Elmasların yontulmasıyla elde edilen pırlanta modelleri farklı tasarımları ve son derece parlak yapılarıyla dış görünüşünüze zarafet katar. Pırlantadan üretilen yüzük ve kolyeler set halinde de satılır. Birbirlerini tamamlayan dizaynlarıyla göz dolduran pırlanta takımlarını özel günlerde, parti, kutlama gibi çeşitli etkinliklerde giyerek daha dikkat çekici bir görünüm kazanabilirsiniz. Pırlanta yüzükleri karatlarına göre tercih edebilirsiniz. Farklı bütçelere sahip kullanıcıların satın alabileceği yüzük modelleri arasından karat büyüklüklüklerine göre dilediğiniz ürünü sipariş edebilirsiniz. Sıralı taşlarla üretilen yüzükler kenardan merkeze doğru ilerleyen tasarımlarını merkezde yer alan büyük pırlantalar ile tamamlar. Merkezdeki taşın farklı renkte olduğu yüzükler kolayca fark edilen yapılarıyla beğeninizi kazanır.

Pırlanta Modelleri Nelerdir?

Tek taşlı pırlanta modellerine ek olarak üç ya da beş taşlı ürün çeşitleri de bulunur. Üstlerinde yer alan taş sayısına göre modellenen ürünler arasından zevklerinize seslenen seçenekleri değerlendirebilirsiniz. Değerli taşların yüzükler için kullanılmaya uygun hale getirilmesi sonucunda zarif pırlantalar elde edilir. Şık kutulu pırlanta yüzükler sayesinde yüzüğünüzü takmadığınız zamanlarda güvenle saklayabilirsiniz. Parmak ölçünüzü baz alarak sipariş edebileceğiniz pırlanta yüzük çeşitleri elinize tam oturarak sıkma sorunu yaşatmaz. Halkasına isim yazdırılabilen pırlanta yüzükler sayesinde evliliğinizi simgeleyen tarihi ya da sizin ve eşinizin adlarının baş harflerini ürüne şık bir şekilde yazdırabilirsiniz. Ayar, montur ağırlığı ve karat gibi parametreleri göz önüne alarak pırlanta kolyenizi seçebilirsiniz. Boynunuzun açıkta kaldığı giyimlerde bu bölgeyi vurgulamak ve daha estetik hale getirmek için pırlanta kolyelerden kullanabilirsiniz. Klipsli kolyeleri başınızdan aşağı geçirmenize gerek kalmadan da takabilirsiniz. Emniyetli klips özelliği kolyenizin istemsizce açılmasını önler.

Pırlanta Yüzük Nasıl Seçilir?

Yüzüğünüzü evlilik ya da nişan için özel olarak tasarlanmış modeller arasından da seçebilirsiniz. Eşinizin doğum gününü ya da evliliğinizin yıl dönümünü kutlamak için hediye amaçlı özgün tasarımlarla üretilmiş yüzük çeşitleri arasından dilediğinizi satın alabilirsiniz. Eşit aralıklarla dizilmiş sıra sıra taşlara sahip yüzükler yuvarlak yapılarını koruyarak parmağınızın ışıldamasını sağlar. Taç şeklindeki tasarımlarıyla beğeni toplayan yüzükler ise merkezde yer alan büyük pırlantaları ile göz doldurur. Çiçek desenli yüzükler sayesinde zarafetinizi artıran bir takı kullanabilirsiniz. Kadın ve erkek figürlerinin bulunduğu özel tasarımlar evliliğinizi simgeleyen özel yüzüklere dönüşür. Kararma problemi yaşatmayan kaliteli pırlantalar aracılığıyla ışıltınızı artırırsınız. Ağırlık ve berraklık gibi verileri göz önünde bulundurup zevklerinize seslenmeyi başaran bir pırlanta yüzük satın alabilirsiniz. Eşinize sürpriz yapmak için isme özel tasarlanan yüzüklerden sipariş edip özel bir armağan sunabilirsiniz.

Pırlanta Kolyelerin Özellikleri Nelerdir?

Zincirlerle beraber tasarlanan kolyeler merkezlerinde yer alan pırlanta taşlar sayesinde dikkat çekicidir. Kolye zincirlerinin ince ve estetik yapısı orta kısımda bulunan pırlantanın daha kolay fark edilmesine yardımcı olur. Zümrüt, kuvars, ametist gibi taşlarla beraber hazırlanan kolyeler farklı renkleri uyumlu bir şekilde bir araya getirir. Sonsuzluk sembolüne tasarımlarında yer veren pırlanta kolyelerden satın alarak eşinize ya da sevgilinize anlamlı bir hediye sunabilirsiniz. Kar tanesi şeklinde dizayn edilmiş kolyelerin yanı sıra yonca yaprağı biçiminde tasarlanmış modeller de bulunur. Ortalarında doğal taşların bulunduğu kolyeler bu taşların sağlığa yararlı etkilerinden faydalanabilmenizi de sağlar. Taşlarının büyüklüğü değişiklik gösteren modeller arasından giyim tarzınıza en uygun seçeneği tercih edip satın alabilirsiniz. Farklı figürlerle üretilmiş kolyeler madalyona benzeyen yuvarlak tasarımların yanı sıra kareli ve köşeli dizaynlarıyla dikkat çeken ürünlere de yer verir. Kalp şeklinde üretilmiş pırlanta kolyeler sevginizi ifade etmek için hediye edebileceğiniz en anlamlı ürünler arasındadır.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Pırlanta Modelleri

882 ürün var
 1. Cinsiyet
 2. Markalar A-Z
  1. Craft Pırlanta
  2. Gizzaro
  3. Altınbaş
  4. Ariş Pırlanta
  5. AllegroGold
  6. Lova Pırlanta
  7. Harem Altın
  8. Sirius
  9. D Diamond
  10. Bella Gloria
  11. Odetta Pırlanta
  12. Aypa Mücevher
  13. SK Diamonds
  14. Lilarote
  15. Goldstore
  16. Emel Pırlanta
  17. SembolGold
  18. Amor Pırlanta
  19. Cigold
  20. Tophills
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Yüzük Ölçüsü A-Z
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483617/16032929/80586080/16032931/16032942
Başa dön