İnci Yüzük

Birçok takıda işlevsel bir şekilde kullanılan inci, deniz ve okyanusların derinliklerinde yaşayan istiridye ve midye gibi yumuşakçaların içerisinden çıkarılıyor. Deniz yumuşakçalarının içerisinde tamamen doğal bir şekilde oluşan inci, zorlu bir süreç sonrasında elde edildiğinden değerli taşlar arasında yerini alıyor. Kabuklu deniz yumuşakçalarının içerisinde, sedef zerrecikleri, kum tanecikleri ve çeşitli mikroorganizmaların kombinasyonu sonucunda oluşan kalsiyum karbonat maddesinden meydana gelen inci, nadir bulunan bir taş olduğundan yüzüklerde kullanılıyor. Nadir bulunan inci taşı, kadınlar tarafından severek kullanılıyor ve çok fazla tercih ediliyor. Profesyonel takı tasarımcıları tarafından geliştirilen inci yüzük modelleri, tarzını yansıtmak isteyen stil sahibi kadınların tercihleri arasında yer alıyor. Zarafet sahibi kadınlar için özel olarak tasarlanan inci yüzükler, her zevke hitap eden tasarımlarıyla dikkat çekiyor. Takı aksesuarları arasında önemli bir yere sahip olan inci yüzükler özgün stilleri ve göz alıcı ışıltısı ile ön plana çıkıyor ve kullanıcıların ilgisini çeken süs eşyaları arasında yer alıyor. Tek bir inci kullanılarak tasarlanan sade yüzüklerin yanı sıra çiçek desenleri ile donatılan yüzük modelleri, parmaklara tam olarak uyum sağlıyor. Kadınların parmak ölçülerine göre ayarlanabilen inci yüzük modelleri, kilo alıp verme durumlarında da kullanıcıların isteğine bağlı olarak genişletilebiliyor ya da daraltılabiliyor. 

Kıyafetlerinizi İnci Yüzük Modelleri ile Tamamlayın

İnci yüzük modelleri kategorisindeki ürünler, geniş ürün yelpazesi ile kadınların beklentilerini karşılıyor. Parmaklara takılan inci yüzük çeşitleri, birbirinden farklı modellemeler ve şekillerde kadınlara sunuluyor. Büyük ve küçük taşlardan oluşan inci seti modelleri, pırlanta kullanılarak daha dikkat çekici bir hale getiriliyor. Birbirinden farklı kıyafetleri ve ayakkabıları tamamlamak için kullanılan inci yüzükler, şık bir görünüm yakalamaya yardımcı oluyor. Dış görünümüne özen gösteren ve aksesuar seçiminde ayrıntılara dikkat eden kadınların rağbet ettiği inci yüzük modelleri, sade kıyafet kombinlerini daha gösterişli hale getiriyor. Dikkat çekici modelleriyle ezberleri bozan inci yüzük setleri, gündelik olarak kullanılabileceği gibi özel davetlerde de kullanılabiliyor.

Özel Günlerinizde Kullanabileceğiniz ve Hediye Edebileceğiniz İnci Yüzükler

Doğum günlerine, mezuniyet törenlerine ve çeşitli etkinliklere hazırlanan bireylerin kıyafetlerini tamamlayan inci yüzükler, kadınların çabasız bir şıklık kazanmalarına yardımcı oluyor. Özel günler için seçilebilecek hediye alternatifleri arasında bulunan inci yüzük modelleri, kadınları memnun ediyor. İnci taşlar, özel bir işçilikle altın ya da gümüş zemin üzerine yerleştiriliyor.Dokusu ve rengiyle her türlü giyim ürününe ve renge uyum sağlayan inci yüzük modelleri, desenli kıyafetlerle birlikte de kullanılabiliyor. Gömlek, bluz, triko ve tişörtlerle birlikte kombin yapılabilen inci yüzük aksesuarı, kadınların kendilerini daha özgüvenli hissetmelerine de katkı sağlıyor.Kadınların kıyafetlerini vurgulamak için tercih ettikleri inci yüzük modelleri, zümrüt, yakut, safir gibi nadir bulunan taşlarla çevreleniyor.

Kolaylıkla Temizlenebilen ve Muhafaza Edilebilen İnci Yüzükler

Ziynet eşyası olarak kullanılan inci; şekli, rengi ve parlaklığıyla ön plana çıkıyor. İnci yüzüklerin rengini ve parlaklığını uzun süre muhafaza etmek için yüzükleri uygun koşullarda saklamak önem taşıyor. İnci yüzüklerin hava alan ince tül keselerde ya da yumuşak kadife keselerde saklanması gerekiyor. İnci setlerinin uzun süre kapalı alanlarda ve kasalarda saklanması zaman içerisinde inci dokusunun matlaşmasına neden olabiliyor. Organik bir taş olduğu kabul edilen inci taşının, kapalı alanlarda saklanması solarak renklerini kaybetmelerine neden oluyor. İnci yüzüklerin daima parlak görünmeleri için uzun süre çekmecelerde bekletilmemeleri tavsiye ediliyor. İncilerin havayla temas halinde olması gerektiğinden yüzüklerin sık sık kullanılmaları da öneriliyor. Hava alan mekanlarda saklanan inci yüzükler uzun süre keyifle kullanılabiliyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

İnci Yüzük Modelleri

83 ürün listeleniyor
Birinci 1926
Zümrüt Sarraf
SembolGold
Vaoov
Sirius
Stoneage
Zümrüt Kuyumculuk
Charmlucky
Flechazo Jewelry
Green Orange
Lamka
Nocbu Brand
Runyou
Sakura Accesories
Altınbaş
Balzamin
Bella Gloria
CK Accessories
Cici Bears
Fuder
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Toplam 36 / 83 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?