ARA
Giriş Yap
0Sepetim
Take 2
GTA 5 PS4 Oyun

GTA 5 PS4 Oyun

Take 2
%
  • iline bugün teslimat seçeneği
  • (Kargo Bedava)
  • (Kargo Bedava)
  • iline bugün teslimat seçeneği
04 Temmuz 2020, Cumartesi
Güzel oyun sorunsuz kapalı kutu
S***** A***** (23) ESENYURT - İstanbul Tüm Değerlendirmeler (232)
DSACategoryId/60003054/2147483602/80226057/60003893

GTA 5 PS4 Oyun


1997 yılında kuşbakışı kamera açısıyla bilgisayar oyunu meraklılarının ilgisini çeken ve esnek oynanışıyla kendine özgü bir tarz yaratan Grand Theft Auto, ek paket niteliğindeki oyunları ve seneler içinde çıkan devam oyunlarıyla popülerliğini halen sürdürüyor. Serinin 2001 yılında hem oyun konsollarına hem de PC’ye çıkan üçüncü ana oyunu Grand Theft Auto III ile iki boyutlu tarzını bir kenara bırakan ve üç boyutlu dünyaya adım atan GTA, uzun soluklu macerasını GTA 5 ile çok farklı boyutlara taşıyor. Serinin önceki oyunlarından farklı olarak, 1 karakter yerine 3 farklı karakterin ayrı ayrı kontrol edilebildiği oyun, bu 3 karakterin kendine özgü hikayelerinin yanı sıra, oyuna yeni eklenen karakterler arası geçiş olanakları ile senaryo gereği anlık olarak karakter değişikliğini mümkün kılıyor. Michael De Santa, Franklin Clinton ve Trevor Philips’in kontrol edilebildiği GTA 5, 2014 yılından bu yana Playstation 4 kullanıcılarının en çok oynadığı oyunlardan biri olmayı başarıyor. 

Kaliforniya ve özellikle Los Angeles’ın coğrafi ve mimari olarak hayli benzeri olan Los Santos’ta geçen oyun, şimdiye kadar oluşturulan en geniş GTA haritasıyla geliyor. Sayısız aktivitenin gerçekleştirilebildiği oyunda, araba yarışları ve tekne yarışlarının yanı sıra triatlon, paraşütle atlama, golf oynama, dart oynama ve dalgıçlık gibi yepyeni aktiviteler de bulunuyor. Bir noktadan başka bir noktaya giderken karşılaşılabilecek rastgele olaylarla, senaryo harici görev çeşitliliği oluşturan oyun, oyuncuların daha önce hiçbir Grand Theft Auto oyununda yaşamadığı bir deneyim sunuyor. Seride ana ve yan görevleri yapmakla birlikte çok sevilen noktalardan biri olan geniş araç çeşitliliği, Playstation 4 GTA 5 oyunu içerisinde de olanca yoğunluğuyla bulunuyor. Kara, hava ve deniz araçları konusunda yine seri içerisinde en üst noktaya konumlanan yapım, havaalanları ve askeri alanlarda bulunan onlarca helikopter ve uçak ile haritanın tamamının karış karış gezilebilmesine olanak veriyor.

Oyun parası kazanmanın önceki oyunlara nazaran çok daha zor olduğu Playstation 4 GTA 5 oyunu, görev sonrasında verilen az miktardaki oyun parasının dikkatli kullanılmasını gerektiriyor. Öte yandan oyun senaryosu dikkatle takip edilip oyun içindeki yatırım olanaklarından yararlanılarak, halihazırdaki oyun parası, kısa vadede yüksek meblağlara ulaştırılabiliyor. Kazanılan oyun parası, oyundaki gerçek dışı internet üzerinden araç, silah ve benzeri ürünler için ya da şehrin dört bir yanında bulunan kıyafet mağazaları, silah dükkanları ve otomobil modifikasyonu alanlarında harcanabiliyor. Ayrıca yönetilen karakterin görünümünü değiştirmek için oyun parası ile çalışan berber ve dövme salonu gibi alanlar da hizmet veriyor.

