Razer Gold 

Razer Gold, uluslararası geçerliliği olan ve oyuncular için geliştirilmiş bir çeşit elektronik cüzdan olarak üretilmiştir. Bu cüzdan dünyanın her yerinde geçerlidir. Razer Gold ile oyun ve oyun içi ögeleri satın alabilirsiniz. Özel fırsatlar ile oyun içi ögeleri, bu cüzdan ile satın alınabilir. Bunun yanı sıra, Razer Gold ile harcama yaparken, kazanabilmeniz de mümkündür. Çünkü Razer Gold, harcama yaptığınızda kazandıran da bir platformdur. Bu açıklama, Razer Gold nedir? Sorusunun yanıtı olarak verilebilir. Bu cüzdan ile harcama yaparken, Razer Silver birikmektedir. Biriken Razer Silver ile en sevilen bir takım Razer donanım ürünlerini satın alabilirsiniz. Donanım ürünlerinin yanı sıra, birçok popüler oyuna da bu sayede sahip olabilirsiniz. 

Razer Gold’u kullanarak 33.000’in üzerinde eğlence içeriği ve oyun için alışveriş yapabilmeniz mümkündür. Çünkü bu cüzdan hesabınızı online olarak ya da dünyadaki 3,4 milyon kanal temas noktasından herhangi birine yeniden yükleyerek başlamanızı sağlar. Her harcama yaptığınızda oyuncular için tek sadakat ödül programı anlamına gelen Razer Silver kazandırmaktadır. Razer Gold pin kullanmak, her oyuncunun işine gelecektir. Çünkü oldukça getirili bir cüzdandır. Bu cüzdan sayesinde, oyunları, daha uygun fiyata satın alabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, sınırlı sayıda Razer markalı olan oyun içi ögelere sahip olabilirsiniz. Oyuncuların en sevdiği oyunlar için ise özel promosyonlar verilir. Çevrimiçi ve çevrimdışı şekilde kolayca satın alma işlemi yapabilirsiniz. Yerel para birimiyle de ödeme yapma şansına sahipsiniz. Harcamış olduğunuz her Razer Gold ise size puan getirecektir. 

Razer Gold Ne İşe Yarar?

Razer Gold dünya çapında oyun oynamayı seven kişiler için tasarlanmış ve oyun dünyasında çok popüler hale gelmiş olan bir markadır. Razer markası, desteklenmiş olan sanal bir kredi sistemi olarak geliştirilmiştir. Ortalama 34.000’in üzerinde uygulama ve oyun kullanılabilen oyun ve oyun içi şekilde ücretli içerikleri kolayca satın almanıza yardımcı olur. Satın alma işlemini sanal bir şekilde yapmanıza olanak sağlar. Bilgisayar oyunları, oyun içi ve oyun uygulama ve platformlarda hızlı ve güvenilir bir şekilde ödeme yapmanıza yardımcı olur. Bunun yanı sıra, kendi oyun arşivinden oyun satın almanızı da desteklemektedir. Razer Gold gift card ile yapabileceğiniz birçok işlem vardır. Öncelikle, oyun ve oyun içi ücretli olan içerikleri satın alabilme şansına sahipsiniz. Razer Gold kullanımı sayesinde, daha fazla avantaj ve promosyonlardan da yararlanabilirsiniz. Razer Gold’u harcadıkça kazanabileceğiniz Razer Silver’i kullanabilirsiniz. Fiziksel ve online olarak birçok platformda ise satın alma opsiyonu bulunan bir sanal cüzdandır. 

Bu sanal kartı, birçok süpermarket üzerinden satın alabilmeniz mümkündür. Bunun yanı sıra, Razer Gold resmi sitesi üzerinden de alabileceğiniz bir karttır. Mağazalarda kolay bir şekilde Razer Gold pinlerine de ulaşım sağlayabilmeniz mümkündür. Ancak süpermarketlerden satın alacağınız Razer Gold’lar daha sonra iade olarak kabul edilmemektedir. Bu nedenle, satın alacağınız sanal cüzdanları dikkatli bir şekilde incelemeniz gerekir. 

