Şehir yaşamı, oldukça betonlaşmış alanlarda ve yoğun bir tempo içerisinde geçerken sağlığı, yaşama sevincini korumak, stresten bir nebze de olsa uzak kalmak ve zamanı iyi değerlendirmek adına herkesin hayatına anlam katacak keyifli hobiler edinmesi, uğraşlar bulması gerekiyor. İş hayatının ve sosyal yaşamın haricinde kişinin kendisi için oluşturabildiği farklı alanlar, hem stresi azaltıp daha sağlıklı bir yaşamın kapılarını açıyor hem de yaşamı zenginleştiriyor. Hobileri ile beslenen kişiler, iş hayatlarında daha başarılı oldukları gibi insan ilişkilerinde de daha uyumlu bir görünüm sergiliyorlar. Olumlu etkileri en fazla görülen uğraşların başında ise doğa ile iç içe süren, doğaya yaklaşmayı sağlayan uğraşlar geliyor.

Canlılara, bitkilere, hayvanlara dokunmak, onlarla bir arada olmak, büyük fark yaratıyor. Doğadan kopmamak gerektiğinin farkında olan hayvan severler evlerinde ya da bahçelerinde hayvan beslemeyi tercih ediyorlar. Kısıtlı zamanlarda da olsa günün belirli vakitlerini bir hayvan ile beraber geçirmek, onunla oynamak ve ona bir yuva verdiğini bilmek, pek çok kişiyi mutlu ediyor. Sahiplerine koşulsuz bir sevgiyle bağlanan evcil hayvanlar, pek çok evi çok daha sıcak bir ortam hâline getiriyor. Evde uygun koşullarda ve doğru biçimde bilinçli olarak beslenen kedi, köpek gibi evcil hayvanlar, evdeki çocukların gelişimine de büyük katkıda bulunuyor. Pek çok faydası ve keyifli yönleri bulunan kedi veya köpek sahipliğinin, önemli sorumlulukları da bulunuyor.

Ev hayvanlarını daima iyi gözlemlemek, onların sağlık koşullarına dikkat etmek, bakımlarını zamanında yaptırmak, onları iyi ve doğru beslemek ve onlar için uygun gereçlerden faydalanmak gerekiyor. Kedi ve köpek gibi evcil hayvanlar için geliştirilip üretilen çeşitli zincir tasma & aksesuarlar, hayvan sahiplerinin işini oldukça kolaylaştırıyor. Zincir tasmalar ve aksesuarlar, hem hayvanların güvenliği açısından önem kazanıyor hem de hayvan sahibinin kontrolü elinde tutmasına yardımcı oluyor.

Zincir tasma çeşitleri ve modelleri, kendi içerisinde pek çok farklılıklar gösteriyor. Kediler için farklı ebat ve şekillerde tasarlanan boyunluklar; köpekler içinse cinslerine, boy ve kilolarına göre değişen tasma modelleri bulunuyor. Her gün belirli süreler açık havada yürüyüş yapması gereken köpekler; şık, kaliteli ve kullanışlı tasmalar ve aksesuarlar sayesinde sahiplerinin denetiminden çıkmıyor. Tasma ve aksesuarlar, hayvan sahipleri için, köpeklere ve kedilere belirli davranış alışkanlıklarının kazandırılması konusunda da yardımcı oluyor. Hayvanın fizyonomisine ve özelliklerine uygun nitelikte seçilen tasma, sahibinin komutlarını daha kolay yerine getirmesini sağlıyor. Çeşitli aksesuarlar ise yine hayvanı gezdirmeyi kolaylaştırırken ona bir kimlik de kazandırıyor ve gerektiğinde tanınmasını sağlıyor.

Sahiplerinin yaşamına renk katan, daha sağlıklı, huzurlu ve uyumlu bir hayatı onlara hediye eden evcil hayvanlar, en kaliteli ve sağlıklı ürünlerle bakılmayı hak ediyor. Kategori içerisinde bulunan zincir tasmalar ve çeşitli aksesuarlar, barındırdığı ürün çeşitliliği ile tüm hayvan sahiplerinin beklentilerine hitap ediyor. Uygun ve makul bir aralıkta bulunan ürün fiyatları ise erişimi kolaylaştırıyor. Ürünler, kaliteleri sayesinde fiyat/fayda dengesinde tüketicinin yanında yer alıyor. Uzun yıllar rahatlıkla kullanılabilen tasma modelleri, sağlam ve dayanıklı oluşları ile de yüz güldürüyor. Siz de evinizde ya da bahçenizde kedi, köpek gibi sevimli bir dostu besliyorsanız ona armağan edebileceğiniz en güzel ürünleri kategori içerisinden kolaylıkla bulabilirsiniz. Hem beslediğiniz hayvanın güvenliğini daha kolay sağlayabilir; kaliteli ürün kullanımı ile sağlığını koruyabilir hem de onu eğitirken işinizi kolaylaştırabilirsiniz. Doğru davranış alışkanlıkları kazanmasına yardımcı olabilirsiniz. Hayvan sever tanıdıklarınıza ve arkadaşlarınıza da besledikleri evcil hayvanlar için, kaliteli tasma ve aksesuar ürünlerinden hediye edebilirsiniz.

Köpek Tasma Aksesuarları

1.040 ürün var
 1. Markalar A-Z
  1. Trixie
  2. Flip
  3. Pet Tag Art
  4. Pet
  5. Dali's
  6. Julius
  7. Eastland
  8. Pet Style
  9. Percell
  10. Anadolu
  11. Wildlebend
  12. Dr. Sacchi
  13. Lishinu
  14. Buffer
  15. Doggie
  16. Eurodog
  17. Lepus
  18. Ezydog
  19. Kimya Hatun Kooperatifi
  20. Lion
 2. Fiyat Aralığı
  -
 3. Fırsat Ürünleri
 4. Ürün Puanı
 5. Satıcı A-Z
DSACategoryId/2147483616/560000/560184/60006977
BAŞA DÖN