Suluklar

Günümüz toplumunda insanların yalnızlıklarını paylaşan evcil hayvanlar, sadık birer dost olarak hem güven sağlıyor hem de neşe kaynağı oluyor. Evcil hayvan besleme, sorumluluk duygusunu artırıyor ve insanların sosyal yaşama daha kolay adapte olmalarını sağlıyor. Hayatınızı renklendiren evcil hayvanlar, özellikle çocuklarda hem sorumluluk duygusunu pekiştiriyor hem de paylaşımcılığının artmasına yol açarak psikolojik gelişimlerinde etkin bir rol oynuyor. Zamanla aile bireylerinden biri hâline gelen evcil hayvanların ihtiyaç duyduğu tüm araçların kaliteli ve sağlıklı olması, onların yaşam kalitesini artırırken ev içinde hijyenik bir ortam yaratılmasına da olanak tanıyor. Evcil hayvan bakımında birincil sorumluluk olarak karşınıza çıkan beslenme ve su ihtiyaçlarının giderilmesi, onların sağlıklı büyümeleri ve gelişmeleri için en önemli noktayı oluşturuyor. Doğru beslenmelerini sağlamanın yanı sıra yeterli oranda su tükettiklerinden de emin olmak için kullanılan sulukların doğru malzemeden ve uygun şekilde seçilmeleri büyük önem taşıyor.

Suluk Fiyatları

Evcil hayvanınıza verdiğiniz önem ile doğru orantılı olarak suluk fiyatlarında farklılıklar söz konusu oluyor. Özel plastik doku ya da çelik malzeme kullanılarak üretilen suluklar, rahat temizlenebilir olmaları ve bakteri oluşumunu engellemeleri sayesinde tercih ediliyor. Üretildiği malzemeye ve büyüklüklerine göre fiyatlandırılan suluklar, renkli dokuları ile ev dekoru ile uyumluluk gösteriyor. Sulukların düzenli olarak temizliklerinin yapılması ve kullanılan suyun her gün değiştirilmesi, hastalık yapıcı bakteri oluşumunu engelleyerek evcil hayvanınızın enfeksiyonlara yakalanma riskini azaltıyor. Kaliteli dokuları ve sağlığa zarar vermeyen yapıları ile dikkati çeken suluklar, alerjen madde içermiyor. Aileden biri olarak hayatınıza giren evcil hayvanların yaşam kalitesini artırıcı önlemler almak ve enfeksiyonlara yakalanma riskini azaltmak için suluk seçimleri, hayati bir öneme sahip oluyor. Evcil hayvanların yaşamında en çok kullandıkları araçlardan biri olan suluklara gereken özenin gösterilmesi, hem ev ahalisinin hem de evcil hayvanınızın sağlığını korumaya yardımcı oluyor.

Suluk Modelleri

Pek çok canlı gibi gün boyu hareket hâlinde olan evcil hayvanların da günlük su ihtiyacının karşılanması, onların sağlıklı büyümelerini ve enfeksiyonlara yakalanma risklerinin engellenmesini sağlıyor. Su ihtiyacının karşılanması kadar suluk seçiminin doğru yapılması da gerekiyor. Hem evcil hayvanın hem de ev ahalisinin sağlık durumunu koruyan bakteri önleyici suluklar, en çok tercih edilen suluk modelleri arasında yer alıyor. Evcil hayvanınızın suyunu rahat içmesi için sulukların geniş olması ve pet'in kafasını rahatça kaba sokabilmesi gerekiyor. Evcil hayvanınızın boyutuna uygun suluk çeşitleri, evcil hayvanınızın günlük su ihtiyacını rahatça gidermesini sağlayarak vücut ısılarının dengede olmasına ve gün boyu neşeyle hareket etmesine olanak veriyor. Suluk seçiminde bir diğer önemli konu ise altı kaymayan suluk seçimine dikkat etmek oluyor. Hareketli bir yapıya sahip olan evcil hayvanlar, kaplarından su içerken suluğu kaydırabiliyor ve ihtiyaç duydukları su miktarını alamayabiliyor. Ayrıca hareket hâlindeki kaptan dışarıya taşan sular, zemini kirleterek ev içi hijyenini bozabiliyor. Altı kaymayan suluk modelleri, hem evcil hayvanınızın rahatça su içmesini sağlıyor hem de zeminin kirlenme olasılığını ortadan kaldırıyor. Seyahat hâlinde iken önemli bir sorun olan evcil hayvanınızın su ihtiyacı, özel olarak tasarlanan seyahat tipi suluklar ile karşılanabiliyor. Taşınabilir suluklar ise yürüyüşe çıkardığınız evcil hayvanınızın su ihtiyacını karşılamada önemli bir rol oynuyor. Bakteri üremesini engelleyen çelik suluklar ise en çok tercih edilen suluk modellerinden bir diğerini oluşturuyor. Sadece suluk hâlinde değil; aynı zamanda yemek kabı ile birlikte satışa sunulan suluk setleri, çoklu kullanım olanağı ile evcil hayvan sahiplerinin dikkatini çekiyor.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Köpek Suluğu

358 ürün listeleniyor
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
İndirimli Ürünler
Hepsiburada Limiti
Sepette Kampanyalı Ürünler
Avantajlı Fırsatlar
Konumunuzu seçerek hızlı teslimattan faydalanın
Toplam 37 / 358 ürün
Aradığınız ürünü bulabildiniz mi?