Küpe

Erkek Küpe 

Erkek küpeleri, oldukça geniş çeşitliliğe sahip olan takılardır. Erkekler, kişiliklerini yansıtırken çoğu zaman aksesuarlara ihtiyaç duyarlar. Bu aksesuarlar arasında ise küpeler ilk başta yer alır. Kişiliğini ve tarzını tamamlamak isteyen erkekler için yüzlerce küpe modeli tasarlanmıştır. Kusursuz, şık ve cool görünümler için farklı işlevselliklerdeki küpeleri gözden geçirebilirsiniz. Küpeleri, cilt renginize, yüz şeklinize ve benzeri kriterlere bağlı olarak seçebilirsiniz. Bu doğrultuda erkek kullanıcılar için en doğru küpe modeline sahip olmak için ürün gamını kontrol edebilirsiniz. Farklı taşlar ile süslenen erkek küpe modelleri, ilgi gören kategoriler arasında yerini alır. Daha önce hiç küpe almamış olan erkekler, kişiliklerini ve stillerini yansıtmak adına küpe modelleri arasından uygun bir seçim yapabilirler. 

Küpe seçimi yaparken, bir takım temel kriterlere de dikkat etmeniz gerekir. Bu doğrultuda ise en iyi küpe modelini kolaylıkla seçmiş olursunuz. Küpe seçiminde dikkat edilmesi ve hatırlanması gereken önemli unsurlar arasında; küpelerin görünüşü yer alır. Küpe tasarımlarının, her açıdan erkeklerin görünüşlerini tamamlaması gerekir. Bunun yanı sıra, odak nesne haline gelmeden, hoş bir detay gibi kulaklarda durmalıdır. Örneğin, erkek pırlanta küpe modelleri, bu anlamda şıklığıyla ve zarifliğiyle erkekler tarafından sık sık tercih edilmektedir. 

Erkek Küpe Modelleri

Erkek kupe cesitleri farklı teknik özelliklere ve malzeme yapılarına bağlı olarak birbirinden ayrılır. Açık ten rengine sahip olan erkekler için koyu renklerde tasarlanan küpe modelleri uygun bir seçim olacaktır. Kumral ya da sarışın erkekler için en uygun seçimlerin beyaz altın ya da gümüş olduğunu söyleyebiliriz. Ayrıca, ciltteki pembe tonların ön plana çıkacağı gül altınlı küpelerden kaçınılması son derece önemlidir. Soluk ten rengine sahip olan bireyler de sarı altın küpelerden uzak durmalıdır. Soluk ten rengindeki erkekler, gümüş ya da beyaz renkteki küpeleri satın almalıdır. Eğer esmerseniz, sarı altın uygun bir seçim olacaktır. Beyaz tonları ve gümüş renkli küpeler de esmer tenli erkeklere yakışan ürünlerdir. 

Gümüş ve beyaz tonlu olan erkek küpeleri de şıklığıyla göz dolduran modellerdir. Yüz şeklinize uygun olan küpe tasarımını seçerek daha şık olabilirsiniz. Çünkü yüz hatlarına uygun olarak hazırlanan kare, dikdörtgen, üçgen, asimetrik ve benzeri küpe seçenekleri vardır. Aynı zamanda, kalp yüz şekillerine uygun olan kavisli küpeler de seçenekler arasında yerini alır. Yine de erkekler kendi tercihlerini ve ihtiyaçlarını göz önüne alarak düz ya da yuvarlak formlu küpeleri de satın alabilirler. Erkek küpe gümüş, altın, pırlanta gibi madenler ile üretilebilmektedir. Tek taş, halka, sarkıt, manyetik ve benzeri detaylar da erkek küpelerinde yer almaktadır. Manyetik olarak tasarlanan küpeler, kulağınıza tutturmak için mıknatıslı bir şekilde tasarlanmıştır. Böylece kolaylıkla takıp çıkarabileceğiniz bir model olduğunu söyleyebiliriz. Takıp çıkardıktan sonra ise kulağınızda iz kalmayacaktır. 

Şık Erkek Küpe Seçenekleri 

Erkek küpe mıknatıslı, klipsli ve benzeri takma şekilleriyle tasarlanan seçeneklere ayrılır. Delme işlemine gerek kalmadan mıknatıslı küpeleri kullanabilmeniz mümkündür. Küpelerde yer verilen mıknatıslar, birbirine kilitlendiği için kullanımı son derece kolaydır. Seçenekler arasında yer alan halka küpeler de stil sahibi erkeklerin dikkatini çekmektedir. Çünkü en popüler erkek küpe modelleri arasında halka küpeler yer alır. Bunun yanı sıra, erkek küpelerinin malzeme ve dış tasarım yapısı takıların şıklığını artırmaktadır. Tasarlanan halka küpeleri seçerken, ince ve küçük boyutları tercih etmelisiniz. Olması gerektiğinden büyük ve kalın olan halka küpeler ise tarzınızın önüne geçebilir. Dolayısıyla tam anlamıyla şık ve uyumlu görünmek için küpenizin büyüklüğünü de doğru bir şekilde seçmeniz gerekir. 

