Köpek Oyuncakları

Evcil hayvan bakımı pek çok insanın yaşamı boyunca severek yaptığı faaliyetlerden biridir. Bu hayvanların bakımı sırasında büyüme ve gelişmelerini sağlayan bazı ürünlere ihtiyaç duyulur. Yaşam boyunca insanlara dost olan köpek türlerinin sağlıklı ve mutlu bir şekilde büyümeleri için onları el üstünde tutmak gerekir. Köpekler dost canlısı ve sadık olmalarının yanı sıra aynı zamanda oldukça zeki hayvanlardır. Onların beden ve zeka gelişimlerini olumlu yönde etkileyen ürünler satın alabilirsiniz. Bu konuda ön plana çıkan köpek oyuncakları dikkat çeken tasarımları ile hayvanların beğenisini toplar. Köpekler genel olarak renkli ve farklı şekillere sahip olan oyuncaklara ilgi duyar. Günlük yaşamda keyifli vakit geçirmelerini sağlayacağınız bu ürünlerle aynı zamanda bazı eğitimleri tamamlamasını sağlayabilirsiniz. Beslenme alışkanlığı, tuvalet alışkanlığı veya basit komutları öğretirken başarılı oldukları durumlarda köpeğinizin sevdiği türde üretilen oyuncak çeşitleri ile onları ödüllendirebilirsiniz. Bu yönde üretilen çok sayıda ürün bulunur ve aralarından seçim yapmak oldukça zordur. Köpeğinizin sahip olduğu özellikleri göz önünde bulundurarak ona faydalı olacak türden oyuncaklar tercih edebilirsiniz. En iyi köpek oyuncakları arasından seçeceğiniz eğlenceli ürünlerle onların sakin dünyasını canlandırabilirsiniz. Köpeklerin yaş grubuna özel olarak tasarlanan bu ürünler onların farklı konularda yeteneklerini göstermelerine yardımcı olur. Uzun süre hareketsiz olarak ev ortamında kalmak köpekler için iyi bir durum değildir. Sürekli hareket etmek isteyen ve yeterli alanı bulamayan hayvanlar zaman içinde psikolojik ve fiziksel olarak sorun yaşayabilir. Bu tür istenmeyen durumların önünde geçerek hayvanların hareketli olmalarını sağlayan oyuncak seçenekleri cazip fırsatlar sunar. Köpeklerin uzun süre ilgi odağı olarak kalan bu ürün çeşitleri onların enerjisini atmalarına yardımcı olur. Özellikle kış aylarında kapalı ortamda kalan köpeklerin koşmalarını ve eğlenmelerini sağlayan ürünlerle aranızdaki iletişimi güçlendirebilirsiniz. Küçük köpek oyuncakları ile sevimli minik dostlarınızı eğlendirebilirsiniz. Köpeklerin boyutları göz önünde bulundurularak tasarlanan bu ürünler arasından rahat bir şekilde oynayabilecekleri çeşitleri tercih etmeniz gerekir. Küçük boyutlardaki bir hayvanın büyük oyuncaklarla oynaması oldukça zorlayıcıdır. Aynı şekilde büyük boyutlu hayvanlar küçük ürünlerle oynarken sıkılabilir. Onların verimli ve keyifli vakitler geçirmesi için seçim yaparken oldukça hassas davranmanız gerekir.

Dikkat Çeken Özellikleriyle Köpek Oyuncakları

Köpeklerin boyut, yaş, ilgi alanı gibi farklı özellikleri göz önünde bulundurularak üretilen oyuncak çeşitleri onların gelişimlerine katkı sağlar. Bazı köpekler normalden fazla hareketlidir ve devamlı koşmak ister. Bu istek ve ihtiyaçlarını belirledikten sonra doğru seçimler yaparak onlara mükemmel bir oyun deneyimi yaşatabilirsiniz. Bu konuda ön plana çıkan ürünler arasında köpek topu çeşitleri yer alır. Eğlenmeyi seven hayvanların akşama kadar peşinden koştuğu bu ürün yeterli hareketi yapmalarına da yardımcı olur. Bu sevimli hayvanların günün her saatinde oynayabilecekleri bu ürünler aynı zamanda sağlık açısından uygun olmalıdır. Kaliteden ödün vermeyen çeşitli markaların ürettiği ürünler zararlı herhangi bir malzeme veya madde içermez. Ürünler temas sonrası, alerji, kaşıntı gibi durumlara neden olmaz. Ayrıca sivri köşeleri olmayan veya aşırı sert malzemeler kullanılmadan üretilen bu ürünler güvenli bir şekilde oyun oynamaları için uygundur. Evcil hayvanınız için güvenle tercih edebileceğiniz bu oyuncakların bazı çeşitleri şunlardır:

