Yüzük Modelleri ve Fiyatları

Yüzükler, bu yılın kasvetli havasını dağıtmak için diğer mücevherler ve takılarla birlikte geliyor. Mücevher söz konusu olduğunda, önümüzdeki dönemin trendlerini kontrol etmeye başlamak her zaman eğlencelidir. 

Yüzükler, takılar ve aksesuarlar, bir kıyafet kombinine özel bir şey eklemenin harika bir yoludur. En basit ve en sade kıyafetlerin bile stilini yükselten aksesuarlar, stil zevkinizi göstermenin en kolay yoludur.

Bu sezon renkli mücevherler, kalın altın zincir yüzükler ve romantik çiçek figürlü yüzükler sokak stilinde sık sık karşılaşacağımız parçalar arasında yer alıyor.

Yüzük Modelleri

Yüzük koleksiyonunuzu yenilemeye hazır mısınız? 2020'nin en iyi yüzük trendlerini bu yazıda keşfedebilirsiniz ve birkaç tanınmış favoriyi, bazı modern stilleri ve hemen satın almak isteyeceğiniz yenilikçi tasarımları içeren yılın en popüler seçimlerini inceleyebilirsiniz. Bu butik yüzük seçimleriyle yepyeni bir şeyi kucaklayabilir veya klasik takı estetiğinize devam edebilirsiniz. 

Renkli taşlı yüzükler

Mevsimler, gardıroplarımıza yenilenmiş bir enerji getirme eğiliminde. Görünümünüze biraz neşe katmak için çeşitli tonlarda parlak renkli taşlarla bezeli yüzükleri stilinize ekleyebilirsiniz. Bu sezon moda haftalarında ve podyumlarda renkli aksesuarlar bol miktarda bulunuyordu ve tasarımcılar oranlarla oynamaktan korkmuyorlardı. Bu yüzden ne kadar büyük o kadar iyi!

İnci yüzükler

İncilerin bir sezon daha trend olması harika... Bu yıl, tasarımcıların, incilerden heykelsi şekiller yaratmasını ve bir incinin daha doğal şeklini benimsemesini görüyoruz. İster sahte ister gerçek inci parçalarından oluşan yüzükler seçmeye karar verin, hepsi kıyafetlerinize feminenlik ve zamansızlık katıyor.

İnci aksesuarların da asla modası geçmez sadece evrim geçirirler. İnci yüzük zamansız bir klasiktir, ancak yılın yeni takı trendi, güncellenmiş bir inci takı stilini içerir. Bu yeni parçalar hala bildiğimiz ve sevdiğimiz aynı zarif zarafete sahip ancak birkaç harika dokunuşla zenginleştiriliyor.

Kalın zincir yüzükler

Kalın zincirler, yılın en çarpıcı takılardan biri olarak öne çıkıyor. Büyük zincirler küçük yüzükler haline de gelebilir. Kalın zincir formundaki yüzük modelleri, her şeyle uyumlu olacak kadar klasik ancak stil söz konusu olduğunda kesinlikle kendine ait olabilir.

Pastel çiçek figürlü yüzükler

Bu sezon pastel renk paletinde şekillendirilmiş ve göz alıcı çiçek buketi yüzükler, stilinize çiçek açtırmanın en harika yollarından birisidir. En sade kıyafet kombinlerine biraz zarafet ve renk eklemek için bu yüzükleri kullanabilirsiniz.

Gümüş yüzükler

Son birkaç yıldır, çoğu mücevherde altın çeşitleri tercih edilen metal olmuştur. Özellikle pembe altın, uzun bir zamanı spot ışığında geçirdi. Aksine, 2020'nin mücevher trendleri biraz daha havalı. Bu yılın yeni takı trendlerinde, altınla birlikte gümüş takılar zirveye çıkıyor.

Bu trendi her yerde, her zaman ve hemen hemen her şeyle takabilirsiniz. Gümüş yüzükler boho chic bir havaya sahipken, gümüş küpeler teninize daha soğuk bir görünüm kazandırabilir. 

Geometrik yüzükler

2020 için en iyi mücevher trendlerinden biri geometriktir. Tüm tasarım, şekil ve boyutlardaki küreler, üçgenler, daireler ve kareler 2020 podyumlarında görüldü ve şimdiye kadar yeni yılda moda dünyasını fethediyorlar. Üç boyutlu top şeklindeki küre yüzükler her yerde.

