Köpek Kafesi ve Aksesuarları

Köpekler uzun yıllardır insanlar ile birlikte yaşamaya alışkın olan canlılardan biridir. Köpek sahiplenen kişiler onları adeta evlatları gibi görür ve her bakımını üstlenirler. Çeşitli amaçlar için seyahat etmeleri de bakımı için oldukça önemli ihtiyaçlarından biridir. Bu sebeple seyahat amaçlı üretilen köpek kafesi çeşitleri köpek sahipleri tarafından seçilen ürünler arasında yer alır. Bir yere seyahat etme amacıyla kullanılan kafesler çeşitli modellerde üretilir. Köpeğinize yolculuk esnasında rahat bir ortam yaratma amacıyla istediğiniz kafes çeşidini kolaylıkla satın alabilirsiniz. Köpek kafesleri arasında birçok model seçeneği mevcuttur. Metal kafeslerden plastik olanlara, ev içi için tasarlanan modellerden bahçe için tasarlanan modellere kadar geniş bir yelpazede sektöre sunulan ürünler müşterilerin oldukça ilgisini çeker. Üretildiği malzemenin değişmesi, kullanım alanındaki farklılıklar ürün çeşitliliği yaratan önemli sebepler arasında yer alır. Genel olarak yolculuk amacıyla kullanılsa da kullanım amacı da çeşitlilik gösterir. İhtiyaç duyduğunuz nitelikleri içeren ve istediğiniz tasarıma sahip olan modeller içinden seçim yapabilirsiniz. Aynı zamanda köpek sahibi olan kişiler için hoş bir hediye seçeneği olarak da düşünülebilir. Arkadaşlarınıza, akrabalarınıza özel zamanlarda armağan olarak verebileceğiniz kafesler şık tasarımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başarır. Farklı büyüklüklerde ve görünümlerde tasarlanmış ürünler sahip oldukları çeşitlilik ile göz doldurur. Ayrıca fiyatları son derece makul bir aralıkta değişkenlik gösterir. Pratik kullanımının ve şık tasarımlarının yanında cep yakmayan fiyatlara sahip olması ürünün tercih edilirliğini arttıran önemli sebeplerden biridir. Köpek kafesi modelleri sahip oldukları sayısız olumlu özellik ve avantajlı fiyat seçenekleriyle son derece uygun ürünler arasında yerini alır.

Birbirinden Farklı Köpek Kafesi Modelleri

Minik dostunuzun seyahat esnasında içinde bulunabileceği pek çok çeşitte tasarlanan köpek kafesi modeli mevcuttur. Farklı köpek boyutlarını ve cinslerini göz önünde bulundurarak üretilen kafesler çeşitliliği ile müşterilerin büyük bir oranda ilgisini çeker. Eğer köpeğinizin boyutları büyükse, kilolu ise veya genel olarak kendine geniş bir alan istiyorsa büyük köpek kafesi çeşitleri arasından seçim yapmalısınız. Ona rahat bir ortam yaratmanız oldukça büyük bir önem taşır. Hem güvenilir bir yolculuk imkanı sağlarsınız hem de köpeğinizi stresten uzak tutmuş olursunuz. Taşıma kafesinin içine sevdiği oyuncakları koymanız da iyi bir seçenek olabilir. Bunun yanında küçük boyutlara sahip olan ırklara özel olarak tasarlanan küçük köpek kafesi modelleri de bulunur. Ayrıca kimi köpek türleri de kendilerini dar alanda güvende hissederler. Bu yüzden küçük kafesler de tercih sıralamasında yer alan ürünler arasındadır. Oldukça sık talep gören bir başka model de demir köpek kafesi çeşitleridir. Özel olarak tasarlanan bu ürünler sayesinde yolculuk esnasında ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz. Diğer kafes çeşitlerine göre dışarıdan gelebilecek herhangi bir darbeye karşı son derece dayanıklı bir yapıya sahip olmasıyla bilinir. Ayrıca metal köpek kafesi modelleri de sağlamlığı sebebiyle müşteriler tarafından son derece büyük bir ilgi görür. Oldukça dayanıklı olan kafes çeşitleri sayesinde evcil hayvanınızın yolculuğunu daha güvenli bir hale getirebilirsiniz. Dayanıklı olmaları ve kaliteli malzemelerden üretilmeleri aynı zamanda uzun süreli kullanım imkanı sağlar. Ürünlerin kullanım ömrünün uzun olaması da müşteriler tarafından tercih edilirliğini arttıran sebepler arasında yer alır. Yolculuk esnasında kullanılmalarının yanında bahçesi olan evlerde de kafeslerin kullanımı sıkça tercih edilir. Özellikle panel çit köpek kafesi çeşitleri son derece kullanışlıdır. Bu tür kafesler sayesinde bahçenizde köpeğinize özel bir alan yaratmanız mümkün hale gelir.

