İnsanlar arasında olduğu gibi köpeklerle de oynanabilen disk şeklindeki oyuncağa ve bu oyuncakla oynanan oyuna frizbi adı veriliyor. Temelde frizbi adı verilen yuvarlak diskin fırlatılması ve yakalanması üzerine kurulu olan bu basit oyun, açık alanda yapılacak en keyifli aktivitelerden. İlk defa 1950'li yıllarda oynanmaya başlandığı tahmin edilen oyun güneşli günlerde, açık alanlarda sıkılmadan saatlerce oynanan popüler bir aktivitelerden biri.

Zamanla bu aktiviteye insanların köpek dostları da katılmış ve frizbi köpek dostların en büyük eğlencelerinden biri haline gelmiş. Frizbi, köpeklerin fiziksel ve zihinsel gelişimine katkı sağlayan bir oldukça keyifli bir oyun. Köpeklerle yapılan en bilindik egzersizlerden biri olan ""git-getir"" oyunu ile benzer bir mantığı var. Fakat ""git-getir"" egzersizleri yaparken fırlatılan nesnenin köpeğinizin diş sağlığı için etkileri bilinmezken, köpekler için frizbi oyuncakları köpeklerin diş sağlığı göz önüne alınarak üretiliyor. Köpeklerin gelişimi için de birçok faydası mevcut. Köpeklerinizin reflekslerini güçlendirecek, fiziksel kondisyonunu geliştirecek olan frizbi ile hem siz hem köpeğiniz oldukça eğlenceli vakit geçirebilirsiniz.

Köpeğinizin eğitimi için de kullanabileceğiniz çeşitli ve renkli frizbi köpek oyuncaklarını hepsiburada.com'un sunduğu marka çeşitliliği ve sağladığı kargo kolaylıkları ile bu kategoride bulabilirsiniz. Isırmaya karşı dayanıklı frizbileri ayrıca ailece vakit geçirme aracı olarak da kullanabilirsiniz. Köpeğinizin el-göz koordinasyonunu ve hızını geliştirmesine yardımcı olacak bu oyuncaklara istediğiniz renkte ve fiyat aralığında hepsiburada.com ayrıcalığı ile ulaşabilirsiniz. Köpeğinizin diş sağlığının yanı sıra mide ve bağırsak sağlığı düşünülerek üretilmiş natürel modeller de mevcut.

Köpek Frizbi Fiyatları

399 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Flip
  3. Pawise
  4. Eastland
  5. Karlie Flamingo
  6. Kong
  7. Ferplast
  8. İmac
  9. GiGwi
  10. Nobby
  11. Percell
  12. Rogz
  13. Julius
  14. Lion
  15. Gimdog
  16. Exo Terra
  17. Ezydog
  18. Georplast
  19. Happy Pet
  20. Hunter
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/561183/60002486
BAŞA DÖN