Kedi Kapı Cam Güvenlik Ürünleri

Kedi Kapı Cam Güvenlik Ürünleri

Birlikte mutlu anları paylaştığımız minik dostlarımızın yuvalarına güvenli bir şekilde giriş çıkışlarını kolaylaştırarak sosyalleşebilmelerini sağlamak amacıyla tasarlanmış kedi kapı cam güvenlik ürünleri, arzu edilen fonksiyon ve çeşitlilikte seçenekleri ile pet sahiplerine geniş bir yelpaze sunmaktadır. Böylelikle içiniz rahat bir şekilde, kediniz sosyalleşirken onun güvenliğini sağlamış olursunuz.

Kedi kapı cam güvenlik ürünleri ister ev içinde arzu edilen yere, isterseniz dışarıya, bahçeye açılan kapılara kolay monte edilerek pet sahipleri için kullanım konforu sağlar. Kediniz dışarıda dilediği vakti geçirirken sizler de bu sağlıklı yöntemle sevimli dostlarınız için onlara harika bir alan fırsatı yaratmış olursunuz. Kedi kapıları aynı zamanda toz, kir, koku benzeri şeylerden ortamı korur, estetik biçimleri ile mekana uyum sağlar.

Kedi Kapısı Seçerken Nelere Dikkat Edilmelidir?

Kedi kapı cam güvenlik ürünlerinin seçiminde dikkat edilmesi gereken kimi hususlar, ürünlerin kullanımında sizin ve kediniz için fayda sağlayacak, güvenlik beklentilerinizi karşılayacaktır.

Arzu edilen formda bir kedi kapısı için öncelikle minik dostunuzun ebatlarına uyumlu ölçülerde bir kedi kapısı seçmeniz gerekmektedir. Bu, kedinizin giriş çıkışlarında kapıyı daha rahat şekilde kullanmasını sağlayacaktır. Doğru ölçülerde seçilecek bir kedi kapısı kedinizi olası kazalardan korur, güvenli bir kullanım imkanı sağlar.

Kedi kapısı seçerken dikkat etmeniz gereken bir başka husus için minik dostunuzun hangi güvenlik yöntemi ile giriş çıkış yapacak olmasına karar vermeniz gerekir. Seçeceğiniz yöntem için uygun kedi kapısı sizin ve kedinizin düzeni ve güvenliği hususunda oldukça önem taşır. Bu dikkat aynı zamanda diğer sokak hayvanlarının ortama istenmeyen giriş ve çıkışlarını kontrol altına almanıza da fayda sağlayacaktır.

Kedi kapı cam güvenlik ürünleri, ev içinde ya da ev dışına açılan ortamlarda kullanılabilecek çeşitlilikte ve pet sağlığına uygun non-toksik yapılı materyaller ile hazırlanır. Cam, pvc, ahşap, duvar vb. hangi materyal üzerinde kedi kapısı monte edeceğinize karar vererek seçiminizi bu doğrultuda yapmanız gerekir.

Kedi Kapısı Seçenekleri Nelerdir?

Özellikle kış aylarında ya da yağışlı havalarda içeriye su, toz, kir vb. sızdırmayan özellikte, rüzgâr, güneş gibi diğer hava koşullarına karşı dayanıklı, koku geçirmeyen kedi kapı cam güvenlik ürünlerinin kullanımına göre çeşitleri şunlardır;

Kilit sistemi olmayan kedi kapıları; özellikle ev içinde kedinizin kum kabını evin geri kalanından ayırmak için bilhassa balkon kapısı gibi iç mekan kapılarında kullanılmak üzere tercih edilebilecek özellikler gösterir. Bu sayede kötü koku ve kumun ortama tahliyesine izin vermez.

Manuel kilitleme sistemine sahip kedi kapıları; giriş çıkışlarda çift yönlü ya da dört yönlü giriş çıkış kontrolünü manuel sağlayabileceğiniz kilitli kedi kapısı çeşitlerini içermektedir. Çift yönlü giriş çıkış kontrollü kedi kapıları, girişe ve çıkışa açık ya da kapalı kilitleme seçenekleri ile kullanılabilmektedir. Dört yönlü giriş çıkış kontrollü kedi kapıları ise girişe ve çıkışa açık ya da kapalı kilitleme sisteminin yanında yalnızca içeriye ya da yalnızca dışarıya açık şeklindeki iki kilitleme fonksiyonu daha taşımaktadır. Bu manuel kilitleme seçenekleri, bilhassa dışarıdan içeriye davetsiz ziyaretçilerin gelmesini engeller. Kediniz ile ilgi güvenlik tedbirlerini almanızı kolaylaştırır.

Akıllı mikroçip tanımalı, manyetik mıknatıslı ya da kızılötesi kilitli kedi kapıları; giriş çıkış kontrolünü küçük dostunuzun tasmasında taşıyacağı uygun bir giriş çıkış anahtarı ile sağlanır. Bu sayede istenmeyen misafirlerin kapıyı kullanmasının önüne geçilir. Konforlu kullanım sağlar.

Kedi kapı cam güvenlik ürünleri, uygun malzeme, kolay monte ve kullanımı ile sizin ve kedinizin rahat ve güvenli, sağlıklı kullanımı için tasarlanır. Evinizin şıklığını eksiltmeyecek renk ve doku seçenekleri ile estetik ölçülerde kullanımınıza sunulur.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...

Kedi Kapı Cam Güvenlik Ürünleri

249 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 26 / 249 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?