100 saati aşkın süre vadeden ana senaryo görevinin yanında, daha önceki bazı GTA oyunlarında kısıtlı oranda bulunan online oyun imkanı, GTA 5 ile mükemmeli yakalıyor. Online tarafta oluşturulabilecek karakterle para ve deneyim puanı kazandıran yüzlerce aktivite değerlendirilebilirken, sürekli artan ücretsiz ek paketleriyle en az tek kişilik senaryo görevleri kadar heyecanlı ve eğlenceli olan online görevler, GTA 5’in en önemli noktası haline geliyor. Arkadaşlarınızla ve sevdiklerinizle aynı amaca ulaşmak için katılabileceğiniz online senaryo görevleri, yüksek miktarda oyun parası kazanılabilmesi için de fırsat sunuyor.

Açık dünya türü oyunlar oynamayı seven ve film tadında sürükleyici senaryolara sahip aksiyon oyunlarına meraklı olan kitlenin beğenerek oynadığı PS4 GTA 5 fiyatı ile ulaşılabilir konumda yer alıyor. Özellikle, edindiği oyunu yüzlerce saat sıkılmadan oynayan oyuncuların severek oynayacağı; Rockstar Games’in, çıkışı üzerinden hayli zaman geçmiş olmasına rağmen yepyeni içeriklerle zenginleştirdiği GTA 5, Playstation 4 sahibi oyuncuların mutlaka edinmesi gereken oyunlar arasındaki yerini muhafaza ediyor.


Bu ürünün teslimi sonrası ambalaj, bant, mühür, paket gibi koruyucu unsurlarının açılmış olması halinde cayma hakkı kapsamında iadesi kabul edilmeyecektir..
.Grand Theft Auto V!

Seriye Devam!

Oyun, serinin önceki oyunlarından olan GTA: San Andreas'tan tanıdığımız Los Santos şehrinde, 2013 yılında (günümüzde) geçmektedir. Seride bir ilk olarak oyunda tam üç ana karakter bulunmaktadır. Hikâye, isimleri Michael, Trevor ve Franklin olan bu üç karakteri konu almaktadır. Eski sabıkalı bir suçlu olan Michael; kirli işleri bırakmak isteyip hayatında yeni bir sayfa açmak isteyen ancak bunu başaramayan profesyonel bir banka soyguncusudur. Eski bir savaş gazisi olan, psikopat kişilik sahibi Trevor; Michael'ın yakın arkadaşı ve suç ortağıdır. Dolandırıcı bir araba satış bayisinin yanında çalışan, Los Santos yerlisi Franklin ise; bu ikiliye sonradan katılan eski bir gangsterdir. Michael önderliğinde olan bu üçlünün temel hedefi, gerek durumlarının yetersizliğinden, gerekse yokluklarından dolayı şehrin suç dünyasına yeniden geri dönme zorunda kalarak banka soygunları gibi büyük suçlara girişerek büyük miktarda para kazanmaktır.

Seride İlkler!

Serinin yepyeni halkası olan GTA V, seriye büyük derecede yenilikler getirecek düzeydedir. Üç ana karakter özelliğinin seride bir ilk olmasının yanı sıra, oyun aynı zamanda önceki oyunlardan daha büyük, daha geniş ve daha kapsamlı bir dünya sunmaktadır. Belirtilene göre oyunun haritası, gelmiş geçmiş tüm Rockstar Games oyunlarından daha büyük bir haritaya sahiptir. Harita; metropol bir şehrin yanı sıra, kırsal alanlar, kasabalar, dağlar, ormanlar ve çöller dahil olmak üzere oldukça büyük bir alan sunmaktadır.


Rockstar Games’in yapımcılığını üstlendiği kült oyun serisi Grand Theft Auto’nun piyasaya çıkar çıkmaz bir efsane haline gelen son oyunu PS4 GTA 5 sizi yeniden Los Santos’un sıra dışı yaşantısına götürüyor. Serinin diğer oyunun GTA: San Andreas’ın da ev sahipliğini yapan bu inanılmaz şehir her zamankinden daha çılgın, daha eğlenceli, daha dolu bir biçimde sizi çağırıyor. Oyun sektöründe devrim niteliğinde birçok özellik barındıran PS4 GTA 5 için sunduğu detaylı ve gerçekçi grafikleriyle oyunculara görsel bir ziyafet sunuyor. Serinin en gelişmiş oynanış dinamiklerine sahip oyun, şimdiye kadar denenmemiş konseptleri ustalıkla uyguluyor ve oyunculara alıştıkları dünyada daha çok özgürlük sunuyor. Oldukça geniş kapsamlı hikayesi ise keşfedilmek için sizi bekliyor.

