Furminator

Furminator, evde beslenen kedi ve köpeklerde çok sık rastlanan tüy dökülmesi sorununa karşı etkili çözümler getiriyor. Evcil hayvan hijyen ve bakım alanında dünyada öne çıkan isimlerden bir tanesi olan Furminator'un geniş bir yelpazeye yayılan kedi - köpek bakım ürünleri ile, evde beslediğiniz hayvanlarınızın bakımını daha kolay ve verimli bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz.

Furminator Modelleri

Furminator, evcil kedi - köpek sahiplerine besledikleri hayvanların tüy problemine çözüm bulması için değişik şekillerde kullanılabilecek, farklı özelliklere sahip birbirinden kaliteli ürünler sunuyor. Siz de farklı modeller arasından, beslediğiniz evcil hayvanın ihtiyaçlarına uygun bir Furminator modeli seçerek, hem siz hem de hayvanınız için son derece can sıkıcı olabilecek tüy dökülmesi sorununa sizin ve hayvanınızın hayatını kolaylaştıracak bir çözüm getirebilirsiniz. Furminator modelleri beslenen hayvanın türü, cinsi, yaşı ve boyutu gibi temel özellikler göz önüne alınarak tasarlanmıştır. Örneğin kimi ürünler küçük boyuttaki hayvanlar düşünülerek üretilmişken kimi ürünler de daha büyük hayvanlara yönelik bir şekilde tasarlanmıştır. Aynı şekilde kısa tüylü köpekler için kullanılacak ürünler farklı olduğu gibi, uzun tüylü köpekler için kullanılması daha uygun olan ürünler de farklıdır. Kimi ürünler ise yavru köpekler düşünülerek tasarlanmıştır. Tüy toplayıcı, çift taraflı tarak, alt kürk temizleme tarağı ve tarak setleri gibi farklı ürün tipleri arasından evcil hayvanınız için en uygun olanını seçebilirsiniz. İhtiyacınıza uygun ürünü kullanarak tüy dökülme oranını azaltabilir, ölü deri tabakalarını ortadan kaldırabilir, sağlıklı tüyleri tahrip etmeden ölü ve gevşemiş tüyleri kolayca ortadan kaldırabilir ve bu sayede evcil hayvanınızın yaşam kalitesini önemli ölçüde yükseltebilirsiniz. Temizleme işlemi sırasında aynı zamanda masaj etkisi de yaratan ürünleri tercih ederek, tüy temizleme sürecini evcil hayvanınız için daha keyif verici bir hale getirebilirsiniz. Bunlara ek olarak, evcil hayvanınızın derisi üzerindeki kan dolaşımını kuvvetlendirerek sağlıklı, canlı ve parlak tüylerin gelişim sürecine de önemli bir katkı sağlamış olursunuz.

Furminator Fiyatları

Furminator modelleri; tasarımları ve hitap ettikleri evcil hayvanın türü gibi konularda değişiklik gösterdikleri gibi, fiyatlarına göre de geniş bir yelpazeye yayılırlar. Siz de farklı fiyat seçeneklerine sahip çok sayıda ürün arasından, evcil hayvanınızın hijyen ve bakımına ayıracağınız bütçeye uygun bir Furminator ürünü bulabilirsiniz. Ürünlerin fiyatları; hangi tür ve cins evcil hayvanlara yönelik olarak tasarlandıkları, boyutları, kullanılan malzeme ve temel fonksiyonları gibi faktörlere göre değişiklik gösterebilir. Ürün çeşitleri ve fiyatları farklı olabilse de, bütün Furminator ürünleri kullanıcılarını fiyat/performans konusunda tatmin edecek şekilde üretilmiş kaliteli ve etkili araçlardır. Aynı ya da benzer amaçlara yönelik tasarlanmış ürünler arasında da çeşitli faktörlerden doğacak fiyat farkları olduğundan, benzer ürünler arasından fiyatı bütçenize daha uygun düşen bir tanesini tercih edebilirsiniz. Ayrıca mevcut çok sayıda ürün arasında belirleyeceğiniz bir fiyat aralığına göre filtreleme yaparak, sadece ayıracağınız bütçeye uygun olan ürünlerin listelenmesini sağlayabilir, aralarında dilediğiniz gibi karşılaştırma yaparak bir karar verebilir ve böylece zamandan da kazanabilirsiniz.

Tüy dökülmesi, besledikleri hayvanın cinsi ve yaşından bağımsız olarak hemen hemen her kedi - köpek sahibinin sürekli yaşadığı ortak bir sorundur. Bu evcil hayvanların üzerindeki akar, toz, çeşitli partiküller ve sağlıklı tüy gelişimini engelleyen ölü derilerin rutin olarak temizlenmesi, en önemli kedi - köpek bakım aşamalarından bir tanesidir. Siz de evcil hayvanınızın hem daha güzel görünmesi, hem de sağlığı için, alanında kaliteli ve güvenilir bir isim olarak ön plana çıkan Furminator'un ürünlerini tercih edebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Furminatörler

113 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 48 / 113 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?