Yüzük

Erkek Yüzük Modelleri

Kadınların yanı sıra günümüzde erkekler de aksesuar olarak sıklıkla yüzük takmayı tercih ederler. Buna bağlı olarak karşınıza birçok farklı genç erkek yüzük modelleri çıkar. Hem genç erkeklerin hem de orta yaşlı erkeklerin rahatlıkla tercih edebileceği yüzük modelleri çeşitlilik gösterir. Farklı markalara ait olan gümüş, altın veya çeşitlitaşlı erkek yüzükleri vardır. Bununla birlikte sade ve modern tarzda olan yüzüklerle beraber klasik erkek yüzük modelleri de bulunur. 

Kendi tarzınızı yansıttığını düşündüğünüz bir erkek yüzük modelini kolayca tercih edebilirsiniz. Bu süreçte parmak ölçünüze uygun olan bir yüzük tercih etmeniz önemlidir. Bu sayede yüzüğünüzü kullanırken herhangi bir problemle de karşılaşmamış olursunuz. 

Gümüş Erkek Yüzük Modelleri 

Erkek yüzük modelleri gümüşolarak birçok çeşide sahiptir. Gümüş erkek yüzüklerine özellikle kararma yapıp yapması konusunda tereddütte bırakır. Ancak kararma olsa bile evinizde basit temizleme yöntemleri kullanarak gümüş yüzüğünüzü parlatabilirsiniz. Birçok markaya ait erkek gümüş yüzük modellerini online sitelerde görüntüleyebilirsiniz. İçlerinden beğendiğiniz, tarzınıza uyacağını düşündüğünüz modelleri satın alabilirsiniz. Gümüş yüzükler sade bir görünüme sahip olduğundan modern tarzı benimseyenler için alternatif bir tercih olabilir. 

Altın Erkek Yüzük Çeşitleri

Çeşitli erkek yüzük modelleri altınolarak özellikle doğal taş montörleriile birçok çeşitlilikte karşınıza çıkar. İstediğiniz ayara sahip olan altın erkek yüzüğü seçeneklerini mağazada bulabilirsiniz. Çeşitli markaların bünyesinde yer alan altın erkek yüzük çeşitleri, yüzük takmayı seven erkeklerin ilgi odağı durumundadır. Ayrıca geniş bir ürün skalasına sahip olması kendi tarzınızı kolayca bulmanızı sağlar. 

Altın bir erkek yüzüğü almayı planlıyorsanız, parmağınıza yakışacak ve taşıyabileceğiniz bir yüzük modeli tercih edebilirsiniz. Altın erkek yüzüğü çeşitlerinde doğal taşların yanı sıra sade erkek yüzüklerini bulabilirsiniz. Dilerseniz sarı dilerseniz beyaz altın erkek yüzükleri tercih edebilirsiniz. 

Genç Erkek Yüzükleri 

Son dönemlerde değişim gösteren moda ikonları kapsamında erkek yüzük modelleri sadebir rota izliyor. Çok büyük bir görünüme sahip olmayan, minimal yapıda ve birden fazla takınca dahi sırıtmayan türden genç erkek yüzükleri beğenilenler arasında yer alıyor. Sade bir genç erkek yüzüğü ile istediğiniz stili kolayca yakalayabilirsiniz. Bununla birlikte genç erkek yüzükleri daha farklı stillerde de karşınıza çıkar. Sahip olduğunuz tarza ve aksesuar kullanımınıza göre taşlı, gümüş, altın veya daha farklı bir erkek yüzüğü değerlendirebilirsiniz. 

Yeni Moda Erkek Yüzük Modelleri 

Yeni moda erkek yüzükleri çok fazla değişim göstermese de farklılıkları ile ortaya çıkıyor. Klasik erkek yüzüklerindeki parıltı veya taşların yanı sıra modern erkek yüzükleridaha sade bir şekilde üretiliyor. Yeni moda erkek yüzük modellerinin hepsini online satış yapan sitelerde inceleyebilirsiniz. Aynı zamanda fiyatlandırmalar konusunda da bütçenize uygun türden bir yüzük modeli bulabilirsiniz.

Çeşitli markaların sunduğu yeni moda erkek yüzük modelleri oldukça beğeni toplar. Hem klasik hem de spor ve şık duran bu aksesuar çeşitleri için mağazayı incelemeniz yeterlidir. Farklı yüzük ve aksesuar markalarının bünyesinde rahatlıkla yeni moda ikonlarını belli eden türden bir erkek yüzük modeli görüntüleyebilirsiniz. Uygun bir fiyat üzerinden istediğiniz ürünü satın alabilirsiniz. 