Razer Gold Avantajları Nelerdir?

Razer Gold card, oyunları uygun fiyata alabilmenize yardımcı olmasının yanı sıra, farklı avantajlar da sunar. Diğer sanal cüzdanlardan farklı şekilde promosyonlar ve özel indirimler sağlamaktadır. Dolayısıyla bu sanal cüzdanı kullanarak birçok büyük boyutlu animasyon oyunları satın alabilirsiniz. Bu cüzdan ile şu oyunları satın alabilirsiniz; Zula, Metin 2, PUBG, PUBG Mobile, League Of Legends, Legends Of Runeterra, Valorant, Mobile Legends, Brawl Stars ve Game Of Thrones. Oyun satın alma işlemlerinin yanı sıra, oyun içi yapacağınız harcamalardan da kazanç sağlarsınız. Bununla birlikte, Steam cüzdan kodu, Nimo TV, iTunes, Google Play, Bigo Live kredisi gibi ürünler de satın alabilme şansına sahipsiniz. Playstore Razer Gold satın alabileceğiniz bir uygulamadır. Razer Gold sanal cüzdanını kullanarak, dijital ve oyun içerikleri satın alabilirsiniz. Satın alma işleminde yapılan alışveriş miktarına bağlı olarak ise oyunculara bağlılık kredisi verilmektedir. Bu kredinin ismi ise Razer Silver’dir. Kazanmış olduğu bu Razer Silver ile bir takım oyuncu ekipmanları alabilirsiniz. Bununla birlikte, çeşitli aksesuarlara da oyunda kullanmak üzere sahip olabilirsiniz. Razer Cortex, Razer Insider, Razer SoftMiner ve Mogul gibi yazılımlar Razer Silver’i kazanabilmeniz için kullanılır. Bu kazanç ise indirim kuponları, çeşitli oyunlar ve Razer ürünleriyle takas edilebilecek özelliktedir. Bunun yanı sıra, Razer Gold ile yapacağınız harcamaların her bir kuruş için kazanacağınız Razer Silver’ler sizi daha çok motive edecektir. Bu sanal cüzdan ile yapacağınız her 1 Dolarlık harcama size 50 Razer Silver kazandıracaktır. Bu kazançla oyundaki teçhizatlarını, oyunlarını ve bir takım dijital kuponlarını satın alabilirsiniz. Oyun ihtiyaçlarını satın almak için Razer Silver biriktirebilirsiniz. Ancak tek dikkat etmeniz gereken unsur, hesabınızda yer alan Razer Silver bakiyesinin kazanmış olduğunuz tarihten bu yana 1 yıl kullanım ömrünün dolmamasıdır. 

Razer Gold Nasıl Alınır?

Razer Gold Code satın almak için bu sanal cüzdanın kendi sitesine giriş yapmalısınız. Kendi sitesi üzerinden ise sağ üst köşede yer alan simgeye tıklamalısınız. Buradan Hesap Oluştur seçeneğine tıklamanız gerekir. Hesap oluştur bölümünde sizlerden Razer ID, parola ve E-posta bilgileriniz istenecektir. İsteğe bağlı olarak, Twitch, Google hesapları ve Facebook gibi hesaplarınızı da kullanarak üyeliğinizi tamamlayabilirsiniz. Son olarak e-postanıza bir aktivasyon kodu gelir ve ardından üyeliğinizi aktifleşir. Hesap kısmından ise Cüzdan oluştur seçeneğinde yer alan Gold yüklemesi işlemini yapmanız gerekecektir. Bu işlemi yapmak için kullanacağınız para birimini de sistemden seçebilirsiniz. Para birimi seçme işlemi ardından karşınıza bir uyarı yazısı gelecektir. Uyarı yazısında ise cüzdan oluşturma işleminin tamamlanmasının ardından bu işlemin değiştirilemeyeceğinden bahsetmektedir. Böylece para biriminin sonradan değiştirilemeyeceğini de öğrenmiş olursunuz. Daha sonra, yükleme yapacağınız para birimini seçip onaylamanız gerekir. Hesap simgesine tekrar gelerek yükleme yap butonuna tıklayabilirsiniz. Razer Gold hesabınıza yüklemek istediğiniz miktarı girip yükleme işleminin son aşamasını da tamamlamış olursunuz.