 • Köpek oyun topu çeşitleri genelde her köpek tarafından sevilir. Farklı sertliklerde üretilen bu ürünü köpeğinizin türüne göre tercih edebilirsiniz. İç veya dış ortamda özgürce koşup oynamalarını sağlayan bu ürün çeşidi farklı tasarımlarıyla dikkat çeker.
 • Canlı ve parlak renkleriyle hayvanların ilgisini çeken ürünler saatlerce sıkılmadan oynamalarına imkan tanır.
 • Isırarak taşımalarına uygun olan bu ürünler oldukça sağlam ve esnek bir yapıdan oluşur.
 • Defalarca ısırılmayan dayanıklı olan ürün çeşitlerinde yırtılma, kopma, aşınma gibi durumlar gözlenmez.
 • Ayrıca renkli ürünler tamamen sağlıklı malzemeler kullanılarak üretilir. Ürünlerin dışında bulunan boya maddesi ısırmaya bağlı olarak soyulmaz.
 • Köpek ısırma oyuncakları yumuşak veya sert dolgusuyla köpeğinizin beklentisini karşılar. Köpeğin gücüne ve boyutuna bağlı olarak farklı modellerde üretilen bu ürünle eğlenceli zamanlar geçirebilirler.
 • Bazı köpekler ısırırken ses çıkaran oyuncaklardan hoşlanır. Parçalanmaya ve yırtılmaya karşı dayanıklı malzemelerden üretilen ürün çeşitleri uzun süre boyunca rahatlıkla kullanmalarına imkan tanır.
 • Köpek diş kaşıma oyuncağı çeşitleri diş çıkarma döneminde sevdikleri seçeneklerden oluşur. Diş çıkarma dönemi tıpkı insanlarda olduğu gibi sıkıntılı ve rahatsız edici bir süreçtir. Bu dönemde onları rahatlatan türden ürünlerle konforlu ve mutlu bir şekilde atlatmalarını sağlayabilirsiniz. Ayrıca uygun sertlikte üretilen seçenekler sayesinde dişlerinin sağlıklı bir şekilde çıkmasına destek olabilirsiniz.
 • Kemik veya çember şeklinde üretilen yavru köpek diş kaşıma oyuncağı çeşitleri ağız ve diş yapılarına uygun olacak şekilde tasarlanır.
 • Farklı köpek cinslerinin ağız yapısı değişiklik gösterir. Tercih edilen ürünlerin bu yapıya uyumlu olması gerekir. Bu sayede ağız ve diş sağlıklarını koruyan ürünler güvenli bir kullanım sunar.
 • Isırma duygusu köpeklerde içgüdüsel olarak gerçekleşen bir olaydır. Sevdiği ve vakit geçirmekten keyif aldığı ürünler sayesinde köpeklerin evde bulunan diğer eşyaları ısırmalarına engel olabilirsiniz.
Köpek Oyuncağı Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Oyuncak çeşitleri pek çok evcil hayvanda olduğu gibi köpekler için de özel bir anlam taşır. Bu sessiz dostlarınızın yalnızken geçirdikleri zamanı keyifli bir hale getiren ürünlerin seçimine özen göstermek gerekir. Bu anlamda kaliteli markaların ürettiği güvenli ve kullanışlı ürünler ön plana çıkar. Seçim yaparken köpeğinizin cinsini ve boyutunu göz önüne alabilirsiniz. Bazı köpekler fazla hareketliyken bazıları daha sakin yapıdadır. Köpeklerin beklentisini karşılayan ürünleri tercih ederek mutluluklarına ortak olabilirsiniz. Yavru köpek oyuncakları arasında ses çıkaran ve farklı renklere sahip olan çeşitler ön plana çıkar. Yavru köpeklerin ilgi ve sevgiye ihtiyaç duyduğu bu dönemde onlara olan düşkünlüğünüzü bu şekilde ifade edebilirsiniz. Minik dostlarınızı mutlu eden oyuncak seçenekleri arasından keyif alacakları modelleri tercih edebilirsiniz. Küçük boyutlarda ve yumuşak seçenekler arasından belirleyeceğiniz çeşitlerle onlara eğlenceli vakitler sunabilirsiniz. Yavru köpeklerin sevdiği ve ilgilendiği ürünler arasında peluş modeller bulunur. Bu sayede kendilerini yalnız hissetmemelerini sağlayabilirsiniz. Büyük köpek oyuncakları geniş çaplı toplardan veya çemberlerden oluşur. Yumuşak oyuncaklar büyük köpeklerin de ilgisini çeker. Bazı dönemlerde köpekler sebebini bilmediğiniz bir şekilde huzursuzluk yaşayabilir. Bu ürünler sayesinde zaman geçirerek bu huzursuzluğu rahat bir şekilde atlatmalarına yardımcı olabilirsiniz. Boş vakitlerinizde beraber oyunlar düzenleyebileceğiniz ürünlerle köpeğinizi mutlu ederken kendinizi iyi hissedebilirsiniz. Kauçuk toplar veya tenis topları gibi farklı formlarda olan modelleri belirli bir uzaklığa fırlatarak getirmelerini isteyebilirsiniz. Bu sayede hareket etmelerini sağlayarak fiziksel gelişimlerini desteklerken aynı zamanda zeka gelişimlerine olumlu yönde katkı sağlayabilirsiniz. Bu ürünleri seçerken dikkat etmeniz gereken ilk kriter güvenli olmasıdır. Yumuşak, hafif özelliklerde ve esnek olan ürün çeşitleri tüm köpek türleri için eşsiz fırsatlar sunar. Köpek zeka oyuncakları arasından seçim yaparken köpeğin yaş aralığına uygun olan çeşitleri tercih etmeniz gerekir. Oyun sırasında başarılı oldukça ödüllendirerek veya sevgi göstererek kendilerini iyi hissetmelerini sağlayabilirsiniz. Böylece her oyunda daha fazla ilgi göstererek oyuncağın avantajlarından faydalanabilirler. Çarpıcı renklerden oluşan dikkat çekici ürünler arasından seçim yaparak oyuncağı odak noktası haline getirebilirsiniz.