Köpek Kafesi Özellikleri

Minik dostunuza yolculuk esnasında konforlu ve güvenilir bir ortam yaratmayı istersiniz. Bu sebeple tasarlanan pek çok taşıma kafesi bulunur. Çeşitli özelliklere sahip olan kafesler aynı zamanda geniş ürün çeşitliliği sebebiyle müşterilerin ilgisini çeker. Göz dolduran tasarımları ve pratik kullanımları ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kafes modelleri pek çok alanda kullanıma uygundur. Genel olarak seyahat amaçlı kullanılsa da ev içinde ya da bahçelerde kurulan modeller mevcuttur. Evcil hayvanınıza uygun ortamı oluşturma amacıyla tasarlanan ürünler arasından ihtiyacınıza uygun olan ürünü gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz. Kafesler köpeğinizin rahatça girip çıkabileceği özellikte tasarlanır. Bunun yanında çoğu modelin sahip olduğu kilit sistemi sayesinde ekstra güvenlik sağlayabilirsiniz. Kilit sistemi sayesinde köpeğinizin kafesinden çıkması ihtimali tamamıyla engellenir. Yolculuk esnasında devamlı olarak kafeste kapalı kalması sağlanır. Aynı zamanda kolayca taşınabilir özellikte bir üründür. Köpek kafesi ölçüleri köpeklerin boyutları ve ırklarındaki değişikliklere uyum gösterecek nitelikte tasarlanır. Evcil hayvanınıza rahat ve konforlu bir yolculuk ortamı sunma amacıyla ona uygun boyutlardaki kafesler arasından seçim yapmanız son derece büyük bir önem taşır. Pek çok çeşitte müşterilerin seçeneğine sunulan ürünlerden ihtiyaç duyduğunuz modele sahip olabilirsiniz. Oldukça rağbet gören köpek bagaj kafesi çeşitleri son derece kullanışlıdır. Bu tür kafesler otobüs, uçak gibi ulaşım araçlarına uygun olacak şekilde tasarlanır. Yolculuk boyunca köpeğinize konforlu bir ortam sunar ve köpeğinizi her türlü stresten uzak tutarak sakin kalmalarına yardımcı olur. Bir diğer model olan köpek oyun kafesi çeşitleri de evcil hayvanınıza son derece uygun bir ortam yaratır. Minik dostlarınıza uygun koşullar sunan birçok köpek kafesi çeşidi mevcuttur. Çeşitli tasarımlara sahip olan modeller ayrıca pratik kullanımları ile ve uygun fiyat seçenekleri ile müşterilerin memnuniyetini kazanır.

