Gülsan Holding'in bir kuruluşu olarak 2005 yılında üretime başlayan Kaşmir Halı ismini en değerli yün türü olan kaşmirden alıyor. Halı sektörünün lideri olma hedefi ile yola koyulan Kaşmir Halı modern teknolojilere sahip üretim tesislerinde on dokuz farklı kalitede halı üretimi gerçekleştiriyor. 75.000 metrekare alan üzerine kurulu modern tesisleri ile bugün hedefine ulaşma yolunda dev adımlar atan Kaşmir halı kurduğu AR-GE ekibiyle halı sektöründeki teknolojik gelişmeleri günbegün takip ediyor. Çağın gerektirdiği ölçülerde kaliteli bir üretim gerçekleştirmeyi başaran Kaşmir Halı dünya standartlarında gerçekleştirdiği halı üretimi ile göz dolduruyor. Sekiz bölge bayisi ve binin üzerindeki satış noktasıyla hizmet ağını sürekli genişleten Kaşmir Halı üretimden satışa ve satış sonrası müşteri hizmetlerine kadar yüksek kalitede hizmet vermenin mutluluğunu yaşıyor.

Kaşmir Halı Modelleri

Doğadan ilham alan tasarımları ile dikkat çeken Kaşmir halı modelleri ev dekorunun başrol oyuncularından biri olarak salonları, oturma odalarını, yatak odalarını ve çocuk odalarını süslüyor. Geometrik çizgilerin modern bir şekilde yeniden yorumlandığı Kaşmir halı modelleri evlere dinamik bir hava katıyor. Halının asırları aşan yolculuğunda ortaya çıkan klasik halı motiflerinin Kaşmir halı kalitesiyle yeniden yorumlandığı modeller ev dekorunun tamamlayıcısı oluyor. Hiç eskimeyen bu klasik Kaşmir halı modelleri ile evinizin modası her zaman göz alıcı güzelliğini koruyor.

Parlak renkleri ile kıskandıracak, yumuşak dokusu ile kendisine hayran bırakacak Kaşmir halı modelleri ihtişamıyla evlerin vazgeçilmeyen aksesuarlarından oluyor. Gökkuşağının renk cümbüşünü salonunuza taşıyan Kaşmir markalı halı çeşitleri evinize bahar havasını taşıyor. Yüzde yüz yün tureli iplik, ipek tureli iplik ve aprilik iplik çeşitleri ile 500 binden 1 milyon 500 bine uzanan farklı ilmek sıklıklarında dokunan Kaşmir halı çeşitleri kaliteleri ile de adından söz ettiriyor.

Sarayların ihtişamını salonlara taşıyan koleksiyonları ile dikkat çeken Kaşmir halı modelleri gözlerin daima üzerinde olmasını sevenlere hitap ediyor. Halının ruhunun iplikle işlendiği Kaşmir halı modelleri ile adeta en gizli hazinelerin en değerli parçası salonunuza konuk oluyor. Anılarınızın canlanmasını sağlayacak retro tarzındaki koleksiyonları ile Kaşmir halı modelleri sizi nostaljik bir yolculuğa çıkarıyor. Onlarca farklı koleksiyon içerisinde yüzlerce farklı modeli barındıran Kaşmir halı modelleri ile evinizde istediğiniz duyguyu yaratabiliyor, evinize istediğiniz karakteri kazandırabiliyorsunuz.

Kaşmir Halı Fiyatları

Kaşmir Halı doğadan ilham alan renklerinin, sarayların ihtişamını taşıyan desenlerinin yanı sıra kullandığı teknolojilerle de göz kamaştırıyor. Kaşmir halının toz tutmayan antibakteriyel modelleri ile evler artık daha hijyenik bir hale geliyor. Nano teknolojisi sayesinde toz ve kir tutmayan Kaşmir halılar nefes alabilme özelliği ile kötü kokuları da bünyesinde barındırmıyor. Kaymaz halı teknolojisinin kullanıldığı halıları ile Kaşmir markası evinizi hem sizin hem de çocuklarınız için daha güvenli bir yaşam alanı haline getiriyor.

Kurulduğu günden beri klasik, modern, geometrik ve retro çizgileri bazen tek başlarına bazen de birbirleri ile harmanlayan Kaşmir Halı oluşturduğu özgün tasarımları ile dikkatleri üzerine çekiyor. Kaşmir halı fiyatları ile de marka kullanıcılarının onayını alıyor. On dokuz farklı kalitede üretim yapabilen Kaşmir halının fiyatları da bu kalitelere göre değişiklik gösteriyor. Halıların kalitesini belirleyen ana unsur onu oluşturan ilmek sayısı olarak göze çarpıyor. İlmek sayısı arttıkça halının kalitesi ve fiyatı da doğru oranda artıyor. Bunun yanı sıra halıda kullanılan ipliğin çeşidi de Kaşmir halı fiyatları için belirleyici unsurlar arasında yer alıyor. Kullanılan iplik ne kadar kaliteli olursa halı da o kadar kaliteli oluyor ve fiyatları da artıyor.

Kaşmir Halı Modelleri

97 ürün var
 1. Alt Kategoriler
 2. Markalar A-Z
  1. Kaşmir
  2. Taç
  3. Brillant
  4. Merinos
  5. Hepsiburada Home
  6. Dinarsu
  7. Pierre Cardin
  8. Padişah Halı
  9. Madame Coco
  10. Sanat Halı
  11. Confetti
  12. Alla Turca
  13. Saray Halı
  14. Aksu
  15. Orange Venue
  16. Efsane Halı
  17. Cici Halı
  18. Durusel Halı
  19. Giz Home
  20. Bebişim Halı
  21. Else Halı
 3. Fiyat Aralığı
  -
 4. Ürün Puanı
 5. Ebatlar A-Z
 6. Taban
 7. Tema
 8. Satıcı
 • Marka Kaşmir

Halı Kategorisindeki En Çok Satan Ürünler

DSACategoryId/60002028/2147483618/9022246
BAŞA DÖN