Evcil hayvanların mutluluğunu artırmak için her geçen gün özel ürünleri bünyesine ekleyen hepsiburada.com ailesi, Julius marka K9 göğüs tasması ve ilave ürünleri ile hizmetinizde! Kuvvetli koku duyuları sayesinde arama kurtarma faaliyetleri ve asayişi sağlama, hızlı tespit etme özellikleri nedeniyle de güvenlik güçleri tarafından tercih edilen K9 köpeklerinin anatomik yapıları ile uyumlu özel tasmaları, stoklar dahilinde 1 gün gibi kısa sürede bulunduğunuz yere online olarak sipariş edebilirsiniz.

 Hem eğitmeninin hem de köpeğin konforunu maksimuma çıkaran Julius K9 göğüs tasması çeşitlerinde, terletmeyen ve suya karşı dayanıklı malzemeler kullanılıyor. Köpeğin ölçülerine göre ayarlanabilen ve göğüs bölümünü rahatsız etmeyecek biçimde kavrayan tasmaların ana gövdesi üzerine sabitlenmiş bağlantı halkası, tasma uzatma kayışını güçlü biçimde tutma özelliğine sahip. Sağlamlığı testlerle kanıtlanmış kayışın 'el tutamaç'ı, eğitmenin köpek kontrolünü doğru biçimde yapmasına olanak veren ergonomik tutuş özelliği sağlıyor. 

 12 ay garantili K9 göğüs tasması için 4 farklı fosforlu renk tercihi yapabilirsiniz. Kırmızı, lila, yeşil ve turkuaz renklerden dilediğinizi seçebilir, birden fazla renkli ürün satın alarak yedekli olarak farklı zamanlarda kullanabilirsiniz. 

 K9 göğüs tasması üzerine köpeğinizin ismini ya da adres bilgilerini içeren etiketleri Velcro (cırt) yüzey üzerine monte edebilirsiniz. K9 göğüs tasması için 'Playboy', 'Girl Power', 'Bulldozer' gibi esprili tasma etiketlerinden köpeğinize uygun olanını seçerek keyifle kullanabilirsiniz.

ARA
Konum
Konum seç
Efsane Teslimat'lı ürünleri görmek için konum seçin
Giriş Yap
0Sepetim

K9 Göğüs Tasması Fiyatları

Konumseçilmedi
Toplam 23 / 23 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/560184/60002511