Kolye

Erkek Kolye

En az kadınlar kadar şıklığına önem veren erkekler için bu şıklığı ön plana çıkarmalarında yardımcı olan takı ve aksesuar modelleri mevcuttur. Hem kullanım kolaylığıyla hem de kullanım şıklığıyla erkekler için önemli takı modelleri arasında yer alan erkek kolye tasarımları birbirinden şık detayları ile dikkat çekmeye devam ediyor. Günlük kullanımdan özel kullanımlara kadar her kombinle uyum içerisinde takılan bu modellerde çeşitli birçok ham maddeye de yer verilir. Hem günlük kombinlerinize hem de şık kombinlerinize uyum sağlayan modeller içerisinden tarzınıza en uygun olanları seçebilirsiniz. Gümüşten altına, çelikten zirkonyuma, metalden demire, doğal taştan örme tasarıma, el yapımlarından deri tasarımlara varana kadar binlerce çeşitli detay karşınıza çıkar. Spor kombinlerle kullanabileceğiniz hafif modeller, şık kombinlerle kullanabileceğiniz ağır modeller bütçenizi de aşmadan takı alışverişi yapmanıza olanak sağlıyor. Boyun etrafına takılan ve geniş bir ürün yelpazesine sahip olan erkek kolyesi modellerinde tarzınıza en uygun olanları bulmanız mümkündür. Göz alıcı parlaklığıyla, birbirinden şık tasarımlarıyla dikkat çeken kolyelerde çeşitli zincir, boncuk, doğal taş ve iplik gibi detaylara da rastlayabilirsiniz. Böylece her geçen gün modern tasarımlara sahip olan kolyeler ile takı şıklığınızı da ön plana çıkarabilirsiniz. 

Erkek Kolye Modelleri

Birbirinden farklı tasarımlara sahip olan erkek kolyeleri spor ve zarif görünümlere yer verir. Günlük hafif ve sade kombinler yaptığınızda gümüş ve çelik gibi modelleri tercih edebilirsiniz. Takım elbise ya da süit gibi şık kombinler yaptığınızda ise altın ve zirkonyum kaplama gibi daha ağır modelleri tercih edebilirsiniz. Kullanılan detaylarıyla ve binlerce desen skalası ile oldukça geniş ürün yelpazesine sahip bir gruptur. Tek başına kullanılan modellerin yanı sıra bileklik, saat ve yüzük gibi takılarla set halinde kullanılabilen modeller de mevcuttur. İster tek olarak temin edebilir ve sade bir kullanıma sahip olabilirsiniz, ister set olarak temin ederek bütün bir kullanıma sahip olabilirsiniz. Çeşitli boyutlarda doğal taşların yer verildiği modellerde renk yoğunluğu daha fazladır. Hem çeşitli doğal taşlarla yapılan bu kolyeleri taktığınız sürece dinginlik, huzur hissedebilir hem de kombinlerinizin daha renkli görünmesine yardımcı olur. Direkt baştan geçirilen modeller büyük çapa sahip olan modellerdir. Daha küçük çaplı modeller ise arka kısmında kanca olan modellerdir. Zevkinizi ve tarzınızı vurgulayan tüm modellerin büyük ya da küçük çaplı olanlarını kolaylıkla bulabilirsiniz. 

