Bebekler ve çocuklar gibi evcil hayvanlarınızın da eksiksiz bakıma ihtiyacı vardır. Dört ayaklı dostların sağlıkla yaşamlarını sürdürebilmeleri için sadece karınlarını doyurmak yeterli olmaz. Onların daha uzun, sağlıkla ve güzelliklerini koruyarak büyümeleri için çok sayıda marka tarafından çeşitli vitaminler sunulur. Macun, süt tozu, tablet ve benzeri formlarda üretilen bu destekler kedilerinize birçok açıdan yarar sağlar. Kedilerinizin sindirimlerine, deri ve tüylerinin korunmasına, görme yetilerine, kemiklerlerinin gelişimine ve daha birçok amaca hizmet eden bu ürünler hem onları hem sizi memnun edecektir. 

Vitaminler ile Daha Mutlu Kediler

Kedi vitaminleri arasında oldukça yaygın olan malt ürünler lezzetli ve sindirime yardımcı oluşlarıyla önem taşır. Kedilerinizin metabolizmalarını düzenlemeye yardımcı bu ürünler iyi hazım sağlayıcı ve böylelikle dostlarınızın tüylerini yutmalarını önleyici etkiye sahiptir. İçeriğinde peynir gibi ek tatların da yer aldığı bazı maltlar kedilerin çok severek tükettikleri ve sağlıklarına katkı sağlayan seçenekleri oluşturur. Sindirimi iyi seviyede desteklenen kedileri kendilerini yalayarak temizleyecek ve tüy topakları oluşmayacaktır. Vitamin ürün çeşitleri arasında yavru, hamile, yaşlı ve benzeri özel duruma sahip kediler için özel üretilen çeşitler mevcuttur. Bu tür destekler  kedilerin vitamin ve amino asit ihtiyaçlarını karşılamak suretiyle onları hastalıklardan ve stresten koruyacaktır. Kedilerinizin kolay doğum yapmalarını, yavruların rahat büyümelerini, yaşlı dostların yaşamsal kalitelerini yükseltmeyi sağlayan bu ürünler deri ve tüy kalitelerinin korunmasına da yardım eder. 

Kedi vitaminlerinin çok sayıda yararı bulunur. 

 • Biotin içeren ürünler kedilerinizin tüylerinin daima parlamasını sağlar. 
 • Ürünler şeker katkısı içermez ve sindirimi yormaz.
 • Eklemlere katkı sağlayan çeşitler sayesinde canlıların koşup oynama imanları gelişir.
 • İskelet sistemlerinde önemli fonksiyonlara sahip bağ dokusunun güçlenmesine katkı sağlar. 
 • Kedilerinizin bağışıklık sistemleri gelişir. 

Neden Vitamin Kullanmayı Tercih Etmelisiniz?

Yaşamınıza dahil ettiğiniz dört ayaklı canlılar, evinize geldikleri gün itibariyle tamamen sorumluluğunuz altındadır. Onları koruyup kollamak ve hastalanmamalarını sağlamak, uygun bakımla mümkün olabilir. Bu durumda onları beslemek, onlara sevgi vermek önemli ancak yeterli olmayabilir. Bu noktada devreye giren vitamin seçenekleri en büyük yardımcılarınız arasındadır. Kedileriniz yalanma sonucunda tüylerini yutabilirler ve bu tüyler zamanla mide ve bağırsaklarında önemli sorunlara yol açar. O nedenle malt ürünleri kullanarak bu sorunu mümkün olan en aza indirmeli hatta zamanla yok etmelisiniz. Vitaminlerin içinde yer alan diyet lifler iyi bakteriler için uygun besin kaynaklarını sunar. Bu sayede kedilerinizin immun sistemleri dayanıklı hale gelir. Ürünler içeriklerinde sebze türevleri, yağlar ve laktoz gibi yararlı maddeler barındırır. Kedilerinizin görme, duyma ve kalp fonksiyonlarını da geliştiren destekler bir süre sonra vazgeçilmezleriniz arasında yer alacaktır. 

Kedileriniz için gerekli vitaminleri bilmeniz onlarla yaşamanızı kolaylaştırır. 

 •  A, E, B2, B12, Biotin, K3 vitaminleri bağışıklığı destekler. 
 • A vitamini kedilerinizin görme yeteneğini güçlendirir, cildinin ve tüylerinin sağlığını korur. 
 • E vitamini iyi bir antioksidan olarak öne çıkar ve bağışıklığa katkı sağlar. 
 • B2 vitamini dostlarınızın tüy dökülmesini yavaşlatır, yavru kedilerin büyümesine katkıda bulunur. 
 • -B12 vitamini sinir hücrelerini korur, hafızayı güçlendirir.

Kedi Vitamini Fiyatları 

Kedi vitaminleri kullanmak hayatınızı ciddi anlamda kolaylaştırır. Ürünlerin fiyatları cinslerine, içeriklerine, ambalajlarına ve miktarlarına bağlı olarak değişiklik gösterir. Vitamin seçerken kedilerinizin yaşları, özel durumlar ve benzer detayları göz önünde bulundurmalısınız. İhtiyaç doğrultusunda ürün seçerseniz fayda oranını artırabilirsiniz. Vitaminleri kullanmadan önce mutlaka içeriklerini incelemeli  ve sizin kedilerinize uygun olup olmadığını tespit etmelisiniz. Kullanım dozu konusunda üründe belirtilen tavsiyelere uyarsanız daha verimli geri dönüş sağlarsınız. Tüm kedi vitamin desteklerine hepsiburada.com adresinden ulaşma şansınız mevcut.

ARA
Giriş Yap
0Sepetim

Kedi Vitaminleri

506 ürün var
 1. Fiyat Aralığı
  -
 2. Değerlendirme Puanı
 3. Markalar A-Z
  1. Trixie Kedi Vitaminleri
  2. Altavet Kedi Vitaminleri
  3. Gimcat Kedi Vitaminleri
  4. Bio Pet Active Kedi Vitaminleri
  5. Beaphar Kedi Vitaminleri
  6. Dr. Natures Kedi Vitaminleri
  7. Zurich Kedi Vitaminleri
  8. Apex Kedi Vitaminleri
  9. Biyo-Teknik Kedi Vitaminleri
  10. Dr. Clauder's Kedi Vitaminleri
  11. Pawer Kedi Vitaminleri
  12. My Cat Kedi Vitaminleri
  13. Viyo Kedi Vitaminleri
  14. Zootech Kedi Vitaminleri
  15. Petguard Kedi Vitaminleri
  16. Zoo Tech Kedi Vitaminleri
  17. Elexsus Kedi Vitaminleri
  18. Gim Cat Kedi Vitaminleri
  19. Cleday Kedi Vitaminleri
  20. Gimpet Kedi Vitaminleri
 4. Fotoğraflı Değerlendirme
 5. Fırsat Ürünleri
 6. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560074/24004170
Başa dön