Seçenekler arasında yer alan çivi siyah erkek küpe modelleri de küpe takmaya yeni başlayan bireyler için uygun bir seçim olacaktır. Çünkü takılması son derece kolay ve tasarım açısından da çok yönlü bir üründür. İnovatif tasarımıyla da erkekler tarafından ilgi görmektedir. Gülen yüz, figürlü ve benzeri erkek küpeleri de seçenekler arasında yerini alır. Değişik ve eğlenceli tasarımlara sahip olan erkek küpeleri, farklı temalar ele alınarak tasarlanmaktadır. Mıknatıslı ya da çivili olarak tasarlanan küpeler de takı modasında ön plana çıkan ürünlerdir. Klips ile takılıp çıkarılabilen küpeler de son derece işlevsel kullanımlara sahiptir. Şıklığıyla göz dolduran farklı tasarımlardaki erkek küpeleri, her stili tamamlayan özelliklerde üretilir. 

Erkek Küpeleri Hangi Kulağa Takılır?

Erkek küpe hangi kulağa takılır? Gibi sorular, küpe takmaya yeni başlayan erkekler tarafından sık sık sorulan sorular arasındadır. Erkekler, tarzlarını ön plana çıkarmak için tercih edecekleri küpeleri diledikleri kulaklarına takabilirler. Bu detay, kişisel tercihlere bırakılan bir durumdur. Çünkü erkeklerin küpe takarken, tek bir kulağı göz önüne almaları gerekmez. İster sağ ister sol kulaklarını deldirerek küpeleri belirledikleri kulaklarına takabilirler. Ayrıca takılacak olan küpenin tasarımına bağlı olarak da farklı tarzların ön plana çıkarılması da mümkündür. 

Erkek küpeleri, her zaman marjinal görünmekten hoşlanan erkeklerin ilk tercihleri arasında yer alır. Farklı madenler ile süslenen ve özel işçilikler kullanılarak tasarlanan küpeler, son derece dikkat çekicidir. Erkekler, diledikleri kulaklarına tasarlanan küpeleri takarak şık bir görünüm yakalayabilirler. Örneğin, erkek sıkıştırma küpe modelleri, son derece işlevsel kolay takılabilir özelliğe sahiptir. Sıkıştırma küpeler, kulağınızı rahatsız etmeden takacağınız modellerdir. 

Erkek Küpe Fiyatları

Erkeklerin takabilecekleri küpe modelleri, farklı işlevselliklere sahiptir. Küpe takarken, erkekler hem tarzlarını yansıtmak hem de şık görünmek isterler. Bunun yanı sıra, küpelerin kulağı rahatsız etmemesi adına malzeme yapısı kaliteli olan küpeler satın alınmalıdır. Küpelerin fiyatsal olarak değişkenlikleri de tasarım yapısı ve malzemesine bağlı olarak farklılık gösterir. Çarpıcı, sofistike ya da zarif tasarımlara sahip olan küpe modelleri, fiyat açısından birbirinden ayrılır. Bunun yanı sıra, erkeklerin gösterişli taşlar ile tasarlanmış küpe modellerine ilgi duyduğunu da söyleyebiliriz. Gösterişli büyük taşların hakim olduğu ve dikkat çeken modeller de erkekler tarafından beğeni toplamaktadır. 

Taşlı olarak satın alacağınız küpelerin değer olarak yüksek olduğunu söyleyebiliriz. Eğer değerli taş kullanılmışsa bu fiyat daha da artacaktır. Buna bağlı olarak da fiyat aralıkları her küpede birbirinden farklıdır. Örneğin, küçük pırlanta detaylı küpeler ile altın küpe modellerinin fiyat yönünden birbirinden ayrıldığını söyleyebiliriz. Küpelerinizin kıyafetlerinizle uyumlu olmasını istiyorsanız, ister parlak isterseniz de mat küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Her bir küpe modeli farklı malzeme ve işlevsellikler ile tasarlandığı için fiyatsal açıdan birbirinden ayrılır. 

Erkek Küpeleri Neye Göre Tercih Edilebilir?

Küpe seçimi yapan erkeklerin tarzlarını göz önüne alarak seçim yapmaları gerekir. Kıyafetlerinizle uyum sağlayan küpelerin kulağınızı yara yapmaması adına gümüş, altın ve benzeri madenlerden yapılması gerekir. 

Erkek Küpeleri Takma Şekline Göre Hangi Modellere Ayrılır?

Erkek küpelerinin sıkıştırmalı, klipsli ve benzeri takma seçenekleri konusunda birbirinden ayrıldığını söyleyebiliriz. Takma işlemini farklı şekillerde yapabileceğiniz erkek küpe modelleri son derece işlevseldir. 

Erkek Küpeler Kaç Yaşından İtibaren Takılmalıdır?

Erkeklerin küpe takma isteği, her yaşta olabilen bir durumdur. Küpe takmak için belli bir yaşın üzerinde olma şartı da yoktur. Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Küpe

4034 ürün listeleniyor
Shopzum
NorthShore
BYR
Solfera
Sema Aksesuar
Colezium
Belf Design
Clariss
Reka Moda
Takıconcept
Trend Collection
Sirius Pırlanta
XML Dünyası
Tredy Shop
Lucest
Sosyeteks
Sacce Scarves & Accessories
Coquet Accessories
The Collection
Peri Takı
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Cinsiyet
Toplam 48 / 4034 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?