Gümüş Erkek Kolye Modelleri

En çok tercih edilen erkek kolye modelleri arasında gümüş tasarımlar yerini alır. Çok eski dönemlerden bu yana işlenmeye devam eden gümüş, alaşımlı ya da saf bir şekilde erkek kolye gümüş tasarımlarına dönüşür. Tek başına zincir olan modellerde ya da uç takılan modellerde gümüş detayları görmeniz mümkündür. Gümüşün farklı oranları ile işlenen bazı modeller tek başına zincir şeklinde kullanılırken bazı modeller uç takılarak kullanılabilir. Temizliği de son derece pratik bir şekilde yapılan erkek kolyeleri gümüş parlaklığını daima diri tutar. Paslanma ya da küf gibi sorunlar meydana gelmez. Çeşitli uzunluk çaplarına sahip olan modellerin kullanım ömrü de oldukça uzundur. Düzenli olarak temizliği yapmak istediğinizde ise silgi kullanmanız yeterli olacaktır. Saf gümüşten elde edilen modellerin yanı sıra çeşitli malzemelerin karıştırıldığı erkek kolyesi gümüş modelleri de mevcuttur. Yer verilen gümüş oranına bağlı olarak kolyelerin parlaklığında da farklılıklar meydana gelebilir. Özel kutularda ve paketlerde gönderimi sağlanan bu kolyeleri özel davetlerde ve özel buluşmalarda tercih edebilirsiniz. Beyaz ve siyah klasik gömleklerin üzerine, ceket ve kumaş yeleklerin üzerine son derece yakışır bir şekilde kullanılabilir. Tek zincir modellerin yanı sıra uçlu modeller de gümüş alaşımlara sahiptir. Kanat figürleri, kartal figürleri, yıldız taşı figürleri, mermi figürleri ve daha pek çok deseni uçlarda görebilirsiniz. 

Eskitme Erkek Kolye Modelleri

Eskitme tasarımlara sahip olan modeller nostalji havası yaratan modellerdir. Kullanımı da temizliği de oldukça kolay olan bu modellerde zincirli, uçlu ve sade sıralı tasarımları bulabilirsiniz. Uç kısımlarında kullanılan çeşitli figürlerin yanı sıra zincir bölümlerinde iplik kullanılan modelleri de mevcuttur. Eskitme tasarımda arka planda altın sarısı renk tonlarına yer verilirken ön planda siyah fırça darbelerine yer verilir. Böylece baktığınız zaman hem parlak hem de mat bir görünüm elde edilir. Eskitme kaplamalar sayesinde antika bir görünüm de elde edebilir ve kombinlerinizi daha ön plana çıkarabilirsiniz. Son yıllarda yeni bir tarz olarak ortaya çıkan eskitme kolyeler erkekler tarafından da severek kullanılmaya devam ediyor. Günlük ve özel günlerde kullanabileceğiniz gibi, antika görünümlerinden ötürü koleksiyonlarınız için de tercih edebilirsiniz. Zincir tipi olarak metal, çelik ya da siyah burma ipliklerin kullanıldığı çeşitler mevcuttur. Uç kısımları ile tüm zinciri eskitme olan bütün modeller de mevcuttur. Zamak malzemeler kullanılarak kolyelerin tüm aşamalarında dayanıklılık da en üst seviyeye çıkarılır. Kimyasallardan ve parfümlerden uzak tutulduğu sürece uzun ömürlü olarak yıpranmadan kullanmaya devam edebileceğiniz modellerdir. 

Çelik Erkek Kolye Modelleri

Geçmişten günümüze erkeklerin severek kullanmaya devam ettiği takı modelleri arasında istisnasız erkek çelik kolye modelleri yer alır. Kullandıkça memnun kalacağınız erkek çelik kolyeler tamamen çelik malzemeler kullanılarak elde edilir. Çubuk modeller, örgü modeller, hasır modeller ve uçlu modellerin tümünde çelik tasarımları bulabilirsiniz. Paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan bu kolyeler kalınlık ve uzunluk açısından farklı çeşitlere sahiptir. Hem tarzınıza hem de bütçenize en uygun olan modelleri bulabilirsiniz. Kullanılan çelik ham madde tamamen orijinaldir. Bu nedenle kararma, paslanma, ezilme ya da bükülme meydana gelmez. Uzun yıllar boyunca kullanmaya devam ettiğinizde dahi oksitlenme oluşmaz. Özel kutularında gönderilen bu çelik kolyeleri kullanım dışındayken kutularında ya da kendinize ait takı alanlarında saklamaya devam edebilirsiniz. Çelik yapısı sayesinde kolay kolay kopmayan bu kolyeler hem sportif tarzı olan hem de şık ve klasik tarzı olan erkekler için oldukça idealdir. 