Razer Gold Satın Alırken Dikkat Edilmesi Gereken Noktalar Nelerdir?

Razer Gold cüzdan ile oyun ve diğer farklı platformlar için kolayca harcama yapabilirsiniz. Harcama yapmak için Razer Gold satın alırken de bazı noktalara dikkat etmeniz önemlidir. Bilinmesi gereken bir takım kurallar vardır ve dikkat edilmelidir. Öncelikle, piyasada oldukça fazla Razer Gold pininin olduğunu söyleyebiliriz. Kuponun da aynı şekilde çok fazla olması nedeniyle bir takım dolandırıcılık olaylarına maruz kalmadan alışverişinizi yapmanız gerekir. Bu sanal cüzdanı alacağınız yer eğer mağaza ise Razer Gold ’un jelatinini kontrol edebilirsiniz. Ambalaj yırtılmamış olmalı, kuponun üzerinde hiçbir deformasyonun olmaması gerekir. Diğer taraftan online bir şekilde Razer Gold pin satın aldığınız zaman, kullanılmamış olmasına ve satın alacağınız sitenin destek sistem varlığına bakmak önemlidir. Sitenin almak istediği miktar ve karşılığında istediği ücrete de dikkat etmelisiniz. Aksi durumda hem ödemiş olduğunuz ücret hem de Razer pin heba olabilir. 

E-pin satın alırken, büyük şikayet sitelerine de bakabilirsiniz. Forumlar, gibi platformlar ve benzeri sitelerde oldukça fazla şikayetle karşılaşabilmeniz mümkündür. Satın alacağınız e-pinin geçersiz olması ya da online olarak müşteri hizmetlerine ulaşılmaması durumunda ise bir araştırma yapmanız gerekecektir. EFT, Havale ya da ödeme yaptıktan sonra kendi hesabınıza e- pinin tanımlanmaması gibi bir durumla da karşılaşabileceğinizi söyleyebiliriz. Bu yöndeki sorunlar ile karşılaşmamak adına, bu siteleri ziyaret ederek müşteri deneyimlerini gözden geçirebilirsiniz. Aynı zamanda, satın alım işlemi yapacağınız sitenin de resmi olup olmamasına dikkat edebilirsiniz. ETail gibi güvenilirliği yüksek olan sitelerden alışveriş yaparak kendinizi garanti altına alabilirsiniz. 

Razer Gold Almak İçin Yaş Sınırı Var Mıdır?

Razer Gold Pubg gibi büyük ve çok tercih edilen oyunları oynarken, oyun içi harcamalar yapmak için ihtiyacınız olabilecek bir sanal cüzdandır. Bu cüzdan sayesinde, birçok avantajı da beraberinde elde edebilmeniz mümkündür. Razer Gold’u satın almak için yaş sınırlamasıyla ilgili ise herhangi bir bilgiye yer verilmemiştir. Bu tarzdaki sanal cüzdanlar, e-pin sistemi gibi kupon ve pin satın alma işlemi yapılırken, satın alacak kişinin reşit olmaması durumunda ailesiyle birlikte alınması gerekmektedir. Aynı zamanda, online platformlarda ve fiziksel mağazalarda da birtakım problemler ile karşılaşıldığında anne ve babalara danışılmaktadır. Yardım alarak karşılaştıkları sorunları daha rahat çözebileceklerini söyleyebiliriz. Oyunlarda oldukça pratik bir şekilde satın alma işlemini sağlayabileceğiniz Razer Gold sayesinde, kazanç elde edebilirsiniz. Bu kazanç ise Razer Gold ile satın alacağınız oyun ve oyun içi harcamalardan gelecektir. 