GTA V’i serinin diğer oyunlarından ayıran en belirgin özelliği bir değil üç karakteri yönetme özgürlüğünü tanıması olarak karşınıza çıkıyor. Oyunun üç ana karakteri Michael, Franklin ve Trevor şehrin altını üstüne getirmek için sizi bekliyor. Michael uzun yıllar suç dünyasının önde gelen isimlerinden biri olsa da bir süreliğine inzivaya çekiliyor. Ancak kaderin ağları, onu yeniden sokaklara döndürecek biçimde örülüyor. Franklin ise serinin müdavimlerinin çok iyi bildiği Groove Street’ten hırslı, yetenekli ve genç bir adam. Arabalarla arası oldukça iyi ve suç dünyasında basamakları adım adım tırmanırken yeteneklerini ustaca sergiliyor. Oyunun en orijinal karakteri ve oyuncuların bir çoğunun gönlünü fetheden isim ise Trevor. Çatlak olarak nitelendirilebilecek Trevor sıra dışı bir yaşam tarzına sahip olmasıyla diğerlerinden ayrılıyor. Öfke kontrolü konusunda başarısı sorgulanabilecek Trevor, her an Los Santos’un herhangi bir yerini havaya uçurabilir ya da kadın kıyafetleriyle bir bar kavgasına karışmış olabilir ve buna benzer sonsuz tuhaflığıyla oyuncuları hem güldürüyor hem de eğlenceyi macera ile birlikte sunuyor.

GTA V’i oyun dünyasının en eğlenceli devrimi olarak nitelendirilmesindeki tek sebebin karakterler olmadığı oyuna başlandığında anlaşılıyor. Rockstar Games, oyuncular için dizayn ettikleri Los Santos evrenini adeta yaşayan bir dünya olarak sunuyor. Şehrin her tarafında, her an sizinle hiç alakası olmasa da yolunuzun kesişeceği sonsuz olay kurguları bulunuyor. Bu durum oyuncuları şaşırtırken aynı zamanda bir anda hiç beklemedikleri maceraların içinde kendilerini bulmalarını sağlıyor. Oyunda yönetebileceğiniz üç karakterden birini seçtiğinizde diğer iki karakter yaşamlarını sürdürmeye devam ediyor. Karakterler arasında geçiş yaptığınızda karşılaşabileceğiniz sonsuz ihtimaller oyuna sürekli daha çok ısınmanızı sağlıyor. Her karakterin sahip olduğu özel yetenekleri, hobileri ve kişilikleri olması, oyunculara yönettikleri her karakterle, onlara özel maceralara atılma imkanı tanıyor.

Oyunun diğer bir ilgi çekici yönü ise sahip olduğu gerçekçi grafikler olarak karşınıza çıkıyor. Eşsiz manzaralara sahip oyunun her anı farklı bir film ya da fotoğraf karesi kadar incelikle işlenmiş şık detaylara sahip olmasıyla oyun dünyasında deprem etkisi yaratıyor. Yine serinin diğer oyunlarından farklı olarak Rockstar Games, yarattıkları bu yaşayan dünyayı güçlü bir doğal yaşam ekosistemi ile destekliyor. Oyuncular dilerlerse ormanda gezintiye çıkabiliyor ve çeşitli hayvanlarla dolu bu ortamda avcılık da yapabiliyor. Ormanlar, dağlar, denizler gibi bir çok coğrafi unsur görsel bir şölen olarak oyunculara sunuluyor.

Ana hikayesini destekleyen onlarca yan göreviyle, karakterlerin orijinallikleriyle, kullanıcılarına sağladığı özgürlükle, gerçekçi grafiklerle ve hiç sıkılmadan uzun zaman hep şaşırarak ve eğlenerek oynanabilmesiyle GTA V hem Grand Theft Auto serisinde hem de tüm video oyun dünyasında devrim niteliği taşıyor. PS4 GTA 5 için sunduğu enfes oynanış ve görüntü düzenlemesiyle sınırsız bir eğlence dünyasının kapılarını oyuncular için aralıyor.