Köpekleri Mutlu Eden Oyuncak Çeşitleri

Evcil hayvan besleyen kişilerin önceliği onları mutlu etmektir. Köpekleriniz gibi kedileriniz için de farklı ürünler tercih ederek onlar için konforlu bir yaşam alanı oluşturabilirsiniz. Tırmalama tahtası ve oyun evi kedilerinize verebileceğiniz en güzel hediyelerdendir. Köpekler güçlü fakat bir o kadar da duygusal hayvanlardır. Her zaman sevilmeyi ve ilgi görmeyi bekleyen bu hayvanların mutlu olmasını sağlayan köpek oyuncak seti çeşitlerine göz atarak farklı parçalardan oluşan bu ürüne sahip olabilirsiniz. Birlikte güzel vakitler geçirmenizi sağlayan bu ürünler sayesinde siz de günün yorgunluğunu atarak motive olabilirsiniz. Bu oyuncaklarla oynarken köpeğin aynı zamanda eğitilmesini sağlayabilirsiniz. Keyifli vakitler geçirirken günlük yaşamda kullanılan basit komutların öğretilmesine yardımcı olan ürün çeşitleri köpeklerin gelişimine katkı sağlar. Büyürken aynı zamanda öğrendikleri komutları uygulama fırsatı yakalayan bu hayvanları bazı ürünlerle ödüllendirebilirsiniz. Köpek ödül topu çeşitleri ile onlar eğlencenin tadını çıkarırken sizde kendinizi mutlu ve huzurlu hissedebilirsiniz. Ürünler hafif ve rahat bir kullanıma sahiptir. Ağır olmamaları hayvanların rahatlıkla taşımalarına imkan tanır. Köpeklerle eğlenirken eğiten oyuncaklarla ailece keyifli vakitler geçirebilirsiniz. Devamlı çiğneme ve ısırma gibi özelliği bulunan köpek türleri için içi boş topları tercih edebilirsiniz. Böylece parçalanmaya ve yırtılmaya karşı daha dayanıklı bir ürüne sahip olabilirsiniz. Üzerinde farklı desenlerin ve şekillerin olduğu ürün çeşitleri hayvanların ilgisini çeker. Işıkta parlayan fosforlu seçenekler devamlı peşinden koşma isteği üretir. Böylece köpeklerin evde geçirdikleri zaman boyunca hareketsiz kalmalarını engelleyebilirsiniz.

