Son zamanların trendi haline gelen ve işlevselliğiyle pek çok modelin önüne geçen GoPro kameralar, anı kaçırmak istemeyenlerin dikkatini çekiyor. Minik boyutları ve özel tasarımları sayesinde daracık yerlere girebilen makineler, günün her saati her ortamda gönül rahatlığıyla çekim yapmak isteyen kullanıcıların gözdesi haline geliyor.

Arzu edilen tüm atraksiyonları kaçırmadan çeken kameralar outdoor etiketiyle piyasaya sürülüyor. Outdoor ibaresinin kullanım amacı; bu çok yönlü ve çok amaçlı üst düzey performans sergileyen aksiyon kameralarının outdoor sporlarda, outdoor aktivitelerde ve extreme sporlarda sık sık kullanılmasından kaynaklanıyor. Yarışlarda, mekan çekimlerinde, su altında, doğa yürüyüşlerinde yerden veya havadan çekim yapabilen makinelerin çekimleri destekleyen bir sürü de yardımcı aparat ve aksesuarı bulunuyor.

Bisiklete, kafaya, kaska ve otomobile takılabilen cihazların su altında çekim yapma özelliğine sahip fotoğraf makineleri ile su altı dünyası 60 m'ye kadar kayıt altına alınabiliyor. Balıkların yüzgeçlerinden, yosunların canlı renklerine kadar mavi dünyanın her karesini capcanlı ve gerçekçi renklerle çeken makineler, kötü ve düşük ışıklı ortamlar dahil olmak üzere her koşulda kaliteli çekimlerle kullanıcısını tatmin etmeyi başarıyor. Balık gözü gibi pek çok ve geniş açıda fotoğraflar çekebileceğiniz su altı fotoğraf makinesi, hafif ve küçük tasarımı sayesiyle de kolay taşınıp her yere sığabiliyor. 

Küçük gövdesiyle full HD çekim marifeti bulunan GoPro ürünler, iPad ve Android cihazlarla kontrol edilebilmesinin yanı sıra uzaktan kumandayla da kontrol ve kayıt imkanı sunuyor. Çocuğunuzun denizde, havuzda en özel anlarının karesini yakalamak için kişisel olarak kullanabileceğiniz fotoğraf makinesi, belgesel veya profesyonel fotoğrafçılık için de tercih edilebiliyor. 

GoPro Outdoor Su Altı Fotoğraf Makinesi 

Su altı çekimleri için özel tasarlanan GoPro outdoor su altı fotoğraf makinesi, derin dalışlar ve daha üst yüzey çekimleri için farklı olarak dizayn ediliyor. Hem dalgıçların hem de eğlence amaçlı 7'den 77'ye tüm su altı çekimi gerçekleştirmek isteyen herkesin tercih edebileceği ürünlerle anın keyfine varılıyor.

Özel tasarım fotoğraf makinelerin üzerinde underwater veya waterproof gibi etiketlerin yer alması, o ürünün derine dalışlardaki ve yüzeye daha yakın yerlerdeki su geçirmezlik özelliğini belirtiyor. Güneşin yoğun olduğu saatlerde derin dalışlarda daha rahat fotoğraf çekme imkanı bulunurken farklı saat aralıklarında da makineye takabileceğiniz harici flaş sayesinde net ve doğru renklerde fotoğraflar elde edilebiliyor. Ayrıca inmeyi düşündüğünüz derinliğe uygun bir su altı fotoğraf makineniz yok ise su geçirmez kılıflar kullanılarak satın almış olduğunuz ürünle fotoğraf çekilebiliyor. 

GoPro Outdoor Su Altı Fotoğraf Makinesi Modelleri

Farklı özelliklerle, değişik fiyat aralığında satışa sunulan GoPro Outdoor su altı fotoğraf makinesi modelleri, çekim yapacak kişinin kullanım amacına göre özel olarak tasarlanıyor. Arz talep ilişkisine bağlı olarak satın alınan makineler, su altındaki büyülü dünyayı yer yüzüne taşıyor. 

GoPro Hero 6 Black aksiyon kamerası, GoPro Hero 5 Black aksiyon kamerası, GoPro Hero4 Silver Adventure aksiyon kamera, GoPro Hero 4 Black ve Gopro Hero 4 Dome Portu seti gibi birçok outdoor su altı fotoğraf makinesi modellerin yanısıra kameralarla birlikte kullanım avantajları yaratan aksesuarlar satışa sunulunuyor. Bunların arasında; su altında kontrolü kolaylaştırmak için tasarlanmış kameralar ile uyumlu LCD dokunmatik ekran, şarj cihazları, mikrofon adaptörleri, su geçirmez kılıflar, taşımayı kolaylaştıran yetişkinler veya çocuklar için tasarlanmış askı, kafa bandı ya da çantalar gibi pek çok türlü aparat ve aksesuar yer alıyor.  

GoPro outdoor su altı fotoğraf makinesi, uygun fiyatları ve üst düzey performansı sayesinde kullanıcılar tarafından tam not almayı başarıyor. 

GoPro Outdoor Su altı Fotoğraf Makineleri

120 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. GoPro
  2. Knmaster
  3. Sanger
  4. Sjcam
  5. Sony
  6. Trx-Pro
  7. Liquid Image
  8. Eken
  9. Markacase
  10. Angel Eye
  11. Xiaomi
  12. Rollei
  13. IPG
  14. Next
  15. Kodak
  16. JJC
  17. Trust
  18. UKPro
  19. Azemax
  20. AEE
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Nitelik
 6. Satıcı A-Z
 • Marka GoPro
DSACategoryId/2147483606/60002083/60003581
BAŞA DÖN