En ucuz ve orijinal Gümüş Bilezik Modelleri ve Fiyatları

Takılar günlük hayatta hem erkekler hem kadınlar tarafından yoğun olarak kullanılıyor. Bunlar arasında bilezikler dikkat çeken bir yer ediniyor. Bilezik kullanımı farklı tasarımları ile oldukça ilginç formlar alabiliyor. Gümüş de bileziklerde yaygın olarak tercih ediliyor. Gümüş malzemesi itibari ile hem şık hem de spor bir görüntü sunabiliyor. Aynı zamanda farklı kaplamaları ile farklı renklere ve tasarımlara da sahip olabiliyor. Gümüş bilezik altın kaplama örnekleri gibi birtakım örnekler bulunuyor ve bu da gümüş bilezik çeşitlerini zenginleştiriyor. Gümüş bilezik unisex örnekleri ile birlikte kadın ve erkeklere özel tasarımlara da sahip oluyor. Gümüş bilezikler düz olabildiği gibi taş eklentileri ile de zenginleştiriliyor. Özel günlerde de pek çok gümüş bilezik hediye ediliyor. Bu nedenle gümüş bilezik hem kadın hem de erkekler için yaygın bir hediye olarak tercih ediliyor. Bu bilezikler özel günlere uygun olarak farklı tasarımları ile de dikkat çekiyor. Örneğin Sevgililer Günü gibi günler için tercih edilen gümüş bilezikler kalp gibi özel formlara veya taşlara sahip oluyor. 

Gümüş Bilezik Özellikleri

Gümüş bilezik özellikleri denildiğinde akla ilk olarak gümüşün ayarı geliyor. Gümüşün ayarı değişiyor olsa da yoğun olarak 800 ayar, 900 ayar çeşitleri bulunuyor. Bunların yanında gümüş bilezik 925 ayar örnekleri de yer alıyor ve 925 ayarlı gümüş bilezikler de yaygın olarak tercih ediliyor. Gümüş bileziklerde ayar aslında içerisindeki gümüş oranı hakkında bilgi edinmemizi sağlayan bir unsur olarak dikkat çekiyor. Gümüş bilezik 800 ayar ise gümüşte kullanılan 1 kilogramın 800 gramı gerçek gümüş iken 200 gramı alaşımlar oluyor. Bu sayede aslında gümüş bilezikler sadece gümüşten değil onu destekleyen alaşımlardan da oluşuyor. Gümüş bilezik özellikleri bununla da sınırlı kalmıyor. Aynı zamanda gümüş bilezikler farklı kaplama ve eklentilere de sahip olabiliyor. Bu da gümüş bileziklerin binlerce tasarımı ile kişiye özel ibr hal almasını sağlıyor. Altın kaplama gümüş bilezik örnekleri olduğu gibi farklı doğal ve özel taşlar ile süslenen gümüş bilezikler de dikkat çekiyor. Bu bilezikler bileğe tam oturabileceği gibi dar tasarımlar da dönem dönem moda oluyor. 

Gümüş Bilezik Çeşitleri

Gümüş bilezik çeşitleri cinsiyet bazında oluşuyor. Kadınlar da erkekler de yoğun olarak gümüş bilezikleri tercih edebiliyor. Bazen unisex ürünler bulunuyor olsa da özellikle şık tasarımlarda gümüş bilezikler cinsiyete bağlı olarak eklentilere sahip oluyor. Gümüş bilezik kadın örneklerinde fazlasıyla taşa sahip olabiliyor. Aynı zamanda sade örnekelri de bulunuyor ve bu sayede çeşitlenerek alternatiflere sahip oluyor. Erkek bilezikleri de gümüş olabiliyor ve bu gümüşlerde farklı tasarımlar dikkat çekiyor. Ancak bunun yanında sade modeller de görülüyor. Tek sıra gümüş olabileceği gibi farklı taşlar ile zenginleştirilebiliyor. 

  • Kadın Gümüş Bilezik Çeşitleri

Kadın gümüş bilezik çeşitleri binlerce farklı modeli ile dikkat çekiyor. Bu tasarımlar arasında sade modeller görülüyor. Gümüş, takının bütününü kaplayabileceği gibi bir bölümünü de kaplayabiliyor. Kadınlar için tasarlanan gümüş bileziklerin üzerinde farklı eklentiler de bulunuyor. Bu eklentiler bileziğin sarkan yerlerinde olabileceği gibi aynı zamanda devamında da olabiliyor. Kadın gümüş bilezik çeşitleri özel günlerde sıkça alınan hediyeler arasında yer alıyor. Pek çok kadının hoşuna giden bu hediyeler her yaş grubuna uygun versiyonlara da sahip oluyor. Genç kızlar için hoşa giden gümüş bilezikler olduğu gibi daha ileriki yaşlar için de uygun kadın gümüş bilezik çeşitleri yer alıyor.