Kinect Uyumlu Hayır
Move Uyumlu Hayır
Oyun Türü Aksiyon, Macera
Oyuncu Desteği Multiplayer (Çoklu Oyuncu)
Yaş Yetişkin
Diğer
Garanti Süresi (Ay) 24
Yurt Dışı Satış Yok
Stok Kodu GAMEARAL120074
GTA 5 PS4 Oyun
Çok İyi
(187)
Çok İyi (187)
%81
İyi
(20)
İyi (20)
%9
Ne İyi / Ne Kötü
(21)
Ne İyi / Ne Kötü (21)
%9
Kötü
(1)
Kötü (1)
%0
Çok Kötü
(3)
Çok Kötü (3)
%1
Ortalama Puan
4,7
Değerlendirme yapabilmek için bu ürünü satın almış olmalısınız.
Filtrele
Ürün Puanı
Satıcı
Sadece satın alanlar (205)
Fotoğraflı değerlendirmeler (4)
Bu ürün ile ilgili 232 değerlendirme var.
Sırala
Varsayılan
Bu ürün ile ilgili 232 değerlendirme var.
SA
SA
Güzel oyun sorunsuz kapalı kutu
Değerlendirme sahibi bu ürünü Webdencebe satıcısından aldı.
(22) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
EA
EA
kutu sağlam ve güzel paketlenmiş şekilde geldi, normalden daha geç gelir diye beklerken hemen kargoya vermesi ve hızlı şekilde elime ulaştırdığı için firmaya teşekkür ederim.
Değerlendirme sahibi bu ürünü ayteknoloji satıcısından aldı.
(27) - Malatya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Siparişi vermemle kargoya verlmesi çok kısa sürdü ürn elime çok hızlı ulaştı ve paket özenle hazırlanmış Teşekkürler SYD :)
Değerlendirme sahibi bu ürünü SYD LTD STI satıcısından aldı.
(34) - Tekirdağ
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
TG
TG
İyiii
Değerlendirme sahibi bu ürünü Webdencebe satıcısından aldı.
- Yozgat
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Oyun çok güzel geldi elime için den tek harita çıkmadı öbür kılavuz çıkdı cuma verdin siparişe çarşamba oldu elim de hem pazar tatil bide cumartesi kargo verdiler pazar tatil olduğu için pazartesi yola çıkdı salı transfer merkezine gitti sonra bana geldi ürün güzel hiç.bi sıkıntı yok rahatlama oynayabilirsiniz
Değerlendirme sahibi bu ürünü ayteknoloji satıcısından aldı.
- Samsun
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Siparis Edildikten 5 Gun Sonra Kargo Geldi Ve GTA 5 ' in Ambalajının Arka Kısmında Kucuk Bir Kesik Vardı.Ama Harita Vardı İcinde Ambalaj Acılmamıs ve Oyunda Bir Sıkıntı Yok.Maalesef Aras Kargo Salı Gunu Getirelecek Dedi Fakat Ertesi Gun Getirildi.Oyun Temiz Gonul Rahatlıyla Oynayabilirsiniz.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Ercshop satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SA
SA
Normal oyunu sipariş verdim, premium edition versiyonu geldi. Neyse, hızlı kargo ve orijinal ambalaj. Oyunu çocuğa almıştım. Şu anda oynuyor ve problem yok.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Ercshop satıcısından aldı.
(49) - Bursa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BK
BK
GTA 5 oyunu zaten efsane.PS4 de gerçek gibi yapmışlar.Keşke Türkçe altyazılı olsaydı.Oyunda achievement yaptıktan sonra pop up çıksaydı gold bronz veya gümüş kazandınız şeklinde,çok daha iyi olabilirdi çünkü görevi altınla tamamlayıp tamamlayamadığınızı bilmiyorsunuz.Bunlar eksiklikler.Online olmayan story olmayan versiyonunda ev satın alamıyorsunuz bu eksi yanı.Çete savaşlarının da olmasını beklerdim.Mesela GTA Vice city de çete savaşları vardı,evine saldırıyorlardı.Oyundaki arabalar,diyaloglar çok güzel,efsane olmuş.Bunun dışında ürünün faturası gelmedi.Jelatinleyip sıfır olarak satıyor olabilirler.Ne fatura ne de garanti belgesi vs çıkmadı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Barcelona Game satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
İE
İE
Ben ALB Teknoloji’den “Urban Camo DUALSHOCK4” , “GTA5” , “PES2018” olmak üzere üç ürün aldım. Üçü de efsane çok mükemmel ürün alırken hiç tereddüt etmeden alabilirsiniz????
Değerlendirme sahibi bu ürünü ALB Bilişim satıcısından aldı.
- Osmaniye
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÖZ
ÖZ
kaliteli ve güvenilir alışveriş oldu. ürün bandrollü ve içinde GTA Haritasına varana kadar var. teşekkürler
Değerlendirme sahibi bu ürünü DOHA ELEKTRONİK satıcısından aldı.
(29) - Bursa
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Oyun gayet güzel keşke Türkçe versiyonu da olsaymış
Değerlendirme sahibi bu ürünü oyunmerkezi satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MG
MG
Orijinal ürünü düzgün paketlenmiş olarak çok hızlı teslim aldım. GTA5 kesinlikle keyifli bir oyun. Teşekkürler.
Değerlendirme sahibi bu ürünü Pega Bilişim satıcısından aldı.
(32) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
MK
MK
ÇOK İYİ hızlı kargo iyi paketleme kesinlikle tavsiye ederim.APLUS
Değerlendirme sahibi bu ürünü Aplus satıcısından aldı.
- Konya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
SO
SO
Hızlı Saglam güzle paketleme. Oyunu zaten herkes biliyor, oynadıkça oynamak istiyorsun.
Değerlendirme sahibi bu ürünü DOHA ELEKTRONİK satıcısından aldı.
(35) - Antalya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
YT
YT
Ürünüm elime tam 1 gün içinde hızlı bir teslimatla ulaştı. Üründe hiç bir sıkıntı yok 2-3 gündür oynuyorum hiç birşey olmadı gönül rahatlığıyla alabilirsiniz
Değerlendirme sahibi bu ürünü Pega Bilişim satıcısından aldı.
- Tekirdağ
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
HA
HA
Hızlı geldi kırık çizik hasar yoktu harita ve benzeri şeyler vardı 2 saattir oynadım sorun yok alabilirsiniz
Değerlendirme sahibi bu ürünü Ercshop satıcısından aldı.
(34) - İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
ÇG
ÇG
teşekkürler hepsiburada sağlam geldi ben sorun yaşamadım kargoda zamanında geldi hepsiexprees gibi oyalamadılar
Değerlendirme sahibi bu ürünü Pega Bilişim satıcısından aldı.
- İstanbul
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
BA
BA
tam zamaninda geldi Aras cargo ile sadece cd var harita vs yok
Değerlendirme sahibi bu ürünü ALB Bilişim satıcısından aldı.
- Antalya
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
DS
DS
Kısa sürede geldi. Sağlam paketlenmişti oyun kutusunda kırık gibi şeyler yok. Kutunun içinden harita falan çıktı.
Değerlendirme sahibi bu ürünü ayteknoloji satıcısından aldı.
(21) - Düzce
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
GD
GD
Çok çok hızlı kargo teşekkürler
Değerlendirme sahibi bu ürünü Ercshop satıcısından aldı.
(38) - Kahramanmaraş
Bu değerlendirme faydalı mı?