Razer Gold Oyunlarda Öne Geçmeyi Sağlar Mı?

Razer Gold Valorant gibi çarpıcı oyunlarda bir takım harcamalar yaparken işinize yarayacak bir sanal cüzdandır. Oyunlarda direkt olarak olmasa da dolaylı yollardan bir takım kazançlar elde etmenizi sağlayan bu cüzdan, bazı oyun türlerinde öne geçmenize de yardımcı olur. MMOFPS, MMORPG ve FPS gibi oyunlarda öne geçerek, level atlamanız Razer Gold ile daha kolay olacaktır. Bunun yanı sıra, Metin 2, Knight Online, Wolfteam gibi oyunlarda da oyun içi mağazalardaki bir takım ürünleri satın alarak daha hızlı bir şekilde exp kazancı da sağlayabilirsiniz. Kazanacağınız silahlar ile özel efsunlar ve benzeri özellikleriyle oyunun normal akışındayken karakterleri güçlendirebileceğiniz kazançlar elde edebilirsiniz. Razer Gold mobile Legends oyunu ve Dota gibi oyunlarda ise farklı giysiler satın alarak oyun içindeki görümümüzü değiştirebilirsiniz. Farklı görünümlere sahip olarak oyun zevkinizi bu sayede artırmış olursunuz. Oyunları oynarken, unutmamanız gereken noktalar da vardır. Oyunlardaki birçok farklı araç, gereç ve giysi oyunda en etkili olan ekipmanlardır. Aynı zamanda, satın alacağınız silah ve benzeri ürünler de oyunda ilerlemenizi kolaylaştıracaktır. 

Razer Gold Kullanımı

Razer Gold steam cüzdan kodu ile kullanabileceğiniz bir sanal cüzdandır. Razer Gold sanal cüzdanı sahibi olduktan sonra, Razer Gold ile anlaşmalı olan bütün noktalarda ve oyunlarda cüzdanınızda bakiyenizi kullanabilirsiniz. Örnek verilecek olursa; Pubg oyunu için 15 TL UC alımı yapacaksınız, ilk olarak Razer Gold pin ya da kuponunuzu Razer Gold hesabınızı aktif hale getirdikten sonra, ana sayfa üzerinde yer alan Razer Gold kataloğu bölümündeki Pubg Mobile’ye tıklamalısınız. Burada tutar bölümünde 15 TL seçimi yaparak ilerlemelisiniz. Ödeme bölümünde ise Razer Gold cüzdanı seçtikten sonra, sipariş özeti bölümündeki alışverişi tamamla seçimini yaparak güvenlik aşamalarını tamamlamalısınız. Daha sonra, Pubg Mobile webshop adresine giderek buradan sağ üst köşede yer alan ülke seçenekleri içinde Turkey seçimi yapmalısınız. 

Bütün bu işlemleri yaptıktan sonra, Pubg Mobile ID’ni yazarak girişe basabilirsiniz. Razer Gold sanal cüzdanını ve yüklemek istediğiniz UC miktarını seçmeniz de önemli bir detaydır. Bu seçimi yaptıktan sonra ise sonraki butona tıklayarak karşınıza gelen bölümden Razer Gold Türkiye hesabına giriş yapabilirsiniz. Bütün bu adımları takip ederek işleminizi kolay bir şekilde gerçekleştirebilirsiniz. Bu sayede, Pubg Mobile oyununa 15 TL UC’yi başarılı bir şekilde yüklemiş olursunuz. 

Razer Gold ile Neler Satın Alınabilir?

