Tüketiciler yaşamın her alanında farklı ürünlere ihtiyaç duyuyor. Bu ürünlerden bazıları da kırtasiye eşyalarından oluşuyor. Sektörün önemli markalarından Gıpta, kırtasiye malzemeleriyle pazardaki yerini koruyor. Gıpta Defter ürünleri kullanım amaçlarına göre farklı nitelikte üretiliyor.

Markanın defterleri ve ajandaları düz dikişli olabileceği gibi sırtı telli çeşitlerden de oluşuyor. Kapak tasarımları yetişkinlere ve çocukların beğenisine göre farklı şekilde yapılıyor. Yetişkinlere yönelik defterler sade düz renkli, tarihi mekanların, ünlü sanatçıların resimlerini içeren retro kapaklı üretiliyor. Çocuklara yönelik defterlerin kapakları ise çizgi film karakterleri, spor kulüplerinin renkleri, masal kahramanları gibi objelerle tasarlanıyor. Kapaklar kağıttan olabileceği gibi deriden ya da plastikten de üretilebiliyor.

Defterler arasında yaprak olarak tasarlananlar not alındıktan sonra rahatça koparılabiliyor. Küçük boyutlular özellikle geçici ve kısa notlar için ideal bir ürün niteliği taşıyor. Okula yeni başlayan çocuklarınız için alabileceğiniz ince, çizgili defterlerin kapakları renkli tasarlanıyor. Çizgi film ya da masal karakterlerini defter kapağında gören çocuklar, ürünü severek taşıyor.

Gıpta Defter

Ünlü marka, yemek yapmayı seven ev hanımlarını da unutmuyor. Yemek tariflerini yazabileceğiniz defterler kullanım amacına göre üretiliyor. Bu tarz defterlere yemek tarifini ve yapılışını kolayca not ediyorsunuz. Bu defterlerin bir avantajı da tarifin yazılacağı sayfanın yanına yemek resimleri koyulmuş olması. Böylelikle tarifini aradığınız yemeğe görselden kolayca ulaşıyorsunuz.

Ayrıca Gıpta defter çeşitleri içinde öğrencilere yönelik geliştirilen not defterleri ise pratikliği ve hafifliği ile çocukların defter yükünü hafifletiyor. Öğrencilerin ödevlerini ya da öğretmenlerinin özellikle not etmelerini istedikleri bilgileri yazacakları bu mini not defterlerini her öğrencinin çantasında bulundurması gerekiyor. Markanın çocuklara yönelik kırtasiye ürünlerinden biri de resim defterleri. Yaş grubuna göre geliştirilen bu defterlerin yaprakları boyamaya dayanıklı olarak geliştiriliyor. Özellikle sulu boyama esnasında defterin ıslanıp yıpranmaması için yapraklar kalın hazırlanıyor. Üst sınıflardaki öğrencilere yönelik defterler ise daha büyük boyutlarda üretiliyor.

Gıpta Ajanda

Yetişkin tüketiciler genelde not tutmak için ajandaları tercih ediyor. İş dünyasından her kademede personelin ihtiyaç duyduğu bu ürünler için Gıpta ajanda çeşitli alternatifler sunuyor. Özellikle çok sık not alma ihtiyacı duyanların, randevu sistemiyle işlerini yürütenlerin, yaptıkları işleri günü gününe not alanların ihtiyacını ajandalar karşılıyor. Bazen de iş toplantıları esnasında kullanılabilecek bu ürünler, şık ve karizmatik tasarımlarıyla da tüketicilerin ilgisini çekiyor. Ajandaların bazıları kalemleriyle birlikte satışa sunuluyor. Yanında sürekli ajanda taşıyan tüketiciler ise mini boyutları seçiyor. Böylelikle not alma zorunluluğu olan kullanıcılar için mini ajandalar hafifliği ile çantaya ağırlık yapmayı engelliyor.

İş yaşamından tüketicilerin ihtiyaç duyabileceği bir diğer ürün de kartvizitlik. Çok sayıda kartvizit alışverişinde bulunan çalışanlar, çantalarının bir köşesine koydukları kartvizitleri bulmakta güçlük çekiyor. Bazen de cüzdanlar bunları taşıyamayacak duruma geliyor. Gıpta markasının bu tüketiciler için geliştirdiği kartvizitlikler kullanıcıları memnun ediyor. Bazı tüketiciler masa takviminden vazgeçmiyor. Ünlü markanın geliştirdiği bu takvimler pratikliğiyle iş dünyasının alışkın olduğu bir masa aksesuarı olarak öne çıkıyor. Takvimlerin resimleri farklı desenlerden oluşuyor. Bazılarında fotoğraf olabileceği gibi bazılarındaysa ünlü bir tablonun suluboya desenlerini görüyorsunuz.

KPSS ya da İngilizce gibi alanlar için kursa giden tüketiciler içinse kalın ve büyük boyutlu defterler kullanışlı oluyor. Uzun süre yetebilecek sayfa sayısı olan bu defterleri, zaman zaman ders tekrarı yapmak için inceleyebiliyorsunuz. Uzun süre dayanabilecek nitelikte üretilen bu defterler kolayca yırtılıp dağılmıyor. Gıpta Defter ve Gıpta Ajanda çeşitlerini ister kendinize ister çocuğunuza isterseniz de dostlarınıza hediye edebilirsiniz. Ayrıca dilerseniz ünlü markanın diğer kırtasiye malzemelerini de inceleyerek aradığınız ürüne uygun olanını seçebilirsiniz.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Gıpta Defter ve Ajanda

1.673 ürün var
 1. Alt Kategoriler
  Diğer Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Gıpta
  2. Keskin Color
  3. İlbay Çini Takı
  4. Deffter
  5. Mynote
  6. Le Color
  7. Paste Notes
  8. İstisna
  9. Dilman
  10. Faber-Castell
  11. Bayındır
  12. Alfa
  13. Uninote
  14. Bol Bol Hediye
  15. Pulp
  16. Gülpaş
  17. 2K
  18. Leuchtturm
  19. Notte
  20. Özkan
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
 • Marka Gıpta
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/gipta
Başa dön