyen ürünlerin kurulumu müşteriye aittir. Ürünler; kutu içeriğinde bulunan numaralandırılmış parçaların bağlantı ekipmanları yardımıyla birbirine bağlanmasıyla kolayca kurulur. E1 kalitesinde üretilen bilgisayar masası ve çalışma ünitelerinde 18 mm kalınlığında 1. sınıf yonga levha, PVC kenar bantları, ceviz ve metal gibi malzemeler kullanılmıştır. Çeşitli renk seçenekleriyle farklı zevklere de hitap eden modeller, bu noktada kullanıcıya odasına uygun rengi bulma şansı sunar. Modern tutma kulplarına sahip çekmece ve dolap gözlerinde kitaplarınızı ve kişisel eşyalarınızı muhafaza edebilirsiniz. Sağlıklı ve estetik tasarımlarıyla gönül rahatlığıyla kullanabileceğiniz bu modelleri nemli bir bez yardımıyla kolayca temizleyebilirsiniz. 

Lazer Kesimli Metalin ve Ahşabın Buluştuğu Dekoratif Kitaplıklar

E1 kalitesiyle üretilen Dekorister kitaplık modelleri, çalışma odanızı tamamlayan ve tüm kitaplarınızı geniş raflarında toplayan işlevsel ve dekoratif ürünlerdir. Lazer kesimli metal kenarlıklarla desteklenen ahşap raflı kitaplık modelleri, hem uzun ömürlülük ve dayanıklılık sunar hem de görsel bakımdan son derece şık bir görünüme sahiptir. 18 mm kalınlığında 1. sınıf yonga levha (suntalam), dkp profilden imal edilen ve elektrostatik fırın boyası ile boyanan demir, 1. kalite bağlantı ve aksesuar unsurları, PVC kenar malzemeleri gibi pek çok malzemeden oluşan kitaplık modelleri dışında yalnızca ahşap kullanılarak üretilen kitaplık modelleri de mevcuttur. Kitaplık modelleri de demonte olarak gönderilir ve beraberinde gönderilen kurulum şeması ve bağlantı ekipmanlarıyla kullanıcı tarafından kolayca kurulumu gerçekleştirilebilir.

Soru 1: Dekorister Ürünleri Sağlığa Zararlı Mıdır? 

Cevap 1: Hayır. Dekorister ürünleri ne sağlığa ne de çevreye zarar veren bileşenler içermez. 

Soru 2: Dekorister Monte Olarak Mı Gönderiliyor? 

Cevap 2: Hayır. Ürünler demonte olarak gönderilir ve ustalık gerektirmeyen son derece basit kurulumlu ürünlerdir. 

Soru 3: Dekorister Çalışma Odası Ürünlerinde Hangi Malzemeler Kullanılır? 

Cevap 3: Dekorister raf, kitaplık, bilgisayar masası ve çalışma ünitelerinde modeline göre ahşap (ceviz, akçaağaç), metal (demir, sac) ve çeşitli bağlantı unsurları kullanılır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dekorister Çalışma Odası Fiyatları

142 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Dekorister Çalışma Odaları
  2. Hepsiburada Home Çalışma Odaları
  3. Yıldız Mobilya Çalışma Odaları
  4. RomanoDizayn Çalışma Odaları
  5. Decormet Çalışma Odaları
  6. Archi Ahşap Atölyesi Çalışma Odaları
  7. Dekopa Çalışma Odaları
  8. Kalender Dekor Çalışma Odaları
  9. Dekolia Çalışma Odaları
  10. 222 Concept Çalışma Odaları
  11. Kenz Life Çalışma Odaları
  12. BMdekor Çalışma Odaları
  13. Remaks Çalışma Odaları
  14. Ahşap Sokağı Çalışma Odaları
  15. Decorotika Çalışma Odaları
  16. Rafevi Çalışma Odaları
  17. Kadir'in Atölyesi Çalışma Odaları
  18. Plus Aksesuar Çalışma Odaları
  19. Rafline Çalışma Odaları
  20. Bimossa Çalışma Odaları
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Yükseklik A-Z
 6. Malzeme
 7. Satıcı
 8. Genişlik A-Z
 • Marka Dekorister
DSACategoryId/60002028/18021299/18021307/dekorister
Başa dön