Erkek küpeleri en az kadın küpe modelleri kadar geniş bir model yelpazesine sahiptir. Kişiliğinizi yansıtmak ve stilinizi tamamlamak için yüzlerce küpe modeli arasından seçim yapabilirsiniz. Kusursuz bir görünüm için küpenizi yüz şekli ve cilt rengi gibi kriterlere göre seçebilir, sizin için en iyi erkek küpe modeline karar verebilirsiniz.

Yüz Şekline ve Cilt Tonuna Göre Küpe Seçimi Nasıl Yapılır?

Daha önce hiç küpe kullanmadıysanız, kişiliğiniz ve stiliniz arasındaki dengeyi kurmak zor gibi görünebilir. Öte yandan bazı temel kriterleri göz önünde bulundurarak en iyi küpe modelini kolayca seçebilirsiniz. Hatırlanması gereken en önemli faktör, küpenin görünüşünüzü her açıdan tamamlaması ve odak nesne haline gelmemesidir. Seçtiğiniz küpe renginin, cilt tonunuza ve yüz şeklinize uyması önemlidir. Doğru seçim yapılmadığında cilt tonunuz bazı renklerle çakışabilir.

Açık ten rengi için en iyi seçim gümüş veya beyaz altındır. Cildinizdeki pembe tonları ortaya çıkardığından gül altından kaçının. Soluk ten rengine sahipseniz sarı altını tercih etmeyin. Tercihinizi beyaz ya da gümüş renkten yana kullanın. Koyu bir ten rengine sahipseniz, sarı altın sizin için en iyi renk olabilir. Ayrıca gümüş ve beyaz tonları da tercih edebilirsiniz. Yüz şekli küpe seçiminde önemli bir rol oynar. Dikdörtgen ya da kare yüz şekli için yuvarlak küpeleri, kalp yüz şekli için kavisli olmayan düz küpeleri ve yuvarlak yüz şekli için kare küpeleri tercih edebilirsiniz.

Küpe Seçerken Nelere Dikkat Edilmeli?

Küpe takarken küpenizin kıyafetinizi tamamladığından demin olun. Eğlenceli ve renkli küpeleri rahat kıyafetlerle eşleştirin. İş ve resmi kıyafetler ile zarif tasarımlı, küçük küpe modellerini tercih edin. Küpeler her zaman vücudunuzla orantılı olmalıdır. Büyük veya hacimli küpeler hem fiziksel hem de stil bakımından dengesiz bir görünüme neden olur. Küpeler küçük aksesuarlar olsa da taşıdığınız tüm aksesuarlarla özellikle metallerle doğru şekilde eşleştirilmelidir. Örneğin, gümüş küpe ile altın kravat iğnesi ya da kol düğmeleri kullanmak uyumsuz bir görünüme neden olabilir.

Değerli taşlar ve inciler kadın küpe modellerinde yoğun olarak kullanılır. Çarpıcı, zarif ve sofistike bir görünüm sağlamaya yardımcı olur. Öte yandan erkekler için gösterişli büyük taşlar ve inciler, aşırı dikkat çekme gibi genel görünümde rahatsız edici etkileri nedeniyle uygun olmayabilir. Taşı bir küpe modeli arıyorsanız küçük bir pırlanta, görünüşünüzü kusursuz şekilde tamamlayabilir.

Erkek Küpe Modelleri Nelerdir?

Manyetik, tek taş, halka ve sarkıt gibi kadın küpelerinde bulunabilecek tüm stiller erkek küpe modelleri arasında da görülebilmektedir. Manyetik küpeler, kulağa tutturmak için mıknatıslı olarak üretilir. Kolayca takılıp çıkarılabilir ve görünür iz bırakmaz. Delme işlemi olmadan küpe takmak istiyorsanız mıknatıslı küpe modellerini tercih edebilirsiniz. Küpelerde kullanılan mıknatıslar birbirine kilitlenecek kadar güçlü olacak şekilde tasarlanır. 

Halka küpe en popüler erkek küpe modellerinden biridir. Bununla birlikte halka boyutunun ve malzemesinin görünüşünüz üzerinde önemli etkilere sahip olabilir. Halka küpe seçerken küçük ve ince modelleri tercih edebilirsiniz. Kalın ve olması gerektiğinden daha büyük küpeler odak noktası haline gelebilir. Çivi küpeler, küpe takmaya yeni başlayan erkekler için en iyi seçimlerden biridir. Takılması kolay ve tasarımı itibariyle çok yönlüdür. Yenilikçi tasarımlara sahip küpe modelleri gülen yüzlerden kafataslarına kadar değişen eğlenceli temalara sahip olabilir. Çivili ya da mıknatıslı gövde seçeneği ile sunulabilir. Klipsli küpe modelleri mıknatıslı küpelere benzer. Basit bir klips mekanizması ile kulağınızı delmeye gerek kalmadan küpenizi pratik bir şekilde kullanabilirsiniz.


ARA
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Küpe Modelleri

Toplam 24 / 1360 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/60004716/60004719