ARA
Loading interface...
Loading interface...
Google Play
Google Play Kodu

Google Play Kodu

Google Play
%0 indirim 100,00 TL 100,00 TL
( / adet)
%
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
DSACategoryId/80753000/80755018
Google Play Kodu

Çok daha fazla Play. Tümü Android'inizde.

Google Play kodu ile 1 milyonun üzerinde Android uygulaması ve oyununda gücünüzü artırın.

Play'i tercihinize göre kullanın: Gerçek bir hediye kartını, fatura üzerindeki hediye kodunu veya online hediye kodunu seçin.

Nakit ödeyin: Kredi kartı veya banka kartı gerekmez. Ayrıca bakiyenin kullanım süresi dolmaz.

Daha iyi bütçe yapın: Oyunlar ve eğlence için yaptığınız harcamaları hediye kartı kullanarak takip edin.

 

Bu hediye kartının kodunu yalnızca Google Play'de kullanın. Kod için diğer tüm istekler dolandırıcılık olabilir. play.google.com/giftcardscam adresini ziyaret edin.

Kullanmak için kodu Play Store uygulamasında veya play.google.com/redeem adresinde girin.

 

Şartlar ve Koşullar: Tabi olduğu şartların tamamını ve gizlilik politikasını görmek için play.google.com/tr-card-terms adresini ziyaret edin. Kullanıcı Türkiye'de mukim ve 13 yaşından büyük olmalıdır. Google Play kartı Google Arizona LLC (“GAZ”) tarafından verilmiştir. Kullanmak için Google Payments hesabı ve internet erişimi gereklidir. Kullanılan bakiye GAZ'nin satış ortağı olan Google Payment Corp.(“GPC”) tarafından Google Payments hesabınızda tutulur. Yalnızca Google Play'deki uygun öğeleri satın almak için kullanılabilir. Cihazlar ve bazı abonelikler kapsam dışıdır. Herhangi bir kart ücreti veya son kullanma tarihi yoktur. Kanunen zorunlu haller dışında para iadesi ve yeniden yükleme yapılamaz, paraya çevrilemez veya başka kartlar için kullanılamaz, borçlu hesaplara uygulanamaz, Google Play dışındaki bakiyelerle birleştirilemez, yeniden satılamaz, takas edilemez veya değer karşılığında devredilemez. Kartın kaybolması halinde sorumluluk kullanıcıya aittir. Yardım almak veya bakiyeyi görüntülemek için support.google.com/googleplay/go/cardhelp adresini ziyaret edin.

Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu HBV00000VYEFJ
Bu ürün hakkında soru bulunmuyor.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Başa dön