En ucuz ve Kaliteli Köstekli Saatler

Aksesuar dendiğinde ilk akla gelen, hem işlevsel özelliği ile yaşamı kolaylaştıran hem de estetik değeri ile görünümün bir parçası haline gelen takılardan biri olarak saatler ön plana çıkar. Birbirinden çok farklı saat çeşitleri, değişik kıyafetleri ve birbirinden farklı görünüm tarzlarını tamamlar. Geçmişten günümüze sevilerek kullanılmış olması ile nostaljik bir değer de taşıyan köstekli saat ise prestijli ve kişilikli bir aksesuar olarak ayrıcalık kazanıyor. Dedelerin, babaların yaşamlarından karelerde yerini alan köstekli saatler, nostaljik ve geleneksel değerlerinin yanı sıra günümüzde de ilgi çekmeye devam ediyor. Köstekli saat olarak bilinen modeller diğer yandan cep saati olarak da adlandırılıyor. Genellikle ceketin iç cebinde, yelek cebinde ya da gömlek cebinde taşınabilen köstekli saatler, erkek kıyafetine ve görünümüne bambaşka bir hava katıyor. Klasik şıklığın sofistike bir parçası haline gelirken, geçmişten gelen değerlere de bağlılığı temsil ediyor. İşlevsel açıdan, zamanı takip etmenin pratik yolu olarak önemli bir gereç olmakla kalmıyor, incelikli bir yaşam zevkini de yansıtıyor. Kişiliğini, kendisine ve görünümüne gösterdiği özeni vurgulamak isteyen erkekler, köstekli saatin çağrışımlarla dolu kullanımından yararlanıyor.

Köstekli Saat Modelleri

Tüm saat çeşitleri içerisinde kendine özgü özel bir yeri olan köstekli saatlerin, aynı işlevi görmekle beraber farklı zevklere hitap eden pek çok değişik çeşidi de bulunuyor. Kullanım mekanizmaları birbirine benzeyen, iç ceplerde kullanılan köstekli saat modelleri, orijinal takılar ve aksesuarlar kullanmayı sevenler için yaratıcı çabalarla tasarlanıyor. Köstekli saat modellerinin arasında küçük ebatta olanlar bulunduğu gibi, daha büyük ve gösterişli modeller de yer alıyor. Küçük ebatlardaki modeller, taşındığı cepte fazla yer kaplamadan ve ağırlık yapmadan taşınabiliyor. Büyük ebatlı olanlar ise, cepten çıkarıldığında göze batacak, dikkat çekecek özellikte bulunuyor. Antika tarzı sevenler ve geleneksel saat tarzını da bu yüzden tercih edenler için antika görünümlü köstekli saat modelleri bulunuyor. Bazı modellerde sayılar, roma rakamları kullanılarak ifade ediliyor. Köstekli saatlerde genellikle kullanım kolaylığı açısından zincir kullanılıyor. Kullanılan zincirin bir ucu üst giyside bir yere sabitleniyor, diğer ucu ise köstekli saatin ucuna takılıyor. Böylelikle saat kaybolma ya da düşürülme riski olmadan üstte taşınabiliyor. Ürün cebe yerleştirildiğinde, kolay ulaşılabilir pratik bir aksesuar olarak kolaylık sağlıyor. Köstekli saat modellerinde vazgeçilmez unsur olan saat zinciri de tasarımı belirleyen şık detaylardan biri olarak önem kazanıyor. Modellerde gümüş rengi çok beğeni toplarken, altın ya da bakır rengi tasarımlar da göz alıyor. Saat yüzleri ve kapak kısımları, birbirinden farklı motiflerle desenleniyor ve daha hoş bir görünüme bürünüyor.

Köstekli Saat Fiyatları

Orijinal aksesuarları sevenlere klasik zevki yaşatan köstekli saatler, ince bir zevki yansıtıyor. Klasik çizgilerine uygun bir biçimde kaliteli bir köstekli saat uzun yıllar boyunca sahibine eşlik etmeye devam ediyor. Köstekli saat fiyatları ise, modellerin kalitesi, kullanım ömrü, verdiği işlevsel, estetik ve görsel fayda ile beraber, kullanıcıya avantajlı olarak yansıyor. Modellerin üretiminde yer verilen nitelikli materyaller, özgün tasarımlar, incelikle işlenen motifler, ustaca montaj ve sunum, kaliteyi ortaya koyuyor. Özel el yapımı köstekli saat, tüm şıklığını muhafaza ederek uzun yıllar boyu kullanılabiliyor.

Siz de dedenizden, babanızdan miras kalan değerleri zarif bir köstekli saatle hatırlayabilir, üzerinizde keyifle taşıyabilirsiniz. Yakınlarınıza, sevdiklerinize farklı bir ürün olarak özel günlerinde hediye edebilirsiniz. Görünüm ve şıklığınızı, zevkinize, renk seçimlerinize ve beklentilerinize uygun bir şekilde seçeceğiniz kaliteli bir köstekli saatle daha da vurgulayabilirsiniz.

Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...

Kostekli Saat Modelleri ve Fiyatları

1036 ürün listeleniyor
Kuponlu Ürünler
Yurt Dışından Ürünler
Fotoğraflı Değerlendirme
Güncel Değerlendirme
Girişimci Kadın Ürünleri
İndirimli Ürünler
Toplam 24 / 1036 ürün
DSACategoryId/2147483632/318242/25008463