Koku Giderici

Evde bir hayvanla yaşamak, çocukluk çağlarından yetişkinliğe değin hemen herkesin hayalidir. Evde bir kedi veya köpekle yaşamak, eşsiz bir duygu olsa da zaman zaman birtakım olumsuzluklarla karşılaşmanız da olasıdır. Evdeki eşyaların zarar görmesi, minik dostunuzun tuvalet alışkanlığında yaşanan sorunlar, komşularınıza karşı sizi zor duruma düşürmesi, muhtemel havlama ve miyavlamalar, zaman zaman bu birlikteliği zorlaştırabilir. Tüm bunların yanında hayvanseverlerin en çok şikayet ettiği sorunlardan biri de kokudur.

Evde köpek besliyorsanız evinizin temizliğine çok dikkat etseniz de, minik dostunuzu sıklıkla yıkasanız da istemeyen kokuların ortaya çıkması kaçınılmazdır. Köpeğiniz, birçok nedenden ötürü etrafa kötü koku yayabilir. Bu istenmeyen durum, köpeğinizin tuvalet sonrasında yeterince temizlenmediğinden kaynaklanabileceği gibi uzun kulaklı ve tüylü cinslerde tamamen doğal nedenlerden ötürü de olabilir. Evinizi saran kötü kokunun nedeni, köpeğinizin dişleri ve ağzında oluşan enfeksiyonlar da olabilir. Bunun dışında beslenme alışkanlığı ve deri sağlığındaki olumsuzluklar da köpeğinizde kötü kokuların oluşmasına ve yaşam alanlarınızdaki huzurunuzun bozulmasına neden olabilir.

Tüm bu kokulardan kurtulmak isteyen hayvanseverler için köpek koku giderici ürünler ve fiyatları da oldukça önemli hâle gelir. Kötü kokulardan kurtulmak için birbirinden farklı onlarca ürün arasından bir tercih yapmanız gerekir. Ürünler, temel anlamda, eviniz için hazırlananlar ve minik dostunuz için hazırlananla olmak üzere ikiye ayrılır. Genellikle sprey ürünlerden oluşan köpek koku gidericilerin bir kısmı, yaşam alanlarınızdaki kokuyu gidermek üzerine odaklanır ve bunun için çözümler sunar. Köpekle yaşayan hayvanseverlerin oldukça sık karşılaştığı eve dışkılama sorunu için özel kaka ve çiş temizleme ürünleri, yaşam alanlarınızdaki hijyen için olmazsa olmazlardan biri olarak karşınıza çıkar. Minik dostunuzun olası kazaları için pratik bir çözüm sunan sprey ürünler ile evinizde temizliğin keyfini çıkarabilirsiniz.

Evinize yayılan kokulardan kaynağına inerek kurtulmak istiyorsanız minik dostunuza uygulayacağınız ürünleri de tercih edebilirsiniz. Minik dostunuzun cinsine, tüy özelliğine göre seçeceğiniz koku gidericiler ile sorunu kökten çözebilir; birlikteliğinizin keyfini sürebilirsiniz. Kızgınlık döneminde oluşan kötü kokular için bu döneme özel olarak üretilmiş koku giderici ürünleri tercih edebilir; birçok açıdan sorunlu geçen bu dönemde koku sorununu ortadan kaldırarak süreci kolaylaştırabilirsiniz. Küçük dostunuzun ağız ve diş sağlığındaki olumsuzluklardan kaynaklanan kokulardan kurtulmak için ise ağız spreylerinden faydalanabilirsiniz. Düzenli kullanım ile ağız kokusunu bir sorun olmaktan çıkarabilirsiniz.

Özel dönemleri ve ihtiyaçları göz önünde bulundurularak hazırlanmış köpek koku giderici ürünleri dışında rutin temizlikte kullanılan koku gidericiler de sizin için konforlu bir yaşam sunar. Köpeğinizi taramadan önce tüylerine ve derisine uygulayacağınız koku giderici spreyler ile sorunu kaynağına inerek çözebilirsiniz. Genellikle sprey ürünlerden oluşan koku gidericilere alternatif olarak toz ürünleri de tercih edebilirsiniz. Sprey ürünlerle aynı fonksiyona sahip olan toz koku gidericileri de minik dostunuzun tüylerine uyguladıktan sonra tüyleri tarayarak rutin bakım yapabilirsiniz. Koku gidericiler arasından vanilya, çilek, deniz kokusu gibi parfümlü ürünleri tercih edip minik dostunuzun etrafa hoş bir koku yaymasını sağlayabileceğiniz gibi organik içerikli ürünlerle köpeğinizin deri sağlığını da koruyabilirsiniz.

Her cinsten hayvanı ve farklı bütçeden hayvanseveri mutlu edecek köpek koku giderici ürünleri ve fiyatları çeşitlilik gösterir. Onlarca ürün arasından köpeğinizin ve sizin ihtiyacınıza karşılık gelen ürünü seçebilir; köpeğinize ve evinize uyguladığınız koku giderici ürünlerle ferah bir ortam atmosferine kavuşabilirsiniz. Minik dostunuzun konforlu bir yaşam sürmesini sağlamak, onunla yaşamayı kendiniz için de kolaylaştırmak için köpek koku giderici ürünleri düzenli olarak kullanabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Koku Giderici Ürünleri ve Fiyatları

208 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 208 ürün
DSACategoryId/2147483616/560000/560178/60006581