Ürün, kategori veya marka ara
ARA
Loading interface...
Loading interface...
Loading interface...
Milli Piyango Çeyrek Bilet Yılbaşı Kuponu - 30 TL

Milli Piyango Çeyrek Bilet Yılbaşı Kuponu - 30 TL

Bu ürün şu an satılmamaktadır.
%
DSACategoryId/80753000/80755018


Milli Piyango Yılbaşı ikramiyesi bu yıl hiç olmadığı kadar yüksek! 2022’ye girerken 120 Milyon TL‘lik Büyük İkramiyesiyle Milli Piyango şans dağıtmaya devam ediyor. Tam, yarım veya çeyrek bilet alabileceğin kupon kodunu hemen seç, sen de kazanmaya başla!


Kampanya Koşulları;

 • Bu kampanya www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasından satın alınacak Milli Piyango 2022 Yılbaşı biletleri için geçerlidir. 
 • Satın alınan Milli Piyango  2022 Yılbaşı kuponlarının 31.12.2021 14:00’e kadar www.millipiyangoonline.com web sitesi veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden aktif edilmesi ve kupon ile yılbaşı biletinin satın alınması gerekmektedir. 
 • Belirtilen tarihten sonra kupon aktif edilmiş olsa dahi www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden yılbaşı bileti satın alınamaz. 
 • Belirtilen tarihten sonra kupon aktif edilmiş olsa dahi www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden Milli Piyango bileti satın alınamaz. 
 • Kupon kodu tek başına bilet yerine geçmez. www.millipiyangoonline.com ve Milli Piyango Online üye hesabı üzerinden aktif hale getirilmeyen veya aktif hale getirilip belirtilen tarihe kadar bileti alınmayan kuponlar geçersiz hale gelecek olup, satın alan kişiler bu kupon kodlarına ilişkin olarak herhangi bir hak ve/veya alacak talebinde bulunamayacaklardır. 
 • www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden Milli Piyango 2022 Yılbaşı bileti satın alabilmeniz için Milli Piyango Online üyeliğinizin olması ve oyun hesabınızın aktif durumda olması gerekmektedir. 
 • Kuponlar tek kullanımlıktır, bir kupon yalnızca bir defaya mahsus ve tek Milli Piyango Online oyun hesabı için aktif edilebilir. 
 • Bir Milli Piyango Online oyun hesabı üzerinden 1’den fazla kupon kullanılabilir. www.millipiyangoonline.com web sitesinden veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden satın alınan biletler iade edilemez. 
 • Verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.703 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir. 
 • Milli Piyango Online, kampanya koşullarını değiştirme hakkını ve kampanya koşullarının kötüye kullanıldığı hallerde kuponun iptal hakkını saklı tutar. 
 • Kampanyaya 18 yaşından küçükler ve Türkiye Cumhuriyeti tarafından Yabancı Kimlik Numarası verilen kişiler katılamaz. Bu kampanyaya katılan herkes, yukarıdaki şartları kabul etmiş sayılır.

Milli Piyango Sıkça Sorulan Sorular

Satın alacağım Milli Piyango Yılbaşı kuponumu nerede ve nasıl kullanacağım? 
Kuponunuzu kullanabilmek için aşağıdaki adımlar sırasıyla uygulanmalıdır:

1.Öncelikle www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinde kayıtlı Milli Piyango Online oyun hesabınızın olması ve üyeliğinizin aktif olması gerekmektedir. Milli Piyango Online oyun hesabınız yoksa, Üye Ol formu ile hesabınızı oluşturabilirsiniz.

2.Milli Piyango Online oyun hesabınızı oluşturduktan sonra Hesabım > Bonuslarım sayfası üzerinden size gönderilen Milli Piyango Yılbaşı Bileti kupon kodunu ilgili alana girmeniz ve aktif duruma getirmeniz gerekmektedir. Kupon kodu aktif duruma getirildikten kısa bir süre sonra kupon değerinde Bonus tutarı hesabınıza tanımlanacaktır.

3.Kupon kodunuzu aktif duruma getirdikten sonra Milli Piyango sayfası üzerinden yılbaşı biletinizi satın alabilirsiniz.

Milli Piyango Yılbaşı kuponu hangi biletlerde geçerli olacak?

Kupon kodları çeyrek, yarım ve tam olmak üzere tüm Milli Piyango 2022 Yılbaşı biletleri için geçerlidir. Kupon ile sadece Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alınabilecek, online platform’larda bulunan diğer oyunları oynamak için kullanılamayacaktır. 

Satın alacağım Milli Piyango Yılbaşı kuponu hangi tarihe kadar geçerlidir?

Satın alınmış kuponlar  www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden aktif duruma getirilmiş kupon kodları ile 31 Aralık 2021 14:00 ‘a kadar Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alınabilecektir. 

Milli Piyango Yılbaşı kuponu hangi durumlarda geçerli değildir?

