Hızma

Hızma 

Son zamanlarda takı aksesuarları arasında hızma modelleri çok fazla ilgi görmeye başlamıştır. Bundan dolayı da bireyler tarafından hızma nedir sorusu merak edilmektedir. Hızma takı aksesuarları arasında yer almaktadır. Genellikle burun, göbek ve kulak gibi çeşitli bölgelerde aksesuar amacı ile kullanılmaktadır. Tarz yaratmak isteyen bireyler için hızma modelleri son derece kullanışlıdır. Özellikle son zamanlarda tıpkı diğer aksesuar modelleri gibi hızma çeşitleri de en çok tercih edilen aksesuarlar arasında yer almaya başlamıştır. Bundan dolayı da yoğun talep üzerine firmalar çeşitli hızma modelleri geliştirmiştir. Her ortama uygun bir aksesuar olarak kullanılmaktadır. Günlük hayatta da özel davetlerde de kullanıma uygundur. Günlük hayatta genellikle sade hızma çeşitleri tercih edilirken özel davetlerde pırlanta ve zirkon taşlı hızma modelleri tercih edilmektedir. Şık bir görünüm için hızma aksesuarlarını tercih edebilirsiniz. Üstelik firmalar günlük hayat için daha sade hızma aksesuarlarını tasarlarken özel davetler için gösterişli ve şık hızmalar tasarlamaktadır. Hızma kullanırken oldukça hijyenik bir şekilde kullanıma dikkat edilmelidir. Böylelikle temiz ve sağlıklı bir şekilde hızma çeşitleri kullanarak güzelliğinize güzellik katabilirsiniz. 

Hızma Modelleri 

Hızma modelleri takı aksesuarları arasında en çok rağbet gören aksesuarlardan biridir. Piercing olarak da bilinen hızma modelleri kadınlar tarafından çok fazla ilgi görmektedir. Genellikle burun civarına takılan hızma modelleri yaz mevsiminde çok fazla tercih edilmektedir. Hızma aksesuarları köklü bir takıdır. Geçmişte de burun veya dudak kısmına hızma piercing modelleri uygulanmaktaydı. Günümüzde de geçmişte olduğu gibi trend bir şekilde tercih edilmektedir. Genellikle cildin altındaki yağ tabakası veya kıkırdağın bilinmesi ile hızma aksesuarları takılmaktadır. Her ne kadar ağrılı bir işlem gibi gözükse de kadınların güzelliğine güzellik katmaktadır. Hızma aksesuarlarının birçok modeli bulunmaktadır. Özellikle de son zamanlarda hızma modellerine çok fazla rağbet edildiğinden dolayı firmalar çeşit çeşit hızma modelleri üretmektedir. Gümüş ve gold renkte olmak üzere birçok renk seçeneği bulunmaktadır. Pırlanta, zirkon taşlı, tam tur, yaprak desenli, damla, halka, taş ve yıldız desenli olmak üzere çeşit çeşit hızma modelleri mevcuttur. Böylelikle her tarza ve zevke uygun hızma modelleri bulmak oldukça kolaydır. Hızma aksesuarlarını tercih ederek tarz yaratıp şıklığınıza şıklık katabilirsiniz. Genellikle hızma aksesuarı için burun tercih edilse de burun dışında da birçok bölgede kullanıma uygundur. Kulak memesi veya kulağın üst kısmı, göbek deliği ve kaşta hızma aksesuarları için uygun bölgeler arasında yer almaktadır. 

Hızma Nasıl Takılır?

Takı aksesuar deri içerisinde hızma modellerini tercih eden bireyler tarafından en çok merak edilen konulardan biri de hızma takısının nasıl kullanılması gerektiğidir. Hızma modelleri genellikle iki farklı türden oluşmaktadır. İlk türü en çok tercih edilen takmalı hızma modelleri almaktadır. Takmalı hızma modellerinde genellikle burun, kulak ve göbek bölgelerinde hızma çeşitlerini takabilmek için delme işlemi yapılmaktadır. Deldirme işlemi oldukça kısa süren ağrısız bir işlemden oluşmaktadır. Hızma modellerini tercih etmek isteyen birçok birey tarafından deldirme işlemi tedirgin edebilmektedir. Ancak tedirgin olacak herhangi bir durum söz konusu değildir. Çünkü hızma modelleri için deldirme işleminde oldukça dikkatli davranılmakta ve herhangi bir şekilde ağrı hissedilmemektedir. Deldirme işlemi tamamlandıktan sonra ve bölge iyileşmesi gerçekleştikten sonra hızma modellerini arzu ettiğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Ancak herhangi bir şekilde enfeksiyon kapmamak amacıyla ilk zamanlarda steril ve temiz bir şekilde kullanıma önem verilmelidir. Ayrıca hızmalar değiştirilirken kesinlikle yıkanmalı ve temizlenmelidir. Kategoriler içerisinde bulunan tüm hızma modelleri son derece kaliteli ürünlerden üretilmiştir. Bundan dolayı ne kadar steril bir şekilde temizlense de hızma modellerinde kesinlikle olumsuz bir durum yaşanmamaktadır. Renk soyulması, taş düşmesi veya kararması gibi sorunlar söz konusu olmamaktadır. Kaliteli ve birbirinden eşsiz parçalara sahip olmak istiyorsanız seçenekler arasından tercih edebilirsiniz. 