Geometrik takılarda büyülü bir şey var. Tasarımcıya ve parçaya bağlı olarak, yuvarlak bir yüzük kozmik bir gezegene, tuhaf bir cadı topuna veya bir dekorasyon unsuruna benzeyebilir. En iyi ifade parçaları olarak çalışma eğilimindedirler ancak yine, bu genel tasarıma ve önemsiz şeylerin boyutuna bağlıdır.

Erkek Yüzük Modelleri

Siz başka hiçbir kimseye benzemiyorsunuz ve yüzüğünüz bunu yansıtmalı. Yüzük seçmek ve stilini yükseltmek erkekler için, parmaklarınızın ucunda ve parmaklarınızda her zamankinden daha fazla seçeneğiniz var. Günlük yaşamınızın taleplerini karşılamak ve stilinizi dünyayla paylaşmak için sizin için en iyi seçeneği bulabilirsiniz. Artık erkekler de eskisinden çok daha fazla aksesuar ve takı kullanıyor. 

Erkek yüzükleri, son yıllarda çeşitlendi ve form, doku ve renkler tasarımcılar tarafından zenginleştirildi. Uzun bir süre, erkek yüzükleri için tek seçenek metaldi ve tek seçenek altın veya gümüş arasındaydı. Artık durum böyle değil… Artık çelik, tungsten, tunç ve titanyum gibi metallerden yapılmış sade ya da işlemeli yüzükleri kullanabilirsiniz. Ahşap ayrıca oldukça yaygın bir metal olmayan seçenektir. 

Pek çok erkek için basit, sağlam ve abartısız bir görünüm için idealdir. Ahşap yüzükler hafiftir ve metalin getirebileceği kısıtlamalar olmaksızın silikondan bir adım ötede bir seçenektir. Her ağacın ve odun parçasının farklı bir tanesi olduğu için, ahşap aynı zamanda bugün piyasadaki en eşsiz yüzük seçeneklerinden biridir. 

Karbon fiber neredeyse yok edilemez ve erkek yüzüklerinde de daha yaygın hale geliyor. İyi görünen ve hem dayanıklı hem de hafif bir şey arıyorsanız, karbon fiber yüzükler tam size göre... 

Elbette, bugünlerde alyans dünyasında fırtınalar estiren tek trend yeni malzemeler değil yüzük seçme zamanı geldiğinde aralarından seçim yapabileceğiniz bir renk cümbüşü var. Gümüş ve altının ötesinde, siyah renkli yüzükler bir süredir ortalıkta dolaşıyor ve şimdi çoğu metalde mavi gibi renkler bulabilirsiniz. Ruh haliniz, kişiliğiniz veya hikayeniz ne olursa olsun, size mükemmel şekilde uyan bir yüzük rengi vardır.

Erkek yüzükleri söz konusu olduğunda dikkat edilmesi gereken son bir trend var: Tasarımlar. Pek çok yüzük hala klasik bir şekil ve stili korurken, artık her zamankinden daha fazla seçeneğiniz var. Eğimli kenarlar ve işlemelerden gravürlere ve değerli taşlara kadar modern yüzükler, tarzınızı sergilemek için bir dizi yol sunar.

Platin ve beyaz altın uzun zamandır en popüler yüzük materyallerinden ikisidir. Ancak 2020'de siyah rengin başlıca erkek moda yüzük trendlerinden biri olarak zirveye taşındığını görüyoruz. Renk evrensel olarak gurur verici olduğu için, zarif siyah yüzükler hazır giyim modasında trend bir aksesuar haline geldi.

Kadın Yüzük Modelleri

Bu sezon takı tasarımcıları ve mücevher tasarımcıları, özgün, otantik ve stilize yüzük modellerini sundular. Eklem yüzüklerinden, çiçek figürlü yüzüklere, sarı altın yüzüklerden pırlanta yüzüklere kadar bu sezon renkler, dokular, figürler ve şekiller oldukça zengin…

Sarı altın yüzükler, bu sezon güçlü bir şekilde geri dönüyor. Bu yıl, çok fazla ışıltılı altın görüyoruz ve bir zamanlar gözden düşen sarı altın, artık yükselişe hazır görünüyor. 

2020'de, genç Y kuşağı ve Z kuşağı her şeyde olduğu gibi aksesuarlarda ve takılarda da şeffaflık ve sürdürülebilirliği önemsiyor. Modern tüketiciler artık deneyime odaklanıyor. Sahip oldukları markalarla kişisel değerleri ve yüzüklerinin nerede ve nasıl yapıldığına dair özgün bir hikaye anlatma yeteneği giderek daha önemli hale geliyor. Zümrüt, siyah pırlanta, benzersiz şekillerde pırlanta yüzük gibi geleneksel olmayan şekiller bu yıl çok popüler oluyor.

