Outdoor sporların hayatımızın içinde gittikçe daha fazla yer almasıyla birlikte aksiyon kameralara olan ihtiyaç da artıyor. GoPro, aksiyon kamerası denilince ilk akla gelen markalardan biridir. Oldukça dayanıklı olarak üretilen GoPro Aksiyon Kameraları, sportif alandaki deneyimlerinizi dilerseniz ailenizle ve arkadaşlarınızla dilerseniz de tüm sosyal medya ile paylaşmanıza olanak sağlıyor. Başta su sporları ve dağcılık olmak üzere pek çok deneyim, hiçbir anı kaçırılmadan kayıt altına alınabiliyor. İster profesyonel olun ister amatör siz de bir outdoor spor tutkunuysanız GoPro aksiyon kameralarının sunduğu yenilik ve kolay kullanım olanağıyla keşfetmeye ve sınırlarınızı zorlamaya başlayabilirsiniz.

Teknoloji harikası GoPro Aksesuarları

GoPro’nun aksiyon kameraları için geliştirdiği pek çok aksesuar tek bir amaca hizmet ediyor: Kullanıcı deneyimini en üst seviyeye çıkarmak! Kaydetmeye ve paylaşmaya değer bulduğunuz her anınızı, GoPro’nun teknolojik aksesuarları ile profesyonelce çekebilirsiniz.

Dağa tırmanırken, su altına dalarken bisiklete ya da motosiklete binerken GoPro kullanabilmenizi sağlayan aksesuarların başında giyilebilir olanlar geliyor. Bileğinize, bisikletinize ya da kaskınıza takabileceğiniz bu aksesuarlar çekimlerinizi daha kolay yapmanıza imkan sağlıyor. GoPro kameranızla beraber kullanabileceğiniz diğer aksesuarlardan olan tripod çekimlerinizin kalitesini arttırırken, yedek batarya ise çekim sürenizi uzatıyor. Bir diğer önemli aksesuar ise özellikle Vlog içerikler oluşturmanızda en önemli yardımcınız olan uzatma koludur. İsterseniz kamera ile olan temasınızı ortadan kaldırmak için cam gibi pürüzsüz yüzeylere kolayca sabitleyebileceğiniz vantuz tutamaçlar da özellikle arabalarda en çok tercih edilen aksesuarlardandır.

Fonksiyonel Özelliklerle En İyi Görüntü Kalitesi

GoPro Aksiyon Kameraları herhangi bir koruyucu kullanmadan 10 metreye kadar rahatlıkla suya dalabilmenizi sağlayacak şekilde üretiliyor. Hareketlerinizi tahmin edebilen teknolojisi, kamera titreşimlerini düzelterek kusursuz çekimler sunuyor. Sesli komut özelliği sayesinde ellerinizi kullanmaya gerek kalmadan fotoğraf çekebilir ya da video kaydı başlatabilirsiniz. Canlı videolar yayınlayabilir, yayınladığınız videoları SD karta kaydedebilirsiniz. Çekimlerinizi istediğiniz şekilde optimize etmenize imkan tanıyan HDR’ın pürüz azaltma ve ton eşleme gibi özellikleriyle kaliteli fotoğraflar elde edebilirsiniz. Video kayıtlarınızın hızını 30 kata kadar hızlandırabilir ya da 8 kata kadar yavaşlatabilirsiniz. Dahili time lapse özelliği ile zaman aralıklı fotoğraflar çekebilirsiniz. HEVC sayesinde yüksek boyutlu videolarınızı neredeyse yarısına kadar görüntü kalitesinden ödün vermeden sıkıştırabilir ve hafızanızda yer açabilirsiniz. Yüksek FPS değerlerine ve geniş açılı lense sahip olması da GoPro’yu tercih edilen marka yapan özelliklerin başında geliyor.

GoPro’da Her Aksiyona Uygun Bir Kamera!

GoPro tarafından üretilen aksiyon kameralarının her biri en iyi donanımlara ve yazılımlara sahiptir. Hangi sporu nerede ve ne zaman yapıyor olursanız olun en keyifli anları kaydedip sevdiklerinizle paylaşmanızı kolaylaştıracak aksiyon kamerasını ihtiyacınıza en uygun özellikleriyle birlikte bulabilirsiniz. Kurulduğu günden beri, 17 yılı aşkın tecrübesiyle teknolojisini yıldan yıla geliştiren GoPro, aksiyon çekimlerini bir üst seviyeye çıkarmak isteyenler için drone kamerası da geliştiriyor.

GoPro'yu Vazfeçilmez Kılan Teknik Detaylar

  • GPS performans göstergesi özelliği ile mesafenizi, hızınızı ve daha fazlasını görüntüleyebilirsiniz.
  • Sınırsız miktarda fotoğrafı ve 250 GB boyuta sahip bir videoyu buluta yükleyerek kameranın hafızasında yer açabilirsiniz.
  • Zaman ayarlama özelliği sayesinde fotoğraf çekilirken kameranın arkasında değil, grubun içerisinde olabilirsiniz.
  • GoPro uygulaması ile çektiğiniz tüm fotoğraf ve videoları zahmetsizce akıllı telefonunuza aktarabilirsiniz.
  • Daha net sesli çekimler için rüzgar, taşıma ve titreşim gürültülerini filtreleyebilirsiniz.
  • Dokunmatik ekranı sayesinde hem menüde çok kolay gezinebilir, çekim modları arasında geçişler yapabilirsiniz hem de tek dokunuşla fotoğraf ve videolarınıza zoom yapabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

GoPro Aksiyon Kameraları

153 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Hepsiburada Limiti
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Nitelik
Toplam 36 / 153 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?