Teşekkür Ederiz.
Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Sepette indirimli fiyat
Aşağıdaki kampanyalar, satıcısı olan ürünlerde geçerlidir.
Bu Kategorideki En Çok Satan Ürünleri Karşılaştır
Fifa 2021 Türkçe Menü PS4 Oyun
Fifa 20 Türkçe Menü PS4 Oyun
Pes 2021 Season Update PS4 Oyun
GTA 5 PS4 Oyun
%10
599,00 TL 537,00 TL
Sepette %7 indirimli fiyat
501,00 TL
%79
699,00 TL 147,00 TL
%2
219,00 TL 213,90 TL
Sepette %6 indirimli fiyat
201,90 TL
%33
279,90 TL 186,90 TL
Satıcı
DOHA ELEKTRONİK 9,9
DOHA ELEKTRONİK 9,9
DOHA ELEKTRONİK 9,9
DOHA ELEKTRONİK 9,9
Değerlendirmeler
(25)
(188)
(37)
(232)
Kinect Uyumlu Hayır Hayır Hayır Hayır
Oyun Türü Spor Spor Spor Aksiyon
Oyuncu Desteği Multiplayer (Çoklu Oyuncu) Multiplayer (Çoklu Oyuncu) Multiplayer (Çoklu Oyuncu) Multiplayer (Çoklu Oyuncu)
Uyumluluk Playstation 4 Playstation 4 Playstation 4 -
Yaş Genel Genel Genel Yetişkin
Başa dön