Zincir Erkek Kolye Modelleri

Uçlu kolye kullanmaktan hoşlanmayanlar için ideal bir alternatif olan erkek kolye zincir modelleri ince ya da kalın sıralı zincir tasarımlara sahiptir. Gümüş, siyah ya da altın sarısı zincirlerin birbirine geçirilmesi ile elde edilen tasarımlar oldukça dikkat çeken ve şıklığı ön plana çıkaran tasarımlardır. Çift renkli ya da tek renkli şekilde tasarımlara sahiptir. Paslanmaz çelik kullanılarak tasarlanan her bir zincir büyük bir emekle birbirine geçirilir. El emeği olan bu kolyelerde kesinlikle kopma ve yıpranma meydana gelmez. İnce, orta ve kalın tasarımlarıyla her zevke hitap eder. Erkek kolyesi zincir modellerde, zincirlerin yapımında çeşitli maddelere yer verilir. Sizler de hem bütçenize uygun olan hem de dayanıklılığı yüksek olan modellere göz atabilirsiniz. Sade zincirli modeller günlük olarak kullanıma en yakın olan modellerdir. Ancak daha ihtişamlı ve daha göz alıcı modelleri kullanmak istediğinizde yılan deseni içeren, çubuk içeren, örme hasıra sahip olan zincirli modellere de bakabilirsiniz. 

Altın Erkek Kolye Modelleri

Kullanım süresi en uzun olan, garantisi ve dayanıklılığı en fazla olan modeller arasında kuşkusuz erkek kolye altın modelleri yer alır. Gerçek altın kaplamalardan elde edilen bu modeller özel günlerde daha fazla tercih edilir. Tüm ten renkleri ile büyük bir uyum içerisinde kullanılan erkek kolyeleri altın oranına bağlı olarak farklı parlaklığa sahiptir. Kullanılan altın oranına bağlı olarak fiyatlarında da değişiklikler meydana gelebilir. İster tek sıra zincir olan altın modellerden ister uç bulunan altın modellerden seçim yapabilirsiniz. Günlük kullanım için daha sade olan modelleri tercih ederken özel kullanımlar için altın oranı daha fazla olan modelleri tercih edebilirsiniz. Zincir kısmında iplik tasarımı olan uzun ve kısa modeller de mevcuttur. Sadece ucunda altın kaplama kullanılan figürleri de görebilirsiniz. Hayvan figürlerinden karakter figürlerine, kurşun figürlerinden muska figürlerine, geometrik şekillerden kılıç ve bıçak figürlerine varana kadar tüm desenleri uçlarda görmek mümkündür. Böylece tarzınıza en uygun olan modelleri seçerek kombinlerinizi tamamlayabilirsiniz. Ayarlanabilir zincir kısımlarıyla boyun ölçünüze göre de ayarlama yapabilirsiniz. Genel olarak bir bütün görünüm sağlayan altın erkek kolye ucu modellerinde zincirler de altın seçilir. Böylece her açıdan baktığınızda gold detaylar göz alıcı hale gelir. 

