Dövme yaptırmak birçok kişi için çeşitli riskleri içinde barındıran, cesaret edilmesi güç bir karardır. Sonradan pişman olmak, aynı dövmeyi bedeninizde yıllarca gördükten sonra sıkılmak gibi riskler söz konusu olabilir. Bu riskleri azaltmak için, dövmeyi geçici olarak bedeninize uygulayarak dövme yaptırmayı gerçekten isteyip istemediğinizi görebilir, kesin bir şekilde karar verebilirsiniz. Dövmeyi hevesinizi almak için mi yaptıracaksınız yoksa kalıcı olarak istiyor musunuz, bu soruların yanıtlarını HepsiBurada’da sunulan dövme çeşitlerini deneyerek görebilirsiniz. Çünkü kalıcı dövme yaptırdıktan sonra pişman olursanız dövme sildirme işleminin uzun süren ve oldukça acılı bir süreç olduğunu unutmamalısınız.

Konsept Dövme Nedir?

Konsept dövme çeşitleri, özel günlerinizi unutulmaz kılan, böyle günlerde sevdiklerinizle kullanabileceğiniz dövme setleridir. Düğünler, doğum günleri veya başka amaçlar için özel olarak tasarlanan konsept dövme çeşitleri bulunur. Bu dövmeler hem günün anlam ve önemini vurgulayan hem de ortama neşe katan ayrıntılar olarak görülebilir. Bu özel günlerde, doğum günü partisini büyük bir titizlikle hazırlayan arkadaşlar, tam bir ekip ruhuyla gelini düğüne hazırlayan nedimeler gibi kişiler tarafından tercih edilen konsept dövmeler, güzel bir jest olarak hafızalara kazınır. Özellikle boho stilinde yapılan düğün ve kutlamalar için ideal aksesuarlardandır. 

Minimal Dövme Ne işe Yarar?

Minimal dövme çeşitleri, büyük dövmelerden hoşlanmayan veya dövmesi ile dikkat çekmek istemeyen kişiler tarafından tercih edilir. Özellikle doğa temasının hakim olduğu, doğayı çağrıştıran objelerin yer aldığı minimal dövme çeşitleri yaygın olarak tercih edilir. Minimal dövmeler, kullanan kişiye oldukça doğal ve bohem bir hava katarak kişinin tarzını tamamlamasına yardımcı olur. Üstelik, sevdiğiniz objelerin veya yazıların görsellerini vücudunuzda kullanarak diğer insanlara kişiliğiniz hakkında ipucu verebilirsiniz. Örneğin çok sevdiğiniz bir hayvan var ise, vücudunuza o hayvanın minimal bir dövmesini yaparak karşınızdaki kişilerin bunu fark etmelerini ve sizi daha iyi tanımalarını sağlayabilirsiniz. Geometrik şekiller de minimal dövme çeşitleri arasındaki en yaygın dövmeler arasındadır. Bu tarzdaki daha basit dövmeler de tarzınızı tamamlayan ufak dokunuşlar olarak görülebilir. Özellikle boho stilini ve İskandinav stilini kıyafetlerinizle, yaşam tarzınızla yansıtıyorsanız bu tip minimal dövmeler sizin için en uygun seçenekler olabilir. Vücudunuza birden fazla dövme yapmak istiyorsanız minimal dövme çeşitlerini rahatlıkla tercih edebilirsiniz. Küçük oldukları için fazla dikkat çekmeyen bu dövmeler, vücudunuzun farklı yerlerine serpiştirilerek kullanılabilir. Bu amaçla set olarak sunulan minimal dövme modellerini inceleyebilirsiniz.

Dövme Spreyi Fiyatları Nelerdir?

Dövme spreyi ise kalıcı dövme yaptırmaya temkinli olanların bir numaralı yardımcısıdır. Özellikle kalıcı olarak yaptırmak istediğiniz modeli yapışkanlı çıkartma dövme modelleri arasında bulamıyorsanız ancak vücudunuzda nasıl duracağını merak ediyorsanız dövme spreyi satın alarak merakınızı giderebilirsiniz. Profesyonel bir dövme sanatçısı kadar olmasa da, yaptırmak istediğiniz modelin çizimini vücudunuza uygulayarak nasıl durduğunu görebilirsiniz. Eğer biraz çizim yeteneğiniz varsa oldukça tatmin edici sonuçlar alabileceğinizden emin olabilirsiniz! Aynı zamanda, dövme spreyi çeşitleri kalıcı bir desen yerine farklı desenleri vücudunda taşımak isteyenler tarafından da sıklıkla tercih edilir. Bu sayede her seferinde farklı desenler ile çevrenizdekileri şaşırtabilir, giyim tarzınızla uyum gösterecek çizimler yapabilirsiniz. Tarzınızı tamamen yansıtan en güzel dövmeyi bulana kadar farklı denemeler yapmak için de bu yöntemi uygulayabilirsiniz. Üstelik HepsiBurada’da sunulan oldukça uygun dövme spreyi fiyatları sayesinde bu ürüne kolaylıkla ulaşabilirsiniz. Kalıcı dövme yaptırmanın mal olacağı yüksek fiyatlar ile kıyaslandığında, dövme spreyi veya geçici tattoo fiyatları oldukça avantajlıdır. Hepsiburada’nın avantajlı alışveriş fırsatlarıyla, hayalini kurduğunuz dövmeyi vücudunuzda görebilirsiniz.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Dövme Takı Aksesuar Modelleri

83.300 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Tatfast
  2. One Spray Tattoo
  3. Newobsessions
  4. Neo Flash Tattoo
  5. Henna Dibace
  6. Artikel
  7. Stingo
  8. Petek Aksesuar
  9. Hane14
  10. New Obsessions
  11. Cloud Cosmetics
  12. Golecha
  13. Elya
  14. Kullan At Market
  15. Modaroma
  16. NPW
  17. One Spray Tatoo
  18. Toptancı Kapında
  19. Glossy Blossom
  20. Mutlu Mutfak Atölye
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/60005440
Başa dön