Köpek Kafesi Kullanım Alanları

Sahip olduğu ürün çeşitliliği ile tüm dikkatleri üzerine çekmeyi başaran kafesler geniş kullanım alanına sahiptir. Bakımını üstlendiğiniz köpeklerin çeşitli ihtiyaçları bulunur. Seyahat etmek de bu ihtiyaçlar arasında yer alır. Bu temel ihtiyacı karşılama amacıyla köpek kafesleri kullanılır. Hem kısa süreli hem de uzun süreli yolculuklarda ürünlerin kullanımı tercih edilir. Özellikle arabalarda evcil hayvanınızın kafeste durmayıp açık bir şekilde seyahat etmesi birkaç sorun yaratabilir. Sürüş esnasında sizin görüş alanınızı engelleyecek problemler oluşabilir. Bu durum trafik kazalarına bile sebep olabilir. Ayrıca araç içerisinde açık bir şekilde yolculuk yapan köpeğiniz de strese girer. Kapalı bir alanda durması güvende olduğu hissini kazandırır. Kafesler sayesinde seyahat sırasında kendilerini tehlikelerden korunuyormuş gibi hissederler. Tüm bunlara ilave olarak köpek kafesleri yalnızca seyahat amacı ile kullanılmaz. Bahçesi olan evlerde kullanıma uygun bahçe köpek kafesi modelleri ile bahçenizde köpeğinize özel bir alan oluşturabilirsiniz. Bu tür kafes çeşitleri tavan kısmı açık olarak tasarlanır. Aynı zamanda istediğiniz ölçülere sahip olacak şekilde ihtiyaç duyduğunuz ürünü satın alabilirsiniz. Ev içi köpek kafesi çeşitleri de şık tasarımları ile müşterilerin beğenisini kazanır. Köpeğinize evinizin içinde de uygun koşullar yaratma imkanına sahip olacağınız bir üründür. Ayrıca bazı zamanlarda köpeğinizin hareket imkanlarını sınırlandırmak gerekebilir. Bu durumlar köpeğinizin herhangi bir ağrısının ya da sakatlığının bulunduğu zamanlar olabilir. Bu tür anlarda ev içinde kuracağınız kafes çeşitleri sayesinde evcil hayvanınızın hareketini sınırlandırarak kolayca iyileşmesini sağlayabilirsiniz. Hem köpeklere hem de evcil hayvan sahiplerine pek çok avantajı bulunması sebebiyle ürünlerin tercih edilirliği de oldukça büyük bir oranda artış gösterir.

Köpek Kafesi Seçiminde Dikkat Edilmesi Gerekenler

Köpek besleyen kişilerin sahip olması gereken önemli şeylerden biri olan köpek kafesleri oldukça geniş bir ürün çeşitliliğine sahip olmasıyla dikkat çeker. Bu çeşitlilik karşısında ürün seçiminde müşteriler birkaç kriteri göz önünde bulundurmalıdır. Bunları şu şekilde özetlemek mümkündür:

 • Seyahat sırasında güvenlik amaçlı köpeğinizi kafesinde tutmanız önerilir. Eğer uzun süreli bir yolculuğa çıkacak iseniz köpeğinizin rahat edeceği bir modeli tercih etmelisiniz. Seçiminizi konforlu ürünlerden yana kullanmanız hem size hem de evcil hayvanınıza son derece büyük bir avantaj sağlar.
 • Eğer uzun bir yolculuğa çıkmayı planlıyorsanız evcil hayvanınıza rahat bir ortam yaratmalısınız. Araç arkası köpek taşıma kafesi bu durumlar için kullanılması son derece ideal bir üründür. Köpeğinize konforlu ve geniş bir yolculuk ortamı oluştururken aynı zamanda onun güvende olmasını sağlarsınız.
 • Ürün seçim aşamasında göz önünde bulundurulması gereken önemli bir nokta ürünün kullanışlı olmasıdır. Taşınabilir köpek kafesi modelleri arasından seçim yapmanız size oldukça büyük bir avantaj sağlar. Rahat taşınabilir özellikteki ürünleri istediğiniz herhangi bir yere kurulumunu kolaylıkla yapabilirsiniz.
 • Kullanımı kolay olan ürünler size pek çok fayda sağlar. Sizin işinizi kolaylaştırmanın yanında evcil hayvanınıza da konforlu bir atmosfer yaratır. Bu sebeple tercihinizi kullanışlılığı ile ön plana çıkan seçeneklerden yana kullanmalısınız.
 • Köpek kafesi seçenekleri arasından güvenilir olan modelleri tercih etmelisiniz. Yolculuk sırasında karşılaşılabilecek herhangi bir olumsuz durumdan köpeğinizin zarar görmesini engelleyecek şekilde tasarlanmış ürünler arasından seçim yapmalısınız.
 • Kullanışlı bir köpek kafesine sahip olmayı istiyorsanız seçim aşamasında dikkat etmeniz gereken önemli bir nokta köpeğinizin boyutları olmalıdır. Ürün, köpeğin içinde rahatça dönebilmesini, hareket edebilmesini, uzanırken kıvrılması ya da gerilemesi için yeterince geniş olmalıdır. Ürün seçimi sırasında köpeğinizin boyuna ve kilosuna uygun olan modeller tercih etmeniz son derece büyük bir önem taşır.
Köpek Kafesi Satın Almanın Avantajları