Güvenli Köpek Oyuncakları

Köpeklerin eğlenmesini sağlayan oyuncak çeşitlerinde öncelikli konu onların güvenliğini sağlamaktır. Parçalanarak yutmalarına neden olan veya batma kesme gibi durumlar meydana getiren ürünler oldukça zararlıdır. Markaların bu kriterleri göz önünde bulundurarak ürettiği, hayvanlara eşsiz bir deneyim yaşatan ürünleri dikkat çeker. Köpek kemirme oyuncakları damak, diş, dişeti gibi organlarına zarar vermeyen malzemelerden tasarlanır. Oldukça esnek ve yumuşak olan ürün çeşitlerini köpeğiniz için güvenle tercih edebilirsiniz. Her türlü batma, kesme, çizme gibi durumlara karşı güvenlik sağlayan bu ürünler köpeklerin zevkine göre farklı avantajlar sunar. Ses çıkaran oyuncak çeşitleri onların uzun süre eğlenceli vakit geçirmelerini sağlar. Desenli ve ses çıkarma özelliği olan ürünlerle motivasyonu yükselen köpekler aynı zamanda fazlaca eğlenirler. Kendi yaptıkları temas sonucunda bu sesin çıkmasına mutlu olan köpekler takdir edilmeyi bekler. Onları küçük hediyelerle mutlu edebilirsiniz. Köpeğinizin zevkine, yaşına ve türüne göre farklı seçeneklerden oluşan bu ürünleri satın alarak birlikte güzel vakitler geçirebilirsiniz. Yumuşak dolgulu peluş oyuncaklar bunu kendilerine arkadaş olarak görmelerini sağlar. Köpek eğitim topu seçenekleri ise temel eğitimler için avantajlar sunar. Fırlatarak getirmelerini isteyeceğiniz bu ürün uzak mesafelere kadar gidebilir. Böylece ürün köpeğinizin dikkat kabiliyetini geliştirirken aynı zamanda komutlara uyum sağlamasına imkan tanır. Dayanıklı ve oldukça kaliteli malzemeler kullanılarak üretilen oyuncak çeşitleri köpeklerin uzun süre ısırma veya çekiştirme gibi yıpratıcı hareketlerine karşı direnç gösterir. Ürünlerin sahip olduğu bu avantaj duygusal varlıklar olan köpeklerin sevdikleri ve bir bağ kurdukları oyuncaklarını devamlı değiştirmek zorunda kalmadan uzun süre oynamalarına olanak sağlar.

Köpek Oyuncakları ile Keyifli Dakikalar

Köpeklerin oynamasını ve güzel vakitler geçirmesini sağlarken aynı zamanda kendiniz de eğlenebilirsiniz. Onların mutluluğuna ortak olabileceğiniz dakikalarda farklı oyuncak çeşitleri ile eğlencenin dozunu artırabilirsiniz. Köpeklerin sıkılmadan vakit geçirmesine olanak sağlayan ürün seçenekleri farklı renklerde ve desenlerde üretilir. Dikkat çeken formları ile köpeklerin gözdesi olan ürünler bazı ihtiyaçlarını da karşılar. Bu ürünlerden biri olan köpek diş oyuncakları ısırmayı seven evcil hayvanların rahatlamasını sağlar. Ağız yapısına uygun ve tam oturan özelliği ile rahatlık sağlar. Köpeklerin sevdiği kemik, çember, çubuk şeklinde üretilen bu ürünler ısırmalarını kolaylaştırır. Uzak mesafelere fırlatarak getirmelerini sağlayabileceğiniz ürünlerle eğlenirken enerjilerini üst düzeyde tutmalarını sağlayabilirsiniz. Hem dış ortamda hem de iç ortamda oynamalarına imkan tanıyan ürün çeşitleri her anlamda memnun eder. Köpek ısırma aparatı modelleri köpeklerin damak yapısına uygun olacak şekilde üretilir. Oyun sırasında ısırdıkları oyuncağı çekmeye veya çıkarmaya çalışmadan ona komut vererek bunu yapmasını isteyebilirsiniz. Bu şekilde daha güvenli ve yararlı bir kullanım sunan ürün çeşitlerinin avantajlarından faydalanabilirsiniz. Gösterişli tasarımları sayesinde ev ortamında bulunan bu ürünler görüntü kirliliğine yol açmaz. Oyunu tamamladıktan sonra köpeğinizden bu ürünleri toplamasını isteyebilirsiniz. Zaman içinde kullanılan bu ürünlerle verilen komutları anlayarak yerine getiren köpeğinizle geçirdiğiniz vakitleri kaliteli bir hale getirebilirsiniz. Kauçuk malzemeden üretilen ekstra esnek ve sağlığa uygun olan ürünler dikkat çeken formlarıyla ön plana çıkar. Hamburger, kemik, top gibi farklı çeşitlere sahip olan ürün çeşitleri ışıklı veya ses çıkaran özelliklerde olabilir. Ürünün farklı özelliklere sahip modellerini tek tek veya set halinde satın alarak köpeğinizi mutlu edebilirsiniz.

