Türk saat sektöründeki öncülüğünü, 60 seneyi aşkın deneyimiyle sürdüren Konyalı Saat, Nacar Saat teknolojisini her geçen gün daha da geliştiriyor. Konyalı Saat yenilikçi, vizyoner tavrından ödün vermeden büyümeye devam ediyor. Müşteri odaklı bir marka olmanın yanı sıra, bu duruşu sürekli kılmak için yeni tasarımlar konusunda yeni fikirler geliştirmeye ve çalışanlarına yatırım yapmaya ara vermeden devam ediyor. Dünyada ve Türkiye’de tüm paydaşları için değer yaratmak, yeni modeller için teknolojik gelişmeleri takip ederek kaliteye öncelik vermek, Nacar Saat temel prensiplerinin en başında geliyor.

Uzun bir geçmişi olan Nacar Saat, kadın kol saatleri ve erkek kol saatleri üretiyor. Nacar masa saati, Nacar cep saati, kolye saat, duvar saati veya kol düğmesi markanın ürettiği diğer aksesuarlardır. Hepsiburada.com'da Nacar kol saati çeşitlerini en uygun Nacar saat fiyat karşılaştırması yaparak alma imkanına sahipsiniz. Klasik tarzdaki saat modellerinin yanı sıra modern ve spor tarzlarla uyumlu saat modellerini de bu bölümde inceleyebilirsiniz.

Sevgililer günü, anneler günü, babalar günü gibi özel günlere özgü hediyelik saat üretimi de yapan firma, futbol milli takım serisi adı altında özel saatler üretmiştir. Erkek veya kadın saat tutkunları için ayrı ayrı Trendy, sporty, classical, business, partner gibi koleksiyonları hayata geçiren markanın pek çok şık ve zarif saat modeline hepsiburada.com aracılığıyla sahip olabilirsiniz. Beğendiğiniz Nacar saati satın almak için hemen sepetinize ekleyebilirsiniz.

Nacar

750 ürün var
  1. Fiyat Aralığı
    -
  2. Fırsat Ürünleri
  3. Ürün Puanı
  4. Cinsiyet
  5. Alarm
  6. Satıcı A-Z
BAŞA DÖN