Taşlı Erkek Yüzükleri 

Genellikle taşlı erkek yüzük modelleriçokeskiden de olduğu gibi son dönemlerde tercih edilmeye başlanmıştır. Buna bağlı olarak taşlı erkek yüzük çeşitleride geniş bir ürün skalasına sahiptir. Birçok markanın taşlı, çeşitli şekillerde erkek yüzük modelleri vardır. Erkek yüzüklerinde olan taşlar dominant bir görünüme sahip olduğu gibi minimal de olabilir. 

Pırlanta taşlı erkek yüzükleri de tercih edilen alternatif aksesuarlardan biridir. Taşlı erkek yüzükleri bu kapsamda çeşitlilik gösteren yüzük modelleri arasında yerini alır. Siz de kendi tarınıza uygun olan, parmağınıza uyacak bir erkek yüzük modelini mağazada kolayca bulabilirsiniz. Bunun için öncelikle parmak yüzük ölçümünüzü bilmenizi öneririz. Böylelikle alışverişinizi herhangi bir sorunla karşılaşmadan tamamlayabilirsiniz.

Klasik Model Erkek Yüzükleri 

Klasik yüzük modelleri erkekürünleri kategorisinde çeşitlilik gösterir. Büyük bir taşı olan gümüş veya altın yüzükler, etrafında işlemeleri bulunan erkek yüzük modelleri gibi çeşitler online satış yapan mağazalarda bulunur. Birbirinden farklı erkek yüzük modellerinde istediğiniz klasik tarzı yakalayabilirsiniz. Akik, zümrüt gibi değerli taşlardan oluşan klasik tarzda erkek yüzük modelleri de çeşitler arasındadır. Bu ürünlerde ayrıca desenli veya işlemeleri olan yüzükler de yer alır. 

Klasik tarzda erkek yüzük modelleri her yaştan erkekler için uygun olan yüzük çeşitliliğini sunar. Bu bakımdan değerlendirildiğinde kendi tarzınıza yakın olan türden bir klasik erkek yüzük modeli de tercih edebilmeniz mümkündür. 

Erkek Yüzük Markaları 

Onlarca farklı erkek yüzük markası vardır. Markaların içeriğinde yer alan erkek yüzük modelleriise geniş bir çeşitlilik gösterir. Klasik, modern, marjinal veya daha spesifik bir tasarıma sahip olan farklı erkek yüzük modellerini bulabilirsiniz. Bu bağlamda karşımıza çeşitli erkek yüzük markaları çıkar. Erkek yüzük markalarında estetik bir görünüm sağlanması ve ürünün kaliteli olması yeterlidir. Böylece çeşitli mağaza ve markada erkek yüzük modellerine göz atabilmeniz mümkündür. 

Parmağınıza tam uyacak ölçüleri sunan erkek yüzük marklarını da tercih edebilirsiniz. Erkek yüzük satışı yapan birçok ünlü markalar vardır. Kaliteli yüzük satın almak için bilinen markaların ürünlerini değerlendirebilirsiniz. Böylece erkek yüzük markaları bünyesinde aradığınız ürünü kolayca bulabilirsiniz. 

Erkek Yüzük Fiyatları

Onlarca farklı modele ve kaliteye sahip olan erkek yüzük modellerinde fiyat değişimi söz konusudur. Alacağınız bir altın erkek yüzüğü altının ayarına göre fiyat konusunda değişim gösterir. Aynı zamanda erkek yüzük fiyatları markaların belirtmiş olduğu fiyatlandırmalara da bağlıdır. Bu konuda fiyatları değiştiren önemli husus yüzüğün kaç gram olduğu ve hangi madenden üretilmiş olduğudur. Dolayısıyla fiyat değişikliği bu noktada ortaya çıkar. Böylece istediğiniz erkek yüzük modelini size uygun bir fiyat üzerinden temin edebilirsiniz.

.rTable { display: table; width: 100%;} .rTableRow { display: table-row; } .rTableHeading { background-color: #ddd; display: table-header-group; } .rTableCell, .rTableHead { display: table-cell; padding: 3px 10px; border: 1px solid #999999; } .rTableHeading { display: table-header-group; background-color: #ddd; font-weight: bold; } .rTableFoot { display: table-footer-group; font-weight: bold; background-color: #ddd; } .rTableBody { display: table-row-group; }
Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Erkek Yüzük Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
İndirimli Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Maden
Toplam 46 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?