Art Deco döneminden etkilenen stiller, renkler ve dokulardaki yüzükler bu sezon kadınların parmaklarını süslüyor. Trendler zamansız, ancak kesinlikle Great Gatsby dönemine bir geri dönüş söz konusu... Özel kesim bagetler, elmas yüzüklerin boyutunu ciddi şekilde maksimize ediyor.

Klasik yüzük stilleri bu sezonda yeniden icat ediliyor. Takı tasarımcıları, 19. yüzyılın başlarından kalma çingene yüzükleri, ikonik sonsuzluk yüzükleri ve zamansız stiller gibi figürlerle geçmişe ilham veriyor. 

Çingene yüzükleri, döndüler ama daha modern bir şekle büründüler. Retro trendine sahip çingene yüzükleri, mevcut koleksiyonunuza yeni bir ekleme olarak mükemmeldir.

Sert taşlar, yüzükler için benzersiz bir trend değildir ancak 2020 yılında renkli sert taşlarla tasarlanmış yüzükler büyük ilgi görüyor. Lapis lazuli, akik, kuvars gibi sert taşlar, hala cilalı ve zarif hissettiren harika bir doğal takı trendidir.

Renk, şekil veya stille bir stil ifadesi olan büyük yüzükler kalıcı bir etkiye sahip olacaktır. İster bir kokteyl partisine gidiyor olun, ister sadece kot pantolon ve tişörtle alışverişe gidiyor olun, ekstra özel bir aksesuar istiyorsanız koleksiyonunuza büyük yüzükler eklemeyi deneyebilirsiniz. 

Hem taş hem de emaye kaplamalarda parlak renkler tercih ederek, bu sezonda yüzük seçimlerinizle cesur olabilirsiniz. Klasik yüzük şekillerine ve stillerine yeni bir soluk getirmenin eğlenceli bir yoludur.

Altın Yüzük

Hikaye anlatmayan basit bir takı yerine, stilini ve karakterini ifade eden bir yüzük her zaman çok daha sofistike ve şıktır. Sadece daha cesur, daha benzersiz tasarımlar her zaman daha çok dikkat çeker. Bu yüzden karakterinizi yansıtan yüzük stillerini tercih etmelisiniz.

Bir yüzük seçmek her açıdan oldukça kişiseldir. Zevkten bütçeye, mükemmel yüzüğü bulma yolculuğu herkes için farklıdır. Bununla birlikte, şu anda mükemmel stil arayışında olan ya da sadece günün sonunda ruh halinizi yansıtan yüzükler arayan birçok kişi var. Fakat nereden başlayacağına dair tek bir ipucu bile olmayan tonlarca kişi var. Karatlar, kesimler, ayarlar ve metaller arasında öğrenilecek ve seçim yapılacak çok şey var. 

Yüzük ölçüsü nasıl alınır?

Parmağınıza bir ip ya da kurdele sarın. Ardından uç kısmını işaretleyin. Daha sonra ip ya da kurdeleyi bir mezura yardımıyla ölçün ve yüzük ölçüsünü bulun.

Alyans yüzük modelleri nelerdir?

Bu yılın trendlerinde öne çıkanlar arasında rose altın alyanslar, kalın yapılı alyansları ve zincir formundaki alyanslar vardır.

Nişan yüzüğü modelleri nelerdir?

Nişan yüzükleri için ışığı yansıtan tektaş pırlanta modelleri, baklava dilimi biçiminde taşları olan tam tur yüzük modelleri ve rose altın vintage stilindeki yüzük modelleri bu yıl popüler tasarımlar arasında yer alıyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Yüzük Modelleri

10.000+ ürün listeleniyor
Altın / Takı / Mücevher
Altın / Takı / Mücevher
Takı & Mücevher
Takı & Mücevher
Kadın
Kadın
Yüzük
Yüzük
Pırlanta Tektaş Yüzük
Pırlanta Tektaş Yüzük
Pırlanta Sırataşlı Yüzük
Pırlanta Sırataşlı Yüzük
Pırlanta Spor & Klasik Yüzük
Pırlanta Spor & Klasik Yüzük
Alyans Modelleri
Alyans Modelleri
Altın Yüzük
Altın Yüzük
Gümüş Yüzük
Gümüş Yüzük
Bijuteri Yüzük
Bijuteri Yüzük
İnci Yüzük
İnci Yüzük
Zirkon Yüzük
Zirkon Yüzük
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Yüzük Ölçüsü
Toplam 32 / 10000+ ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?