Microsoft Oyun Pinleri

1975 yılında kurulup çok zaman geçmeden dünyanın en önemli yazılım şirketlerinden birine dönüşen ABD merkezli Microsoft, yeni bin yıla adım atarken oyun dünyasının da bir parçası oluyor. Oyun konsolu ve oyun stüdyolarıyla, 2000’lerin başlarından bu yana dijital oyunculuğa gönül vermiş herkes için sayısız yapıma imza atan marka, alanını genişletmek adına sektörün ileri gelen stüdyolarını kendi kanatları altında topluyor. Bu sayede oyun geliştirme sürecinde maddi kaynak gereksinimi duyan küçük ölçekli stüdyolar, zihinlerindeki fikirleri daha rahat bir şekilde oyuna dönüştürebilirken oyun tutkuları da yıllardır bekledikleri yapımlara Microsoft yardımıyla kavuşabiliyor. Tüm bu gelişmelerin yanında Microsoft’un abonelik temelli bir oyun servisine hayat vermesi ise oyun dünyasındaki tüm dengeleri değiştiriyor. Markanın hem yayımladığı oyunlardan bazıları için hem de PC ve konsolda kullanılabilen abonelik hizmeti ise Microsoft oyun pinleri aracılığıyla değerlendirilebiliyor.

En Yeni Yapımları Microsoft Oyun Pinleri ile Deneyimleyin

2010’lu yıllardan beri müşteri portföyünü genişleten ve bundan da önemlisi, oyun dünyasını yakından takip eden profesyonel ve amatör herkesin takdirini toplayacak işlere imza atan Microsoft, gerçekleştirdiği satın alımlarla birçok oyun stüdyosuna kucak açıyor. Mobil platformlardan ev konsollarına, PC’den akıllı cihazlara kadar her yerde tecrübe edilebilen bazı oyunlarla oyun sektöründe kendisinin de güçlü bir şekilde var olduğunu kanıtlayan Microsoft, geliştirdiği konsol için de kendine has fikrî mülkiyetlerle adından söz ettiriyor. Tek bir macera gibi başlayıp dev birer seriye dönüşen yapımları, internet üzerinden kredi kartı ve banka kartı kullanmadan satın almak isteyenlerin yönelebilecekleri Microsoft oyun pin’leri, yalnızca bu seriler için değil markanın sunduğu diğer yapımlar için de güvenli bir alternatif oluyor.

Sevdiklerine doğum günü, yılbaşı ve benzeri zamanlarda, oynamayı çok istedikleri yapımları hediye etmek isteyenler için de başarılı bir hediye hâline gelen Microsoft oyun pinleri, oyun tutkunlarının, dijital oyun kütüphanelerini zenginleştirebilmelerine fırsat tanıyor. Hem Microsoft’un oyun konsollarında hem de Windows işletim sisteminin mağaza uygulamasında, benzer yöntemler takip edilerek oldukça kolay şekilde etkinleştirilebilen oyunlar, saniyeler içerisinde oyuncuların kütüphanesine ekleniyor. İndirme ve yükleme işlemleri ise etkinleştirmenin ardından gerçekleştirilebiliyor.

Dev Oyun Kütüphanesi, Microsoft Oyun Pinleri ile Karşınızda

Oyunları bitirdikten sonra tekrar tekrar oynamak ya da arşivini yapmak istemeyen oyun tutkunları, Microsoft’un oyun abonelik hizmetini keyifle kullanıyor. Dijital oyun fiyatlarının yükselmesiyle birçok oyuncu için daha cazip bir seçeneğe de dönüşen abonelik servisi, Microsoft’un cesur adımları sayesinde gerek markanın oyun konsolunda gerekse Windows 10 işletim sisteminde kullanılabiliyor. Abonelik servisindeki oyun kütüphanesini düzenli olarak yenileyen ve genişleten Microsoft, oyuncuların, favori oyunlarına diledikleri gibi ulaşabilmelerini, varsa ilgili yapımların çevrim içi özelliklerinden yararlanabilmelerini ve doyasıya bir oyun tecrübesi yaşayabilmelerini mümkün kılıyor. Aylık ve birkaç aylık abonelik modelleri bulunan hizmet, Microsoft’un kendi oyun stüdyosunun oyuncularla buluşturduğu yapımların yanında oyun dünyasının prestijli isimlerinin de yapımlarını süreli olarak oynanabilir hâle getiriyor. Ayrıca Microsoft’un gerçekleştirdiği iş birlikleri neticesinde, markanın rakibi konumunda olan bazı şirketlerin oyun abonelik hizmetleri de Microsoft’un oyun abonelik sistemine dâhil ediliyor. Bu sayede oyuncular, aynı anda birden fazla servise abone olmadan onlarca AAA oyuna Microsoft oyun servisi aboneliği karşılığında ücretsiz olarak ulaşabiliyor.

Microsoft oyun pinleri ile elde edilen abonelik hizmetinin artılarından biri de oyuncuların kendi oyun kütüphanelerine kazandırmak istedikleri oyunlarda ekstra indirim elde etmeleri oluyor. Favori oyunlarını abonelik olmaksızın diledikleri süre kadar oynamayı hedefleyenler, Microsoft oyun pinleri kullanarak abonelik hizmeti alıyor ve indirimler sayesinde Microsoft’un sunduğu oyunları %50 ve daha yüksek indirimlerle satın alabiliyor.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

Microsoft Oyun Pinleri

3 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Microsoft Oyun Pinleri
  2. Tencent Oyun Pinleri
  3. Riot Games Oyun Pinleri
  4. Bang Bang Shanghai Technology Oyun Pinleri
  5. GPay Oyun Pinleri
  6. Pealy Abbys Oyun Pinleri
  7. Internet Gaming Gate Oyun Pinleri
  8. Bigo Technology Oyun Pinleri
  9. Joymax Oyun Pinleri
  10. Legend Online Oyun Pinleri
  11. Metin 2 Oyun Pinleri
  12. Nostale Oyun Pinleri
  13. Wizard Game Oyun Pinleri
  14. Epic Games Oyun Pinleri
  15. Garena Oyun Pinleri
  16. League of Legends Oyun Pinleri
  17. Oasis Games Oyun Pinleri
  18. Point Blank Oyun Pinleri
  19. Steam Oyun Pinleri
  20. Zula Oyun Pinleri
  21. Travian Oyun Pinleri
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Değerlendirme Puanı
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı
Efsane TeslimatLütfen konum seçin.
Konum:
seçilmedi
 • Marka Microsoft
DSACategoryId/80753000/80755000/microsoft
Başa dön