Mimarlar, güzel sanatlar öğrencileri, ilk, orta ve lise öğrencileri, amatör ve profesyonel ressamlar ve çizerlerin mutlaka edinmesi gereken eskiz defterleri, Eskiz Defteri & Teknik Çizim Defteri kategorisinde yer alıyor. 

Bu kategoride; Canson, Schoellershammer, idora, Daler Rowney, Clairefontaine, Strathmore, Arches, Hahnemühle, Lenwa, Mead, Dilekofis, Fabriano, Lutart, Molotow, Potentate, Caran d'Ache gibi alanında tanınmış markalardan oluşan, çeşitli boy / ebat ve gramajlarda yüzlerce eskiz defteri çeşidi bulabilirsiniz. Ayrıca bu kategoride, normal ve standart çizim defterlerinin yanı sıra, sulu veya kuru boya resim defterleri, spiralli, kalın kapaklı, ince kapaklı, üstten veya yandan açılan, dokulu, dokusuz, grenli, grensiz veya özel çizim teknikleri için özel olarak üretilmiş eskiz defterleri, kalemleri ve teknik resim kağıtları bulabilirsiniz. 

Alacağınız eskiz defterleri çizim amacınıza göre değişkenlik gösterir.  Eskiz  defteri kategorisinde, her türlü çizim tekniğine uygun eskiz defteri bulabilirsiniz. Eğer çizimle ilgileniyorsanız Eskiz Defteri & Teknik Çizim Defteri kategorisinde yer alan eskiz defter çeşitlerine mutlaka göz atmalısınız.

Teknik Çizim Defteri

Almak istediğiniz teknik çizim defteri, kullanım amacınıza göre farklılık gösteriyor. Örneğin, su bazlı çalışmalar yapmak istiyorsanız, özel olarak üretilmiş yüksek gramajı kağıtlar seçmeniz gerekiyor. Teknik çizim defteri bölümünde, su bazlı çalışmalar için soğuk preslenmiş yüzeye sahip, 300 gram kağıttan üretilmiş watercolor çizim defterleri bulabilirsiniz. Su bazlı çalışmalar yaparken yüksek kaliteli kağıt sayesinde boya dağılmıyor, kağıdınız ıslanmıyor ve ortaya muhteşem eserler çıkıyor. Sanatçıya düz ve sert bir zeminde çalışması için olanak sağlayan kalın kapaklı eskiz defterlerinin spiralli çeşitleri, üstten veya yandan açılan kapak modelleri de bulunuyor. 

Karakalem çalışmalarınız için kağıt gramajı 100 gramdan 300 grama kadar değişen çeşitli boy ve yaprak sayısına sahip yüzlerce teknik çizim defteri çeşidi bulabilirsiniz. Dokulu veya dokusuz, grenli veya grensiz, siyah, krem rengi veya süt beyaz çizim defterlerinin yanında, taslak çizim defterleri, teknik resim kağıtları ve çok amaçlı defter çeşitleri de bulunuyor.

Eskiz defterleri bölümünde, mürekkep kalem, kurşun kalem, teknik kalem, renkli kuru boya, pastel ve kaligrafi çalışmaları yapmak için özel olarak üretilmiş  taslak çizim defterleri de bulunuyor. Taslak çizim defterleri, doğal sıcak beyaz renklere ve mat bir yüzeye sahiptir ve yüksek kağıt kalitesiyle üretilmiştir. Ortalama olarak 50 yaprak civarında olan bu bloknotların kalın alt kapakları, sanatçıya düz ve sert bir zemin üzerinde çalışma alanı oluşturmayı amaçlıyor.

Eskiz defteri bölümünde yer alan mat yüzeyli, doğal beyaz renkli, klor ve asit içermeyen teknik resim kağıtları,ince dokulu yüzeyi sayesinde renklerin yoğun ve net görünmesini sağlıyor ve ortaya mükemmel işler çıkarmanıza yardımcı oluyor. Geri dönüşüme uygun yapısıyla doğa dostu, uzun ömürlü yapısıyla kullanıcı dostu olan teknik resim kağıtları, çizim işlerinizde üstün performans sergiliyor. Yüksek kalitede ve özel olarak üretilmiş teknik resim kağıtları, mürekkeple yapılan çalışmalarda ortaya mükemmel çizimler çıkarmanızı sağlıyor. 

Modelhaneler, sanat okulu öğrencileri, ahşap işleri, marangoz ve hobi çalışmaları ve modelistlik öğrencileri için özel olarak üretilen yağlı milaj kağıtları da, Eskiz Defterleri & Teknik Çizim Defterleri kategorisinde yer alan ürünler arasında. Eskiz defterleri kategorisinde, eskiz defteri dışında karakalem ve grafiti çalışmalarınız için özel olarak üretilmiş eskiz kalemleri de yer alıyor. 

İster amatör, ister profesyonel olsun, tüm çizim çalışmalarınız için aradığınız her türlü çizim defterine, Eskiz Defteri & Teknik Çizim Defteri kategorisinden ulaşabilirsiniz. Ürünleri tek tek inceleyerek ihtiyacınız olan çizim malzemelerini bu kategoride bulabilirsiniz.

Eskiz Defteri & Teknik Çizim Defteri

151 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Canson
  2. Daler Rowney
  3. Alex Schoeller
  4. Fabriano
  5. Avant Garde
  6. Strathmore
  7. Transotype
  8. Archie's Calligraphy
  9. Clairefontaine
  10. Alex
  11. Arches
  12. Fabio Ricci
  13. Mead
  14. Montblanc
  15. Hahnemühle
  16. Talens
  17. hobi24
  18. idora
  19. Dilman
  20. Moleskine
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483643/15344/21005503/15181
BAŞA DÖN