Örme Erkek Kolye Modelleri

Modern tasarımı ile dikkat çeken örme erkek kolyeleri tek sıra ya da birden fazla örme sıraya sahiptir. Hasır görünümü verilerek örülen modellerde çelik ve metal malzemeler kullanılır. Örme modeller sportif tarza en yakın olan modellerdir. Yılan deseninde örülen, hasır deseninde örülen ya da klasik örgü şeklinde örülen modeller mevcuttur. Yuvarlak örgü ile geniş çaplı örgüler birbirinden farklıdır. Gümüş, gold ve rose gold renk tonlarına sahip olan örme kolyelerde genellikle kolye ucu kullanılmaz. Sade bir tasarımla şıklığı elde edebileceğiniz modellerdir. Çeşitli uzunluklara sahiptir. Direkt baştan geçirerek kullanabileceğiniz gibi kancalı şekilde de kullanabilirsiniz. Uç kısımlarında kanca olan modellerin boyları biraz daha kısadır. Kanca yerine mıknatıslı olan modeller de mevcuttur. Kolyeyi taktığınız zaman uçlarında yer alan mıknatısları birleştirerek gün boyu rahatlıkla kullanmaya devam edebilirsiniz. 

El Yapımı Erkek Kolye Modelleri

El yapımı olan erkek kolyeleri ise daha etnik kullanımlara sahiptir. Nostaljik, antika ve aynı zamanda modern bir havayı yansıtmak için el yapımı modelleri tercih edebilirsiniz. Boyundan başlayarak göğüs arasına kadar uzanan bu modellerde çeşitli boncuklar, ipler, doğal taşlar ve deniz ürünleri yer alabilir. Erkek kolye modelleri gümüş gold ya da rose gold gibi klasik olarak kullanmak istemediğinizde sportif havaya daha fazla sahip olan, el yapımı modelleri tercih edebilirsiniz. Karışık tüm renkler kullanılarak tasarlanan el yapımı kolyelerde tek bir renk tonunu bulmanız da mümkündür. Özel tasarım olan ve özenle hazırlanan el yapımı kolyelerde temasa bağlı olmasına rağmen renk değişimleri meydana gelmez. Ek uzatma zincirlerinin yer aldığı paketlerle gönderilir. Çeşitli uzunlukları ve tasarımları ile kolye koleksiyonlarında da baş tacı modeller arasına girebilirler. 

Deri Kaplı Erkek Kolye Modelleri

Hakiki deri kumaşlar kullanılarak tasarlanan kolye modelleri ise erkekler için vazgeçilmez olan parçalar arasında yer alır. Üst kısımları deri alt kısımları ise nubuk şekilde tasarlanan kolye modelleri en az erkek kolye çelik modelleri kadar dayanıklıdır. Derilerin temizliği de oldukça pratiktir. Su ve deterjanla kirlenen bölümlerini kolaylıkla temizleyebilirsiniz. Hakiki deri kullanıldığı için ciltte tahrişe ve alerjik reaksiyonlara da neden olmaz. Sağlıklı ve hijyenik bir şekilde kullanmaya devam edebilirsiniz. Ayarlanabilir uzunlukları sayesinde herkesin zevkine ve boyun ölçüsüne göre ayarlanabilir. Ek parçaları da bulunan bazı modellerde kopan kısımları kolaylıkla yerine yerleştirebilirsiniz. Deri kolyelerde genellikle el dikişleri tercih edilir. Böylece sağlamlığı artar ve estetik açıdan daha hoş bir görünüme sahip olurlar. Kolyenin zincir kısımlarında ve uç kısımlarına bir bütün olarak kullanılan deri kumaşlar sadece zincir ya da sadece uç kısımlarında da kullanılabilir. Siyah, kahve, lacivert gibi nubuk ve deri kumaşlara en çok yakışan erkek renkleri tercih edilir. 

Zirkonyum Kaplı Erkek Kolye Modelleri

Zirkonyum malzemeler tercih edilerek tasarlanan erkek kolyelerinde dayanıklılık her zaman üst seviyededir. Orijinal zirkon kaplanan modellerde oksit, küf, pas gibi sorunlar meydana gelmez. Ciltte herhangi bir tahrişe neden olmaz. Son derece sağlıklı bir şekilde kullanabileceğiniz ve iz bırakmayan kolye modelleridir. Özellikle de erkek uzun kolye modellerinde daha fazla tercih edilir. Zirkonyum kaplamalar en sağlam kaplama olduğu için kolyelerin kopması neredeyse imkansızdır. Uzun yıllar boyunca renk değişimi ve solma olmadan da kullanmaya devam edebilirsiniz. Aynı zamanda zirkonyum detaylar bir bütün olarak kolyelerin her yerinde kullanılabileceği gibi sadece uçlarında ya da kanca kısımlarında da kullanılabilir. 