31.12.2021 14:00‘e kadar kupon kodlarının aktif duruma getirilmesi ve Milli Piyango Yılbaşı biletinin satın alınmış olması gerekmektedir. Bu tarihe kadar kupon kodu aktif duruma getirilmezse veya aktif duruma getirilen kupon kodu ile Milli Piyango Yılbaşı Bileti satın alınmazsa, kupon kodu geçersiz olacaktır. 
Kupon kodu tek başına bilet yerine geçmez ve Milli Piyango Online üye hesabı üzerinden aktif hale getirilmeyen veya aktif hale getirilip 31.12.2021 saat 14:00’e kadar Milli Piyango Yılbaşı bileti alınmayan kuponlar geçersiz hale gelecek olup, satın alan kişiler bu kupon kodlarına ilişkin olarak herhangi bir hak ve/veya alacak talebinde bulunamayacaklardır.

Satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı kuponu ile farklı kişiler Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alabilir mi? 

Evet, satın alınan kupon ile farklı kişiler www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması üzerinden Milli Piyango Yılbaşı bileti satın alabilir. Ancak bu durumda kupon kodu sitesinde hesabı bulunan ve bu kodu kullanan kişinin hesabında aktive olacatır. Ayrıca kupon kodları tek kullanımlıktır, bir kupon kodu yalnızca bir defaya mahsus ve tek oyun hesabı için aktif edilebilir.

Milli Piyango Yılbaşı kuponu alma limitim var mı? 
Herhangi bir adet sınırlaması bulunmamaktadır.

Kupon ile satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı biletini iade edebilir miyim?

Satın alınmış Milli Piyango biletleri iade edilemez. 

Kupon ile satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı biletimi nerede göreceğim?

Yılbaşı biletlerinizi ve kazançlarınızı,  www.millipiyangoonline.com veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasında Hesabım > Biletlerim sayfası üzerinden Milli Piyango oyununu seçerek görüntüleyebilirsiniz.

Kupon ile satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı biletime ikramiye çıkıp çıkmadığını nasıl kontrol edebilirim?

Oyuncularımız 31 Aralık 2021 tarihinde gerçekleşecek olan Milli Piyango Yılbaşı çekilişini web sitesinde bulunan MP TV üzerinden canlı izleyebilecekleri gibi, çekiliş sonuçlarını çekiliş tamamlandıktan sonra www.millipiyangoonline.com web sitesi ve Milli Piyango Şans Oyunları uygulaması Sonuçlar sayfası üzerinden takip edebileceklerdir. 
Yılbaşı biletinize ikramiye çıkması durumunda kazancınızı veya Milli Piyango Şans Oyunları uygulamasında Hesabım > Biletlerim sayfası üzerinden satın aldığınız oyun ismini seçerek listede görüntüleyebilirsiniz. 
Ayrıca Milli Piyango Yılbaşı Çekiliş Sonuçlar sayfası üzerinden biletinizin üzerinde bulunan 23 haneli Seri Numarası veya 7 haneli Bilet numarası ile kazanç kontrolü yapabilirsiniz. 

Kupon ile satın aldığım Milli Piyango Yılbaşı biletime ikramiye çıktığında kazancım nereye ve ne zaman yatırılacak? 

Kazancınız Milli Piyango 2022 Yılbaşı çekilişi tamamlandığında, Milli Piyango Online oyun hesabınıza otomatik olarak yatırılacaktır.

Milli Piyango Yılbaşı biletime çıkan kazancımı nasıl çekebilirim?

Oyuncularımız Milli Piyango Online hesaplarına yüklenen ikramiyeleri, online platformlarımız üzerinden bankaya para çekme işlemi ile banka hesaplarına transfer edebilirler. 
Kazanan oyuncularımız online platformlarımızdan birine giriş yaptıktan sonra Hesabım > Para Çekme menüsü altından ikramiyelerini çekmek istedikleri bankanın IBAN numarasını ve çekmek istedikleri tutarı girerek ikramiyelerini banka hesaplarına çekme talimatı verebilirler. İkramiye ödemeleri en fazla 5 gün içerisinde oyuncularımızın banka hesaplarına yapılmaktadır. 

Milli Piyango Yılbaşı biletime çıkan kazancım üzerinden vergi ödeyecek miyim?
Şirketimiz Sisal Şans İnteraktif Hizmetler ve Şans Oyunları Yatırımları A.Ş.’nin tertip ettiği şans oyunları kapsamında verilen ikramiyeler mevcut durumda Veraset ve İntikal Vergisi Kanununda belirtilen 7.703 TL istisna tutarı hariç olmak üzere %20 veraset ve intikal vergisine tabidir.

Fiyat Satıcı Kargoya Veriliş Tarihi
%
Ekstra indirimli fiyat
Anında Teslim (Dijital Ürün)
Başa dön