Günümüzde hem çocukların oynamasına gönül rahatlığı ile izin verebileceğiniz, hem de sizin bile oynarken eğleneceğiniz video oyunlarını bulmak pek kolay olmuyor. Disney, bu konuda yıllardır süregelen tecrübesini kullanarak bir kez daha insanları tüm kalıplaşmış düşünceleri bir kenara bırakmaya ve eğlencenin bir yaş sınırlandırmasının olmayacağını düşünmeye davet ediyor.

Disney, uzun yıllardır yaptığı gibi yediden yetmişe herkesin sevdiği dizi ve filmleri izleyenlerle buluşturuyor. İnsanlara farklı temaları ve atmosferleri tattırmayı da sürdürüyor. Her ne kadar eşsiz animasyon kalitesi, içinizi ısıtacak hikayeleri ve tüm bunların kullanılmakta olduğu dizi ve filmler ile tanınmış olsa da aslında video oyunları ve oyun figürleri dünyasında da adından bir hayli söz ettiriyor.

Disney Oyun Modelleri

Disney, animasyon dizi ve filmlerdeki ustalığını kanıtladıktan sonra video oyunları sektöründe de hem kendi yapımı olan ürünlerle hem de partnerlik yaptığı başka yapımcıların ürünleri ile ön plana çıkıyor. Aslında 90'lı yıllardan beri her türlü oyun platformunda karşımıza çıkan ve kimi zaman deneysel ürünlerle de adından fazlasıyla söz ettiren Disney markası yeni nesil oyunculukta kalite ilkesini benimseyerek bu ilkeye uygun, kusursuz ürünlerin yapımını üstleniyor.

Dünyaca ünlü çizgi roman markası Marvel ve dünyanın en popüler bilimkurgu serilerinden biri olan Star Wars ile birleşiminden sonra Disney, oyun modelleri ve figür yapımında bu iki kurgusal evreni de kullanarak kütüphanesini büyük ölçüde genişletmeyi başarıyor.

Son yıllarda odağını Disney: Infinity adlı yeni projesine çeviren Disney, deneysel bir işe girişerek oyunculuğun yalnızca dijital ortamlarda değil, gerçek dünya ile interaktif bir şekilde sürebileceğini de gösteriyor. Marvel ve Star Wars kurgusal evrenlerinin yanı sıra Disney'in kendi evreni de bulunuyor. Bu kurgusal evrenlerdeki karakterlerin ve olayların ayrı setler olarak birleştirildiği Infinity projesinde karşınıza çıkacak birbirinden çeşitli karakterler ve senaryo seçenekleri Disney oyun modelleri arasında yer alıyor. Disney, Infinity projesi sayesinde hem interaktif oyunculuğu hem de figür koleksiyonculuğunu geliştiriyor. Oyun konusunda yarattığı eşsiz senaryoların yanı sıra oyuncak ve figür kolunda da sahip olduğu tecrübeyi konuşturan Disney, Infinity projesi dahilinde oyunlarda yönlendirdiğiniz karakterleri kütüphanenizde sergilemenize olanak sağlıyor.

Disney Oyun Fiyatları

Disney, böylesine kaliteli ve eşsiz oyunlar ile karşınıza çıkarken bütçe dostu olmayı da ihmal etmiyor. Figür ve oyun fiyatları açısından kullanıcılara günümüz piyasasına göre çok uygun seçenekler sunan Disney, hem genç hem yaşlı herkesin kolay bir şekilde dilediği oyunu oynamasını sağlıyor.

Eski - yeni birçok farklı oyun konsolu için edinebileceğiniz Disney oyun cebinize uygun bir şekilde etiketleniyor. Disney: Infinity projesi için erişebileceğiniz, birbirinden güzel figürler de bütçe dostu olmasıyla dikkat çekiyor. Üstelik Infinity evrenlerinin başlangıç paketleri sayesinde birçok figüre tek bir paket içerisinde, ucuza erişim sağlanabiliyor. Disney oyun fiyatları bu tür fırsatlar doğrultusunda en ucuza, en çok içeriğe sahip olmanızı sağlıyor.

Infinity projesinin yanı sıra Disney'in kendi kurgusal evreninden çıkan eşsiz yapımlar da çok sevilen Disney hikayelerinin içinde kimi zaman ana karakter, kimi zaman ise yan karakter olarak rol almanızı sağlıyor. Böylece bu kurgusal evrenlerin yıldız oyuncularından birisi de siz olabilir ve o çok sevdiğiniz senaryoların içinde yaşama fırsatını bulabilirsiniz. Disney oyun modelleri ile Karayip Korsanları'nda Jack Sparrow, Arabalar'da Şimşek McQueen ve Oyuncak Hikayesi'nde Buzz Işıkyılı olabilirsiniz. Disney'in hiç kuşkusuz en çekici yanı, hala eşsiz bir nostalji kaynağı olmasında yatıyor. Disney oyun modelleri sayesinde bu eşsiz nostalji hissini ikiye katlayarak kendinize unutulmaz bir deneyim yaşatabilirsiniz.

Disney Oyunlar ve Oyun Konsolları

164 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Disney
  2. Steam
  3. Sony
  4. Activision
  5. Origin
  6. Ubisoft
  7. Nintendo
  8. Electronic Arts
  9. StickerMarket
  10. Microsoft
  11. Konami
  12. THQ
  13. Bandai Namco
  14. SEGA
  15. Take 2
  16. Bethesda
  17. Capcom
  18. Square Enix
  19. Aral
  20. Wb Games
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Uyumluluk
 7. Satıcı A-Z
 • Marka Disney
DSACategoryId/60003054/2147483602/disney
BAŞA DÖN