Razer Gold fiyatları bütçeye uygun bulabileceğiniz oranlara sahiptir. Bu sanal cüzdan sayesinde, 34.000’ün üzerinde oyun ve uygulama alışverişi yapabilirsiniz. Razer Gold kullanarak alışverişinizi pratik bir şekilde tamamlayabilmeniz de mümkündür. Bu cüzdanı kullanarak başlıca alabileceğiniz bir takım oyun ve oyun içi öğeler vardır. Steam Cüzdan Kodu ile 10, 20, 50, 100 ve 200 TL ilk cüzdan kodu satın alabilirsiniz. Roblox için ise Roblox USD 10 ve Roblox USD 25 satın alabilirsiniz. League Of Legends oyunu için ise 400, 800, 1780, 3620 ve 6450 Riot Points satın alma şansına sahipsiniz. Aynı zamanda, iTunes hediye kartlarını da Razer Gold ile satın alabilirsiniz. 25 TL iTunes Hediye kartı ile 50 TL iTunes Hediye kartı satın alabileceğiniz tutarlardır. 

Metin 2 oyunu için de Gameforge 6, 12, 30, 60, 150 ve 300 TRY E-pin satın alabilirsiniz. Razer Gold ile satın alabileceğiniz Xbox Game Pass & Xbox Live Gold üyelikleri de vardır. Dünyada ve ülkemizde ise en fazla oynanan ve tercih edilen Pubg Mobile oyunu için de Razer Gold ile harcama yapabilirsiniz. Razer Gold Mobile 60 UC yanı sıra, 300+25 UC, 600+60 UC, 1500+30 UC, 3000+850 UC, 6000+2100 UC ve 30000+10500 UC harcama yapabilirsiniz. 

Razer Gold ve Razer Silver Arasındaki Farklılıklar Nelerdir?

Razer Gold fiyatı ulaşılabilir oranlarda olduğu için oyun ve oyun içi harcamalarınızda bu sanal cüzdanı gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz. Dünyadaki en büyük sanal para birimleri arasında yer alan Razer Gold çok sık kullanılmaktadır. Çünkü Razer Gold ile yapılan ödeme sayesinde avantaj elde edebilmeniz mümkündür. Ödeme yaptığınız zaman ya da cüzdana para yüklediğinizde daha fazla fırsat ve avantajlardan yararlanabilme şansına sahipsiniz. Razer Gold ve Razer Silver ise iki ayrı özellikte olacak şekilde tasarlanmıştır. Razer Silver’de oyuncular için Razer destekli ulusal bağlılık ödül sistemi geliştirilmiştir. Razer Silver kazanmanın farklı yolları vardır. Öncelikle, Razer ürünlerinden dijital ürünlere kadar pek çok farklı ödül Razer Silver sayesinde elde edilmektedir. Eşsiz Razer donanımları, sevilen oyunlar için bir takım özel promosyonlar, özel etkinliklerden yararlanma fırsatı ve sınırlı sayıda Razer markalı oyun içi ürünler olarak sıralanabilir. Aynı zamanda, Her Razer Gold harcamanızda da Razer Silver kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bunun yanı sıra, Razer’in sağlamış olduğu yazılım hizmetlerinden de Razer Silver kazanabilme şansına sahip olursunuz. 

Razer Gold Kullanmak İçin Gerekli Olan Nedenler?

Razer Gold kullanmak oyun ve eğlence alışverişleriniz için gereklidir. Oyunlarda daha uygun fiyatlara satın alma işlemi yapmak, en sevdiğiniz oyunlardan promosyon kazanmak, online ve online olmayan işlemlerde de Razer Gold kullanabilirsiniz. 

Razer Gold Avantajlı mı?

Oyun tutkunları için kesinlikle çok avantajlı olan bir sanal cüzdandır. Satın alma işleminin yanı sıra, kazandırdıklarıyla oyunlardaki başarınızı daha ileri seviyeye taşıyabilirsiniz. 

Razer Gold Hangi Ülkelerde Kullanılır?

Bu sanal cüzdan, bütün dünyada geçerli olarak tasarlanmış ve oyunlar için geliştirilmiş elektronik bir cüzdandır. Oyun ve oyun içi bir takım ögeleri bu cüzdan ile özel fırsatlarla satın alabilmeniz mümkün olmaktadır.

razer gold
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Dijital Ürünler
Yapı Market / Bahçe / Oto
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler

razer gold

ile ilgili 32 ürün bulduk
Toplam 32 / 32 ürün