Dış görünüşüne özen gösteren erkekler, çeşitli takı modelleri kullanarak daha şık ve gösterişli olmayı başarıyor. Kıyafetle uyumlu bir takı seçimi yapmak, göz alıcı bir görüntüye kavuşmaya yardımcı oluyor. Erkek takı modelleri, tek olarak satın alınabilecekleri gibi set şeklinde de tercih edilebiliyor. Birden fazla takı türü içeren ve parçaları birlikte kullanılabilen erkek takı setleri, uyum sorunu yaşamadan kullanım olanağı sağlıyor. Seçenekler arasında günlük kullanım için dizayn edilmiş olan erkek takı modellerinin yanı sıra özel günlere yönelik hazırlanmış modeller de yer alıyor. Böylelikle kullanıcılar, takı modeli tercihlerini bulunacakları ortama ve giymeyi planladıkları kıyafete göre gerçekleştirme şansına kavuşuyor. Her ortamda tarzını özgürce yansıtabiliyor.

Erkek Takı Modelleri Hangi Malzemeler Kullanılarak Üretilir?

Erkek takıları, vücudun hangi bölgesinde kullanıldıklarına ve kullanım şekillerine göre modellere ayrılıyor. Her erkek takı modeli için farklı tasarım ve üretim malzemeleri söz konusu oluyor. Bileğe takılan bir bileklik modeliyle kulağa takılan bir küpe modelinin tasarım ve malzeme bakımından herhangi bir ortak noktası bulunmayabiliyor. Erkek yüzük modelleri, gümüş ve çelik gibi sert metal malzemeler kullanılarak üretilirken tespih modellerinin üretiminde ise oltu, kuka, akik ve kehribar gibi doğal taşlar tercih ediliyor. Malzeme farklılıkları, üretimleri bijuteri ya da gümüş malzeme kullanılarak yapılan kol düğmesi ve kolye gibi diğer erkek takı çeşitleri için de geçerliliğini koruyor.

Hangi Erkek Takıları Daha İyidir?

Erkek takıları için son derece zengin bir ürün çeşitliliği söz konusu olduğundan ürün değerlendirmesi yapmaya başlamadan önce takı türünde karar kılmak son derece önem arz ediyor. Erkek takı modelleri içerisinde yüzükten bilekliğe, küpeden kolyeye, kol düğmesinden kravat iğnesine kadar birçok farklı ürün alternatifi yer alıyor. Takı türünde karar kılmış olan kişiler, model seçimlerini ise ürün tasarımı, üretim malzemesi, renk ve boyut gibi kişisel tercih gerektiren kıstaslara göre yapabiliyor. Ayrıca kişiler, vücut tipleri ve kişisel zevkleri doğrultusunda da takı model tercihi gerçekleştirebiliyor. Dolayısıyla her kullanıcının kendisi için en uygun erkek takı modelini belirleme olanağı bulunuyor.

Erkek Takı Modelleri Nasıl Kombin Yapılır?

Temel kullanım amaçları, dış görünüşü desteklemek ve estetik hale getirmek olan erkek takı modellerinin birbirleriyle ve giyilmiş olan kıyafetlerle uyumlu görünmesi oldukça önem taşıyor. Hoş ve gösterişli aksesuar seçeneklerinin kombin yapılarak kullanılması, yaratılmak istenen etkinin maksimum seviyeye ulaşmasını sağlıyor. Tasarım, renk ve kıyafete uyumluluk açısından birbirleriyle örtüşen takı modelleri, bir arada kullanılarak ortaya beğeni toplayan kombin alternatifleri çıkarılabiliyor. Erkek takı setleri, uyumlu parçalardan meydana geldiğinden takıların birlikte kullanılmaları, kombin yapmak için yeterli oluyor. Takı modellerini, bulunulacak ortama göre seçip eşleştirmek, kombin yapmanın bir diğer özen gösterilmesi gereken detayı olarak kabul ediliyor. Yanlış takı seçimi, istenen etkinin sağlanamaması sonucunu doğurabiliyor.

Erkek Takı Modelleri Nasıl Saklanır?

Her erkek takı modelinin boyutu ve üretilmiş olduğu malzeme değişkenlik gösterdiği için muhafaza edilme şekilleri farklılık gösterebiliyor. Doğru biçimde saklanan ürünlerin kullanım ömürlerinin uzun olması, takı muhafaza etmenin önemini fazlasıyla artırıyor. Aşınma, çizilme, eskime ve renk kaybı gibi arzu edilmeyen durumların meydana gelmesi engelleniyor. Erkek takı ya da mücevher modelleri, kullanılmadıkları dönemde özel kutularında saklanıyor. Metal malzeme kullanılarak üretilmiş olan erkek takı çeşitlerinin hava almayacak şekilde kapalı kutularda ve kuru bir ortamda saklanması tavsiye ediliyor. Diğer malzeme türleri kullanılarak üretilmiş olan takı modellerinin ise tozlanma, ıslanma, fiziksel darbe ve yanma gibi faktörlere karşı korunması gerekiyor.


ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Erkek Yüzük Modelleri

+10.000 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Glorria Erkek Yüzükler
  2. Altınbaş Erkek Yüzükler
  3. Anı Yüzük Erkek Yüzükler
  4. Ejoya Erkek Yüzükler
  5. Silverplus Erkek Yüzükler
  6. Dampigo Silver Erkek Yüzükler
  7. Mina Silver Erkek Yüzükler
  8. Takı925 Erkek Yüzükler
  9. Hanzade Gümüş Erkek Yüzükler
  10. Tesbihane Erkek Yüzükler
  11. Takıhan Erkek Yüzükler
  12. Tesbihname Erkek Yüzükler
  13. Keskin Erkek Yüzükler
  14. Alis Silver Erkek Yüzükler
  15. Online Hediye Sepeti Erkek Yüzükler
  16. HepNaturel Erkek Yüzükler
  17. Zarif Hediyem Erkek Yüzükler
  18. Ergenekon Aksesuar Erkek Yüzükler
  19. SilverArt Erkek Yüzükler
  20. Sukha Aksesuar Erkek Yüzükler
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Değerlendirme Puanı
 5. Fotoğraflı Değerlendirme
 6. Fırsat Ürünleri
 7. Yüzük Ölçüsü A-Z
 8. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617/16032929/60004716/60004717
Başa dön