Bir diğer hızma modelleri ise çıkarılabilir hızma modelleridir. Bu hızma modellerinin kullanımı takmalı hızma modellerine göre daha kolaydır. Çıkarılabilir hızma aksesuarlarında herhangi bir şekilde deldirme işlemi yapılmamaktadır. Her iki hızma modelleri de sitemiz içerisinde yer almaktadır. Sitemizi inceleyerek tarzınıza en uygun hızma modellerine sahip olabilirsiniz. Site içerisinde hem gündelik hayatta kullanabileceğiniz hem de özel davetlerde kullanabileceğiniz hızma modelleri mevcuttur. Genellikle özel davetler için pırlanta hızma modelleri daha çok ilgi görmektedir. Zirkon taşlı ve pırlanta olmak üzere birçok hızma modeli seçenekler içerisinde yer almaktadır.

Hızma Alırken Nelere Dikkat Etmek Gerekir? 

Takı aksesuarları içerisinde bulunan hızma modelleri genellikle yüzün en belirgin noktasında kullanılmaktadır. Burun kısmında ve kaş kısmında hızma modelleri tercih edilmektedir. Çok fazla dikkat çektiğinden dolayı hızma modelleri tercih ederken bireylerin dikkat etmesi gereken bazı hususlar bulunmaktadır. Hızma modellerini tercih ederken kesinlikle yüz tipinize uygun bir model tercih etmelisiniz. Yüz tipinize uygun bir model tercih ettiğiniz takdirde tarzınıza tarz katarak muhteşem bir görünüme sahip olabilirsiniz. Pırlanta taşlı veya zümrüt taşlı hızma modellerini tercih etmek istiyorsanız kesinlikle güvenilir bir yerden temin etmelisiniz. Seçenekler içerisinde bulunan tüm ürünler son derece kaliteli ve güvenilir ürünlerden oluşmaktadır. Hızma modelleri içerisinde herhangi bir şekilde solma veya renk kararması gibi olumsuz durumlar söz konusu olmamaktadır. Ayrıca birçok ürün belirli zamanlarda indirim günleri kapsamında uygun fiyat güvencesiyle satışa sunulmaktadır. Site içerisinde hızma fiyatları son derece uygundur. Üstelik ekonomik ödeme koşulları da sunulmaktadır. Birbirinden şık ve kaliteli hızma modelleri için sitemizi ziyaret edebilirsiniz.

Hızma Hangi Bölgelere Takılır?

Takı aksesuarları arasında yer alan hızma modellerini kullanmak isteyen bireyler genellikle hangi bölgelere takılacağını merak etmektedir. Hızma modellerini genellikle burun bölgesinde kullanan birçok birey bulunmaktadır. Ancak burun bölgesinde kullanıma uygun olduğu gibi bunun dışında da birçok bölgede kullanıma uygundur. Kaş bölgesi ve göbek bölgesinde de hızma modelleri kullanılmaktadır. Ancak genellikle kaş ve burun bölgesinde daha fazla tercih edilmektedir. Takılacak bölgeye uygun olacak hızma tercihi yapılması son derece önemlidir. Site içerisinde her bölgeye uygun birbirinden şık hızma modelleri yer almaktadır.

Hızma Takmak Ağrılı mı? 

Hızma takı modeli şık bir görünüme sebebiyet vermektedir. Bundan dolayı kadınlarda hızma takım modelini çok fazla kullanmak istemektedir. Ancak hızma modellerinin Ağrı yapıp yapmadığı da kadınlar tarafından en çok merak edilen konular arasında bulunmaktadır. Hızma takmakta kesinlikle ağrılı bir işlem söz konusu olmamaktadır. Hızma kullanabilmek için bireylerin kullanacağı bölgeye deldirme işlemi yapması gerekmektedir. Ancak deldirme işleminde de kesinlikle ağrı hissedilmektedir. Aynı zamanda çıkarılabilir hızma modellerinde deldirme işlemine gerek duyulmamaktadır. 

Hızma Fiyatları Ne Kadar? 

Son zamanlarda hızma takı modellerine çok fazla ilgi duymaktadır. Bundan dolayı da hızma fiyatı kadınlar için son derece merak edilen konular arasında yer almaya başlamıştır. Hızma modelleri son derece site içerisinde uygun bir şekilde satışa sunmaktadır. Site içerisinde hızma modellerini inceleyerek fiyat bilgilerine ulaşabilirsiniz. Ayrıca site içerisinde bazı günlerde indirim imkanı da sağlanmaktadır. İndirim günlerinden faydalanarak beğendiğiniz takı modellerine uygun fiyat güvencesi ile sahip olabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Hızma

1076 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 24 / 1076 ürün
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032970