Bütçenize Uygun Fiyatlarla Köpek Oyuncakları

Evcil hayvanını mutlu etmek isteyenlerin özellikle tercih ettiği ürün seçenekleri uygun fiyat avantajlarına sahiptir. Kaliteli markaların özenle tasarladığı köpek oyuncakları fiyatları ve özellikleriyle memnun eder. Herkesin bütçesine uygun fiyatlarla sizlerin beğenisine uygun ürün çeşitlerini köpeğinizin zevkine göre tercih edebilirsiniz. Ürün fiyatları belirlenirken üretici marka, set olması, ürün çeşidi gibi farklı özellikler göz önünde bulundurulur. Farklı seçeneklerde satın alacağınız bu ürünlerin hepsini aynı anda göstermeden daha uzun süre keyif almalarını sağlayabilirsiniz. Belirli aralıklarla yeni oyuncaklarla buluşan köpekler sıkılmadan uzun süre eğlenceli vakitler geçirir. Çiğneme, yuvarlanma, ısırma, zıplama gibi farklı aktivitelerle rahatlamalarını sağlayabileceğiniz ürün seçenekleri farklı avantajlar sunar. Bu ürünlerin önemli avantajlarından biri güvenli bir kullanım sunmasıdır. Bu durum sizin olmadığınız ortamlarda bile köpeklerinizin içiniz rahat bir şekilde vakit geçirmelerine imkan tanır. Ucuz köpek oyuncakları arasından tercih edeceğiniz modellerle köpeğinizin kaliteli bir yaşam sürmesini sağlayabilirsiniz. Heyecanlı ve istekli olan bu hayvanların eğitimlerinden gelişimlerine kadar yaşamlarının farklı aşamalarında güzel vakitler geçirmelerine destek olan oyuncaklar vazgeçilmez bir hale gelir. Zaman içinde bazı oyuncaklarla bağ kuran bu hayvanlar oyun sırasında oldukça sevimli görüntüler ortaya çıkarır. Onlar eğlenirken siz de rahat bir zaman geçirebilirsiniz. Düzensiz bir şekilde zıplayan top gibi ürünler hayvanların ilgisini çeker. Fırlatıldığı zaman nereye gittiğini kestirmeye çalışan köpeklerin dikkat yeteneğini artıran bu ürünlerle farklı oyun çeşitleri düzenleyebilirsiniz. Köpek oyuncağı çeşitlerini Hepsiburada'dan satın alabilirsiniz.

En Sevilen Köpek Oyuncakları Nelerdir?

Genel olarak köpeklerin ısırma ve dişleme gibi davranışlarına uygun olan çeşitler sıklıkla tercih eder. Köpekler koşma ve zıplama gibi aktiviteleri sevdiği için bu yönde oynamalarını sağlayan ürün çeşitleri ön plana çıkar. Ayrıca sevilen oyuncak çeşitlerinden biri ses çıkaran renkli modellerdir.

Köpek Oyuncakları Ne İşe Yarar?

Bu ürünler köpeklerin fiziksel, psikolojik ve duygusal gelişimlerini tamamlamalarına yardımcı olur. Hareket ve refleks yeteneklerine yönelik ürünlerle aktif kalmalarını sağlayan ürünlerin yanı sıra zeka gelişimlerine destek olan çeşitler mevcuttur. Ayrıca kendilerine yakın hissettikleri peluş modeller beğeni toplar.

Köpek Oyuncakları Hangi Malzemeden Üretilir?

Bu ürünler köpeklerin sağlığına uygun olacak malzemelerden üretilir. Aynı zamanda oldukça sağlam ve dayanıklı olan bu malzemeler parçalanmadan uzun süre kullanılmaya olanak tanır. Kauçuk, peluş gibi zararsız malzemeler kullanılan farklı ürünler oldukça güvenlidir.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Oyuncakları

10.000+ ürün listeleniyor
Pet Shop
Pet Shop
Köpek
Köpek
Köpek Oyuncakları
Köpek Oyuncakları
Köpek Diş İpleri
Köpek Diş İpleri
Oyun Topları & Frizbiler
Oyun Topları & Frizbiler
Kumaş & Peluş Oyuncaklar
Kumaş & Peluş Oyuncaklar
Eğitim & Zeka Oyuncakları
Eğitim & Zeka Oyuncakları
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hemen Al Sonra Öde
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 10000+ ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/561183