Kehribar Taşlı Erkek Kolye Modelleri 

Doğal taşların içinde her zaman en fazla ön plana çıkan kehribar taşlar, ruhunuzda ve bedeninizde rahatlama sağlar. Erkek kolyelerinde de kullanılan kehribar taşların çeşitli birçok rengi ve özelliği bulunur. Tamamen doğal yollarla elde edilen kehribar taşlar sıralı bir şekilde kolyelerde yerini alır. Sadece uç kısımlarında da figür şeklinde kehribar taşlara yer verilebilir. Özellikle de sağlık, aşk, para, hastalık gibi bazı durumlara dair fiziksel ve ruhsal olarak güçlendirme özelliği olduğuna inanılan bir taş türüdür. Doğal kehribarların bazılarında fosilleri de görebilirsiniz. Bu taşların doğallığını renklerinden ve içerdiği fosillerden anlayabilirsiniz. Şıklığı ön plana çıkarmak için kullanacağınız kehribar erkek kolyelerini aynı zamanda kazanmak istediğiniz bir maneviyat için de kullanabilirsiniz. 

Erkek Kolye Ucu Modelleri

Erkek kolyelerinde yer verilen uç modelleri daha maskülen tarzlara sahiptir. Günlük modellerde kılıç, bıçak, çakmak gibi çeşitli uçlara yer verebilirsiniz. Özel kullanımlarda ise kartal, kanat ya da isim baş harfi gibi figürlere yer verebilirsiniz. Her türlü kullanıma uygun olan bu kolyelerde seçim yapacağınız tüm özelliklere göre fiyatları da değişebilir. 

Erkek Kolye Fiyatları

Birbirinden şık tasarımlara sahip olan erkek kolye fiyatları oldukça uygundur. Bütçenizi hiçbir şekilde aşmanıza gerek kalmadan en güzel kolye modellerine sahip olabilirsiniz. Uzun zincirli modellerden kısa modellere, uçlu modellerden kancalı modellere, altın modellerden gümüş modellere çeşitli binbir desene ve renge göz atabilirsiniz. Kolye fiyatları, kolyelerin tasarımında kullanılan altın oranına, gümüş oranına, ek parçalara, zirkonyum ve paslanmaz çelik kaplamalarına göre değişiklik gösterebilir. Deri kaplamalar, doğal taş kullanımları ve uzunluğun artması da fiyatlarda farklılığa neden olabilir. 

Erkek Kolye Modelleri Ne Kadar Uzunluktadır?

Kolyenin çapına ve enine göre uzunluğu da değişebilir. Uç bulunan modeller çok daha fazla uzunluğa sahiptir. 

Hangi Kombinlerde Erkek Kolyesi Kullanılır?

Hem spor hem de klasik kombinlerde erkek kolyeleri kullanılabilir. Spor modellerde daha sade ve kısa tasarımlar tercih edilirken, klasik kombinlerde daha gümüş ve altın içeren şık tasarımlar tercih edilebilir. 

Erkek Kolye Modellerinde Ölçüler Nedir? 

Tüm modellerde ölçülerde değişiklik meydana gelir. İplik ve zincir tasarımlarda ölçüler hiçbir zaman standart değildir. İplik ve deri modeller daha esnek ve uzun ölçülere sahiptir. Zincir ve çelik modeller daha sert ve kısa ölçülere sahiptir. 

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Kolye

10.000+ ürün listeleniyor
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Renk
Toplam 47 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?