E.C.A Electra Serisi, dijital teknolojiyi su ile birleştirerek kullanım kolaylığı ve enerji tasarrufu sağlıyor. Gelişmiş teknolojilerin olanaklarından yararlanarak yaratılan Electra Serisi ile Türkiye'de ilk kez su ile dijital teknolojiyi bir araya getirerek armatür sektörüne yaratıcı bir bakış açısı getiriyor. Türkiye'de ilk defa kullanıcıyla buluşan ilk dijital pil olma özelliğine sahip olan Electra Seri'si, yenilikçi stili ve minimalist duruşuyla iç mekan tasarımına değer katıyor. ECA, teknolojik dokunuşların hassas tasarımla buluştuğu ürünleri sayesinde günümüz dünyasında, armatürde farklılık arayanların tercihi olarak  dikkat çekiyor. Su çıkış sistemi ve 'eko zihin' modu ile ECA, enerji kaynaklarının etkin ve verimli kullanılması için çevre dostu ürünler arasında yerini alıyor.

Son yılların en sevilen tasarımlarından dijital teknolojide ilham alan ECA markası, diğer muslukların zorunlu tasarım öğelerini dijital bir panele entegre ediliyor ve onları ileri teknoloji ve ince tasarımla bir araya getiriyor. Electra Serisi musluklarda, düz ve geniş gövdelerin tasarımı kenarlara doğru daha yumuşak hale geliyor ve elması andıran bir parlama oluşturuyor.

ECA Musluk

Türkiye'de bir yenilik olarak ECA'da tüm musluklar dikdörtgen şeklinde dijital ekranlara sahip olması ile öne çıkıyor. Akış ayarı (-, +), sıcaklık-soğukluk ayarı (kırmızı-mavi) ve açma kapama işlemleri bu dijital panel üzerinden gerçekleştiriliyor. Buna ek olarak su, 10 saniyeliğine akar ve düğmeye bir kez basıldığında duruyor ve düğmeye 2 kez basıldığında 20 saniye boyunca akıyor. Bu su tasarrufu özelliğiyle pratik ve göz alıcı bir seçenek sunuyor. ECA yerleşik banyo musluğunun bulunduğu dijital panelden suyu kontrol etme fonksiyonu sayesinde banyoları daha keyifli hale getiriyor. Lavabo ve dahili banyo musluğuyla dijital konfor olanaklarını genişletiyor ve farklı bir deneyim yaşamanıza yardımcı oluyor. ECA banyo bataryası spiral bir musluk olması ve spiral el duşu üzerinde kontrolü (açık / kapalı, sıcak / soğuk ve akış hızı ayarlamaları) ile göz dolduruyor. Böylece, ilave bir kontrol aparatının bulunmaması, üründe sade ve zarif bir görüntü oluşturuyor.

E.C.A.'nın termostatik pilleri ile her bölgeye ulaşması ev hayatında büyük rahatlık sağlıyor. Evde iki ayrı armatürün "aynı anda" istenilen sıcaklıkta kullanabilmesi kişilere kullanım kolaylığı ve keyfi sunuyor. Sıcak ve soğuk sudaki basınç dalgalanmalarının etkisini ortadan kaldıran pilleri sayesinde kullanım sonrasında dahi ayarladığınız sıcaklığa gelebiliyor. Suyu sabitleyerek su tasarrufu yapabilme imkanı sunuyor. Dahası, sıradan musluklarda su boşa akıyor ve arzulanan sıcaklığa ulaşana kadar her yıl tonlarca su boşa harcanıyor. Çift kollu armatür yerine termostatik pil kullanarak yılda 26 ton su tasarrufu yapılabiliyor. Standart ve karışık pillerde, kullanım sonrası açılış kapanışta ayar bozulduğundan su ya çok soğuk ya da çok sıcak olarak akıyor. Soğuk suyun beklenmedik şekilde kesilmesi durumunda, termostat sistemi sayesinde gelen sıcak su da kesiliyor, ani basınç değişikliklerinden kaynaklanan sıcaklık değişikliklerinin negatif yansıması bu şekilde engelleniyor. Akan su, kırmızı güvenlik düğmesi ile su sıcaklığının ayarlanması için güvenli bir değer olan 38 ° C ile sınırlı olması ile dikkat çekiyor. Kontrol aralığı 20-50 ° C'dir ve güvenlik düğmesini kapatarak 38 ° C'den yüksek yıkama suyu değerlerine ulaşılıyor. Harcanacak su miktarı ve maksimum su sıcaklığı, E.C.A.'nın ısı ve akış hızı ayarlı özel seramik kartuşları sayesinde kullanıcı tarafından kararlaştırılabiliyor. Böylece, gereksiz su ve enerji tüketimi engelleniyor. Özel olarak E.C.A. tarafından tasarlanan, armatürlü, merkezi ısıtma kazanları ve soğukta açılan özel seramik kartuş ürünleri israfı önleyerek maksimum enerji tasarrufu sağlıyor. Buna ek olarak, özel akış limitörü olan havalandırıcılar vasıtasıyla su tasarrufu da sağlanıyor. Ekstra Su Tasarrufu Sağlayan Üst Setler de ürün seçenekleri arasında dikkat çekiyor.  Duş başlığı su tüketimi, 6 L / dk'ya düşürülebiliyor.  Böylece E.C.A.'nın üst set çözümlerinde % 70'e kadar su tasarrufu sağlanabiliyor. ECA musluk fiyatları ürün özellikleri ve fonksiyonuna göre oldukça bütçe dostu olmasıyla da öne çıkıyor.

ECA Bataryalar-Musluklar

337 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. ECA
  2. Artema
  3. ERCE
  4. Vilas
  5. Penta
  6. Aquamix
  7. Grohe
  8. Creavit
  9. Bocchı
  10. GPD
  11. Newarc
  12. Truva
  13. Ege Vitrifiye
  14. ACR
  15. Artı
  16. Fildişi
  17. Adell
  18. GMS
  19. Alper Banyo
  20. Alper
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Fırsat Ürünleri
 5. Ürün Puanı
 6. Satıcı A-Z
 • Marka ECA
DSACategoryId/60002028/455418/18021927
BAŞA DÖN