En Ucuz ve Kaliteli Doğal Taş Bileklikler

Doğada saf bir halde bulunan ve işlenerek çeşitli takılarda kullanılan doğal taşlar, renkleri ve özellikleri ile farklı aksesuarlar yapılarak kullanıcıya sunuluyor. Özellikle renkli ve doğal desenli yapıları ile popülerlik kazanmaya başlayan doğal taş takılar, kadınların yanı sıra erkeklerin de ilgisini çeken takı çeşitleri arasında yer alıyor. Doğal taş takılar içinde genellikle boncuk şeklinde taşların sıralı olduğu bileklik modelleri öne çıkıyor. Doğal taşlardan üretilen bileklikler, kullanılan taş çeşidine bağlı olarak farklı renk seçenekleri ile karşınıza çıkıyor.

Doğal taş bileklik modelleri arasında oniks, akik, kaplan gözü, lav taşı, lapis lazuli, amazonit, ametist, sedef ve daha birçok taş çeşidinden üretilen ürünler yer alıyor. Taş türüne bağlı olarak farklı renklerde olan ürünler özellikle erkeklere yönelik tasarımlara sahip oluyor. Erkekler için üretilen doğal taş bilekliklerde sade ve koyu renkli taşlardan yapılan modeller popüler kullanımları ile ilgi görüyor. Doğal renkleri ve desenleri ile sokak giyiminde ve spor giyimde kullanılabilecek ürünler, tek taş türünden oluşabildiği gibi iki farklı taş türünün kullanıldığı modeller olarak da bulunabiliyor. Saat ya da çeşitli deri bileklikler ile kombinlenerek takılabilen ürünler dışında bir kısmı deri, bir kısmı boncuktan oluşan ürünlere de ulaşabilir; çapa, kuru kafa ya da metalik boncuk gibi farklı parçalar içeren daha hareketli parçaları değerlendirebilirsiniz. Aynı zamanda doğal taş bileklikle uyumlu deri bilekliğe sahip ikili setleri inceleyebilirsiniz.

Kadın doğal taş bileklik çeşitlerinde ise daha detaylı ve canlı modeller bulunuyor. Renkli doğal taşlardan üretilen ürünler, daha kadınsı tasarımlar halinde sunuluyor. Canlı renklere sahip olan modeller yer yer püskül benzeri detaylar ile benzerlerinden farklılaşıyor. Tek renkli doğal bileklikler ise sade tasarımlar ve parıltılı doğal taşların kullanıldığı modeller olarak öne çıkıyor. Parıltılı modeller, parlak akik ya da desenli akik gibi taşlardan üretiliyor. Sade modeller ise farklı bir taş çeşidi ile birlikte kullanılarak şık bir form yakalıyor. Sıra halindeki bilekliklerin yanı sıra doğal taşların kullanıldığı zincirli takılar da ürünler arasında yer alıyor. Daha kibar bir tarza sahip olan zincirli bilekliklerde asimetrik kesimlere sahip büyük taşlar dikkat çekiyor.

Değişen fiyatları ile farklı bütçelere hitap eden doğal taş bileklikler, ürünün kalitesi ile paralel olarak değişiyor. Gerçek doğal taşlardan üretilen ve titiz işçiliğe sahip olan ürünler, benzer modellerden birçok açıdan ayrılıyor. Taşın renk tonu ve kusursuz yapısı ile paralel tasarımlara sahip olan ürünlerin markaları da fiyatları etkileyen temel faktörler arasında yer alıyor. Özellikle bilekliklerde kullanılan doğal taşlar arasındaki farklı paçaların niteliği, markaya bağlı olarak, gümüş ya da bijuteri ürünü olarak farklılık gösterdiği için ürünlerin değerini de doğrudan etkiliyor. Bilhassa gümüş parçaların kullanıldığı modeller benzer ürünlerden ayrılıyor.

Bileklik çeşitleri arasında hoş tasarımlara sahip uygun fiyatlı ürünler de bulunuyor. Genellikle aynı markanın farklı tasarımlara sahip ürünleri olarak kullanıcı karşısına çıkan bileklikler benzer fiyatlarla sunuluyor. Daha uygun fiyatlı bilekliklerde ise boncuk biçimleri değişiklik gösteren modeller yer alıyor. Özellikle tasarımları ve renk tercihleri ile dikkat çeken ürünleri farklı çeşitlerde bulabilirsiniz. Ürünler arasında deri bilekliği ile set halinde satılan modeller de uygun fiyatlar ile kullanıcının ilgisini çekiyor. Kadın doğal taş bileklik fiyatları ise genellikle birbirine yakın oluyor. Renkli taşlara ya da püskül detayı gibi süslemelere sahip ürünlere aynı fiyat aralığından ulaşabilir ve zincirli bileklikleri inceleyebilirsiniz. Değişen fiyatları ile her bütçeye hitap eden ürünün bulunduğu doğal taş bileklikler arasından zevkinize ve giyim tarzınıza uygun olanı seçebilirsiniz.

ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Doğal Taş Bileklik

Konumseçilmedi
Toplam 24 / 9392 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032934/60007547