Evcil hayvan sahipleri hayvanlarının birçok sorumluluğunu üzerlerine alırlar. Gerek aşılarını yaptırma amacıyla veteriner ziyaretleri için, gerek gezdirme amacıyla uzun ya da kısa süreli yolculuklara çıkarırlar. Bu tür durumlara hazırlıklı olmak için piyasaya sunulan taşıma çantaları her köpek sahibinin bulundurması gereken eşyalar arasında yer alır. Bu tür ürünlere sahip olmanın kazandırdığı birçok avantaj mevcuttur. Bunları şu şekilde sıralamak mümkündür:

 • Toplu ulaşım araçlarının birçoğu evcil hayvan ile seyahat etmeye izin vermez. Bu yüzden genellikle arabalarda seyahat ederler. Sürücünün dikkatinin dağılmaması gibi pek çok sebepten dolayı yolculuk esnasında köpek seyahat kafesi kullanmanız son derece büyük bir önem taşır.
 • Köpek kafesi kullanmanız sürücü için avantaj sağladığı gibi köpeğinizin yolculuk stresini de minimum düzeyini indirir. Kapalı bir ortamda bulundukları için kendilerini güvende hissederler.
 • Köpek yolculuk kafesi kullanımı aynı zamanda evcil hayvanınıza son derece güvenli bir ortam yaratır. Seyahat esnasında aklınız köpeğinizde kalmaz.
 • Yolculuk sırasında aynı zamanda kafesinde birkaç oyuncak türü eşya bulundurmanız da bir avantaj sağlayabilir. Kendine ait olan bir eşyanın bulunması köpeğinizin kendisini güvende hissetmesini sağlar.
 • Evcil hayvanınızın ölçülerine uygun ürünleri tercih etmeniz de büyük bir fayda sağlar.
 • Köpeğinizi küçük yaşlarda bu tip kafeslere alıştırmanız da son derece önemlidir. Özel olarak tasarlanmış yavru köpek kafesi çeşitlerine göz atabilirsiniz. Böylece alışkın oldukları ortama için büyüyünce bile kolayca uyum sağlayabilirler.
Müşteri Yorumları ve Uygun Fiyatlarıyla Köpek Kafesi Seçenekleri

Planladığınız ürünü belirlemek için öncelikle ihtiyaçlarınızı sıralayabilirsiniz. Bu açıdan yorumlar ürünün yapısına dair kullanıcıya tüyolar verebilir. Bu tür durumlarda deneyimli müşteriler tarafından yapılan yorumları, değerlendirmeleri ve puanlamaları dikkate alabilirsiniz. Yapılan yorumlar sayesinde müşteriler tarafından belirtilen ürün özelliklerini ince ayrıntılarına kadar öğrenebilirsiniz. Ayrıca eğer varsa ürünün eksik yönleri ve uzun vadede ortaya çıkabilecek çeşitli problemler hakkında da bilgi sahibi olabilirsiniz. Tüm bunlara ilave olarak yapılan puanlamalar sayesinde ürünün müşterilere sağladığı memnuniyet konusunda da detaylı bir şekilde fikir sahibi olabilmeniz mümkündür. Aynı zamanda alışveriş deneyimi yaşamış müşterilerin yorumlardaki tavsiyelerini de göz önünde bulundurabilirsiniz. Bu sayede yapacağınız seçimden memnun kalma ihtimaliniz artar. Doğru ve güvenilir bir deneyim yaşamayı istiyorsanız üründen tecrübesi kazanmış kişilerin değerlendirmelerini göz önünde bulundurarak hareket edebilirsiniz. Memnun kalacağınız seçim ayrıca köpeğinize konforlu bir yolculuk imkanı tanır. Köpek kafesi fiyat seçenekleri belirli bir aralıkta değişkenlik gösterir. Kafes fiyatlarında artış yaratan önemli faktörlerden biri üretiminde kullanılan malzemenin kalitesinin artmasıdır. Ayrıca farklı köpek boyutları için değişik ebatlarda tasarlanan modeller bulunur. Boyut oranlarının artması da ürünün maliyetinin yükselmesine sebep olabilir. Bunun yanında her bütçeye hitap edebilecek nitelikteki modellere kolaylıkla ulaşablirsiniz. Kullanışlı ve şık tasarımlara sahip kafes modellerinin aynı zamanda uygun fiyatlara sahip olması ürünün tercih edilirliğini arttırır. Bütçe dostu fiyatları sayesinde oldukça büyük bir ilgi gören ürünler müşterilerin beğenisini kazanır. Kaliteli malzemelerden üretilen modeller ayrıca son derece dayanıklı bir yapıya sahiptir. Ayrıca uzun süreli kullanım imkanı tanır. Siz de rahat kullanımı ve kaliteli yapısıyla dikkat çeken kafes modellerinin bütçenize uygun seçeneklerine Hepsiburada aracılığıyla kolaylıkla ulaşabilirsiniz.