  • Erkek Gümüş Bilezik Çeşitleri

Erkek gümüş bilezik çeşitleri sade olabildiği gibi farklı malzemeler ile de kullanılabiliyor. Gümüş farklı metaller ile desteklenebilir ve bu sayede hoi görüntüler elde edilebiliyor. Gümüş bilezik düz modelleri erkeklerin yaygın olarak tercih ettiği modeller arasında oluyor. Bu düzlük gümüşün düz olabileceği gibi hareketli ise de tek sıra devamı şeklinde örnekleri de görülebiliyor. Gümüş bilezik erkek için de hem günlük hayatta hem de özel günlerde kullanılabilecek takılar arasında bulunuyor.

Gümüş Bilezik Modelleri

Gümüş bilezik modelleri özellikle tasarım bakımından çeşitleniyor. Gümüş bileklikler her zevke, cinsiyete ve yaş grubuna hitap edecek şekilde oluyor. Örneğin gümüş bilezik burma olabildiği gibi oldukça farklı tasarımlar da olabiliyor. Standart ve artık klasikleşmiş tasarımlar da yaygın olarak tercih ediliyor. Gümüş bilezik modelleri içerisinde farklı taşlar da yaygın olarak görülüyor. Özellikle doğal taşlar tercih ediliyor ve tasarımı daha canlı ve renkli bir hale getiriyor. Gümüş bilezik modellerinde görülen doğal taşlar farklı tonlarda olduğundan gümüş bileziği daha özel ve kişiye has bir hale getirebiliyor. Aynı zamanda gümüş bileziklerde çok daha değerli ve özel taşlar da kullanılabiliyor. Elbette bu durum gümüş bileziğin daha farklı fiyatlara sahip olmasına da neden oluyor. Gümüş bileziklerde sadece gümüş kullanılıyor olsa dahi gümüş işlenişi ile tasarım oldukça farklı haller alabiliyor. Aynı zamanda gümüş bilezik antika örnekleri de bulunuyor. Gümüş bilezik yüzyıllardır üretildiğinden her zaman sevilen bir takı parçası olarak da öne çıkıyor. Antika örnekleri gerçekten antika olabileceği gibi aynı zamanda antika görünümlü gümüş bilezik örnekleri de olabiliyor.  

Gerçek Gümüş Bilezik Nasıl Ayırt Edilir?

Gerçek gümüş bilezik nasıl ayırt edilir ve belirleyici unsurlar nelerdir merak ediliyor. Gerçek gümüş ile gerçek olmayan gümüş arasında birtakım farklar bulunuyor ve alerjisi olanlar için bu önem arz eden bir konu haline geliyor. Gerçek gümüşün anlaşılabileceği en temel nokta gümüşün üzerinde yer alan ayar belirtisi oluyor. Ancak bilinmeli ki bu her üründe yer alabiliyor ve kesin bir kanıt da olmuyor. Bu aşamda nitrik asit tercih edilebiliyor. Gümüşün üzerine atılan ufak bir çizik ile bu çiziğe dökülen nitrik asit gümüş olup olmadığını anlatıyor. Yeşil veya gri olmasına göre kolayca ayırt edilebiliyor. Yeşile dönüyor ise gümüş kaplama oluyor. 

Gümüş Bilezik Seçerken Dikkat Edilmesi Gerekenler

Gümüş bilezik seçerken dikkat edilmesi gerekenlerden ilki gümüşün gerçek olup olmaması oluyor. Gerçek gümüşler gümüş malzemeden elde ediliyor iken diğeri kaplama şeklinde oluyor. Bu şekilde ayırt etmek için açıklamaları okumak yeterli oluyor. Gümüş bilezik seçerken dikkat edilmesi gerekenler arasında bir diğer özellik de ek taşlar oluyor. Bu her gümüş bileklikte olmasa da bazı gümüş bilekliklerde ek taşlar yer alıyor ve bunlar tasarımı daha zengin bir hale getiriyor. Bu taşlar doğal taş olabildiğ igibi daha sıradna taşlar da olabiliyor. Aynı zamanda daha özel taşlar da görülebiliyor. 

Gümüş Bilezik Fiyatları 

Gümüş bilezik fiyatları bileziğin gerçek olup olmamasına göre değişiyor. Gerçek gümüş ile gümüş kaplama arasında fiyat farkları oluyor. Bunun yanında gümüşün ayarı da belirleyici bir unsur oluyor. Gümüşün ayarı içerisinde yer alan gümüş hakkında bilgi verdiğinden fiyatları da değiştirebiliyor. Bunun yanında gümüş bilezik seçimi yaparken taşlara da dikkat etmek gerekir. İçerisinde kullanılan diğer taşların kalitesi ve ne kadar değerli olduğu da gümüş bileklik fiyatlarına etki ediyor. Gümüş bileklikler farklı yaş gruplarına hitap eden takılar arasında yer alıyor. Tamamını Hepsiburada ile inceleyebilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Gümüş Bilezik Modelleri

677 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Toplam 24 / 677 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032935/536829