Köpek Kafesi Modelleri Nelerdir?

Arama esnasındaki ürün çeşitliliği karşısında köpek kafesi nasıl olmalı gibi sorulara cevap arayabilirsiniz. Köpek kafesi seçiminde evcil hayvanınızın boyutlarına dikkat etmeniz gerekir. En azından 2-3 katı büyüklüğünde bir kafes tercih etmeniz hem size hem de köpeğinize oldukça büyük bir avantaj sağlar. Ayrıca ürün seçiminde boyutlarının yanında kilosuna da uygun olan seçimler yapmanız sizin yararınıza olur.

Köpek Kafesi Hangi Amaç İçin Kullanılır?

Köpek kafesi hem seyahat hem de eğitim amaçlı kullanılan ürünler arasında yer alır. Eğitimden kasıt köpeğin davranışlarını kontrol altında tutmadır. Özellikle yavru köpeklerin çevreye zarar vermemesi için kullanımı tercih edilebilir. Ayrıca uzun ve kısa süreli yolculuklar amacıyla da kullanımı oldukça yaygındır.

Köpek Kafesi Modeli Nasıl Seçilmelidir?

Eğer bir köpek sahibi iseniz en iyi kafes modelinin hangisi olduğunu merak edebilirsiniz. Evcil hayvanınızın boyutlarına ve karakterine göre ona en çok rahat edebileceği ortamı yaratacağınız model sizin için en doğru tercih olur. Ürün seçim aşamasında önemli kriterleri göz önünde bulundurarak sizin için uygun olan kafes çeşitlerine kolaylıkla sahip olabilirsiniz.

Köpek Kafesi Seçiminde Nelere Dikkat Edilmelidir?

Minik dostunuz için sahip olmanız gereken önemli ürünler arasında yer alan kafeslerin seçim aşamasında sahip oldukları özelliklere dikkat etmelisiniz. Ürün tercihi esnasında köpeğinizin boyunu ve kilosunu da göz önünde bulundurmalısınız. İhtiyaç duyduğunuz nitelikleri bulunduran ve istediğiniz modeldeki ürünleri gönül rahatlığıyla satın alabilirsiniz.

Köpek Kafesi Fiyatları Nasıldır?

Köpek kafesi ne kadar sorusu cevabını merak ettiğiniz detayları barındırır. Ürünün uygun fiyat seçenekleri ile sektöre sunulması son derece dikkat çekicidir. Kullanışlılığı ile büyük ilgi gören ürünlerin aynı zamanda hesabınıza uygun fiyatlarda olması kullanıcıyı mutlu eder. Ölçü ve yapısına göre fiyat açısından ürünlerde fark oluşabilir. Uygun olan modeli seçmek tek hamlede size bütçe açısından kolaylık sunar.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Kafesi Fiyatları

680 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 48 / 680 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?